logo Żabka Polska

Żabka Polska

Poznań

Opinie o Żabka Polska

wyksztalcony 2016-05-06 21:53
Panowie i Panie uwazajcie na najwiekszego dupowlaza i zaganiare w zabce plewiska ( usunięte przez administratora )nie mowila ze tak nie ladnie …masz twarz nie skajana mysla u siebie na wiosce wiesniaku
warjat 2016-05-21 22:18
Mowisz o reczku?? Spokojnie. Juz dyro wie ze siedzi nacwynikach sportowych i allegro zamiast pracowac. Juz niebawem zablokuja. Pozdro klepa
No rączek raczek norbi 2016-05-29 21:38
Norbi norbi polecam profil na Fcb zdjecia jak by był wielce wykształconym i mega inteligentem a jest zwykłym dupkiem i kapusiem
Poznań jest piękny dla pięknych ludzi a ty na wieś bo twarzą tam przy drodze Norbercie Raczku sraczku pasujesz
Żabka ach Żabka 2016-06-15 00:41
Miks wygląda tak, że zarobki mają być do 4500 netto, a realnie jest 60 zł za tonę. Bezpłatne dni próbne, umowa zlecenie, nie opłacony czas stracony w kolejce do alkomatu, w szatni, w czasie przestojów. Osobom pracującym w chłodni w temperaturze 5,6 stopni Celsjusza przysługuje posiłek regeneracyjny. Wiecie o tym? Nie tylko pracownicy mroźni mają prawo go otrzymać. Ktoś dostał go kiedyś? ;-)
W przyszłości szef 2016-06-15 11:15
Czy to, że ktoś nie nadaje się na menadżera albo jest zbyt mało kreatywny czy logicznie myślący, natomiast może być dobrym i sumiennym pracownikiem fizycznym usprawiedliwia jego wykorzystywanie? Nie wszyscy muszą być innowatorami i liderami. Natomiast wszyscy mają prawo do godnych warunków pracy.
szpaczek 2016-06-21 20:32
Nie polecam pracy w ZABCE poniewaz jest wyzysk czlowieka przez czlowieka,ajenci wykorzystuja i oszukuja co do wynagrodzenia,harujesz nawet 15 godz a i tak cie oszukaja.Ostrzegam przed praca w Poznaniu ul.Szyperska 1 ajentka oszukuje i wykorzystuje pracownikow
rysiu 2016-06-27 07:44
Brawo panowie za oddanie skanerow i wyjscie z tego cyrku narescie sie sprzeciwiliscie traktowania was jak smieci ile mozna bylo pracowac w takich nieludzkich warunkach praca od niedzieli do soboty rana.Obcieli wam stawke odebrali piatki i zycie prywatne i kazali zapieprzac do ostatniego zlecenia nie wazne ile godzin by to trwalo a oni po 8 godzinach maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nas.Kierowniku wiem ze to czytasz nie zwalaj winy na mixerow bo za te szambo odpowiadacie wy,wasze decyzje doprowadzily do takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jakie jest na magazynie.Dla wszystkich zainteresowanych omijajcie zabke w plewiskach jak najdalej szkoda waszego zycia
BiYonce 100py 2016-06-27 20:38
To aż taka kaszana tam jest teraz? LOL
Lolek 2016-06-28 00:24
Skoro tak wszystkim źle w żabce to po co tam pracujecie jak Wam nie pasuje to proponuje do Biedry na kasę za 1800. Prawda jest taka, ze większość ludzi która pracuje na magazynie nigdzie indziej nie dostanie taki pieniędzy, bo nikt ich nie zatrudni na żadne stanowisko dające jakiś większy zarobek.
były miks3r 2016-06-28 11:37
ja robilem w biedronce 3 lata odszedłem na szczescie nie palac za soba mostów bo koles który pracowal na miksie zaproponował mi wlasnie prace w żabce ,robilem na miksie 8miesiecy i powiem szczerze ze to chyba najgorsza moja decyzja w zyciu byla ,musialem spowrotem wocic do biedronki ,oczywiscie nie jest dobrze ale nie jest tak zle jak w żabce !!! to byl istny kołchoz !!! do pacy raz szłem na 17 raz na 20 ,wracalem do chaty raz o 4 a nieraz o 8:00 !!!!!!!!! ogolnie mikerzy traktowani byli jak przysłowiowe bydło ! takze kolego nie mow ze w biedronce jest zle,bo wporownaniu z miksem w żabce to jest istny "luksus" . pzynajmniej umowe mam teraz a na miksie bez ubezpieczenia bez umowy bez niczego. KPINA TO JEST MAŁO POWIEDZIANE. SZCZERZE PODZIWIAM MIKEROW JESZCZE TAM PRACUJACYCH . NIECHCE NIKOMU UBLIZAC ,ALE NIE WIEM JAK BARDZO TRZEBA POTRZEBOWAC PIENIEDZY ZEBY TAM JESZCZE PRACOWAC .
