Opinie o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IGLOTECH Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie IGLOTECH Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGLOTECH Sp. z o.o. w Kwidzyn

Pracownik V

Od mojego odejścia z firmy minęło już parę miesięcy, zwlekałem z opinią, ale chyba czas najwyższy coś tu po sobie zostawić :) Pracowałem tu przez prawie 3 lata, a ani jednego dnia nie potraktowałem jako tego zmarnowanego. Ciężko mi wypowiedzieć się obiektywnie o tej firmie, ale spróbuję. Warunki do pracy pod względem sprzętowym oraz socjalnym są na naprawdę wysokim poziomie, tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, iż nie jest to wielka międzynarodowa korporacja, tylko startująca praktycznie od 0 firma, która bardzo mocno się rozwija od 30 lat. Za to założycielom, jak i wieloletnim pracownikom firmy należy się szacunek. Atmosfera w firmie to bezapelacyjnie jedna z największych zalet. To doskonały przykład definicji, że firmę tworzą pracownicy. Żeby pozostać choć trochę obiektywnym, muszę dodać łyżkę dziegciu w beczce miodu- dla jednych bardziej, dla innych mniej psującą smak ogółu. Niestety wraz z ogromnym postępem, jaki osiąga firma, unowocześnione zarządzanie nie idzie w parze. Mam wrażenie, że jest tu problem polegający na nieco przestarzałej definicji bycia pracodawcą. Czasy się stety lub nie mocno zmieniły, a rynek pracy pomimo dość ciężkich czasów, jest naprawdę spragniony dobrych specjalistów. Iglotech składa się m.in. z wielu właśnie dobrych fachowców, ale niestety nie każdego z Nich stać na pozostanie w firmie. Mam wrażenie, że tych bardziej ambitnych pracowników bardzo uwiera temat płac- co jest oczywiste, sam spotkałem się z tym niejednokrotnie. Rozumiem, że czasy na rynku OZE itp. mamy dość ciężkie, ale docenienie pracowników, którzy na to zasługują, Zarząd Firmy powinien potraktować tę sprawę jako priorytetową inwestycję w przyszłość oraz zrównoważony rozwój pod wieloma aspektami. Kolejnym, może nie aż tak palącym, lecz jednak wciąż problemem z jakim miałem styczność jest rosnąca flota pojazdów, a raczej jej zarządzanie. Aut w firmie jest coraz więcej, lecz bardzo często zdarza się, że pracownicy-gdy jest potrzeba wyjazdu do klienta/na szkolenie etc. nie mają czym pojechać. Być może warto zainwestować w szkolenie lub system do zarządzania tego typu sprawami. Nie robiłem tygodniowego rachunku sumienia i nic więcej do głowy mi nie przychodzi, jednakże mam nadzieję, że choć cząstka z mojej wypowiedzi przyda się ewentualnym przyszłym kandydatom firmy. Zanim zacząłem pisać tę opinię, stanowczo nie chciałem wypowiadać się personalnie o pracownikach, ale sumienie nie pozwoli mi nic nie wspomnieć. Mój współpracownik, który w późniejszym czasie został kierownikiem (absolutnie słusznie), był moim największym zawodowym supportem już od pierwszego dnia. To właśnie w dużej mierze dzięki niemu zawdzięczam tak dobrą opinię o firmie. Pewnie to czytasz, wiedz, że daleko zajdziesz, jak nie tu, to gdzie indziej :) Moja "stara gwardia", która niestety sukcesywnie się wykrusza, była świetnym teamem, który razem mógł naprawdę wiele. Dobrze wspominam również dział HR :) pomimo okrojonej liczebności, zawsze stał na straży komfortu pracy zatrudnionych, wykazując przy tym naprawdę duże zaangażowanie. Dziękuję za szansę pracy tutaj jak i doświadczenia, jakie udało mi się przez ten czas nabyć. Kandydacie do pracy w Iglotechu- w którejkolwiek ze spółek: nie bój się spróbować, szczególnie, jeżeli zależy Ci na czymś więcej, niż tylko praca od 8 do 16 przeglądając śmieszne kotki w internecie. Iglotech to fajni ludzie, większe lub mniejsze, ale jednak szanse na rozwój, ale przede wszystkim miejsce, gdzie jeśli tylko zechcesz, będziesz mogła/mógł zyskać naprawdę wiele doświadczenia, które przyda Ci się na wielu płaszczyznach! Pozdrawiam wszystkich byłych, obecnych jak i przyszłych pracowników całej firmy Iglotech!

