„Defalin” S.A

Świebodzice

Opinie o „Defalin” S.A

anonim 2009-03-11 12:19
Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)
anonim 2009-07-21 17:55
anonim - 2009-03-11 12:19:32

Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)

Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?
ania 2013-06-07 17:50
praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru
ania 2013-06-07 17:55
a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)
ja 2015-06-02 15:05
A ja pracuję i nie narzekam.Zarobki dobre,nawet bardzo dobre.Socjal jakiś tam jest.Wiadomo ciężko.Ale jak chcesz pracować to będziesz pracować.Praca trzy zmianowa,czterobrygadowa.Trochę ludzie fałszywi,ale w dzisiejszych czasach to ciężko o przyjaciół w pracy,ale słuchawki na uszy i heja:).Ogólnie praca jest w porządku.
ja 2016-10-12 10:41
No i cóż.Zmieniłam zdanie.Nie polecam i co jeszcze dodam.Sama się będę żegnać.Zarobki się spieprzyły.Może kryzys?,a może .....sami nie wiemy.No bo po co nas uświadamiać?!.My mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za damski ch..!..O Szefowaj nie zmieniłam zdania.Spoko babka.Tylko ma złych doradzców.Mówią to co chce usłyszeć.Pajace!
Nikt 2016-10-17 22:54
W tym zakładzie masz zagwarantowane jedynie to, że nikt nie doceni Twojej CIĘŻKIEJ PRACY.
Ktoś taki 2016-10-21 01:38
No właśnie jest źle!Najgorsze jest to ,jak się nie chce przyjść do pracy.A mi się nie chce.Nie mam motywacji.Nie mogę tego pojąć dlaczego w ten sposób tak traktujecie ludzi.Macie nas za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dajecie podwyżki.Super.Ale co z tego jak premia ucięta.Obudzicie się z ręką w nocniku.Jak odejdą właśnie Ci,którzy znają swoją wartość,a co się z tym wiąże,szanują pracę.Pozdrawiam.
xxx 2016-12-13 13:48
ja jestem zadowolony...trzeba robić swoje i jest ok
pracownik 2016-12-19 22:48
praca ciężka, duzo wymagaja, a płacą tyle co kot na płakał. Myśla ze płaca nam kokosy. raz dadzą podwyzke (max 20groszy) a zabiorą ci premie. Przerwy brak( kodeks pracy? nie w tej firmie) niektorzy to pieski majsterka gdzie mysla ze jak na kogos doniosą to im ulzy. starzy pracownicy czuja sie panami gdzie robota splywa na nowych...... na szczescie ten etap juz dawno za mna i nigdy do niego nie wroce, na moje szczescie
Zostaw swoją opinię o „Defalin” S.A - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Defalin” S.A