tomaszek 2016-06-30 19:11
Witam.Pracowałem z Żabce w Poznaniu u p.S.Bieczyńskiej na ul.Wyłom 14 d Poznań i Ona okazała się nie uczciwym pracodawcą bo oszukała mnie na wynagrodzeniu za pracę,czy w Poznaniu padł ktoś ofiarą wykorzystywania przez P.S.Bieczyńską,nadmieniam iż już sprawą zajęła sie Państwowa Inspekcja Pracy w Poznaniu.Jeżeli ktoś czuje się oszukany przez tą Panią proszę o kontakt mailowy tomasz1235@gmail.com
ciekawość 2016-07-01 21:40
Napiszcie co się tam działo ? :) Naprawdę oddaliście skanery?
Faktycznie Wam jeszcze stawkę obcięli?
Nickname 2016-07-02 00:23
Uwierz mi, praca w Biedronce za 1800 to luksus w porównaniu z Żabką, bo tam może tyle masz, ale zapieprzasz jak dziki bawół w temperaturze bliskiej zeru. I te wspaniałe dojazdy.
hanna 2016-07-03 00:27
Może od razu aplikować na kierownika sieci? Ten pewnie ma jeszcze lepszą pensję :P
hanna 2016-07-03 00:27
TERESKA 2016-07-12 15:04
MIKS JEST NIE DO WIARY ,DZIS NA KTORA ZNOW NA 18:00 CZY MOZE 20:00 ?
TO JEST JAKAS KPINA . DZWONIE PO UKRAINCOW
Bigfoot 2016-07-15 16:26
Niestety, sprzedawcy nie są grzeczni na Małeckiego 22. Nie polecam tego sklepu (na Małeckiego 22) do odwiedzenia.
Bigfoot 2016-07-15 16:27
Ag 2016-07-20 09:06
Czy ktoś pracował w Centrali Żabki w Poznaniu ? Chodzi mi o stanowiska biurowe.
Proszę o kontakt e-mai agastop7@o2.pl
nico 2016-07-27 20:56
Witam wszystkich serdecznie poszukuję pilnie poszkodowanych ajentów sieci Żabka do zbiorowego pozwu do prokuratury proszę o pilny kontakt (usunięte przez administratora)
Marcin lesniak zlodziej 2016-08-05 14:53
Uwaga ludzie zabka doprowadzi was do bankructwa!!! Marcin lesniak z Krakowa karze załadować półki towarem przed wizytacja dyrektorki a później zamykają sklep!!!!! Utarg na sklepie podwoiłem i mnie wycyckali nie dajcie się oszukac i wy....
Suwałki 2016-08-09 19:06
A ja nie polecam pracy w Żabie w Suwałkach. Pracowałam tam 4 miesiące, już tradycyjnie wyzysk - miesięcznie zarabiałam w granicach 1000 - 1200 zł (wtedy obowiązywała stawka 6zł/h), 3 miesiące bez umowy, potem umowa - zlecenie (na pierwszej rozmowie obiecywał umowę o pracę, ponieważ "ZUS tego wymaga" - żadna z pracujących umowy o pracę nie miała). Ajent co miesiąc przed wypłatą latał na*ebany po całych Suwałkach, dla nas wypłaty były zawsze po terminie, rozłożone w co najmniej 3 ratach, trzeba było wręcz się tłumaczyć na co nam są pieniądze potrzebne. Jedno wielkie kumoterstwo, nepotyzm, najlepiej miały znajome z dawnych lat i dziewczyny, z którymi wspólnie oglądał pornogazetki. Do tego kierownik regionalny jeżdżący do Suwałk na kontrole bardziej niż sklepem był zainteresowany młodymi ekspedientkami - stary gruby oblech.
Ale cóż powiedzieć - młoda, pierwsza praca itp. Długo wytrzymałam.
Damian 2016-08-23 10:32
Centrum prowadzi chyba jakiś kretyn awizują większość dostaw na 8 rano a towar z auta jest ściągany po 2'óch i pół godziny oczekiwania pod rampą. Jeżdżę dużo po DC tesco, biedronka, rosmann i wiele innych i na żadnym DC nie czekałem nigdy na tak długo pod rampą. Rozmawiałem z jednym z kierowców to od 3 godzin czeka na dokumenty z dostawy. Żal mi takich ludzi co to wszystko utrudniają kierowcom a w szczególności tym którzy jeżdżą większymi autami i mają ograniczony czas pracy a spedytor non stop wydawania i pogania.
Piotr 2016-08-29 01:50
Witam, magazyn zabki ktory jest w Plewiskach podobno przenosi sie do sadow/tarnowa podgornego. Slyszal ktos o tym? Czy to prawda?
Piotr 2016-08-30 14:41
A maja sie przeniesc? Sa takie plany? Podobno na jakims magazynie w sadach jakas firma stawiala regaly wlasnie dla zabki. Dlatego pytam
Konus 2016-09-06 23:55
Nie idz na wozek do Zabki.Lepiej kopac rowy.Nie stracisz tyle nerwow.

