„Defalin” S.A

Świebodzice

Opinie o „Defalin” S.A

anonim 2009-03-11 12:19:32
Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)
anonim 2009-07-21 17:55:16
anonim - 2009-03-11 12:19:32

Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)

Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?
anonim 2013-05-28 20:43:57
Ktoś wie czy zmieniło się cokolwiek w tej firmie? Jak oceniacie warunki, zarobki, możliwość rozwoju, atmosferę w zespole? Czy firma oferuje umowę o pracę, świadczenia socjalne? Kto jeszcze zgadza się z Kanarem?
ania 2013-06-07 17:50:50
praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru
ania 2013-06-07 17:55:33
a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)
radziu 2014-10-15 18:50:49
pracowalem kiedys w takiej firmie, no i co moge powiedziec? Jak to przy produkcji, zawsze malo i mozna bylo wiecej - narzekania brygadzistów ;) Praca calkiem przyjemna, chociaz nie wiem czy dla kazdego to samo oznacza. A jakie pieniadze zarabialiscie na produkcji?? Mysle, ze wiecej niz 1500 nie wyciagaliscie
sorek 2014-12-06 17:14:26
co dla przełożonego jest najważniejsze ?W jakim systemie pracuje firma, jeżeli chodzi o czas pracy? np. czy jest to system zmianowy, czy jest przerwa obowiązkowa, poza przysługującą według kodeksu pracy, która nie jest wliczana do czasu pracy? bedę wdzięczny za kazdą odpowedz dziekuje bardzo i pozdrawiam.
ja 2015-06-02 15:05:41
A ja pracuję i nie narzekam.Zarobki dobre,nawet bardzo dobre.Socjal jakiś tam jest.Wiadomo ciężko.Ale jak chcesz pracować to będziesz pracować.Praca trzy zmianowa,czterobrygadowa.Trochę ludzie fałszywi,ale w dzisiejszych czasach to ciężko o przyjaciół w pracy,ale słuchawki na uszy i heja:).Ogólnie praca jest w porządku.
iga90 2015-06-29 11:36:19
w sumie firma zajmuje się produkcją sznurków i folii do sianokosek więc nie liczyłam na jakieś wielkie zarobki i super socjal ale teraz widzę że warto jednak cv wysłać po waszych komentarzach, nie doceniałam firmy. działają od 1911 roku więc chyba jest stabilnie, ale ciekawe na jakie zmiany się pracuje więc prosze napiszcie jak wiecie
darko 2016-04-17 20:21:44
moim zdaniem dalej nie masz co liczyć na te wielkie pieniadze
Hard 2016-05-20 22:37:01
Nie wiem o czym myśleć tak naprawdę, wszystko wydaje mi się bardzo bardzo dobrze działać tutaj w firmie
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Defalin” S.A