Jak wygląda ścieżka kariery w IGLOTECH Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Lara
@Piotr

A to ile dostaje się tutaj na start, skoro średnio co pół roku zatrudniani są nowi pracownicy? Zaczyna się z kwotą wyższą niż najniższa krajowa? Pytam, bo mąż szuka czegoś chociaż na przeczekanie...

Teresa Nowy wpis

Proces na kierownika oddziału rekrutacji ile trwa? Jak w ofercie napisane że miesiąc temu wygasła to ciekawe czy jeszcze szukają czy już szybko kogoś przyjęli. Ile tam w ogóle jest etapów, ciężko się dostać?

GalAnonim Nowy wpis
@Teresa

Nie pchaj się w paszczę lwa.Nie warto ????. Plany sprzedażowe z galaktyki andromedy a za brak realizacji dostajesz OPR.

Magazynier naprawdę pracuje od 8 do 16? Nie spotkałem się jeszcze z takimi "biurowymi" godzinami pracy w tym zawodzie, jak opisuje pracodawca w ogłoszeniu. A nadgodziny są czy też nie? Ciekawe, proszę o informację.

RioRick Nowy wpis

W większości oddziałów rzeczywiście tak jest. Zdarzają się nadgodziny ale to wielka rzadkość. Wielkim MINUSEM jest wysokość pensji. Najniższa krajowa.

Parasol

otwiera się nie powiem gdzie, gdy słyszysz o zwolnieniu pracowników przez @Pracodawca albo o nieprzedłużeniu umowy. Proponuję skupić się na osobach odpowiedzialnych za sprzedaż, którzy siedzą na stołkach. Fajnie by było spojrzeć na ich wyniki. W wielu działach nie ma żadnej wartościowej osoby bo w większości same odeszły. Za moment pozbędziecie się ostatnich wartościowych osób bo macie taka politykę. Każdy w miarę ogarnięty jest w stanie obliczyć ile zarabia średni handlowiec a ile inne działy. Niektórzy mają też długi język więc nie dziwcie się że ludzie odchodzą, bo są poprostu źli. Za chwilę będą odchodzić kolejni. A czy łatwo znaleźć kogoś nowego i z doświadczeniem za 3/4 tys to sobie sami odp. Patrząc na to z boku wygląda to jakby nikt nie analizował pracy handlowców a oni wykorzystywali sytuację czyli wyższe ceny mediów, zawalenie polski sprzętem z Chin i co najśmieszniejsze słabiutkim zarządzaniem dyrektorów, kierowników odpowiedzialnych za sprzedaz. Myślę że kilku z nich nawet nie wie jak się nazywają handlowcy. Ale to napewno tylko moja ocena. Od czego są ludzie którzy siedzą w biurze za pompami ciepła na wystawie? Nie wygląda to jak dział handlowy. Oni na tych słuchawkach dousznych słuchają muzyki czy tak często obsługują klientów? Oburzajcie się wszyscy ale aby to do czegos doprowadziło. Pewnie całymi dniami wystawiają faktury. To skąd takie narzekania? Co?

Nikt wazny
@Parasol

Widzę, że nieprzychylne komentarze o pracownikach firmy są chętnie zostawiane. :) Osobie niezadowolonej z życia którą jest parasol zalecam zatrudnienie się na stanowisku handlowca, zobaczymy jak będziesz sprzedawać i jakie generować zyski dla firmy. Póki co pewnie jesteś z tych którzy najwięcej narzekają a najmniej robią. Ból o hajs jest zawsze najzabawniejszy gdy ktoś potrafi tylko truć i narzekać. Usuwanie na nic się zda, wstawie kolejny. :)

Odpowiadajacy
@Nikt wazny

Dokladnie.... Pierwsi do komentowania pracy innych, ostatni do roboty... Skup sie na sobie a nie na tym kto odchodzi i komu nie przedluzaja umowy..... A jak taki problem to zatrudnij sie jako sprzedawca..... Moze zarobisz chociaz na siebie :D

