Opinie o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. w Lublin

Radek Nowy wpis

Jeśli macie ciężką sytuację finansową nigdy nie szukajcie pracy u tego pośrednika. Pieniądze są tylko formalnie na papierku. Rozumiem jakby ich tytuł ogłoszenia brzmiał praca charytatywną. Do tej pory nie mam od nich pieniędzy ,a już 2 miesiąc czekam...

Alicja Nowy wpis

@Kola4 może należałoby zgłosić tę sprawę?

Kola4 Nowy wpis

Oszuści! Inaczej nie można ich określić. Zalegają z wypłatą pieniędzy za pracę we wrześniu. Telefonow nie odbierają i nie obchodzi ich że ludzie nie mają pieniędzy na święta. Jeśli ktoś lubi pracę w charakterze wolontariatu to polecam!

Asdas Nowy wpis

Odradzam. Nie wypłacają wynagrodzenia!!! Mam nadzieję że wkoncu ktoś zainteresuje się nimi i skończą się ich oszustwa!!!

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
byli pracownicy

GREEN GATE to juz 3 raz zmieniona nazwa agencji, poprzednia Job Network Europe ( zrodło- wpis z krs ) dlaczego nazwa zmieniana ? kazdy moze sobie odpowiedziec na to pytanie, jezeli chodzi o poprzednia nazwe Job Network Europe to w grudniu 2016 odbedzie sie sprawa sadowa w krakowie z bylymi pracownikami, chetnych obserwatorow zapraszamy na rozprawę !

Koń

W Green Gate spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zawsze jest wypłata temrinowa, normalnie

Rów w dupi
@Koń

A Ty to kto ? Weź się nie ośmieszaj pracowniku tej bandy! Nie jesteście już tak anonimowi jak się wam wydaje. Idź prać gacie do magla hahahahahahahahahahaah

uwazajcie

WYPŁATY NIE MA WCALE! dwa miesiące roboty i ciągle słysze ze edzie wyplata i (usunięte przez administratora) nie idzcie tam pracowac wyzysk!

Zalamany

Oszukują. Nie wypłacają pieniędzy i mają to gdzieś!!!Nie interesuje ich że ktoś musi z czego żyć,wazne że oni swoje pensje dostali! Omijajcue , daleka.Mam nadzieję że wkoncu ktoś dobierze się im do (usunięte przez administratora) i odpowiedzą za wszystko!

Mala

Witam. Czy wygrał ktoś z tą firmą?Nie wypłaciła wynagrodzenia za ponad 2 miesiące i nic sobie z tego nie robi..jak odzyskać kasę? Miał które podobna sytuację???

To dawna firma job networks europe, zrobili mega wala z ZUS, oszuksli mase ludzi, jak im sie za tyly wzieli to zmienili nazwe i adres i dalej ludzi laduja, sxukaja tzw jeleni, szczeze nie polecam tej ekipy

żabka

@flałer pewnie nie opłacili strony to już nie mają oszuści!!

Yuriy

Własnym pracownikom też nie płacą. Połowa już uciekła gdzie pieprz rośnie. Ogólnie firma to jeden wielki wał i to prawda, że nie płacą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zet

pracowałem 3 miesiące nie wypłacili ani grosza .Znam 5 osób ,które tam pracowały i też nie dostali nic.

zet

ymika

hej! a co powiecie o pracy u nich jako Pracownik biurowy ze znajomością języka włoskiego? bo tylko jest to wymaganie języka, a oprócz tego chyba nie ma niczego secjalnego.

Stary

Człowieku gdzie Ty kończyłeś szkołę, edukację zakończyłeś chyba na 6 klasie Marsylia to drugie co do wielkości miasto we Francji. Nie udzielaj się na forum z takimi brakami w wykształceniu

francja

ta firma ma placic do 10 kazdego miesiaca w euro calosc bulletin de salaire, na zasadach wg placy i warunkow kodeksu pracy francuskiego , dot tez ubespieczenia odpowiednik polskiego ZUS ( składki musza byc oplacane w francji , musicie posiadac tez karte VITAL , jezeli tak nie jest to oszukuje , poniewaz ma na terenie francji zarejestrowana filię JOB NETWORKS FRANCE ( jezeli podpisaliscie polski kontrakt na polskich zasadach i zusie na francje to zglosic to natychmiast do francuskiej inspekcji pracy i do sadu pracy o odszkodowanie , warto tez zglosic sie na policje francuska .

frank

W Marsylii jest taka ilosc ciapatych ze az strach. Zawsze tam byli i okradali, wszczynali awantury a teraz to juz sobie tego nie wyobrazam

dzon

Witam zaproponowali mi wyjazd do Marsylii czy mógłby mi ktoś udzielić rady na ich temat ale konkretnej też nie lubie czekać na pieniądze i wręcz mam wstręt do nieuczciwych pracodawców

romek

Ja pracuję we Francji od dłuższego czasu z tą firmą. Wypłata jest, zakwaterowanie jest, praca jest...czego chcieć więcej.....

chu*wam w d*p*
@romek

(usunięte przez administratora (usunięte przez administratora) a ty zadowolona ciesz sie dalej co robisz pakujesz kosmetyki czy obierasz ziemniaki? ile masz lat 19? niech sie tutaj wypowiadaja ci ktorzy zapieprzaja ciezko zgodnie z doswiadczeniem i wyksztalceniem zawodowym i przez nich nie maja za co dzieciom dac jesc!

Zostaw merytoryczną opinię o Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Green Gate Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.
1.9/5 Na podstawie 85 ocen.

Green Gate Sp. z o.o. S.K.A.