Opinie o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. w Rzeszów

Z czego się składają pakiety pracownicze, o których jest dosłownie parę słów w ofercie pracy dla Specjalisty ds. kosztorysowania i przygotowywania ofert, co widać ją na stronie firmy? Czy deklarowana stabilność zatrudnienia oznacza umowę o pracę na stałe?

Dan Nowy wpis

Nie polecam tej firmy uszkodzili mi mój rower i nie poczuwają się do winy umywają ręce

Elżbieta Nowy wpis

Widziałam że firma oferuje płatne praktyki studenckie. Czy ciężko się na nie dostać? Szukam właśnie takiej możliwości, ciekawe jakie wymagania trzeba spełnić bo na stronie nie ma nic na ten temat?

adam

Miałem okazje pracować w instalbudzie przez kilka ładnych lat i dobrze to wspominam! Polecam

@adam

A co najmilej wspominasz w pracy w Instalbudzie? :) Jak oceniasz poszczególne warunki zatrudnienia w firmie? Jak zarobki, kwestie benefitów, premii? Czy atmosferę oceniasz pozytywnie?

As Nowy wpis
@adam

Pracowałem w tej firmie przy remoncie hotelu "Zielonki"była fajna atmosfera

Czy rozmowa kwalifikacyjna w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

W listopadzie 2021 r. wykonaliśmy dla tej firmy usługę utwardzenia terenu w Lublinie. Firma do tej pory nie zapłaciła. Sprawa w sądzie. Odradzam współpracę.

@Michał

A jak firma tłumaczy brak pieniędzy i niewywiązanie się z kontraktu? Czy wgl jest jakiś kontakt z właścicielami czy prezesem, aby uzyskać pieniądze?

Majkel

Również odradzam współpracę z firmą Instalbud-Rzeszów. Wykonaliśmy dla tej firmy usługę budowlaną i nie płacą, nie ma kontaktu, nie odbierają telefonów.

M
@Majkel

Dzień dobry, firma ogłasza upadłość- taką informację uzyskałam.

Wszędzie są jakieś nieporozumienia i spięcia, jak to w pracy ale ogólnie pracuję się bardzo dobrze, sprzęt i narzędzia ok, firma na plus, polecam.

@Nowy

Jasne, że spięcia czy nieporozumienia są wszędzie :) Ale rozumiem, że raczej ogólnie atmosferę oceniasz pozytywnie :D Fajnie by było jeszcze się dowiedzieć coś o wynagrodzeniu :P

TomLee

Witam. Pracował ktoś jako operator Koparki, jakie warunki jak traktują jaka rotacja czy zadowolony z współpracy?

K

Zdecydowanie polecam, świetna współpraca !

@K

O, właśnie zależy mi na jakichś aktualnych opiniach o pracy w Instalbudzie. Czy zechciałbyś/zechciałabyś podzielić się jakimiś szczegółami? :) Jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Bo rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik, tak? Co jest na plus zatrudnienia właśnie w tym miejscu? :D

Barbara

Cześć, pytanie do pracowników INSTALBUD-RZESZÓW, czy firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego? Mam na myśli organizację szkoleń/kursów, z których chętni pracownicy mogą skorzystać.

podwykonawca

Stanowczo odradzam współpracę z Instalbud Rzeszów. Pierwsza faktura - termin płatności przeciągnięty. Druga faktura - nie zapłacona. Trzecia faktura nie zapłacona. Jest to firma gdzie powinien wejść prokurator a najlepiej Pani Jaworowicz i zrobić program jak Instalbud rozlicza się z podwykonawcami. Myślę zaproszeni podwykonawcy z chęcią opowiedzieli by o dramatach jakie przeżyli dzięki tej firmie. Kierowników budów zmieniają jak rękawiczki. Nakładają bezpodstawnie kary umowne. Później w sądzie je dochodzą. Stanowczo odradzam

Rick
@podwykonawca

A moze kolego bylo tak - pierwszy miesiac, brak ludzi i materialu, drugi miesiac zawalony harmonogram, a trzeci wyleciales z budowy za swoja nieudolnosc i lenistwo. Pozdrawiam

Zastanawiający
@podwykonawca

Można wiedzieć w którym mieście byliście podwykonawca?