@Parasol

Słuchawki są po to by wyłączyć się z panującego harmideru i móc się skupić ,bo ciężko o to gdy sąsiad obok rozmawia z klientem przez telefon a z drugiej strony kolejne dwie osoby rozmawiają. Poza tym takie wyłączenie wycisza i pomaga w uspokojeniu

Plusik

Pracuję długi czas w grupie. Jest bardzo dużo plusów. Wiele opinii jest tutaj prawdziwych, ale jest mało konkretnych informacji. Na plus: firma się rozwija, widać inwestycje w sprzęt, obiekty i ludzi. Sporo nowych stanowisk. Większość osób jest fajna w firmie jak i poza. Wiele osób pomaga bezinteresownie. Fajne imprezy okolicznościowe. Dobry kontakt między działami i oddziałami. Dobra atmosfera. Kawka dla każdego, fajne zaplecze, żeby coś zjeść. Nikt nie pilnuje mnie ani kolegów z przerwą. Fajne akcje czyli pomoc innym albo naprzykład zwierzętom. Pensja na czas. Wiem, że to podstawa ale wiadomo jak jest teraz w Polsce. Na minus albo do poprawek: Duży ruch w zmianach kadrowych i za dużo osób wynosi informacje z firmy. W firmie jest śmietanka której nawet ciężko się przywitać:] specjalna postawa wyższości. Chyba. Chyba większość pracowników to widzi. Jest kilka osób, które odwiedzają większość biur w firmie i raczej rzadko są u siebie. Inni to widzą, komentują I papugują. Jest kilka biur gdzie słabo można się skupić. Za dużo osób i odwiedzających. Nawet przychodzą byli pracownicy jak do siebie. Co jest dziwne bo pracowało się tu i tam. Ktoś już napisał, że słaba flota. Zgoda. Mało aut i raczej budżet. I poza tym nie wiem czy ktos proponował. Jeśli firma zrobiła by naprzykład stołówkę czy jakieś lepsze miejsce żeby zjeść, na dole w Kwidzynie więcej toalet dla kobiet, jakieś miejsce odpoczynku. Naprzykład jakieś stoły do tenisa, bilard, telewizor z konsolą, fitness albo podobne to firma była by jedną z lepszych w okolicy. Wiem, że może to śmieszyć. Ale naprzyklad w 3miescie to jest bardzo popularne I są np przerwy w pracy. Nie chodzi że ma to być wszystko ale mlodzi ludzie bardziej będą się chyba trzymać grupy Iglotech. I ostatnie. Opinie pracowników są lepsze, wiele lepsze niż to co tu jest napisane. Ludzie odchodzą dla pieniędzy do innych firm bo tu raczej płaca jest niska. Ludzie odchodzą sami. Rzadko ktoś jest zwalniany.

Doradca Klienta

Poniżej jakikolwiek norm obiecane złote góry

Wszystkie były na zasadzie poszukiwania cudotworcy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Mają ofertę pracy dla specjalisty ds sprzedaży. Wymagania co do prawa jazdy oznaczają że to praca głownie w terenie przy aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów? Czy pół na pół w biurze? Ktoś był już na rekrutacji i może powiedzieć co się dowiedział?

RioRick

Cóż to dzieje się w oddziale Szczecin???????? Na pracuj.pl widziałem że szukali kierownika a teraz jeszcze handlowca.

Vinyl

Odwiedziłem główny oddział. Nie zmieniło się to co zawsze chciałem opisać. Zalety ' luz w pracy i brak kontroli przez dyrektorów. Czasami ciężko kogoś zastać w pracy. To oczywiście tylko zaleta dla pracownika. '' multisport ''' w dobrych działach dobra pomoc od wybranych osób. Niestety to wyjątki. '''' praca pon-pt ''''' idzie się dogadać z hr i księgowością Wady Dlatego odszedłem i dlatego ze dowiedzialem sie jak slabo zarabiają super pracownicy po wielu latach. Wiec spadły mi morale. Jest kilka fajnych osób które zawsze pomogą bez proszenia i giftów. Większość osób bez wiedzy, chęci rozwoju i ewidentnie zbyt dobrze zarabiających w porównaniu do osób które ciągną ten wózek. Dlatego są tacy co odchodzą bo nie są doceniani a są tacy, którzy siedzą bo może nie mają innej perspektywy albo wierzą w zmiany w które ja ślepo wierzyłem. Niektórzy handlowcy zarabiają x razy więcej niż ludzie od obsługi a tym bardziej niz biura jak w kazdej firmie. Więc handlowcy raczej się trzymają bo wyciągną spokojnie kilkanaście, kilkadziesiąt k na miesiąc jeśli mają pojęcie, nie mają blokady albo maja listę klientów po tych co odeszli. Są też tacy którzy zarobią około 5k czyli lipna sprzedaż i jakoś im leci. Zapomnialem że słaba flota i masa osób na najniższej. Pewnie teraz im podwyższyli przez ustawową podwyżkę. Prezesi patrząc z boku, klasa. Serio. Dyrektor kojarzy mi się z mocną osobowością, dobrym zarządzaniem i z nie spoufalaniem się z pracownikami. Powinien byc ponad to. Czy każdy w tej firmie taki jest? Kierownik, za duży rozstrzał osobowości, żeby oceniać. Każdy widzi kto jest Kierownikiem a kto pozerem. Koordynator, hehe Cya.

