Opinie o Spawrem w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spawrem. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Spawrem o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spawrem w Szczecin

Spawacz

Tam jest tragedia zaplecze sanitarne kiepskie stołówka w skrzyni albo tam gdzie staniesz to jesz niema stworzonych warunków stworzonych dla pracownika no i najlepiej przyłbicy nie podnosić tylko orać ,w pierwszej kolejności majstrów powinno się wysłać ja zarządzać ludźmi bo atmosfera w pracy tragiczna

@Roman

To nie dają wcale czy jak już to bardzo rzadko, bo to jest różnica? Skoro kasa nie jest na czas to ile maksymalnie po terminie można się jej spodziewać?

Spawacz

Mikołaj
@Spawacz

Ile macie przerwy i czy pracujecie na UoP? I jakie zachowania majstra czy szerzej kierownictwa mają miejsce, że zarówno Ty, jak i ktoś w styczniu narzekacie na atmosferę?

Pracownik Nowy wpis
@Spawacz

Jak ktoś sprawa 2 metry na 8 godzin pracy to tak jest . Jak to powiedziałeś : 13 lat w Norwegii robiłem i nikt mi nie powiedział że mało podawałem ! Ale to nie Norwegia tylko Polska.

Krystyna Nowy wpis

A ile tutaj płacą spawaczom za te 8 h pracy, mają jeszcze oprócz tego jakieś szkodliwe? Powiedz mi proszę czy zapewniają cały kompletny ubiór ochronny, czy w sumie trzeba coś swojego sobie ogarnąć? Ja jestem ciekawa czy jak ktoś jest dobry w swoim fachu to może coś z nadgodzinami popracować?

Roman Nowy wpis
@Mikołaj

Wyplaty nie na czas ubrań i sprzetu żałują, nie polecam tej firmy, (usunięte przez administratora)

@Roman

Maja

A czy spawaczy szukają? Jakie wypłaty przy tej drożyźnie w PL? Bo znalazłam ogłoszonko z urzędu pracy z kwotą 2500 PLN brutto, więc wiadomo, że dziś spawacz tak nie zarabia. Ktoś tu kiedyś pisał zadowolony, że są nadgodziny. Rozumiem, że dodatkowo za nie płacą, więc dobrze, bo można dorobić?

@Maja

Szukają , pensyjka spoko i zawsze na czas . Tylko atmosfera lipa . Prezes obraca milionami A ma majstra debila i kierownika co bije się z pracownikami . Reszta OK .

Krystyna

A ta spoko pensyjka ile wynosi? Możesz tak konkretniej określić tą kwotę? Czemu atmosfera lipa? Oprócz tego co napisałeś o majstrze i kierowniku, jeszcze coś się składa na twoją wypowiedź?

Z innej firmy

To wszystko prawda NIESTETY .

przestrtaszony

czy to prawda że na hali SPAWREMU w nocy straszy? słychać różńe głosy i brzęki , to chyba jakiś duch

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spawrem? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
SPAWREM

Witaj Ombre77czy też Jusk33 a może Anatol albo Gracjan, widać , że to jedna i ta sama osoba która zamieszcza te pełne chejtu wpisy i nie ma odwagi aby przedstawić się swoim imieniem, osoba która sieje ferment w firmie i nawołuje do nienawiści co też wiąze sie ze stalkingiem i obrażaniem współpracowników (jest to karalne), zwrócimy się do administratora serwisu o udostępnienie IP bramki internetowej oraz IP urządzenia z którego zamieszczono te opinie a następnie prawdopodobnie wystąpimy z powództwa cywilnego o pociągnięcie do odpowiedzialności autora tych wpisów. Prawdopodobnie miałeś przed Świętami drugą zmianę o czym świadczą godziny twoich "wypocin" - 10.15 i 10.21, nikt kto pracuje na pierwszej zmianie nie ma możliwości ani czasu , żeby w tych godzinach wyrażać tak odkrywczych opinii. Mamy podejrzenia co do twojej osoby. Człowieku, przestań dalej psuć atmosferę w tej firmie, - zawsze można zmienić pracę.

