„Defalin” S.A

Świebodzice

Opinie o „Defalin” S.A

anonim 2009-03-11 12:19:32
Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)
anonim 2009-07-21 17:55:16
anonim - 2009-03-11 12:19:32

Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)

Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?
ania 2013-06-07 17:50:50
praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru
ania 2013-06-07 17:55:33
a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)
ja 2015-06-02 15:05:41
A ja pracuję i nie narzekam.Zarobki dobre,nawet bardzo dobre.Socjal jakiś tam jest.Wiadomo ciężko.Ale jak chcesz pracować to będziesz pracować.Praca trzy zmianowa,czterobrygadowa.Trochę ludzie fałszywi,ale w dzisiejszych czasach to ciężko o przyjaciół w pracy,ale słuchawki na uszy i heja:).Ogólnie praca jest w porządku.
ja 2016-10-12 10:41:48
No i cóż.Zmieniłam zdanie.Nie polecam i co jeszcze dodam.Sama się będę żegnać.Zarobki się spieprzyły.Może kryzys?,a może .....sami nie wiemy.No bo po co nas uświadamiać?!.My mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za damski ch..!..O Szefowaj nie zmieniłam zdania.Spoko babka.Tylko ma złych doradzców.Mówią to co chce usłyszeć.Pajace!
Nikt 2016-10-17 22:54:54
W tym zakładzie masz zagwarantowane jedynie to, że nikt nie doceni Twojej CIĘŻKIEJ PRACY.
Ktoś taki 2016-10-21 01:38:06
No właśnie jest źle!Najgorsze jest to ,jak się nie chce przyjść do pracy.A mi się nie chce.Nie mam motywacji.Nie mogę tego pojąć dlaczego w ten sposób tak traktujecie ludzi.Macie nas za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dajecie podwyżki.Super.Ale co z tego jak premia ucięta.Obudzicie się z ręką w nocniku.Jak odejdą właśnie Ci,którzy znają swoją wartość,a co się z tym wiąże,szanują pracę.Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o „Defalin” S.A - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Defalin” S.A