Uber Poland Sp. z o.o.

Jak zacząć współpracę jako kierowca?

Uber to naprawdę praca na własnych zasadach jeździsz tyle ile chcesz lub potrzebujesz bez grafiku, czy minimalnej liczby godzin, które musisz spędzić zalogowany do systemu. Ta elastyczność to jeden z głównych powodów, dla którego kierowcy wybierają Ubera.

By zacząć zarabiać korzystając z platformy Uber potrzebujesz prawa jazdy kategorii B oraz smartfona. Poprosimy Cię również o zaświadecznie o niekaralności. Nie musisz wysyłać nam swojego CV nie jest ważne, czy wcześniej pracowałeś jako kierowca, manager, dyrektor czy kucharz. Uber to możliwość zarabiania niezależnie od Twojego doświadczenia. Możesz jeździć swoim samochodem (czterodrzwiowy, nie starszy niż 15 lat) lub skorzystać z oferty ubermarket.pl by wynająć odpowiednie auto. Jeśli masz obawy związane z prowadzeniem działalności możesz wypróbować platformę bez jej zakładania. Pamiętaj, że nie masz żadnych zobowiązań możesz jeździć 20 godzin tygodniowo, godzinę dziennie lub tylko w weekendy. Jeśli uznasz, że korzystanie z platformy Uber nie spełnia Twoich wymagań po prostu przestajesz korzystać z aplikacji dla kierowców. Przyjdż na spotkanie i przekonaj się, że dla Ubera to Ty jesteś najważniejszy.

Zarabiać możesz nie tylko jeżdżąc zachęć swoich znajomych do dołączenia do grona kierowców korzystających z platformy Uber jako źródła zarobku a za każdą poleconą osobę otrzymasz bonus w wysokości 200 zł.

www.uber.com/pl