@Vinyl

Waham się, że czy Twoją opinię można uznać za jakkolwiek przydatną. Nie wiadomo, kiedy odszedłeś, rok temu, czy wiele lat? Za to teraz odwiedziłeś oddział i dowiedziałeś się, kto zarabia najniższą i ile wyciągają handlowcy? Na Twój widok wszyscy zaczęli recytować stawki zarobków? Nie wiem, czemu ma ten wpis służyć, dlatego mam obawy przed traktowaniem serio np. podanych stawek.

Dopiszę kilka wad

- brak wiedzy u większości osób - brak związków zawodowych. Co innego tych innych - papieroski obiady i śniadania to niektórych jedyne małe sukcesy - dużo osób sztucznie zatrudnionych i wiele niedocenionych. Nie prowadzi się chyba analiz - są tacy co siedzą więcej w nie swoim biurze i ciężko z nikim coś załatwić - atmosfera wiecznego niezadowolenia. Sprzedawcy chyba nic nie sprzedają albo słabo. Chyba tak musi być. Skoro tak. - niektóre osoby mają chyba zbyt duże mniemanie, inne za dużo swobody Liczę tak około 10 osób w głównym oddziale. Odejdzie kilka z nich, czerwona flaga. Wychodzić z wody na brzeg. Ale może przesadzam. Jestem lepszy w recytacji i słuchaniu. Nie wahaj się szefie. 3m się.

Nie jest trudno. Po prostu się nie da. Nikt nie przewiduje awansów bo średni czas pracy to 6 miesięcy

@Piotr

Wypowiadasz się na temat jakiego stanowiska? I w sumie jakoś trudno mi uwierzyć, że każdy z pracowników ma taki średni czas pracy w tej firmie. To nie ma osób, które pracowałyby dłużej? Z czego wynika tak krótki okres zatrudnienia? Trochę pytań mam do Twojego wpisu no ale mnie totalnie zaskoczyłeś.

@E Idź na rozmowę, zapytaj o ścieżkę awansu - nie ważne czy stanowisko mobilne czy stacjonarne. Przekonasz się po reakcji. Możesz też zapytać ilu handlowców dostało awans w przeciągu ostatnich np. 3 lat. Tylko nie mówię o awansie w postaci zmiany stopki w mailu z młodszego na starszego podawacza kartonów, a faktyczny awans związany z rozszerzeniem kompetencji i obowiązków. Co do stażu pracy zasada jest prosta: tańszy nowy melepeta. Zapytaj ile osób odeszło w przeciągu ostatnich 2 - 3 lat. 15+ osób na oddział to taka średnia. Wejdź na linkedin i popytaj byłych pracowników, o atmosferę, o perspektywy, o zarządzanie.

Arek
@Piotr

Czyli rotacja głównie przez brak możliwości rozwoju. Ludzie częściej sami odchodzą czy też są zwalniani żeby przyjąć tańszych? Na jakiej umowie się zaczyna jak każdy ma taki krótki staż? Zleceniu?

T_T
@Arek

Żeby Cię zwolnili to musiałbyś kogoś pobić na imprezie firmowej albo ukraść kilkanaście tysięcy z kasetki na oddziale... Chociaż w tym przypadku też się nie udało. Każdy dziwny przypadek jest wyjątkowo nieudolnie tuszowany więc i tak w branży wszyscy wiedzą. Wyjątkowo słabe jest podejście do pracowników którzy składają wypowiedzenie - zero prób rozmowy, chcesz to idź. Exit interview polega na niewypłaceniu premii - tylko goła podstawa.

@T_T

Czyli w przypadku składania wypowiedzenia nie ma przekonywania z ich strony, aby się jeszcze zastanowić ani nie ma negocjacji stawki? Bo w sumie tak zazwyczaj bywa w firmach chyba. Pytają chociaż o powód odejścia, aby mogli zaimplementować zmiany w przyszłości? Odnośnie tej premii, w regulaminie jest coś takiego, że mogą jej nie wypłacić w momencie zerwania umowy?

@T_T

Takie rzeczy tylko w Rzeszowie, Gdzie władze posiada (przez wysiedzenie a nie przez jakąkolwiek wiedzę czy umiejętności ) Pani M. Robi to co podpowiedzą jej ulubieni podwładni. Ogólnie oddział mógłby mieć jakiś potencjał jakby nie Ta osoba... P.s dzięki za klientów na Pompy Ciepła :))))

Oo, a to ciekawe, co się dzieje w oddziale w Rzeszowie? Rozumiem, że narzekasz na kierownictwo, serio tak źle jest, jakieś przykłady? Może warto byłoby w takim razie udać się do zarządu i pogadać?

Jadzia

Ja na Rzeszów to nawet teraz ofert nie widzę. (młodszy spec od sprzedaży) Na trzy inne miasta akurat coś wisi. W Rzeszowie w tym obszarze rotacji nie ma czy akurat tak mi się teraz trafiło?

Lara

Narciarz

Zmiany handlowe wprowadzą duży(usunięte przez administratora). Zaplanowany budżet nie zostanie osiągnięty. W dobie wojny w Ukrainie, problemów logistycznych, upadku firm, obniżania cen pomp ciepła, niepewności w związku z cenami prądu nie ma najmniejszej możliwości osiągnięcia planu. Firma nie ma analityka. Chyba ze jakiegos domorosłego. Patrząc na to od lat, dorzuca się poprostu procent do planu i o. Władze dobrze wiedzą jaka jest sytuacja. Zamiast zwolnić leniwych ludzi i nie skupiających się na swojej pracy, kolejny raz zmiany handlowe. I brak docenienia dobrego handlowca. Jako handlowiec jestem zażenowany takim postępowaniem. Zaplanowane liczby są nierealne a zmiany tylko wprowadza problemy. Ale z tego co wiem jest już za późno. Statek się zanurza a ty kapitanie wyrzucasz jeszcze kotwice. To nie tylko moja opinia. Ja jestem mało ważny. Uciekną specjaliści, którzy pracowali dla was od wielu lat. Proponuję zatrudnić więcej osób, ściągnąć więcej pomp ciepła i zatrudniać jeszcze więcej osób od nich itp, ktore nie potrafia pomoc. I jeszcze serwisanci. Zle szukacie i zle planujecie. Ale to zobaczycie w następnym roku. A nas już kilku nie będzie, bo wielu z nas wie co będzie. Sami wiecie ile osób odeszło w tym roku. Ale widać, że nikomu nie zapaliła się lampka. Obniżacie ceny a z planem robicie...w sumie wiecie co robicie. Proponuję niektorym wiecej rozmawiać z pracownikami. Bo za chwilę wy będziecie mieli gorzej...ale może wtedy dowiecie sie jakie są problemy pracowników tej firmy. Pracodawca ok. Gorzej z ogólnym zarządzaniem. Mimo wszystko pozdrawiam.

@Narciarz

Powiesz ile osób odeszło w tym roku? To bardzo znacząca liczba? Jak taka rotacja to na wolne miejsca są przyjmowani ludzie czy likwidują co niektóre wakaty. Mnie interesuje stanowisko serwisanta a po twoim wpisie zacząłem się zastanawiać. Przez niezrealizowany budżet wypłaty stoją w miejscu?

