Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocash S.A. w Komorniki

Kierownik magazynu

Ta firma to jeden ogromny absurd. Nikt nic nie wie, większość pytań jest ignorowana i spychana na inny dział. Przykład? Zadajesz pytanie do działu operacyjnego. Oni się tym nie zajmują, proszę zapytać administrację. Piszesz do administracji, administracja odpowiada, że to działka IT proszę pisać na helpdiscu. Ok ok. Piszesz więc tam. Odpowiedź: Proszę pisać na operacyjny, oni takimi rzeczami się nie zajmują. Premia? Hahaha. Ktoś gdzieś wymyślił, że twoja hala ma zrobić milion obrotu w tym miesiącu. Nie zrobisz? No ale jak to nie zrobisz? Masz błagać i prosić klientów żeby kupili towar na taką kwotę albo kasy nie zobaczysz. Klienci nie mają kasy, mają gdzie indziej towar w lepszej cenie albo po prostu go nie chcą? Nikogo to nie obchodzi. Utarg rządzi tą firmą. Były akcje, że musieliśmy podawać ile utargu zrobimy do zamknięcia. I ten tekst: "Nic mnie to nie obchodzi ma być zrobione i już. Nie zamkniesz hurtowni dopóki nie zrobisz utargu" Były akcje że dzwoniliśmy codziennie do tych samych 15 klientów namawiając ich do wzięcia towaru w super atrakcyjnej cenie- 10 gr niższej niż zazwyczaj. Chociaż parę sztuk. Bo utarg. Bo cel na sprzedaż. Budżet na straty i likwidacje. Kolejny temat rzeka. Ktoś wyliczył, że powinieneś stracić tyle i tyle kasy w produktach przeterminowanych, uszkodzonych lub po prostu zaginionych/ukradzionych. Nie więcej. Nikogo nie obchodzi, że magazyn centralny pozbywał się towaru słabo rotującego i dowalił wam pół palety towaru, który stoi w półce jak beton. Zero pomocy ze strony kupców, magazyn udaje, że o niczym nie wie. Ogólnie nikt nic nie wie radzcie sobie od tego macie budżet na straty. Kupiec dowalił ci alokacyjnie paletę lub dwie jakiejś nowości? Takiej która się nie przyjęła? Piszesz w tej sprawie maile i albo ktoś ci odpisze, że nie ma na to budżetu albo cię całkowicie ignoruje. A później nie ma premii bo straty przekroczone, oj nieładnie co wy tam robicie? Najlepiej by było jakbyśmy wykupili ten towar i to w pełnej cenie. Dodatkowe profity. Tak, są. Na święta karty podarunkowe- tu spoko. No chyba, że ktoś nie wypełni na czas druczku- pierdoły. Wtedy nie ma. Karta multisport, albo prywatna opieka lekarska w której nie ma połowy pakietów... Jak zapytałam czy firma daje coś takiego jak wczasy pod gruszą, zapomogi dla pracowników, to nie. Wszystkie benefity są opisane na intranecie. A tam? Zniżka na Jaguara w Leasingu. Już lecę, zamawiam. Będę jeść gruz ale za to z klasą. Ilość zadań przypadających na jednego pracownika. Ten temat pojawiał się tu wielokrotnie ale przytoczę go raz jeszcze. Jako kierownik magazynu muszę zrobić tyle rzeczy, że czasem nie mam czasu normalnie zjeść. Jestem odpowiedzialna dosłownie za wszystko. Obchód hali czy wszystko w porządku, sprawdzenie plakatów, czystości działów, rozdzielenie obowiązków, miniinwentury, skanowanie działów, wydruk i roznoszenie cenówek, telemarketing, złożenie zamówień, likwidacje, przeglądanie dat, zrobienie codzienne tabletu, raportowanie, odpowiadanie na maile, stanie na kasie, rozkładanie towaru, codzienne liczenie wybranych indeksów, pomoc klientom, przyjmowanie dostaw, wprowadzanie zamówień do systemu, korekty stanów, kontrola pracowników, kontrola uzupełnień półki, wycofanie z obrotu, blokady produktów, wyprzedaże i promocje, prośba o zmianę ceny, wszelkiej maści problemy techniczne, sprawdzanie zgodności towaru z dostawy, reklamacje, codzienne sprzątanie i mycie kibli, podłogi itp. delistacja produktów, wysyłanie przecen i próśb do kupców, załadunek i rozładunek towaru, zwroty na polecenie, kontakt z przedstawicielami różnych grup, tworzenie wystawek, kontrola temperatur i zeszytów ISO i pewnie jeszcze kilkunastu rzeczy, o których teraz nie pamiętam. To jest taka ilość obowiązków, że nie da się podołać temu pracując 8 godzin dziennie. Ale nikogo to nie obchodzi. Przykład. Przychodzi do mnie kierownik i pyta: Kto robi cenówki? Kto rozkłada towar? Mówię, że mamy w pracy na chwilę obecną 6 osób. Dwie na kasie. Jedna KUP. Jedna robi zwrot i ogarnia daty przydatności. . Magazynierzy (2) dokładają towar i przyjmują dostawy. Nie mam kogo dać do cen i towaru. Jego to nie obchodzi. Dzisiaj mają być ceny rozniesione,a towar rozłożony. Mówię w takim razie sam rozdziel obowiązki bo ja nie mam już kogo do nich dać i nie wiem jak to zrobić. Odpowiedź: Nie po to mam ciebie, żeby robić to samemu. Aha. Dostępność towaru. Towar ma być. Nawet jak go nie ma na centrum. Ale nie może go być za dużo. Bo rotacja będzie za niska. Ale nie może być go za mało. Bo wtedy dostępność będzie za niska. Więc baw się człowieku we wróżkę i próbuj przewidzieć ile ci towaru zejdzie. Za każdym razem gdy myślę, że to już koniec i ta firma nie może mnie już niczym zaskoczyć oni osiągają kolejny szczyt absurdu. Na przykład podczas kontroli ISO można się doczepić do wszystkiego. Na przykład, że worki na marchew są zbyt szczelne. I para się zbiera w środku. Bo przecież tak wiele mogę zmienić w tym temacie

