Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW

ma 2016-06-02 23:22:29
@Danon, to staż, więc jak na taką firme więcej jak 700-800 złotych bym się nie spodziewał. :) jednak ważne zdobyte doświadczenie
ola 2016-06-08 11:00:27
Od dwóch tygodni pracuje w dziale wznawiania polis i poki co jest fajnie, zespol nie jest zbyt duzy, koordynatorki mile i pomocne no i dla mnie wazne ze po miesiacu daja umowe o pracę
poldek 2016-06-09 22:53:19
to dobrze, skoro zespół nie jest duży to na pewno fajna atmosfera jest, w ubezpieczeniach uważam to za bardzo istotne kryterium zatrudnienia i pracy - a wiecie jak u was od sprzedazy jest z prowizjami?
ola 2016-06-10 08:27:32
to zalezy na jakim stanowisku, my mamy fajne premie za wyniki i jak ktos sie stara, przychodzi normalnie do pracy to mozna dodatkowe premie motywacyjne zgarnac, nawet do kilku stówek z tego co widzę po pracownikach z dluzszym stazem
pan jan 2016-06-11 11:45:21
a to jak można do pracy przychodzić nienormalnie?:) ja chciałabym uwas otrzymać zatrudnienie jako Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych - ktoś wie może ile konkretnie doświadczenie jest potrzebne w takiej pracy żeby przejść rekrutację?
ewka 2016-06-11 20:03:57
a moze ktoś wie jak jest na umawianiu spotkań? bylam na rozmowie i oferta dosc atrakcyjna ale ciekawi mnie jak to wyglada od srodka...
ma 2016-06-11 22:35:02
Widocznie nie ma chętnych do pracy @picolo bo po prostu nie pokazało się na razi e żadne ogłoszenie pracy. O ewentualnych wakatach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, więc nic jeszcze straconego. Pewnie i tak dają dwuskładnikowe wynagrodzenie.
bono 2016-06-12 15:10:04
co prawda pracowalem tam ponad rok temu na umawianiu spotkan, ale bylo calkiem fajnie, nie ma wyscigu szczurów i prowizje spoko, mam porównanie do 2 innych call center i zdecydowaniu w tuzie pracowalo mi sie najlepiej, ekipa mała i zgrana
ma 2016-06-12 22:49:31
Zadowolenie jest tutaj na każdym kroku, ale wiecie czy mają teraz u siebie jakieś oferty pracy? Dzięki
hai 2016-06-13 13:06:52
słyszalem ze na handlowcow potrzebują osób
ma 2016-06-13 13:09:22
tak, to też, ale ciekawe oferty widze, ze tez są do pracy jako Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i chyba tutaj również można dobrze zarobić.
hai 2016-06-13 13:27:09
no pewnie na takich specjalistycznych sie lepiej zarabia, ale to tez juz chyba jakies doświadczenei trzeba miec...chociaz z doswiadczenia wiem, ze handlowcy tez maja calkiem fajne prowizje
ma 2016-06-13 14:11:12
no dobrze, ale jest nowa oferta jako Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych i wydaje mi się, że tutaj można już sporo zarobić jednak.
evie 2016-06-13 22:30:46
nie jest to sprzedaz... na wprowadzaniu to typowa praca biurowa
danka 2016-06-13 22:42:35
@ma no dobrze w takim razie ciekawe ile można zarobić na takiej , jak to określiłeś "typowej sprzedaży biurowej" - Ustalanie odpowiedzialności TUZ TUW i wysokości odszkodowania chyba jesnak cię bardzo ceni moim zdaniem i powinni sporo za to płacić raczej
ma 2016-06-14 15:11:50
jaka sprzedaż biurowa? chyba stanowiska ci się pomyliły. Znajoma pracowała na wprowadzaniu danych i niczego nie sprzedawała...
ma 2016-06-14 15:42:41
nie no jasne, że sie nie sprzedaje. W ogóle to praca też jest ciekawa jako Specjalista ds. Merytorycznej Likwidacji Szkód Komunikacyjnych.
neku 2016-06-15 14:05:56
Byłem na rozmowie, warunki spoko, czekam na drugi etap
qwerty 2016-06-15 16:06:33
a na jakie stanowisko miales rozmowę ? neku', pracownik biurowy?
