Opinie o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. w Wdzydze

Była

Osoby są zatrudniane na okres próbny umowa 2 tyg do miesiąca, a później zwolnienie nie ważne czy pracowałeś z rzędu 12, 17 i 24 h. Nie ma żadnej współpracy, żadnego wsparcia jak w innych hotelach, gdzie wiedzą co to oznacza drużyna. (usunięte przez administratora) Na dodatek sposób zachowania był karygodny. Pytając się ludzi, gdzie jest dokładnie hotel. Obce osoby stwierdziły, że jeżeli jade do pracy to jestem jedną z wielu i tak szybko stamtąd wyjedziesz, a w związku z recepcją zmieniają pracowników jak rękawiczki. Tylko jedna jest tam na stałe. Niestety wszystko okazało się prawdą. Polecam jedynie pobyt w hotelu jako turysta, ale nie pracę. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować ludzi, wspomagać a nie nastawiać przeciwko sobie ale do tego mu daleko. Jedyny hotel w Europie w którym pracowałam z takim typem.

Z tych samych powodów, co kolega? Uchylisz rąbka tajemnicy, jakim zaufaniem można się cieszyć w oczach właściciela hotelu, czy to, jako dyrektor, czy jako pracownik na niższym szczeblu?

Była

@Była

Dlaczego często szukają poprzez ogłoszenia kolejnego dyrektora ? Poprzednicy sami odchodzą czy są zwalniani ?

były Nowy wpis
@andrzej

Odpowiesz jest prosta. Właściciel tak naprawdę jest dyrektorem z tylnego siedzenia, byli dyrektorzy to zawsze byli i będą marionetkami bez jakiekolwiek decyzyjności w żadnej kwestii.....A ci którzy wytrzymali taki stan + 3 tygodnie to znaczy zaakceptowali taki stan rzeczy. To tyle w tym temacie. Jeżeli ktoś chciałby podjąć się wyzwania pracy na stanowisku dyrektora hotel Niedźwiadek, serdecznie odradzam, szkoda czasu.....

Co jaki czas w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ayo Nowy wpis

Chciałabym dopytać o szczegóły związane ze stanowiskiem kelnerki. Interesuje mnie stawka godzinowa na umowie o pracę? Wraz ze wzrostem doświadczenia i stażu pracy można w firmie liczyć na podwyżki z tym związane? Po ile godzin miesięcznie wychodzi bo czytałam w wątku, że i po 200 się zdarza?

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wdzydze gm. Kościerzyna. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Ja lubię swoją prace, jestem w zespole 3 lata. Początki były trudne z dawna dyrekcja obecnie po zmianie dyrekcji i Szefa kuchni 1,5 roku jest spokój ze skargami. Wynagrodzenie może jest niskie bo najniższa ale na czas i mam wolne kiedy potrzebuje

@Michał

Na pewno nie jesteś w zespole 3 lata ponieważ 3 lata temu to ja tam pracowałem I nie znam żadnego Michała chyba że nie masz psychy napisać jak naprawdę się nazywasz Jeśli mogę się wypowiedzieć na temat tego miejsca to powiem że mam bardzo dużo do powiedzenia Z początku było całkiem fajnie no po prostu człowiek chciał zarobić więc robił bardzo dużo godzin co potem się nie opłaciło bo było to niewypłatne na początku praca na czarno Tak wiem byłaby i to moja wina ale skoro się z kimś umawiasz na konkretną stawkę to powinno tak być ale z racji tego że wspaniały prezes jak teraz ujął pięknie on jest biznesmenem i on liczy każdą złotówkę on nie może mi dać tej złotówki więcej na jaką się umawialiśmy bo wtedy on nie będzie miał na siebie zacznijmy od tego że jeśli nawalasz bo ponad 200 godzin miesięcznie to ta złotówka przy 200 godzinach to jest dosyć spora kwota Co mogę powiedzieć o personelu który wówczas tam przebywał byli ludzie naprawdę w porządku i pracowici ale nie doceniani i byli mądrzejsi niż ja więc poszli stamtąd nieco szybciej kto tam pozostał No cóż w tamtym momencie pozostali tam alkoholicy i nieroby Krótko mówiąc za których musisz ty pracować Mało tego jeśli się z czymkolwiek nie wyrobisz bo zostałeś przeniesiony z kelnerki nagle na pokoje potem musisz iść na bar bo barman się źle czuje Za chwilę idziesz zastępować kogoś na recepcji i nie wyrobisz się z wypolerowaniem sztućców No to dostajesz zjeby I obciętą pensję jeżeli miałaby być to twoja pierwsza praca z To odradzam ci bo się po prostu zrazisz chyba do pracy albo będziesz się męczył tak długo aż się wykończysz zarówno psychicznie jak i fizycznie chociaż ma to też swoją jasną stronę Bo jeśli będziesz tam pracować to potem każda inna następna praca będzie porównywana właśnie do tego miejsca i zawsze ale to zawsze będziesz mówić że tu jest i tak o niebo lepiej niż w hotelu niedźwiadek