@Kierownik magazynu

Jeśli ktoś dotrwał do samego dołu tych komentarzy, to dodam od siebie jeszcze tak. Praca ta wyniszczyła mnie psychicznie i fizycznie. Pracowałam 6 lat. Skończyłam z głęboką depresją i myślami samobójczymi. Byłam tak wykończona, że wymiotowałam z nerwów i płakałam codziennie przed pracą i po pracy. Miałam jednak za niskie poczucie własnej wartości by cokolwiek zmienić. Nie wierzyłam, że nadaje się do czegokolwiek i kiedykolwiek znajdę pracę do której będę się nadawać. Udało mi się to przezwyciężyć, jednak bez specjalisty się nie obyło. Do dzisiaj mam czasami ataki paniki i zachowuję się jak osoba z PTSD, mimo, że mam normalną pracę, gdzie jestem doceniana za to co robię. Jeśli zastanawiasz się nad pójściem tu do pracy, nie rób tego. Nie warto tracić zdrowia, na firmę, która wymieni Cię jak tylko do końca cię wykorzysta.

miki

Firma jest OK. To co jest w niej do poprawy to obsada ludzi na wyzszych stanowiskach. Ale marudzący na tym forum myślą że bedą dostawać wypłate za nic nie robienie i tylko maja pretensje ze sie od nich cos wymaga. Gdyby bylo tak zle w tej firmie jak marudzicie to juz dawno w mediach by ta firme "zjedli" Jak widac ponad 25 lat na rynku pokazuje ze działanie i polityka firmy są właściwe. mało osob na hali?? duzo obowiazkow?? a w ktorej firmie jest mnostwo ludzi i malo obowiazkow?? a do tego wspaniale wyplaty?? znacie takie firmy ?? zamiast bredzić od rzeczy wezcie sie poprostu do roboty!! kluczem do sukcesu jest zgranie w grupie pracownikow, a wtedy obowiazki do wykonania sa bez problemu do zrobienia. ALe wy umiecie tylko zrzedzić jak to wam zle. Zamiast zasmiecac to forum waszym uzalaniem sie na malo istotne sprawy odpowiedzcie sobie po 1) po co tam pracujecie skoro wam tak zle?? ( nikt was tam nie trzyma) albo po 2) po co marudzicie skoro juz tam nie pracujecie??