no i co 2016-09-20 08:41
A dlaczego nie szukają już ajentów tylko franczyzobiorców? Czas na zamiany Eurocash nadciąga.
KAJA 2016-09-29 22:38
Wszystko zależy od ajenta! A ajentem może zostać każdy!
Pracowałam już w kilku żabkach i w jednej była ostra ajentka która wiele wymagała, sprawdzała itd a pracowałam znów w innej gdzie mój szef był bardzo spoko, można było pogadać jak z kumplem. Atmosfera bardzo spoko. Trzeba było wylonać to co do obowiązków należało ale kiedy nie było co robić można było posiedzieć, poczytać gazetę itd. Naprawde, to wszystko zależy na jakiego ajenta (pracodawcę) trafisz. ;)
szok 2016-09-29 22:43
Hej, ale wiecie jak to teraz wygląda u nich zatrudninienie? Widziałem teraz oferty tylko na farnczyzobiorców ale pewnie są jeszcze szansę na sprzedawców. Dobrze by się teraz załapać. Dzięki za odpowiedź
stanely 2016-10-24 22:33
witam! Lubin przy ulicy Sikorskiego 58 jest to sklep żabka nr. Z0269 PHU Julia. chciałbym zwrócić uwagę klientom którzy robią tam zakupy , ponieważ notorycznie w tym sklepie oszukują klientów na cenach pod produktem inna, a na kasie wyższa stały paten, a kiedy zwrócisz uwagę to uważaj bo w z magazynu wychodzi body gard który potrafi nie grzecznie się zachować . wielki minus dla sklepu ..
rysio 2016-10-25 18:03
nie polecam w zadnym wypadku pracy jako ajent, obecnie wieszaja plakaty obiecujac 6500zl zarobku, a za dwa miesiace od podjecia pracy, utna 2 i trzeba brac kredyty na wyplaty, ubezpieczenie.