Oze mój Boże

Nie ma żadnego naboru, więc nie wiem o czym mówisz. Chyba że to kolejny pseudo wpis żeby wyciągnąć informacje albo udawac, że ktoś wogole reaguje na te wpisy tutaj (które są prawdą). A jak to pytanie na serio serio, napisz do iglotech. Dostaniesz napewno odpowiedź czy ktoś sam się zwalnia czy go zwalniają. Czy wypłaty stoją w miejscu? Myślisz, że ktoś ci tu coś na ten temat napisze? Dla każdego tobie podobnym.. najpierw się wykarzcie a później pytajcie i żądajcie. Przychodzą nowi ludzie którzy są na stawce starych dobrych pracowników. Więc jak wspomniał ktoś z handlowki, to popłynie. Skoro są ogłoszenia, nabory to można zapytać o stawkę. Jeśli jej nie ma. Nawet nie ma widelek to cos chyba już można powiedzieć o firmie. Ale i tak większość osób nie zasługuje na pieniądze, które ma. A jest garstka dobrych i takich, którzy jeśli mówia prawdę zarabiają biednie i dziwię się że pracuja z taką wiedzą. Ja jestem nowy w temacie ale widać kto pracuje a kto siedzi na fejsie, youtubie i na ciuchach a jak potrzeba pomocy udaje że ma sporo pracy. Skoro niektorzy instalatorzy się z tego śmieją to chyba reszta też to widzi. Czekamy na styczeń.

Anżej
@Narciarz

W końcu ktoś napisał jak to wygląda :) targety ustalone chyba przy pomocy kryształowej kuli od wróżki Ksymeny , traktowanie pracowników jak numerków (bo mają te numerki robić , ale ciężko bez logicznego planu ) . Kilka osób w tej firmie trzeb trzymać za wszelką cenę , ale jeśli podejście dyrektorów się nie zmieni , szybko będziemy się zawijać .

@Anżej

Ciężko osiągnąć jest te targety? Czy za ich zrealizowanie albo za ponad normę jest możliwa jakaś nagroda w postaci premii?

Anżej

@OM przy założeniach jakie są stawiane , sytuacji na rynku (szczególnie PC)- ciężko . Nie znam targetów na ten rok , ale boję się jak je przedstawią

Pytajnik

Witam Katowice magazyn na jaką stawkę można liczyć na początek z uprawnieniami na wysoki skład i doświadczeniem na magazynie?

Zawiedziony

Totalnie nie polecam. Mógłbym dużo pisać o każdym aspekcie pracy, ale nie chce tracić więcej czasu na tą firmę. Powiem tylko że, przyszły kandydacie jeżeli zależy ci na rozwoju i pięciu się po szczeblach kariery to nie celuj na pewno w to miejsce pracy.

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko brak do pracy w Szczecin. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa IGLOTECH Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Z Pruszkowa jestem, to trochę daleko, żeby się dowiedzieć na miejscu, jaka firma jest i czy opłaca się przyjmować do pracy. Ale właśnie szukają do Janek magazyniera i może ktoś napisałby jaka jest podstawa wypłaty i premia? Ile Wy tam w Kwidzynie zarabiacie, a ile pod Warszawą?

Patrzę, że mówicie o braku możliwości awansu w firmie. Jak to jest ze nie ma rekrutacji wewnętrznej tylko szukają kogoś z zewnątrz? Na kierownika działu sprzedaży. O Kwidzynie tutaj mowa czyli głównej siedzibie, bo widzę, ze wypowiadacie się o różnych lokalizacjach. Piszą o szkoleniach. Na jakie dokładnie mogę liczyć?

Pracownik V

Ważniak

[Operator/magazynier Katowice] Witam. Widzę ogłoszenie na magazyniera/operatora. Czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy można liczyć na 5000 brutto. Taką mam stawkę na UoP(jedna zmiana) obecnie ale myśle nad zmianą pracy. I czy magazyn to nowy park logistyczny na Dąbrówce ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź Pozdrawiam.

Czy w IGLOTECH Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierownik?

Zdecydowanie nie a jeśli zobaczysz umowę to najczęściej po około 2 tygodniach pracy ponieważ biura raczej nie spiesza się by dać umowę do podpisu

Były

Żeby tam zostać kierownikiem to któryś z kierowników musiałby umrzeć . Tam kadra kierownicza jest w większości ta sama od 15 lat. JJ nie zauważył, że świat wygląda już inaczej i zarządza jak w latach 90. Nie miałem umowy na czas nieokreślony, stanowisko nie kierownicze.