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko KOSMETOLOG? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak wygląda praca w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

MD

To zależy od działu i pory roku. Wiadomo podczas sezonu nie jest może kolorowo a przeważnie w soboty jak wszyscy Goście wyjeżdżają i przyjeżdzają ale na tygodniu spokój. W okresie zimowym masz dni kiedy trzeba szukać sobie roboty aby zabić czas i przerwać do końca zmiany z nudów

Krystyna
@MD

Na stronie wisi ogłoszenie z ofertą pracy na recepcję. Na tym stanowisku też jest tak sezonowo? Czy raczej stały rozkład pracy? Co się robi oprócz obsługi tej recepcji? Mogą rzucić np na sprzątanie jak nie ma co robić?

Zastanawiamsię

Dzień dobry. Czy mógłby ktoś napisać jak pracuje się na recepcji? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Proszę o opinie. Pozdrawiam

@Zastanawiamsię

Praca standardowa jak na recepcji, meldowanie i wymeldowanie, raporty załoga młoda

@MZ

Czy jest dobra atmosfera wśród pracowników?

@MZ

Czy jest dobra atmosfera wśród pracowników?

Danuta
@MZ

A jakie są godziny pracy recepcji? Robicie po 8 h czy więcej?

@Zastanawiamsię

To wszystko zależy od Ciebie z jakim nastawieniem przyjdziesz do pracy jeśli nie szukasz konfliktu i nie jesteś osoba konfliktowa to jest miło i przyjemnie, jeśli masz nastawienie krytyczne i foch na życie tak samo będą Cię traktowa.

@Danuta

Zmiany są różne raz 8 godz raz 12 godz to zależy od zapotrzebowania jak i Twojej dyspozycyjności

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Recepcjonista w firmie Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Magda

Szybko i na temat

Magda

Rozmowa przyjemna i konkretna, jutro mam dzień próbny płatny

Daria

Kilka podstawowych pytań jak przy każdej rekrutacji: doświadczenie, mocne i słabe strony, czy jest się odpornym na stres, znajomość programu hotelowego oraz stawka jaka nas interesuje, ogólnie zwięzłe i na temat.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. dla pracy jako Kelner są dla was satysfakcjonujące?

Nie. Jak na każde stanowisko tam. Braki w personelu duże, a towarzystwo fałszywe. Niezależnie czy to pokoje,spa czy kelnerka.

Alicja

Czyli sugerujesz całkowitą podmiankę personelu i wtedy będzie satysfakcjonująco?

@Alicja

Bardziej przydało by się wymienić prezesa. Który nie umie prowadzić hotelu. Ten hotel upada. (usunięte przez administratora) prezesa - oszczędności na wszystkim.

Alex

Stawki są wg umiejętności i zaangażowania mi to pasowało +tipy są Twoje bez podziału

Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kelner. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

aaaaaa

Nie wiem czy 12 zl na godzinę jest odpowiednim wynagrodzeniem :) Osobie zarządzającej polecam zapoznać się z polskim prawem i najniższa stawka na umowe zlecenie :)

@aaaaaa

Nie wiem kto takie rzeczy Tobie napisał powiedział są inne stawki sama pracowałam rak i były wyższe stawki jest rozróżnienie na nocowanie i bez noclegu

Gorczyca

Pracuję tu i jestem zadowolona ze swojej pracy w Niedźwiadku. Ale sporo osób nie powinno tu pracować i pewnie te osoby piszą wszystkie bzdury na forum!!

bezrobotny
@Gorczyca

Jeżeli tak się cieszysz ze swej pracy to się przedstaw. ;)

@Gorczyca

Popieram w 100% Przypadkowe osoby zwolnione, piszą anonimowe żale i nieprawdę.

@bezrobotny

A co ma na celu przedstawienie się ? Piszą tu same anonimy i w zasadzie negatywy na temat tego Hotelu to brednie. Hotel po remoncie kapitalnym - wizualnym i strukturalnym.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 20 czerwca na Praca.gov.pl.

MMD

Proces rekrutacyjny, szybki i rzeczowy. W miłej atmosferze. Zapraszam :)

MMD

Rzetelny pracodawca, pieniążki zgodne z umową, zawsze na czas na koncie :) Polecam pracodawcę dla ludzi którzy chcą pracować.

NieDokazujMiłyNieDokazuj

Szanowny Bimba-jący się (w pracy? czy na placu zabaw?)Polecam lecytynę na poprawę pamięci, bo chyba w tym obszarze masz duże luki (bagażowe zapewne :-))skoro mylisz ośrodek wczasów pracowniczych z hotelem trzygwiazdkowym. Popracuj też nad swoją pamięcią historyczną, zwłaszcza w tematyce pierwszych sekretarzy, bo jak donosi kronikarz Wincenty Kadłubek , to nie jeździli oni do rodzimych ośrodków tylko do Słonecznego Brzegu w Bułgarii i nie fordami tylko czarnymi wołgami :-)) Hmmm a może też byś się tam wybrał? Pooddychasz czarnomorskim powietrzem, skoro to kaszubskie chyba Ci nie służy (za dużo jadu..o, sorry miało być jodu:-)) w końcu do morza to tylko 70 km. Ten, jak go nazwałeś obraźliwie "karczycho - fordzik" (dla załogi Pan Prezes)może zasponsoruje Ci bilet, tylko nie wiem czy go będzie stać na dwie strony, no wiesz, utrzymanie fordzika jest kosztowne:-) Ale w trosce o Twój stan emocjonalny pewnie coś dorzuci:-) Uśmiechnij się człowieku i wyluzuj, nie obrażaj kogoś kto Tobie(jak sądzę) i innym, ciężko pracującym tu (nie Bimba-jącym) wspaniałym ludziom daje pracę. Nie dyskredytuj Hotelu (celowo piszę przez duże H)do którego co roku wraca masa zadowolonych Gości. Kochaj ludzi, a odpłacą Ci tym samym. Pozdrawiam. Pracująca (nie bimbająca ) w hotelu.

ten z Serocka
@NieDokazujMiłyNieDokazuj

Grażynę Janusza musiało bardzo zaboleć, że po 23-ciej jeszcze "wyjechała" ze swoimi wypocinami historyczno - turystycznymi. Musi być ktoś zasłużony u JJ-a.

@NieDokazujMiłyNieDokazuj

.......

Praca jak każda inna :) Pracujesz dobrze to i pracodawca Cię szanuje :) Prosta zasada obowiązujaca w wielu miejscach :)

Tomasz
@.......

Masz racje. Dobra praca powinna być w cenie. Napisz czy dostajesz motywacyjne benefity lub premie? Jak często?

@.......

pracowalem tam

Kiedys tam pracowalem, po 2 tygodniach zrezygnowalem, pieniedzy zadnych nie dostalem bo uznali ze to okres probny, nawet zadnej umowy nie chcieli podpisac. Praca po 12 godzin albo i dluzej. Nie polecam nikomu. Caly czas kogos szukaja do pracy, nawet ze Slaska ludzi sciagali....

Bimbam

To nie jest hotel a pokomunistyczny ośrodek wczasów pracowniczych a szefem pierwszy sekretarz towarzysz karczycho fordzik

Grażyna

Jeśli komuś nie odpowiada praca w tym hotelu to nikt na siłę nie trzyma!

Zainteresowana

Czy hotel potrzebuje może do recepcji lub do administracji kogoś?

@Zainteresowana

Hotel prowadzi rekrutację. Jeśli jest Pani zainteresowana-zapraszam do hotelu na rozmowę

Wiki

Czy hotel normalnie funkcjonuje? Jaki jest powód tej ciszy?

