Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Firma ADAM’S

Pracowałeś w firmie Firma ADAM’S i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
yughjgg - 2013-08-21 11:09:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
1600 brutto masz podstawę - do tego dochodzi premia uznaniowa, która nie jest taka straszna :)
zdjecie uzytkownika
bolo - 2013-08-21 12:06:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozumiem że ta premia uznaniowa to jest co miesiąc przyznawana? No bo inaczej to nie wychodzą takie kwoty jak tutaj piszesz
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-25 12:09:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to premia jest zawsze? ile tam zarabia magazynier operator wózka ?słyszalem że szef tą premie zabiera
zdjecie uzytkownika
mycha - 2013-08-25 12:23:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czyli wszyscy mają 1600 podstawy do tego premia uznaniowa która od czego zależy jej ilość od wydzimisie szefa czy od stanowiska które pistujesz ? ile ma premii magazynier?
zdjecie uzytkownika
adolf - 2013-08-25 12:28:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aja słyszałem że jest tam duża rotacja szczególnie na magazynie? czy to prawda? ludzie odchodzą po paru dniach? jest tam duża rotacja
zdjecie uzytkownika
xXx - 2013-08-25 15:25:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Premia zależy od widzimisię szefa... Max jest 489 zł, ale przeważnie dostaje się około 300 zł. 1600 zł to jest brutto, żeby nie było nieporozumień... Jak się komuś nie chce pracować i myśli, że swoje 8h odbębni to lepiej niech nie próbuje nawet z Adam'sem. Jak przeżyjesz pierwsze 3 miesiące to potem już jest w porządku, bo pensja jest adekwatna do tego co robisz.
zdjecie uzytkownika
radek - 2013-08-25 16:11:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja to myślałem że te 1600 to jest netto. Trochę się przeliczyłem. Ale po tych 3 miesiącach to jest już dobrze tak?
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-25 19:36:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale xxx te premie wszyscy mają taką samą czy magazynierzy mają wiekszą ? ile masz więcej po 3 miesiacach ma magazynie?
zdjecie uzytkownika
marek - 2013-08-25 19:40:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mi obiecali na mgazynie 1600 plus premie uznaniową do 759 co to oznacza wogóle do 759 czy to zawsze daja czy dają zawsze mniej a potem jeszcze wiecej ale tak zwaną magrodę do 1400 o co tu chodzi?
zdjecie uzytkownika
xXx - 2013-08-25 22:41:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po 3 miesiącach masz na magazynie mniej więcej 2000 - 2200 na rękę razem z premią... Zdarzają się przypadki że zabierają 500 zł premii czyli dostajesz ok. 250 zł. Ale idzie wyżyć, nie ma co narzekać, bo z robotą teraz ciężko.
zdjecie uzytkownika
kotek - 2013-08-25 23:46:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ale ja słyszałem że zazwyczaj jest 1800 na ręke na magazynie boszef zawsze coś zabiera że nigdy nie ma 100 procent premi max to 90 procent czy to prawda kolego ? jak często tą premie zabieraja? czyli nie dostane nigdy tej premii po trzech miesiącach max 1400 uznaniowej na magazynie ?
zdjecie uzytkownika
kotek - 2013-08-25 23:49:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a na produkcji mają mniej czy tak samo?
zdjecie uzytkownika
jarek - 2013-08-26 13:16:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
No ale zawsze jest chociaż te 90% procent premii. To też moim zdaniem nie jest źle. A jak tam jest z umową?
zdjecie uzytkownika
kotek - 2013-08-31 16:54:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
uradzi czy możesz bardziej opisać tą firme czyli zarobki i atmosfere w pracy? zachowanie szefa . Polecasz tam pracę ?
zdjecie uzytkownika
maks - 2013-09-17 12:41:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A jak tam jest z zarobkami? Można normalnie wyżyć za pensję która się dostaje czy raczej ciężko jest?
zdjecie uzytkownika
joł - 2013-10-27 16:07:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
typowy polski prywatny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
Markus - 2014-01-11 09:40:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy są normalne umowy o prace czy na zlecenie?Płacą za nadgodziny? Jest jakiś fundusz socjalny czy coś?
zdjecie uzytkownika
xXx - 2014-02-09 11:12:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Umowy o pracę, brak nadgodzin, brak funduszu socjalnego...
zdjecie uzytkownika
Bodzio - 2014-02-17 17:05:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobrze, że jest umowa o pracę... To podstawa przy zatrudnieniu. A jak tam wcześniej wyczytałem są premie uznaniowe więc może nie ma aż takiej tragedii... W takich czasach przyszło nam żyć niestety.
zdjecie uzytkownika
xXx - 2014-04-18 15:46:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może i umowa jest normalna, ale pracownicy to porazka. Zero zrozumienia i pomocy. Jesli macie mocne nerwy to mozecie sie skusic na prace tutaj,ale ja juz ledwie tu wytrzymuje... burdel na kolkach
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-06-12
Żródło: nuzle.pl
Bełchatów
(Łódzkie)
Firma Adam Dam pracę dorywczą w izolacji przemysłowej w Bełchatowie .Pracownik fizyczny do izolacji przemyslowej - izolacje blacharskie.PILNIE !!
zdjecie uzytkownika
SUpraa - 2014-05-05 23:56:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wiesz, z pracownikami nigdy nie trzeba żyć jak mąż z żoną. Wiadomo, że atmosfera w pracy jest dobra, ale może da się jakoś wspólny język znaleźć...
zdjecie uzytkownika
..!.. - 2014-05-07 10:12:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam!!!!!!!!!!!
zdjecie uzytkownika
pozdro - 2014-05-21 16:50:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@Supraa, no i wreszcie jakiś bardzo sensowny komentarz. jak tam w adam's z umowami? W porządku są?
zdjecie uzytkownika
nikiii - 2014-05-27 13:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@supraa haha, a nawet nie można.. :) zapodaj jakieś szczegóły, co z kasą i czy wszystko odbywa sie na czas? Zawsze to jakiś pozytywny bodziec
zdjecie uzytkownika
adam - 2014-07-22 18:09:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dobra firma,praca na 3zmiany, nie tolerują leni,mi się podoba.polecam
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma ADAM’S

Twoj email:
Wiadomość: