Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA DERM

Opinie o Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA DERM

pegi su 2017-07-31 20:14
odradzam, zostalam pozostawiona w salce ze znieczuleniem twarzy na ponad 1,5 godziny, nikomu nawet sie nie chcialo sprawdzic czy jest ok, nikt mnie nie poinformowal ile czasu mam siedziec ? ile bedzie trwal zabieg? jak bedzie wygladal? gdy zaczelo mi byc slabo, duszno i rozbolala mnie glowa i wyszlam na recepcje, pani sie przestraszyla, zmyto mi znieczulenie, jednak lekarz sie nie pojawil bo w miedzyczasie robil kolejny zabieg. Mysle ze dobra usluga nie polega na zrobieniu jak najwiekszego „przerobu” ale na rzetelnej opiece, profesjonalizmie i trosce przez caly czas trwania i mojego pobytu, i bynajmniej nie chodzi mi o to zeby mi ktos przez 1,5 godziny opowiadal historie, ale zeby przynajmniej raz na 15 min przyszedl i zainteresowal sie czy wszystko jest w porzadku, czy niczego mi nie potrzeba.
Annik 2017-08-22 17:31
Współpracowałam z tą firmą i zawsze wszystko było zgodnie z ustaleniami nie mam żadnych zastrzeżeń
Grzegorz 2017-09-07 09:18
Współpracowałem z nimi jakiś czas temu wszystko było w porządku rozliczenia na czas.
Maggi 2017-09-18 12:16
Finansowo i ogólnie bez bez zastrzeżeń
Anteka R 2017-09-25 17:08
cztery lata to może niezbyt dużo ale wszystko było w tym okresie w porządku mogę polecić
Belgis 2017-10-04 14:37
Nie mam zastrzeżeń
Anni7 2017-10-18 11:54
wszystko w porządku polecam
Zostaw swoją opinię o Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA DERM - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej VIVA DERM