@miki

Odezwał się jakiś kierowniczek hurtowni czy rejonowy ? z pensją 6,tyś + Uważasz, że KM zarabiający 3300 netto to jest adekwatne wynagrodzenie, czy jesteś obiektywny?

Klmf

Te karty podarunkowe to jeden wielki ABSURD !!! W Delikatesach Centrum nic praktycznie nie ma a ceny towaru jaki się tam znajduje doprowadzają do bólu głowy ... Popisaliście się w tym roku bardzo wam dziękujemy... DNO !!!

nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni, firma tkwi w (usunięte przez administratora) i stoi w miejscu, a zmiany są na chwilę, albo są ogłaszane i do nich nie dochodzi, starzy pracownicy nie reagują na nowe bo w praktyce nowe nigdy się nie sprawdza i wszystko od lat wygląda tak samo.

Ula Nowy wpis

Hej. Widziałam, że Ekspert ds. cash flow może pracować hybrydowo. Są to wskazane w opisie 3 dni biurowe i reszta home office. Czy mam wpływ na układ dni domowych? Mogę zawsze brać na przykład poniedziałek / piątek czy to jednak od czegoś jeszcze zależy?

Tomek Nowy wpis
@Ula

Home office to sobota i niedziela a tak 3+2 hybryda=3

@Jolka Nowy wpis
@Ula

Może zależeć od ustaleń w danym dziale, najłatwiej zapytać podczas rozmowy rekrutacyjnej z potencjalnym przełożonym (sam pracownik HR może nie wiedzieć do końca jakie są ustalenia w danej jednostce). Są też dodatkowe dni okazjonalnej pracy zdalnej na nagłe wypadki (24 w roku) więc nie wychodzi to najgorzej.

Ytt ty gy

Podobno ma być do 12.04 decyzja o zmianach w zasadach premiowania itp

Km na wypowiedzeniu
@Ytt ty gy

Nawet jeśli coś zmienią to jest to już dla mnie za późno. Mogli myśleć o tym wcześniej. Już nie mówiąc o tym w jakim kierunku to wszystko idzie

@Ytt ty gy

Tzn co znaczy zmiana w premiach już w styczniu namieszali niby podwyżki a ucięli na premi suma summarum śmiechu warta podwyżka . A wiadomo gdzie i co chcą zmieniac ??

@Piotr

Zabiorą pensje dadzą premię tak wysoko uwarunkowaną,że za Chiny nikt nie podoła

Hhhh
@Piotr

Rozmowy na etapie zarządu Padały propozycje i debatują Dot. hali.. dla KM FKM itd za sprzedaż

J. Nowy wpis
@Ytt ty gy

Czy już coś wiadomo w tym temacie?

Zapraszam w końcu wielmosci do Nakla C329. Tam to jest istna parodia. Jedna osoba maci i żaden z pracowników prawie wcale ze sobą nie rozmawia bo przecież się zaprzyjaźnią z km.. Weźcie zróbcie porządek bo ile można.

@Monika

Myślę,że w każdej hurtowni ktoś taki się znajdzie aby zespół skłócić. Jest na to rada jeśli wiecie kto to jest to przy tej osobie po prostu nie gadać o nikim. .

Pracuś

Ludzie piszą prawdę nie jest dobrze w Eurocash w Polsce a są hurtownie, gdzie kierownicy nie szanują pracowników odzywają się do nich w podły sposób myśląc,że są długo to się nie zwolnią Nigdy. Oj mylicie się kierownicy bardzo się mylicie.!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Pytania co najmniej durne, widać było, że Erneścik z HRu nie ma pojęcia o pracy PH

np. Sprzedaj mi tonę arbuza przed świętami Bożonarodzeniowymi... Zostało pół tony tego arbuza, sklep traci, co zrobisz, żeby sklep to sprzedał w święta? Arbuz w grudniu?! Albo co zrobisz, żeby sklep kupił pół tony "jednej" szynki na raz?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Nigdywięcej

W tej firmie nauczyłem się tylko jednego. To jest języka ukraińskiego. Pozdrawiam wszystkich znajomych z wschodu i zachodu.

Nigdywięcej
@Nigdywięcej

bo jest własciwa

Cześć, czytam sobie teraz ofertę dla kontrolera jakości produktów świeżych i zastanawiają mnie dni (usunięte przez administratora) czemu jest tak ze w soboty ma się wolne ale jednak w niedziele trzeba przyjść? co się z tymi produktami wtedy tak w sumie dzieje?