@Rick

Myślę że osoba pisząca odpowiedź na mojego posta jest tą samą osobą, która odpisuje na wszystkie posty. Ciągle nawiązuje do lenistwa, nieudolności i zawalony harmonogram. Prawda jest taka że materiał na budowę zabezpieczał Instalbud Rzeszów i robił to nieudolnie ponieważ zawsze był transport w czasie zawalony ale myślę że to wina braku płatności przez zamawiającego czytaj Instalbud Rzeszów. Co do braku ludzi na budowie. - z tym problemu akuratnie nie miałem za to Instalbud Rzeszów miał cały czas. Uwaga: nie jesteśmy kolegami. A lenia i niudacznika to widzisz w lustrze jak się przeglądasz przed wyjściem do pracy do Instalbudu Rzeszów.

@Zastanawiający

Rick
@podwykonawca

No czyli, dobrze napisalem ... pozdrawiam

JJ
@podwykonawca

Zgadzam się z Pana opinią. Moje doświadczenia z firmą Instalbud są bardzo podobne. Współpraca została zakończona, Inwestycji nie udało się do końca rozliczyć a rzeszowska firma (jak to pewnie ma w zwyczaju) próbuje brnąć w swoje kłamstwa dalej... w sądzie. O zwrocie zabezpieczenia wykonania umowy też nie ma mowy, ponieważ po upływie lat od zakończenia, mataczą i przeciągają w nieskończoność spłatę zaległości.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Nie mamy jednego stylu zarządzania , łączymy kilka stylów tak, aby współpraca i zarządzanie były na najwyższym poziomie.

Czy firma ma prace na miejsvu czy tylko za granica

Instalbud-Rzeszów nie wysyła pracowników za granicę , prowadzimy prace na terenie Polski.

Spawacz TIG

11 euro brutto na spawacza TIG we Francji hahahaha

@Spawacz TIG

Do osób, które piszą o pracy we Francji – Instalbud-Rzeszów nie deleguje pracowników do pracy za granicę. Nasza firma prowadzi prace tylko na terenie kraju. Prawdopodobnie jesteśmy myleni z inną firmą o podobnej nazwie. Bardzo proszę najpierw o sprawdzenie nazwy firmy, do której chcecie się Państwo odnieść a dopiero później pisanie komentarzy.

11 euro brutto dla spawacza

We Francji to jakiś żart hahaha

@11 euro brutto dla spawacza

sss

Dużo się można nauczyć od innych, wynagrodzenie motywuje i jest bardzo sympatyczna atmosfera, zdecydowanie polecam ;))

@sss

Ale mnie uspokoiłeś. Dobrze jest mieć świadomość tego, że w INSTALBUD panuje sympatyczna atmosfera - to już połowa sukcesu. Czytałam, że stawiają tam na osoby, które wiążą swoją przyszłość zawodową z firmą oraz są gotowe rozwijać się. Czyli mam rozumieć, iż przy sporym zaangażowaniu są tam spore szanse na awans?

Nie jest złe

K

Bardzo miły i profesjonalny zespół, można się wiele nauczyć, widać, że znają się na tym co robią

Jacek

Dobre wynagrodzenie, fajna atmosfera i organizacja pracy, zdecydowanie polecam ! :)

Mariusz

Kiedyś pracowałem w instalbudzie przez dłuższy czas i dość dobrze to wspominam, patrząc na opinie firma idzie w dobrą stronę.

Zostaw merytoryczną opinię o INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 184 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
INSTALBUD-RZESZÓW Sp. z o.o.