Anatol
@SPAWREM

Wstrząsła mną ta wiadomość... Nikt w mojej wypowiedzi nie został w żaden sposób obrażony , więc nie wiem do czego pijesz? Jeśli masz kontakt z NASA to jest szansa na moje IP.

Letac
@SPAWREM

Rozumiem, ze Pani z Sekretariatu.....

Daria

Często są zwalniani pracownicy?

Czy Spawrem zapewnia kartę multisportu?

klemens

tak, firma oferuje kartę multisportu, oprócz tego prywatną opiekę medyczną i darmowe posiłki dowożone z Porto Grande. a jeśli chodzi o ubrania robocze to kupują w Snickersie

robol
@klemens

porto grande ma kiepskie menu

Jarek

Jestem spawaczem ze Szczecina, firma wygląda obiecująco. Jeśli się przyjmę to do jakich firm wypożyczacie ludzi bo wyjazdy nie wchodzą w grę,nie chce mi się ?

zico

Nareszcie Majster na poziomie. Tomek super gosc ogarnia tematy..przemek niedorasta mu do piet. no izna 3 języki

zbigniew
@zico

tomek to gosciu na poziomie wymaga jest obyty a nie jak ten pseudokierowik

monter
@zico

Przemek hahaha a co on potrafi?

Gracjan
@monter

Przemkowi najlepiej wychodzi gonienie ludzi do roboty. Kilka razy widziałem jak coś tam robi to się zastanawiałem jakim cudem ktoś go majstrem zrobił.

bilfinger

super firma w dzisiejszych czasach nie słuchajćie troli i chejterów nikogo nie zwolnili a robota i nadgodziny są cały czas, gorąco polecam, pszełożeni są ok. robisz swoje to nikt się nie czepia, a chejterom ze starej załogi Spawremu dziękujemy. Pracowałem w St3 i szukałem pracy i wiem co mówię,inne firmy dają dużo niższe stawki niż SPAWREM dlatego tu pracuje i powiem szczerze że jestem zadowolony, ale widać starej załodze pomieszało się we łbie i dlatego tak chejtują firmę, panowie gdzie indziei dostalibyscie stawki dużo mniejsze i wasze umiejetosci zostaly by sprawdzone. Mam nadzieję że kierownik doceni chłopaków którzy teraz przyszli do firmy i wkladają całe serce w robotę, brakuje w tej firmie podziału na timy i brygadzistów, oni pilnowali by roboty i wiadomo wtedy kto jest odpowiedzialny za fuszere, z tego co chłopaki mówią to w firmie jest dwóch brygadzistów jeden w kontroli a drugi wyciszony i nie jest orłem, do tego cały czas jakiś naburmuszony,nie interesuje sie robotą naprawde dobra organizacja to sukces. Ale ogólnie polecam te firmę

bilfinger
@bilfinger

i chcialem tez powiedziec że Przemek iKrzysiek to super przełożeni, niema tu żadnych układów

Anatol
@bilfinger

Skoro tak twierdzisz to przedstaw się żeby to było wiarygodne a nie nickiem się podpisujesz. Jeden as z St3 tam majstruje ale pojęcia bladego o robocie nie ma, niby monter a palnikiem pracować nie potrafi, jak już go używa to zaraz po tym szlifierka idzie w ruch i robi się czerwona. Ja tam pracowałem i nie powiem bo na początku było ok. Ale później kierownictwu zaczęło na gar walić. Porąbało się i tak jest do teraz bo rozmawiam z chłopakami którzy tam nadal pracują. (usunięte przez administratora) I nie pisze się orle chejt tylko hejt. Pozdro.

Alto

Nie polecam tej firmy Chora atmosfera kierownictwo chodzi po hali krzyczy na pracowników Ciągłe poganianie ludzi do pracy Dobrze się zastanów zanim podejmiesz tam prace!!!