Kk

W niedzielę wjeżdża towar od dostawców na poniedziałkowe dostawy dla hurt.

@Kk

Hej, a możesz doprecyzować tylko? Ja w ofercie dla kontrolera jakości nie widziałam godzin pracy, w te niedziele o której przyjeżdża ten dostawca? Zastanawiam się czy nie ma mniej godzin i czy nie zaczyna się później

Student

Żenada totalna… poszłam na zwolnienie lekarskie temperaturą 40 stopni ledwo żywa po dwóch dniach zadzwonili do mnie że dziękują za współpracę ale ludzi do pracy potrzebują na już i teraz. Ale jak człowiek zostawał po godzinach to nie było problemu. Gdyby nie umowa zlecenie mieli by pecha.

Pawel

u nas na magazynie dostalismy już aneksy magazynier 4500 starszy magazynier 4700 wozkowy 5200 obcięli przeliczniki wiec realne podwyżki są o 50 % niższe . wszystko oczywiście brutto :)

J.
@Pawel

Wozkowy 5200?! Jestem kierownikiem magazynu i nie chcą mi dać dodatku za wózek widłowy - twierdzą że u nas w hurtowni nie ma problemu z wozkowymi. Jeszcze trochę i opuszczam to miejsce.

Pedro Eduardo Portugese
@J.

Szczycą się jakaż to wspaniała, prestiżowa firma, a martwią się że muszą podnieść ludziom (wyrównać!), bo minimalna krajowa wzrosła. Cóż to za "prestiżowa" firma, która płacze, że musi pracownikom płacić minimalne wynagrodzenia.

Zbychu
@J.

Dokładnie, to śmieszne, nas nawet kierownik nie poinformował że są dodatki. W większości firm 5200dla wózkowego to już norma, tym bardziej KM

Kabaret nie praca takie stawki są specjalnie żeby ludzie sami się zwolnili . Ludzie odchodzą z dnia na dzień i to jest normalne według przełożonych plus jeden że nie trzeba czekać na 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Więc szukać pracy bo ten statek tonie i trzeba uciekać .

@pracownik

Co tu może być na plus, że nie trzeba korzystać z okresu wypowiedzenia? Mimo wszystko pracodawca zawsze znajdzie kogoś na puste miejsce? Nowe osoby z czasem będą mogły liczyć na lepsze warunki w ramach zachęty?

@Nowy

Dzień dobry. Jaka jest płaca dla PH? Jaka podstawa i jakie dodatki?

Były PH
@@Nowy

Postawa minimalna krajowa, podnieśli ją z bólem bo musieli i w tej wielkiej "prestiżowej" firmie płaczą jakie to koszty poniosą. Dodatki: realizacja planu sprzedaży i listy klientów tzw.4 tysiące (masz z góry ustaloną ilość). Wykonanie musi się zgrać inaczej z premii (usunięte przez administratora) blada. Przygotuj się na odbiór podstawy, bo plany nie uwzględniają kryzysu w rynku i fatalnej oferty na tle konkurencji. (ciekawostka, bezpośrednia konkurencja oferuje 5400 brutto podstawy + premia za obrót, marżę i nowych klientów)

@Były PH

Żona przynosi 3370 na rękę plus ppk warta i

ph
@@Nowy

3200 i tak juz kilka miesiecy z rzędu...

Kierowca stalowa wola

Nikt z kierowców nie trawi tej pracy,nawet ci co pracują długo (10 lat) i mają kapkę lepiej.Premie są uznaniowe i zależą od wywozu(ale są uznaniowe).Sklepy dramat...ciągniesz 1 tone przez GS wiejski a baba pokazuje paluszkiem gdzie położyć towar, a w lato jeszcze gorzej bo piwo schodzi.Auta się sypią na okrągło.Jak ślizga się sprzęgło to kierownik wie lepiej i to coś innego nie sprzęgło .Oprocz tego że zrzucasz transportery browara to jeszcze odbierasz tyle samo "pustych".Wiekszosc roboty z "łapy".Wybrani mają więcej zjazdowych sklepów ale i tak bez rewelacji.Karta Multisport ok , ale po tej robocie nie będziesz miał siły.Średnio 4300 netto.Pozdrawiam młodych adeptów

