Opinie o CONIVEO w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CONIVEO. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie CONIVEO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CONIVEO w Warszawa

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w CONIVEO? Dodali nowe ogłoszenia 6 listopada na Praca.pl.

CONIVEO Nowy wpis

Proces rekrutacji jest uzależniony od stanowiska, którego dana rekrutacja dotyczy. Inaczej będzie wyglądał w przypadku stanowiska przedstawiciela handlowego, inaczej w przypadku pracy biurowej i zupełnie inaczej w przypadku poszukiwań montera wykładzin. W podanym terminie nie dodaliśmy ogłoszenia na wskazanym portalu, dlatego trudno Nam się odnieść do konkretnego procesu.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie CONIVEO na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 22 września pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

CONIVEO Nowy wpis

Dzień dobry, na pełne wynagrodzenie składa się pensja podstawowa, premie miesięczne uzależnione od sprzedaży oraz premie kwartalne, które również powiązane są z planem sprzedażowym. :)

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w CONIVEO? Dodali nowe ogłoszenia 2 sierpnia na Pracuj.pl.

CONIVEO

Proces rekrutacyjny uzależniony jest przede wszystkim od stanowiska, którego dotyczy - inaczej będzie przebiegał w sytuacji poszukiwania przedstawiciela handlowego a inaczej w przypadku poszukiwania montażysty wykładzin. Co do umieszczenia ogłoszenia nastąpiły jakieś nieścisłości, choć w najbliższym czasie będziemy poszukiwać instalatorów pokryć podłogowych. :)

Czy w CONIVEO są szkolenia zewnętrzne?

CONIVEO

Dzień dobry, Tak, w Coniveo odbywają się szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie CONIVEO? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Przedstawiciel handlowy ds. obsługi kluczowych klientów?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy

CONIVEO poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w miejscowości Warszawa. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

CONIVEO

Witamy, nie wiemy skąd Państwo wzięli taką informację, ale nikogo takiego nie szukamy :-) Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta

zainteresowany

Czy bardzo zmieniła się praca od momentu wybuchu pandemii?

@zainteresowany

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. W związku z zaistniałą sytuacją staramy się zachować i przestrzegać wszystkich wytycznych. Mimo wszystko biuro handlowe jest czynne i staramy się realizować bieżące prace i zlecenia. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko "Agent w branży wykładzin obiektowych – przedstawiciel w regionie ".

Darek

Teraz szukają osób do dystrybucji za prowizje.

Jak wygląda podstawa w CONIVEO?

Dziękujemy za zainteresowanie. Aktualnie trwa rekrutacja na stanowisko Młodszego Kierownika ds. Kluczowych Klientów, w ogłoszeniu zawarta jest informacja o podstawowych zarobkach.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie CONIVEO?

Witamy, Ponad 90% pracowników zatrudnionych jest w oparciu umowy o pracę. Jeżeli jest Pan/Pani zainteresowany podjęciem pracy w Coniveo zapraszamy do bezpośredniego kontaktu tel. 22 810 99 16 lub biuro@coniveo.pl

Klient

Bardzo nieuprzejmie i niemiłe Panie które odbierają telefon w biurze.... szkoda kiedyś za "starej ekipy" , która już odeszła z pracy w tej firmie współpracowało się znacznie lepiej.

@Klient

Dziękujemy za uwagę. Wyjaśnimy sprawę i postaramy się, by jakość obsługi była na satysfakcjonującym poziomie.

Milena

Widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. telemarketingu (1/2 etatu – elastyczne godziny). Czy to jest aktualne, co możecie mi poradzić?

Iwona

W lokalizacji warszawskiej bo tej dotyczy ten wątek są aktualne oferty pracy @minia. Dobrze byłoby dla innych poszukujących pracy, żeby ktoś z pracowników mógł napisać czy opłaca się w CONIVEO pracować? I przede wszystkim jakie trzeba mieć doświadczenie żeby się tutaj dostać?

Minia

Czy mógłby ktoś napisać jak pracuje się w firmie? Nie mogę namierzyć nowych ofert , może ktoś słyszał?

Antek

A ile sie zarabia w tej Firmie i jakie mają samochody służbowe?

Mareczek

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Czy coś się zmieniło?

Jeżyk

Fajnie pracować w takiej firmie i jeszcze dobrze zarabiać. Wypracowałem sobie to moją ciężką i solidną pracą

Damian
@Jeżyk

Skoro jesteś pracownikiem, to przynajmniej napisz swoje prawdziwe imię. Nie pracuje tam żaden Mateusz ;-)

Jerzyk

Coniveo to jedna z największych w Polsce firm z branży wykładzin obiektowych. To nie jest mała firma prowadzona w garażu. Uważam, że najlepiej jak każdy zajmie się swoją pracą a szefowie będą kierować firmą.

Tarkett

Qwer,Znajdujesz się na profilu, oficjalnym firmy Coniveo, wiec czego się możesz spodziewać ....samych pozytywów oczywiście ...:)

Qwer

Widzę, że temat uspokoił się. Czyżby wszystko wracało do normy?

Iwona

@Shaggya Ty pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy jakie są Twoje doświadczenia z pracy w CONIVEO.

Zostaw merytoryczną opinię o CONIVEO - Warszawa

CONIVEO
2.2/5 Na podstawie 41 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042