Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Falck Medycyna

Pracowałeś w firmie Falck Medycyna i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
r - 2011-06-26 23:36:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez moderatora) !!!!!!!!!!!!!!!!!STRZEŻCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE ZATRUDNIĄ WAS, GDYŻ POTRZEBNI IM JESTEŚCIE DO WYGRYWANIA PRZETARGÓW, ŻEBY UDOKUMENTOWAĆ, ŻE "mają fachowców".........PO WYGRANYM PRZETARGU "OLEWAJĄ" LUDZI, KTÓRYCH POTRZEBOWALI I PRZEJMUJĄ PRACOWNIKÓW NA WYGRANYM TERENIE (sami o to wnioskują! bezczelność "pierwszej wody"!) ZA ZNACZNIE NIŻSZE STAWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRZEBA ZROBIĆ O TYM PROGRAM I OGÓLNOPOLSKĄ AKCJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BANDA (usunięte przez moderatora) !!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falck Medycyna

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Falck Medycyna?
Zadaj pytanie