Przedstawiciel handlowy

Witam, nie jestem typem osoby, która pisze negatywne opinie, ale tym razem niestety muszę. To co firma Eurocash wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Jeśli ktokolwiek się zastanawia, to radzę omijać szerokim łukiem. Za wkład własny, wysiłek, reprezentację firmy oraz wysoką sprzedaż, firma nagradza wielkim kopniakiem w (usunięte przez administratora) Jesteśmy pozbawieni jakikolwiek narzędzi promocyjnych i jedyne na czym bazujemy to "ładny uśmiech" do klienta docelowego. Prowadzi to do tego, że wraz z innymi współpracownikami uczestniczymy w wielkim wyścigu, bo przecież każdy może podkładać sobie przysłowiowe świnie i dokonać sprzedaży, nawet u nie swoich klientów. (usunięte przez administratora) na kółkach. Jest to dla mnie zwykły wyzysk pracowniczy. Firma tylko patrzy na to jak po raz kolejny wypłacić mniejszą pensję. W tym miesiącu nie jest to nawet najniższa krajowa :) Co chwila zmieniają progi prowizji i robią wszystko, aby w danym miesiącu nie zrealizować narzuconego planu i tym samym nie wypłacić premii. Kompletnie nie zależy im na pracowniku. Nie zdają sobie sprawy z tego, że to my składamy się na ich wysokie obroty i zarobki, a jak tak dalej pójdzie będą musieli szukać nowego, całego zespołu, którego dalej będą traktować jak zwykłych (usunięte przez administratora) Jeśli ktokolwiek się zastanawia nad podjęciem pracy tutaj, a jest osobą pełną entuzjazmu, pozytywnego nastawienia, chętny do pracy i pełny gotowości, gwarantuje, że zostanie z niczym jako wyssany z życia człowiek.

Uciekinier
@Przedstawiciel handlowy

AMEN. Dojrzałem do tego już po pół roku pracy. Życzę wszystkim jak najlepiej, niech się w EC poprawia, zmienia i będzie "niebo"..., u mnie nadziei na to zabrakło.

KM i operator wózka
@Przedstawiciel handlowy

Dlaczego pozbawiają nas narzędzi do sprzedaży? Bardzo proste. Chcą przestawić klientów z zakupów na hali na dystrybucję. 1. Nacisk na samoobsługę 2. Od teraz klient na hali ma tydzień na odebranie zapłaconego depozyt 3.lepsze ceny w dystrybucji

@KM i operator wózka

I jak po tej zmianie będą wychodzić na tym handlowcy? zastanawiam się czy strategia oddziaływania na klienta po prostu nie ulegnie zmianie? Bardzo to pogorszy zarobki?

Szymon

Mam umowę na czas nieokreślony a chciałbym odejść, da radę szybciej niż 3 miesiące wypowiedzenia? za porozumieniem stron? Boję się że przełożona będzie robić mi problem

@Szymon

Wszystko zależy od tego ile czasu pracujesz w firmie jak więcej niż 3 lata to trzymiesięczne wypowiedzenie Ciebie obejmuje,ale zawsze możesz wpisać o krótszy termin choć pracodawca nie musi się zgodzić.

@Szymon

Po tym kabarecie z premiami to każdy rozsądny pracownik chce odejść , w nagrodę po 5 latach pracy brak premi i normalnej podwyżki. Wymagania rosną co chwile i nowy pomysły szefostwa typu segregacja palet epal na jasne i ciemne drewno , ściąganie kapsli z butelek albo przekładki na pałe na naczepie nawet jak jest 5cm luzu ale jak są ściśnięte palety to ludzie z cd rzucają przekładki na góre albo nie dają . Pomału robi się cyrk , sprzedaż leci na łeb w dół ale zajmujemy się rzeczami zbędnymi .

@pracownik

U nas na hali to tylko kwestia max 3 miesięcy i większość ekipy się zwalnia, współczuję tylko klientom jak będą użerać się z nowymi pracownikami :)

Brak premi i jescze straszenie że jak coś będzie nie tak to będą kary odciągane z wypłaty. Co chwile nowe genialne pomysły kierowników i menadżerów którzy pracy na hali nie widzieli na oczy. Więcej obowiązków i mniejsza płaca . Szczucie pracowników jeden na drugiego to norma i rozrywka przełożonych.