neku 2016-06-15 16:46:58
na umawianie spotkań do konca tygodnia mam dostać odpowiedź
qwerty 2016-06-15 17:24:02
to daj proszę cie znać bo i ja byłbym zainteresowany ile można u nich zarobić i czy od razu dają umowe o pracę, życzę ci powodzenia neku' 3mam kciuki i czekam na odpowiedz.
neku 2016-06-19 10:37:30
ok, zaczynam szkolenie od polowy nastepnego tygodnia, ile da sie zarobic to sie okaze, bo jest podstawa + prowizje. ciekawie to wyglada hehe, ale umowa o pracę jest już od 2 miesiąca, takze spoko :-)
qwerty 2016-06-19 10:43:46
to super! swietnie ze poczatek jest taki i wiadac zadowloenie, ja teraz aplikowalem na Pracownika Biurowego mam nadzieje, ze sie odezwa, bo mam wszystkie kompetencje jakie oczujka szkolenie gdzie gdziales?
neku 2016-06-27 09:08:09
jak odezwali się? no ja przepracowałem tydzień, trochę krótko żeby coś wiecej napisać, ale póki co mi sie podoba. Praca - żadna filozofia, jak ktos lubi rozmawiac i ma gadane to sobie poradzi, wszystkiego innego mozna sie nauczyc, no i na duzy plus, ze grupa jest bardzo mala, nie ma halasu! :-)
koral 2016-06-27 09:27:17
samo gadane w dziale ewidencji to może być trochę mało
neku 2016-06-30 09:40:44
No w ewidencji może i tak hehe ja pisze o umawianiu spotkań :-)
kamil 2016-06-30 10:22:04
samo gadanie owszem mało w ewidencji, trzeba office'a i excella mieć super opanowanego, zaznaczają też w ofercie że analityczne myślenie wymagane a więc sporo
berek 2016-07-08 19:45:31
słyszałem ze do wznawiania polis poszukuja
qwerty 2016-07-08 19:53:18
Szkolenia są bardzo profesjonalne i można wiele sie nauczyc
berek 2016-07-11 11:07:04
noo, jak ktoś chce podziałac w ubezpieczeniach i wlasnie w tej branzy zdobywac doswiadczenie to faktycznie fajna opcja na start
xoxo 2016-07-11 12:15:14
Świetnie, że można liczyć na profesjonalne szkolenia @qwerty, bo prościej przez to wypełnia się obowiązki. Wiecie tylko czy wypłata jest terminowa? Pewnie tak, bo znacznie umila to zatrudnienie, a przez to zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków.
berek 2016-07-12 19:19:50
ja mam zawsze na czas, a jak ostatni wypada w weekend to i przed weekendem dostaje pieniadze takze spoko
qwerty 2016-07-12 20:39:16
berek' a to super i to bardzo ważne, zazwyczaj niektorzy pacodawcy zwlekakaja do samego konca gdze ludzie wyczekuja wyplat przed weekendem to jak zawsze sa po nim,nie wiem czego tak robia przeciez to ich dobra wola ze wysla wczesniej ,fajnie ze oni to rozumieją
eta 2016-07-27 20:20:46
Pracuję w tej firmie od paru lat. Ktoś wspomniał o pracy w likwidacji. Od kilku miesięcy w tym dziale robi się gnój. Nowa dyrektor ma pomysły ale nie wie jak je zrealizować. Wzoruje się na innych TU ale niestety to jest TUZ. Brak jest podstawowych narzędzi likwidatora jakim jest system. Praca na teczkach tak jak to było 10 lat temu w PZU. Smiech na sali, żeby likwidator był kombajnem do wszystkiego a pensja niższa niż w innych TU. Z uwagi na ten bajzel i zacofanie zwolnił się poprzedni dyrektor o dużej wiedzy i doświadczeniu. Obecna Pani dyrektor ma małe doświadczenie w tym co robi o ile nie zerowe. Napewno mniejsze od mojego i widać na każdym kroku jak podejmuje błędne decyzje co do rozszerzania i tak dużego zakresu obowiązków dla likwidatora. Co kilka dni rezygnują z pracy doświadczeni pracownicy, bo to co sie dzieje to szkoda opisywać. Nie liczcie na podwyżki, bo przez następne lata pracy w TUZ pensja się nie zmieni. Mogliby chociaż jakieś szkolenia specjalistyczne organizować, to jeszcze można by było cieszyć się z rozwoju osobistego. Niestety pracodawca nic z tego sobie nie robi żerując na doświadczeniu i uprawnieniach z innych TU. Ale do czasu aż wszyscy doświadczeni uciekną ... Tyle w temacie
buf 2016-07-27 20:25:46
Może wiecie czy jest jeszcze oferta pracy na specjalistę?
kwiatix 2016-08-09 16:27:49
hejjj jak wygląda dzień próbny w dziale wznowień?
