Opinie o Defalin S.A. w Świebodzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Defalin S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Defalin S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defalin S.A. w Świebodzice

Barbara

@były, a długo pracowałeś w „Defalin”? Czy mógłbyś napisać, jaki rodzaj umowy proponuje ta firma? @Grzesiek, rozumiem, że Ty pracujesz w „Defalin”, tak? Jak oceniasz tego pracodawcę? @Pracownik, forum jest miejscem publicznym, dlatego każdy ma prawo do ochrony swoich danych osobowych oraz anonimowości. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w „Defalin”?

jakis-tam-pracownik Nowy wpis
@Barbara

W Defalilie nie ma przerw , kierownictwo uważa że jest dość czasu aby załatwić swoje potrzeby (np. fizjologiczne ) w trakcie pracy. Jeść i pić nie trzeba - trzeba pracować . na pakowaniu sznurka bywają dni kiedy jest luźno , ale często jest ostra robota. Idzie kilka zleceń na raz , zabytkowe maszyny nie zapewniają bezstresowej pracy.Jeżeli maszyny działają to jakoś można się obrobić. Duży + terminowa płaca każdego miesiąca , co do płacy na pakowaniu sznurka średnio 2500 + rożne dostatki np. nocny (praca na 4 brygady)

Karol Nowy wpis

Czy premie są miesięczne ?

........ Nowy wpis
@Karol

Tak sa premie miesieczne tak samo jak serwisowe ... tylko szkoda że tylko czekają żeby (usunięte przez administratora)nawet nie wiesz za co bo tego ci nie powiedzą ????

Czy to prawda ze nie ma przerw na zjedzenie ?

Ona
@Marek

Tak to prawdaa

Barbara
@Ona

Rozumiem, że Twój wpis odnosi się do pytania na temat przerw w pracy w Defalin. Naprawdę w tej pracy ich nie macie? Dlaczego tak jest, czy pracujecie mniej niż 6 godzin dziennie? Tylko w takim wypadku pracownikowi nie przysługuje przerwa.

Ona Nowy wpis
@Barbara

Praca przez 8 h bez przerwy. Chcąc iść załatwić swoje potrzeby musisz prosić kogoś aby stanoł na 2 stanowiska.

anonim - 2009-03-11 12:19:32 Firma jak firma . :) Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;) Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?

gall

jak można być zadowolonym nie znając zarobków ? ;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Defalin S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Kuba

Pierwsze wrażenia - robota jak robota. Zdziwienie jak zapytałem o przerwę - uśmiech współpracownika i wyjaśnienie: "musisz pakować na tyle szybko żeby mieć chwilę przed kolejnym zdjęciem szpuli, te maszyny się nie zatrzymują - nie ma przerw." Chcesz jeść, załatwić się na 12h zmianie? Pakuj szybko. Trzeba zapie******. Oczywiście nie wspomnieli na rozmowie o takich szczegółach.

Tonik

Piękna tradycja , dobra firma więc i dobrze się pracuje. Zastanawiam się jak firma przejdzie przez aktualny kryzys w świecie.?

Radaj

Świetna współpraca, najlepszy towar

Szalony

Polecam

były

Pracowałem nie polecam kierownictwo uwaza się za boga a czasami nie pojecia o czym mówi uczą pracownikółw na produkcji co mają robić ludzi którzy znają tą pracę i swoje maszyny od podszewki kasa taka sobie atmosfera jak na polowaniu patrza kogo podkablować i się podlizać lipa

Grzesiek

Niektórzy potrafią jedynie narzekać. Firma się rozbudowuje a tu i tak biadolenie. Zwolnijcie się a przyjdą nowi i będą zadowoleni.

@Grzesiek

A kto to pisze niech się przedstawi porozmawiamy w cztery oczy.

praca ciężka, duzo wymagaja, a płacą tyle co kot na płakał. Myśla ze płaca nam kokosy. raz dadzą podwyzke (max 20groszy) a zabiorą ci premie. Przerwy brak( kodeks pracy? nie w tej firmie) niektorzy to pieski majsterka gdzie mysla ze jak na kogos doniosą to im ulzy. starzy pracownicy czuja sie panami gdzie robota splywa na nowych...... na szczescie ten etap juz dawno za mna i nigdy do niego nie wroce, na moje szczescie

xxx

ja jestem zadowolony...trzeba robić swoje i jest ok

Ktoś taki

No właśnie jest źle!Najgorsze jest to ,jak się nie chce przyjść do pracy.A mi się nie chce.Nie mam motywacji.Nie mogę tego pojąć dlaczego w ten sposób tak traktujecie ludzi.Macie nas za (usunięte przez administratora) Dajecie podwyżki.Super.Ale co z tego jak premia ucięta.Obudzicie się z ręką w nocniku.Jak odejdą właśnie Ci,którzy znają swoją wartość,a co się z tym wiąże,szanują pracę.Pozdrawiam.

No i cóż.Zmieniłam zdanie.Nie polecam i co jeszcze dodam.Sama się będę żegnać.Zarobki się spieprzyły.Może kryzys?,a może .....sami nie wiemy.No bo po co nas uświadamiać?!.My mamy (usunięte przez administratora) za damski ch..!..O Szefowaj nie zmieniłam zdania.Spoko babka.Tylko ma złych doradzców.Mówią to co chce usłyszeć.Pajace!

Nikt
@ja

W tym zakładzie masz zagwarantowane jedynie to, że nikt nie doceni Twojej CIĘŻKIEJ PRACY.

A ja pracuję i nie narzekam.Zarobki dobre,nawet bardzo dobre.Socjal jakiś tam jest.Wiadomo ciężko.Ale jak chcesz pracować to będziesz pracować.Praca trzy zmianowa,czterobrygadowa.Trochę ludzie fałszywi,ale w dzisiejszych czasach to ciężko o przyjaciół w pracy,ale słuchawki na uszy i heja:).Ogólnie praca jest w porządku.

ania

a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)

ania

praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru

Zostaw merytoryczną opinię o Defalin S.A. - Świebodzice

• Jak się pracuje w Defalin S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Defalin S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Defalin S.A.
2.4/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Towarowa 16
    58-160 Świebodzice