Dobra dusza
@Szymon

Jest możliwe rozwiązanie umowy za porozumieniem stron szybciej niż 3 miesiące :) Pamiętaj pozytywne nastawienie tylko i wyłącznie :)

luk

LUDZIE, OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ Z DALEKA. BADZIEJ DZIADOWSKIEEJ FIRMY NIE ZNAM. MAŁO TEO, ŻE WYKAŃCZAJĄ LUDZI TO JESZCE OSKUBIĄ Z KASY ILE SIĘ DA.

@luk

Miałem tą "przyjemność" tam pracować do końca stycznia. Nie przedłużyli mi umowy za L4. No ale niestety wolę nogę wyleczyć niż je.bać tam za psie pieniądze. Nic dziwnego że ciągle ktoś się zwalnia. Zresztą oni też zwalniają ale jakoś nowych pracowników nie ma i robisz jak (usunięte przez administratora) za trzech

Angelka

Hej, ale poczekaj to wprost zostało Ci powiedziane, że ze względu na L4 nie będziesz mieć umowy przedłużonej? Nic innego w trakcie pracy na to nie wskazywało? Nie było sygnałów ostrzegawczych?

Oburzony

Przykre jest to że tu Prezes pokazał że podwładnych traktuje jak (usunięte przez administratora) To jest nieprofesjonalne. Nikomu nie wolno porównywać do wykształcenia nawet po studiach ludzie są kasjerami A że trzeba było się uczyć jest nie na miejscu. Nawet wykształcony może w praktyce nke mieć pojęcia o zarządzaniu. Podstawą jest szacunek do podwładnych. Nie jest wszędzie tak samo benefity tu są bardzo biedne w porównaniu do innych. Przykre że premie wstrzymane dla kasjerów którzy dzwonią po klientach i podciągają obrót. Wszyscy ciężko pracują nikt się nie obija niskie pieniądze A obowiązków i wymagań coraz więcej . Jak siła robocza odejdzie Pan też prezesem nie będzie. Klienci odejdą bo nie dość że w hurtowni drożej niż w marketach to jeszcze będą się co chwilę z nowymi użerac (jak jeszcze się znajdą za najniższą krajową bez premii)

R11
@Oburzony

Spokojnie ,ktoś podpisał się pod prezesa. Tacy tu nie wchodzą. Na nic to pisanie i tak nic nie zmienimy. Polityka firmy to jedna wielka masakra. KM nieraz odwala za KH dużo tematów a i tak pozostaje niedoceniany. Nieraz AM to widzi a i tak woli pozostać obojętną. R11.

Jeden z Kmiotów

Potwierdza Pan Prezes, brak szacunku dla ludzi, ale nic to. Świadczy to tylko o Panu, a nie o tych Kmiotkach. 1. Gdyby państwo nie regulowało wynagrodzeń, zapewne chcielibyście by pracowali za 1500. Koszt pracodawcy jest duży, to fakt. Mogę się jednak założyć, że gdyby władza zwolniła pracodawców ze wszystkich haraczy, z pracownikami podzielili by się co najwyżej nieliczni. Znajdą się nowe wymówki, to czynsz, energia, logistyka etc. (tak jakby gospodarstwa domowe nie miały podobnych problemów z drożyną) 2. Prestiż firmy buduje się od podstaw. Tzw. "elity" menedżerskie, to nie wszystko także trzeba wykonać te proste prace. Wielkie projekty nie mają racji bytu bez tych, jak Pan to nazwał "Kmiotów". Jeśli jesteś wielkim przedsiębiorcą, produkujesz produkt "x", na który nasz kontrakt na 1 mln. sztuk...., chyba ktoś to musi wyprodukować, prezesi i dyrektorzy raczej tego nie zrobią. 3. Mental "polskiej szkoły": jak menedżer się wykaże? "(usunięte przez administratora)" na podwładnych. Znam na szczęście pracodawców co rozumieją by docenić tzw. "szarego pracownika". P.S. Portugalia była przodownikiem i jednym z prekursorów (usunięte przez administratora),..., może inwestorzy co tu kiedyś przyjechali mają to we krwi i te trendy przenieśli na polskich lizusków?

