Opinie o IT COMPANY Sp. z o.o. w Poznań

IT Company jest firmą informatyczną działającą od 2007 roku. Naszą misją jest zapewnienie klientom kompleksowej obsługi informatycznej oraz oprogramowania wspomagającego pracę firmy.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT COMPANY Sp. z o.o. w Poznań

Rudolf

Ogólnie czeka was upokorzenie finansowe jak i osobowe - przez to częste rekrutacje (rozwój firmy to ściema). To firma rodzinna - patrzą ci na plecy i czuć ich oddech - takie nosacze... pospolite.

stary
@Ewelina

wiesz jeśli wynagrodzenie to najniższe z najniższych a wymagania bardzo duże jak tu, tak to jest upokorzenie finansowe, radze tą firmę omijać szerokim łukiem, branża jest ok jak dobrze się trafi a nie tu, bo tu czeka cię upokorzenie, nawał roboty nie do przerobienia.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma IT COMPANY Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Rudolf

Ewelina Nowy wpis
@Rudolf

w branży IT upokorzenie finansowe? serio jest aż tak źle z tym ? wydawałoby się że w dzisiejszych czasach to jedna z niewielu branż gdzie warto pracować ?

stary Nowy wpis
@Ewelina

Czy w IT COMPANY Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Bąbelek

No tak czytam twoje wypociny i dochodzę do paru wniosków. Po pierwsze masz chyba problemy z dodawaniem skoro piszesz ze odeszły 4 osoby (no chyba że Ty jesteś czwarty i nikt o tym nie wie) lub piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia. Po drugie wiesz jak wyglądają przepisy dotyczące nadgodzin? Gratuluje i zadam Ci pytanie czy kiedykolwiek obliczyłeś sobie stawkę godzinową i zastosowałeś do przepisów? Bo może tutaj również pojawia się problem z podstawową matematyką...

Bąbelek

Wynika co widać ale pytanie czy Ty tu pracujesz, skoro nie wiesz ile osób odeszło? W kwestii prezesa czy w każdej w firmie, w której pracowałeś tak bardzo interesowałeś się tym co robi jej właściciel w prywatnym czasie i za jakie pieniądze? Wydaje mi się, że skoro tak bardzo dręczy Cię temat powinieneś złożyć wypowiedzenie i mieć święty spokój. Chyba, że teraz chcesz zrobić co się da pod górkę pracodawcy, a przy okazji dołożyć pracy współpracownikom i uprzykrzyć im życie. ZUS co tu dużo mówić, skoro tego nie opłaca pewnie nic się nie zmieni więc ja zostawiam kwestie składek organizacji, która powinna je pobierać. Skoro Ty się z tym nie zgadzasz, to ponawiam złóż wypowiedzenie, mi w jaki sposób załatwia to prezes to zwiewa i powiewa. Dla mnie ważne jest, że dostaję wypłatę co miesiąc.

Bąbelek

A jakim cudem może być nieskładkowy ??? Skoro składki są zadeklarowane ??? a prawo jasno określa kiedy składki nie liczą się Ehhhhhhh... skoro masz takie wątpliwości wystarczy udać się do ZUSu, aby Ci to wytłumaczyli.

1. To co tu jest wypisywane podlega pod prawo polskie i jest karalne. 2. Pracownicy firmy dostają regularnie wypłaty przeważnie do 5 dnia każdego miesiąca 3. Co roku wszystkie pensje w firmie są podwyższane minimalnie o współczynnik inflacji (często więcej) 4. Co roku na święta wypłacane są premie ( w 2020 roku każdy z pracowników otrzymał dodatkowe 500 zł ) 5. Za zobowiązania firmy odpowiada zarząd i jeśli pracownik jest zgłoszony do zus to wcześniej czy później składki zostaną odprowadzone. 6. Regularnie są wypłacane nadgodziny wg stawek obowiązujących w kodeksie pracy. Nikt nie pracuje bez wynagrodzenia. Nikt nie jest oszukiwany. Pozdrawiam i radzę się mocno zastanowić zanim coś się napisze w internecie.

Nieprawda, Maciej nie wybielaj się tylko przyznaj, że nas oszukujesz pobierając nam z wynagrodzenia składki na ZUS (tak my płacimy część składki gdybyś był tego nieświadomy) i ich nie odprowadzasz do ZUS. To jest nic innego jak przywłaszczanie naszych pieniędzy, a na to jest paragraf!

prawda Nowy wpis

Wolność słowa i anonimowość plus RODO. Dziękuje i nie pozdrawiam :)

Informatyk

Co tu się dzieje od kilku dni? Czytam i oczy przecieram, aplikowałem ale proszę o odpowiedź czy to co czytam jest prawdą? Chyba ma wątpliwości

Herman
@Informatyk

Daj sobie z tym spokój - szkoda czasu na to.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IT COMPANY Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. marketingu powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Bezrobotny

Wow co tam było takiego? Ja już się spotkałem z siorbaniem rotfl ;D i prawie cały czas brakiem obrazu :D a u nich jakie kwiatki się pojawiają ? ;D

Bąbelek

Tak jest laptop i telefon.

Halina
@Bąbelek

Cześć, czy mogłabym się dowiedzieć od Ciebie co jeszcze zapewnia swoim pracownikom firma IT COMPANY? Chodzi mi o różnego rodzaju benefity. Czy można liczyć na jakieś dodatki, premie? :)

@Halina

Telefon i laptop z przed 10 lat. Benefitów premii brak.

abc

@pff a te pytania z testu były chociaż jakieś racjonalne czy też nie bardzo?