Zabka - to jedna wielka klika klamcow!!!!, poczawszy od "ajentoww trenerow" a skonczywszy na prezesie, jeden wielki stek bzdur, wyryte na pamiec teksty i obiecywanki..... mozna by pisac w nieskonczonosc, ale po co?

wyjasnie slowo "Ajent": robot nakrecany odgornie, nie ma prawa glosu, to podmiot, nie slucha - won!

gdybym jeszcze raz miala podjac decyzje o pracy w Zabce, zdecydowanie wolalabym pojsc zebrac
misiek 2016-10-26 10:29
każdy na pewno wie co to jest sekta i to jest właśnie jest Żabka, złapać w sieć i pozostawić na pastwę losu. Za każdego "złapanego" pieniądze zgarnia tzw. "partner" - to człowiek / w zasadzie nawet ciężko go nazwać człowiekiem/, który rozkazuje "złapanemu" i włazi bez wazeliny wszystkim którym podlega. Ogólnie jest to pionek w całej hierarchii rządzących, ale ma WŁADZE nad "złapanym". Taki "partner" nie dba o "złapanego" tylko o własny tyłeczek / ujmę to kulturalnie - hahahahaha/.
Kolej na utargi i zarobki - DOBRZE! prosperująca Żabka miesięcznie zrobi np. 200 000tys obrotu, obliczając z tego 5%, które oferuje "Sekto-Żabka" powinno zostać dla "złapanego" 10 000zł - NIE MA TAKIEJ OPCJI!!! Zawsze coś ukradną i zostaje 8 000zł, z tego należy odjąć utrzymanie 2 pracowników, podatek dochodowy, obrotowy, podatek za pracowników i okazuje się, że "złapany" pracuje gratis. A co się dzieje, kiedy Żabka zrobi miesięcznie mniej jak 100 000zł????? - to już sami sobie obliczycie.
Można książkę napisać o prowadzeniu i oszustwach, przypuszczam, że nie ma nawet prawnika, który mógłby wybronić "złapanego" od krzywd wyrządzonych przez Firmę Żabka... dlaczego???, bo "złapanemu" nikt w firmie nie uwierzy i "złapany" nie może nic udowodnić, ponieważ nawet w sklepowym programie komputerowym firma robi swoje jak "złapany" śpi. "Złapany" to ajent.
sta 2016-11-02 20:02
dlaczego pip nie interesuje sie niczym co sie dzieje wzabkach,praca po 17 h dziennie, tez w swieta.
Nick 2016-12-21 08:29
A gdziekolwiek w Polsce PIP i rząd serio się interesuje pracownikami?
Mix w Plewiskach pod Poznaniem: nieuczciwe oferty na portalach (zawyżona pensja - a i tak mała 12zł/h - wychodzi tona za 60zł, przy czym niepłatne jest przebieranie się, niepłatne są przestoje). Nawet na okresie próbnym doliczane kary za błędy.
Podsumowując: mizerna pensja, liderzy miksu oszukują, pracują osoby bez badań sanepidu, bez umowy. Na chłodni przy niskich temperaturach nie zapewniony posiłek.
Nigdy nie wiadomo na którą przyjdziesz i ile tam będziesz kwitł.
Nie przestrzeganie prawa pracy, fikcyjne umowy.
Ten kto tam jeszcze pracuje jest głupi - obecnie większość prac w Poznaniu to i lepsza pensja i warunki.
obsługa klienta 2017-01-08 17:11
Witam,