Artak 2016-08-09 16:29:24
Wie ktoś gdzie szukać u ich ofert pracy? Dzięki z góry
tobiasz 2016-08-12 11:12:07
na dniu próbnym zapoznajesz się z obowiązkami. Koordynator pokazuje zakres przyszlych obowiazkow, mozesz zobaczyc jak wyglada taki przykladowy dzien pracy, posluchac rozmow z klientami, zapoznac sie z systemem na jakim sie pracuje itp
Janusz 2016-08-12 12:28:30
@tobiasz w sumie taki dzień próbny moim zdaniem jest bardzo potrzebny. Najgorzej, jak takiego dnia nie ma i koniec końców jesteś wrzucany na głęboką wodę, a nawet nie wiesz, gdzie czego szukać, jak się poruszać po firmie i innych bardzo prozaicznych szczegółów. Na plus.
kwiatix 2016-08-13 15:53:09
Czyli będę obserwatorem czy może zostanę poproszona o wykonanie jakiegoś zadania?
sebar 2016-08-13 16:00:15
@kwiatix prawdopodobnie i jedno i drugie. Miałem w swojej krótkiej karierze kilka dni próbnych i zazwyczaj to wygląda tak, że głównie obserwujesz, ale możesz też spróbować wykonać najprostsze czynności
kwiatix 2016-08-16 15:32:58
Czy po dniu próbnym mogę się spodziewać nawiązania współpracy?
jozu 2016-08-16 15:36:07
czy nadal szukacie do pracy specjalisty ds sprzedaży?
poszkodowany 2016-08-25 14:31:05
Pan tam pracuje gratuluje ale jako firma jest nie rzetelna przeciaga wypłacanie odszkodowan nie prowadzi korespodencji , nie mozna sie dodzwonic . tak myśla petenci!!!!!
nick 2016-08-25 14:37:52
@ poszkodowany - w wiele rzeczy jestem w stanie uwierzyc, ale na pewno nie w to, że nie prowadzą korespondencji ! Przecież to i dla nich jest jakaś podkładka, gdybyewentualnie sie z czymś nie zgadzali.
eta 2016-09-14 10:20:29
Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon tej firmy.
eta 2016-09-14 10:20:50
Ogólnie robi się w tej firmie coraz większy gnój. Raporty, raporty z raporcików i raporciki z raportów. Pozatrudniali "mądre głowy" co wcześniej pracowały w innych TU, żeby poprawić kondycję firmy. Na rynku ubezpieczeniowym pracuję już sporo lat mam kontakty w tych firmach gdzie pracowali ci ludzie. Tam maja drogi pozamykane, bo po ich reformach efekty były odwrotne. Nie na darmo maja dziury w zatrudnieniu i właściciel TUZ patrząc tylko gdzie pracowali zatrudnił te osoby nieświadomie. Nie jest człowiekiem z branży więc się nie zna i raczej kondycji po tych działaniach co są nie poprawi. Szkoda tylko, że uciekają wieloletni doświadczeni pracownicy, którzy tworzyli trzon i zyski dla tej firmy.
rabarbar 2016-09-14 10:22:55
Wydaje mi się, że raporty w korporacji jakiejkolwiek jest to zupełnie normalne. Już pomijam fakt, że są normalne w towarzystwach ubezpieczeniowych. Dają czasami pełny obraz sytuacji w danym obszarze/ dziale itp. W sumie co w tym złego? Moim zdaniem to logiczne
Ekolog 2016-09-16 07:35:01
Co powiecie o pracy w biurze przy wpisywaniu danych ? Jakie są perspektywy i czy po 2 miesiącach jest umowa o prace ? Na rozmowie rekrutacyjnej były ze mną 3 osoby, które....
Janusz 2016-09-16 13:24:58
Ogólnie to Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW w tym momencie nie zatrudnia, ale ma być podobno jakaś większa rotacja w ciągu najbliższych dni, jestem bardzo ciekawy jak to naprawdę będzie w październiku
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW TUW