Ktoś

Witam Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat temu... Szef jest całkiem spoko jest wyrozumiały i ma pozytywne nastawienie do pracownika, jest kreatywny, ma spore ambicje i "świetnie radzi sobie ze stresem" - nie denerwuje sie ;) ... wtedy to były raczej początki więc za wiele nie mogę powiedzieć... Grafik podobno wymiękał z nadmiaru projektów, wymogów i deadlineów może teraz to się zmieniło... programiści żyli w swoim świecie więc za dużo nie zdradzali... niby luzik...ale jak było naprawde hmm ;) Pozdrawiam

pff

Nie polecam!! Ofertę na na stanowisko administratora systemów IT umieszczają non stop - a "szukają" na pewno od kiedy pamiętam (dobre 9 miesięcy jak nie dłużej). Nie wiem czy rzeczywiście szukają kandydata czy o co chodzi... chyba, że mają oczekiwania z kosmosu i dodatkowo liczą, że ktoś przyjdzie za Bóg zapłać. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej parę miesięcy temu. Wyglądała jak "matura" - 2 osoby w "komisji" - (podobno) manager IT i kobieta z HR. Na wstępnie test ok. 10 stron z zadaniami (pytania otwarte & zamknięte - ok. 30 zadań). Przy małej ławeczce na przeciwko - 0,5m od Ciebie siedzą i obserwują w dwójkę, patrząc w oczy i na kartke.... po 5 min. (DOSŁOWNIE!) "MENADŻER AJTI" stwierdził, że powinniśmy już zmierzać ku końcowi (WTF?!?!)... długo się nie zastanawiając oddałem tą kartkę i wyraziłem swoją opinię o tym teście i CZASIE przeznaczonym na niego. Następnie część praktyczna... bodajże trzeba było naprawić problem z niedziałającym internetem i coś tam jeszcze... Kierownik IT wypytywał dlaczego w ten sposób a nie inaczej to zrobiłem, że on by zrobił w inny sposób... // Jeednym słowem strata czasu.. życzę im aby kolejne 9 mies. szukali "IDEALNEGO" wg Nich kandydata na to stanowisko xD

Krystyna
@pff

Jeśli chodzi o ogłoszenie, to na stronie IT Company są poszukiwani administratorzy systemów IT i pracownicy działów IT, nie tylko w Poznaniu: https://www.itcompany.pl/kariera/#oferty Opisałeś dość dokładnie swoje postępowanie rekrutacyjne. Zrezygnowałeś sam, czy nie zostałeś przyjęty? I jestem ciekawa, co możesz powiedzieć o pensji w tej firmie, bo odniosłam wrażenie, że uznajesz ją za niewystarczającą.

@Krystyna

IT Company prowadzi ciągłą rekrutację jest to związane ze stałym rozwojem firmy i powiększaniem zespołów w całej Polsce. Spotkania rekrutacyjne mą standardową formę i składają się z dwóch elementów: testu sprawdzającego wiedzę i rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy wszystkich, dla których informatyka jest pasją i którzy chcą z nią związać swoją ścieżkę zawodową do udziału w naszych rekrutacjach!

Wrote

Witam, czy są tutaj pracownicy, którzy mogą wypowiedzieć się o pracy w firmie? Jak wygląda zespół, czy praca jest satysfakcjonująca?

Szkoda, że pracownicy nie piszą. Miałem nadzieję na jakieś informacje od nich.

Możecie opisać aktualną sytuację IT COMPANY Sp. z o.o.? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

IT Company

Dziękujemy za zainteresowanie. Firma cały czas się rozwija, w związku z czym prowadzimy rekrutację na stanowiska: pracownik helpdesk IT, administrator systemów IT oraz programista aplikacji internetowych .NET C#, a także na stanowiska administracyjne: asystentka zarządu i menedżer sprzedaży. Dzięki niskiej rotacji i stabilnym warunkom zatrudnienia na umowę o pracę możemy pochwalić się zgranym zespołem i fantastyczną atmosferą. Zapraszamy do nas ludzi otwartych, zdolnych i pozytywnych, którzy chcą się rozwijać i mieć wpływ na kształt naszego biznesu.

Waldi

Czy jest tak dobrze, że nikt nie ma potrzeby pisania na forum?

Beznick

jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

ms

karol, tutaj większość z tego co pamiętam działa na swojej działalności. Nie wiem jak jest w bieżącym roku, ale cała branża generalnie próbuje być wypchnięta na outsourcing albo promowanie własnej działalności wśród osób zatrudnionych. Ale zawsze warto zapytać.

@ms

W IT Company zawsze zatrudniamy na umowę o pracę, bo zależy nam na budowaniu stabilnego i zgranego zespołu. Możemy się pochwalić bardzo niską rotacją pracowników. Cały czas zwiększamy zatrudnienie, obecnie trwa rekrutacja na stanowiska pracownik helpdesk i programista aplikacji internetowych .NET C#, oba w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.

Karol

Można poprosić o jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.

ktoś

Ciekawe kto takie bzdury wypisuje w tych wszystkich opiniach. Sfrustrowani życiem ludzie którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca w firmach i którzy szukają zemsty za zwolnienie. A stara prawda jest taka że cennych pracowników się nie zwalnia i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie - zwolniliście się sami czy Was zwolniono ? A w ITC najniższy stażem pracownik pracuje ponad dwa lata. Mówi to samo za siebie jak tu jest. Ja pracuje 4 rok i życzę każdemu aby w pracy miał taki spokój i warunki.

Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści (w związku z tym że szef nie jest programistą). Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o IT COMPANY Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w IT COMPANY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IT COMPANY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IT COMPANY Sp. z o.o.?

IT COMPANY Sp. z o.o.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042