@Wiki

Tak, oczywiście - funkcjonuje. Przez zimę dokończyliśmy lifting Hotelu - pozostała do odnowienia tylko elewacja. Właśnie rozpoczęliśmy rekrutację przed sezonem i poszukujemy fajnych i ciekawych osób z doświadczeniem lub do przeszkolenia.

@Wiki

(usunięte przez administratora) Jak masz wątpliwości to zastanów sie skąd taka rotacja i zero stałego personelu :) pozdrawiam :)

kolo
@Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.

Jak co roku. Remont goni remont. (usunięte przez administratora)

Wypowiem się w 100% obiektywnie, bo zawsze staram się tak oceniać sytuację. Hotel oferuje pracę z zakwaterowaniem i wyżywieniem. Niby plus, ale: kwestia wyżywienia zmienia się wraz z porą roku. Najlepiej karmią latem- jest sezon, hotel wypełniony po brzegi, mnóstwo jedzenia zostaje więc zawsze coś fajnego zjesz, chyba że masz tyle pracy, że nie masz chwili, aby wyrwać się na posiłek( nie ma ustalonych przerw na posiłki), wtedy głodujesz cały dzień. Po sezonie pojawiają się różne dziwne kombinacje żywieniowe dla personelu- na początek śniadanie, obiad, kolacja potem śniadanie obiadokolacja, jeszcze póżniej śniadanie i zupa itd, itp. Dzieją się cuda. Kwestia zakwaterowania wygląda tak: jeśli mieszkasz u góry, a na sali jest dyskoteka, koncert lub coś tam to czujesz się jakbyś był na sali. W chłodniejsze dni możesz zamarznąć,a rano budzi Cię brzdęk naczyń kuchennych. No i oczywiście twoje wszystkie ubrania "pachną" kuchnią. Łazienka wspólna koedukacyjna. Jeśli mieszkasz na dole masz względny spokój chyba, że jest jakaś impreza w hotelu to słyszysz wszystko z recepcji. Czasami możesz obudzić się ze świerszczem na twarzy, ale jeśli lubisz zwierzęta to lokal na dole jest ok. Sytuacja z łazienką identyczna jak na górze. Jest jeden pokój, który odpowiada jakimś normalnym warunkom, ale zazwyczaj stoi pusty lub mieszka tam jakiś wysoko postawiony pracownik. Najlepiej zostać dyrektorem obiektu i wtedy warunki mieszkaniowe są na wypasie. Sama praca jest w miarę ok. W miarę, bo możesz zostać poproszony o wykonywanie zadań z zupełnie innej beczki. Zrozumiałe, ale tu ostrzegam- pamiętajcie, aby się szanować i nie zrobić z siebie pięcioetatowego wała za jedną pensję. Czy szybko dostaniesz umowe o prace? Nie wiem. Z tym jest różnie. Ale jeśli masz umowe o prace pamiętaj- najniższa krajowa na koncie zawsze na czas! Jeśli masz zlecenie/ o dzieło możesz sobie poczekać, bo pracodawca nie zwykł myśleć o tym, że pracownicy też mają rachunki, opłaty i własne życie. Jęsli mieszkasz w hotelu nie możesz nigdzie wyjść po pracy. Tzn możesz, ale środowisko pracownicze żyje życiem innych więc albo jesteś szpiegowany i wszyscy wiedzą gdzie byłeś i z kim, i co robiłeś, a jeśli uda Ci się wymknąć w tajemnicy i nie wiedzą gdzie byłeś, wtedy snują domysły- a te domysły czasami przyprawiają o ciarki. I jeszcze jedna kluczowa sprawa: Nie staraj się zbytnio, bo nawet choćbyś stanął na rzęsach, miał same dobre opinie wśród gości i był lubiany to po odejściu z tego obiektu zostaniesz zmieszany z błotem, a pracodawca nie powie o Tobie nawet pól dobrego słowa. pozdrawiam i nie polecam

@pracownik

Pracowałam tam ponad 10 lat temu, widzę że nic się nie zmieniło.. praca jak praca, ale ludzie... Właściciela miło wspominam, recepcję również ale Dyrekcja porażka, przerost formy nad treścią.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. - Wdzydze

• Jak się pracuje w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o.