@Alto

Jak tak zle w tej firmie to czemu tam siedzicie ? Ja robię w firmie gdzie jest super A jak ktoś narzeka to poprostu sam odchodzi

Alto
@Zainteresowany

Zastanów się człowieku kto w grudniu zmienia pracę jeszcze przy tym całym zamieszaniu

Jusk33
@Zainteresowany

Było ok a raczej można było to jakoś znieść do czasu kiedy dwaj panowie "D"i" P" zaczęli jeździć do biura i donosić Dudzińskiemu na wszystkich Tak to jest jak sami nic nie potrafią to chociaż tak chcą zaistnieć

ads

pomimo covidu prezes nikogo nie zwolnil i zalawil nowa robote..w trakcie ostatnich 3 tygodni nie bylo co robic ale i tak placzemy sie po hali i prezes placi....super firma....dzieki PREZESIE!!!!!!

Jusk33
@ads

Człowieku jak ktoś dostaje zwolnienie z płacenia z zus-u to nie może zwolnić nikogo przez jakiś czas to jedno drugie jak utrzyma etaty to może wziąć kredyt który w części zostanie umorzony Takie są realia gościu

Ombre77

To nie ta sama firma co rok czy 2 lata temu To teraz (usunięte przez administratora)!!! Teraz pełno tam konfidentów bryluje tam Paweł Typ nie ma pojęcia na temat tej pracy Ostatnio dołączył jeszcze jeden do niego Kierownictwo dostało nowe baty na pracowników Wracamy do czasów niewolnictwa bat i do roboty!!!

zbigniew

tomek ma wykształcenie nie co ten cep

Czy firma Spawrem w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

herero

tak, finansuje w całości

Lutek

Szkoleń żadnych nie ma z tego co wiem to i nie było. Jedynie co to odmawiają uprawnienia których po odejściu z firmy i tak nie dostaniesz.

pele

polecam tę firmę , pensje na czas, ciuchy i ciepły posiłek, do tego możliwość wyjazdu na kontrakt do Niemiec ( każdy weekend w domu), 11 euro na godz. darmowy hotel ale swoje żarcie, 10 - 13 tys. można zarobić

henry
@pele

a ja słyszałem że ta firma opóźnia się z wypłatami nawet o kilka miesięcy proszę o informację

pablo
@henry

nie słuchaj głupot, wypłaty są zawsze na czas - to święte prawo w tej firmie a prezes nigdy jeszcze nie nawalił

henry
@pablo

a znasz sporo osób w tej firmie ? od jakiego czas tam pracujesz ?

pablo
@henry

pracuję od 5 lat, żelazna zasada - prezes płaci pracownikom zawsze na czas, może chodzi ci o podwykonawców: im prezes może się spóźnia ale on też nie dostaje kasy za wykonaną robotę na czas

????

Hahahahahahahhahahahhaha

Antek
@pablo

Hahahahaah :) a to Ci dobre, święte prawo jest takie ,że 15 prawie nigdy nie ma pieniędzy.

10- 13 tys wielkie mi pieniądze hahaba

Kontraktor
@pele

13 tys, mozna zarobic to chyba tylko przy spawaniu płotów, jesli jest powazne spawanie i duzo to poniżej 16 tyś. nie powinni zchodzic, żenada.. Niech szukaja sobie obcokrajowców!

Aleks

@asd a żadnego pakietu medycznego nie ma?

@Aleks

Kompletnie nic,posiiłek regeneracyjny w przerwie to wszystko.

Czy można liczyć w Spawrem na prywatną opiekę medyczną?

asd

Możesz liczyć tylko na darmowe badania okresowe.

Zibi

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno tam dostać?

Lutek
@Zibi

Nie polecam Ci tej firmy. Lepiej traktują obcokrajowcow od Polakow. Brudas stoi cały dzień nic nie robi a Ty masz (usunięte przez administratora) Na stoczni jest o wiele lepszych firm.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

asd

Jak sobie wywalczysz to tak.

Krzysztof
@asd

Możesz napisać jakiego rodzaju umowy są proponowane nowym pracownikom? Zlecenie, czy po okresie próbnym umowa zostaje przedłużona już na czas nieokreślony?

Zostaw merytoryczną opinię o Spawrem - Szczecin

• Jak się pracuje w Spawrem?

Zobacz opinie na temat firmy Spawrem tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spawrem?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spawrem
2.3/5 Na podstawie 51 ocen.
  • śląska 50
    70-430 Szczecin