bylem na rozmowie o pracę w centrali. Nie odezwali się odnośnie wyniku rekrutacji. Rozmowa była normalna za co duży plus. Szukali widocznie kogoś innego.
Zabuś 2017-01-13 17:38
Czy ktoś ma wiedzę o rekrutacji w Warszawie na Pradze? Jak wygada rozmowa , czy zadają trudne pytania i jakie? Czy są jeszcze jakieś warunki do spełnienia?
LYSA KURWA 2017-01-19 02:59
Panowie przeciez teraz zeby robic na mixie(plewiska) to trzeba miec z glowa albo byc ukraincem przeciez tam jest taka sama stawka od nie wiem ile lat,pare lat temu sie oplacalo jak w zwyklej robocie miales 1600/1700 max a na mixie robiac spokojnie 2500 a teraz to jest jakis hardcore z tego co slysze. W dzisiejszych czasach wystarczy papier na wozek zrobic i w byle jakiej firmie ma sie 3000 bez narobienia sie i to na umowie.Pozdrawiam stara gwardie MIX MUSI WYJECHAC
Samuraj 2017-01-23 22:34
Napiszcie kto jest kierownikiem ochrony na Plewiskach
Agent 2017-01-24 09:32
Jak wyglada proces zostania agentem ? Jakie warunki są wymagane od kandydata? Czy warunki finansowe są jednakowe dla wszystkich?
dawny mikser 2017-02-05 19:32
witam.pracowałem tam przez nie całe 4 lata i powiem jedno.za nic bym tam nie wrócił biuro,magazyn itp itd jedno wielkie dno,biuro,łysa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za biurkiem która uwaza sie za choj wie kogo a jest zwykłym debilem,nastepny Norbi,który awansował z zwykłego wózkowego na "biurowca" .po paru miesiącach siedzenia w biurze bał sie wychodzic na magazyn,jesli chodzi o sam miks to godziny tragiczne nie raz jechało sie na 12-15 godzin a nie raz na 2-3 godziny, fakt faktem ze była tam grupa ludzi która sie dogadywała i sie z nimi naprawde spoko pracowało (fiołas,Adaś itp.itd.) a tak poza tym to takie tragedie ludzkie jak burek,korki,grzechu,seba, i wiele innych dziwolągów tam pracują bądź pracowali,wiec beka nie samowita z nich była zawsze. ogólnie nie polecam nawet na krótki okres pzdr
Korki 2017-02-08 01:23
Jeżeli już kogoś wyzywasz od dziwolągów to podpisz się pod tym swoim nazwiskiem lub ksywą, co odwagi zabrakło
Żaba 2017-02-15 19:45
Współpracuję z Żabką kilka lat i jestem z tej współpracy bardzo zadowolona. Piszę to specjalnie żeby nieszczęśliwym ludziom pokazać , że jak się chce to można!!
Roob 2017-02-21 17:37
Niby wszystko spoko ale traktują ludzi jak debili a sami nic nie wiedza zwalniaja za byle co nie polecam!
Polak 2017-02-21 20:59
Pracuje w Żabce nie od dzisiaj i jestem bardzo zadowolony. Mixer w Plewiskach.
Oczerniacie moją Żabcie patałach y
Paulina 2017-02-27 15:17
W wywiadzie udzielonym przez Żabka Polska dla portalu GoWork.pl można znaleźć informacje na temat przeprowadzanych szkoleń. Uczestniczyliście już w takich?
RADIO REGAL MIXTAPE 2017-03-07 02:17
POZDRAWIAMY MIXEROW Z CALEGO SWIATA LYSY NORBI I ALIBA PRZESYLAMY POZDROWIENIA DLA KAZDEJ SKRZYNKI ZYCZY POWODZENIA WAM GANG Z ALBANI.......
PRAWDZIWA GALA TO TWOJA ........
MIXERSKI NOS NOS ZAJEBIE DZIS SZTOS MIXERSKI NOS BEDZIE WALCZYL CALA NOC........
BUDZE SIE RANO W MIXERSKIM RAJU I WOZE PRAZYNKI ZAMIAST BROWAROW W KACIE STOI BABA Z OCHRONY I DWIE UKRAINKI CO SIE NAWZAJEM......
ITP ITD
LAJKUJCIE TO W HUUUUUUUUUUJ CO SIE STALO Z PANEM WITCZAKIEM BONUS OTWIERAJ RYJ TEJ LECIMY KURWA TUTAJ TUTAJ TUTAJ
JUZ NIE DLUGO KOLEJNE UTWORY Z MIXTEPU O JAKZE PRAWDZIWEJ NAZWIE CZEKAJAC NA SOBOTE
Paulina 2017-03-07 08:29
@RADIO REGAL MIXTAPE proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.
Paulina 2017-03-09 15:53
Jesteś studentem? Koniecznie odwiedź stronę internetową Żabki - http://www.zabkapolska.pl/pl/home/kariera/oferta-dla-studentow ;)
Łagier XXI w 2017-03-09 17:12
O tak.
Zniszcz sobie zycie z Żabką już na starcie.
Paulina 2017-03-10 09:56
@Łagier XXI w dlaczego tak uważasz?
Zostaw swoją opinię o Żabka Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żabka Polska