To fakt
@Były

Potwierdzam, Iglotech nie rozwija się przez kierowników którzy przyrośli do swoich foteli...nie mają wizji, planu oczekiwań nawet na samych siebie. Najlepszym przypadkiem jest pracująca na pół etatu w Rzeszowie

Józek
@To fakt

Sami nic nie robią i nie motywują też innych pracowników? A co na to ich przełożony? Nie widzi że jest stagnacja i brak wyników?

Magazynier oddział Swarożyn.

Z całego serca odradzam podjęcia pracy na magazynie iglotechu w swarożynie. Wszechobecnych (usunięte przez administratora) i presją która wywiera kierownik na pracowników jest okropna. Codziennie wprowadza swoje nowe innowacje które wprowadzają tylko zamęt i nie przynoszą żadnej korzyści dla firmy . Straszenie pracowników zwolnieniami jest u niego na porządku dziennym . Kolesiostwo w administracji i krycie swoich błędów to po prostu mistrzostwo . Za każdym razem gdy wchodzę do biura widzę jak jedzą albo grają na telefonach , żenujący jest fakt że nawet się z tym nie kryją...

Rafał
@Magazynier oddział Swarożyn.

Serio kierownik straszy zwolnieniami? A w ogóle kiedyś spełnił swoje groźby i kogoś wyrzucił czy tylko teoretyzuje?

Pracownik Magazynu Swarożyn
@Magazynier oddział Swarożyn.

Potwierdzam. Wszystko się zgadza a możnaby jeszcze dużo napisać. W biurze ustawione 30°C a na stołówce i w łazienkach na magazynie klimatyzacja i grzejniki skręcane do zera. Cytuje:"hulajnogi są dla biurowych i pracowników wyższego szczebla". Nie używane od miesięcy a jak ktoś weźmie żeby np. szybciej przewieźć papiery (bo nawet po nie nie wysuną nosa na magazyn) to kierownik aż się trzęsie bo przecież jak "pracownicy niższego szczebla" mają czelność używać takich rzeczy. Nie zapominając w tym wszystkim o brygadziście od siedmiu boleści. Krótko mówiąc... Pierwszy lepszy przechodzień miałby lepsze kompetencje i więcej w głowie niż owy Pan. Podsumowując - PORAŻKA.

Oddział Katowice to (usunięte przez administratora)kierownik D…… wywalone na swoich pracowników jak coś potrzebujesz to cię zbywa podwyżki nie uświadczysz i pracujesz za psie pieniadze na magazynach (usunięte przez administratora) i do tego współpracownicy każdy każdemu (usunięte przez administratora) za plecami obrabia

Nierycząca czterdziestka

Źle się czyta te komentarze. Weszlam tu z ciekawości i ostatnich opowieści. Przychodzą nowe osoby, które czytają te opinie i pytają nas, pracowników, skąd się one biorą. Skad mamy wiedziec? Ktoś z zarzadzajacych ma cos zamiar z tym zrobić? Nie wierzę, że HR coś tu ogarnie. Bo tu są takie teksty i opowieści, że aż wstyd. Niedlugo zaczną tu trafiać jeszcze lepsze historie. Promocyjnie to chyba nie za bardzo. A skoro firma tak rośnie to wypadałoby ogarnąć ten śmietniczek. I chyba wypada docenić stalych i dobrych pracowników, bo cały szereg tych co odeszli robi negatywny 'pijar'. I jeszcze spada poziom usług, bo zatrudniani są zastępcy, których nikt nie uczy albo ci ludzie mają po prostu gdzieś pracę i są w niej albo grubo spóźnieni albo wychodzą co do wskazówki albo przed czasem albo latają po firmie. No i oczywiście papierosek w każdej godzinie i gadu gadu z psiapsolami, litry kawki. A reszta z biura ma za nich robić, bo ręce dwie lewe. Zróbcie coś z tym...........jedni robią ile wlezie inni przychodzą za podobne albo te same pieniądze a jeszcze inni to pozoranci którzy wysyłają denne maile wylacznie chwilę przed 8 albo chwilę po 16..........a informacje od niektórych o promocjach czy sprzęcie to bełkot i wstyd......oczy szczypią. I chyba widzicie kto pracuje i sie stara a kto przychodzi odwalić fuszere.

Zostaw merytoryczną opinię o IGLOTECH Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IGLOTECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IGLOTECH Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IGLOTECH Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IGLOTECH Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IGLOTECH Sp. z o.o.