byly pracownik

Praca w ec to jakies jaja. Premia uwalania nie wiadomo za co bo tez nigdy czasu nie ma na to by uzyskac odpowiedz od szanownego kierownictwa. Praca bardzo bardzo ciezka, ciagly (usunięte przez administratora) i monitoring pracy, przerwy kontrolowane jak sie spoznisz bo jedziesz z 2 konca magazynu to czeka cie rozmowa z kierownikiem zmiany. Jak staniesz na chwile zeby odpoczac bo praca to przerzucanie 5-10 ton dziennie !! odrazu jestes upominany ze nie mozesz odpoczywac a masz (usunięte przez administratora) jesli chodzi o urlop, nie ma praacy? wywalamy na urlop, nie chcesz? a nikogo to nie obchodzi ze to nie twoja wina a urlop jest nie dla ciebie a dla kierownictwa. Kasa? komiczna w stosunku do tego ze nie masz Swiat, weekendow, majowek itp. zawsze pracujesz, chyba ze pojdziesz na l4. Wychodzisz z jakas inicjatywa ktora ma pomoc w pracy? odrazu torpedowanie i odpowiedz bys pracowal a nie o glupotach myslal. Zero szacunku do pracownika, jestes robolem i masz (usunięte przez administratora) a nie dyskutowac. Tragedia, nikomu nie polecam, sporo lat przerobilem w firmach ale to jest (usunięte przez administratora), doslownie.

Karol

jakie zarobki ma osoba zajmująca się warzywami i owocami? ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć?

Hhh
@Karol

Podstawę taką samą zgodnie ze stażem pracy Premia zależna od wyniku obrotu. 250brutto +

Tak
@Karol

300 brutto chłodnia 500 warzywa

Tak

Skąd takie sumy ?

Hhhh
@Tak

Tak wyglada premia. KM max 300 brutto FKM 0 premii Opiekun świeże 150\300 brutto Opiekun wio jak wyżej

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika J.

24.01.2024 04:01

J.ikona wywiad

Pracuję na stanowisku Kierownika Magazynu i operatora wózka widłowego. Niedawno weszły nowe aneksy do umów. W związku z tym będę zarabiać niewiele więcej niż zwykły szeregowy pracownik, który pracuje na kasie i rozkłada towar.

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

J.ikona wywiad

Pracuję jako Kierownik Magazynu (zmiany) oraz Operator Wózka Widłowego. Do moich zadań należy: składanie zamówień na towar, przyjmowanie dostaw, wykonywanie zwrotów, kontrolowanie stanów magazynowych, pilnowanie ludzi i nakazywanie im konkretnych zadań, rozwiązywanie wszelkich problemów, dokładanie towaru a jak kogoś nie ma (bo co chwilę ktoś przychodzi i się zwalnia) to również obsługa kasy. Wykonuję te wszystkie czynności za 3300-3500 zł netto. Pracuję tu prawie 7 lat, ale rozważam odejście.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

J.ikona wywiad

3300-3500 złotych. Co moim zdaniem jest za małą kwotą w stosunku do liczby obowiązków, które muszę wykonywać.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

7 lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

J.ikona wywiad

Nie. Uważam, że firma nie docenia wieloletniego, doświadczonego i wszechstronnego pracownika.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

J.ikona wywiad

Lubię niektórych klientów hurtowni i jestem z nimi zżyta — do hurtowni przyjeżdżają przeważnie stali klienci, którzy są mili i pomocni.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

J.ikona wywiad

Firma nie docenia wieloletnich pracowników. Wynagrodzenia nie rosną, pieniądze na paczki na święta również zostały zmniejszone. W firmie panuje ciągła rotacja ludzi, ponieważ nikt na dłuższą metę nie chce wykonywać tylu obowiązków za tak niskie wynagrodzenie. Obowiązki są stale dokładane.

J.ikona wywiad

Podnieść wynagrodzenia Kierownikom Magazynu tak, by były one adekwatne do zakresu wykonywanych obowiązków i stażu pracy.

Iga

Kierownik magazynu staż powyżej 10 lat stawka brutto po nowym aneksie 4582 zł to jest tylko 150 zł brutto więcej niż kasjer fakturzysta magazynier ze stażem powyżej 5 lat

Daria

Po nowym aneksie zlikwidowano staż za powyżej 10 lat i teraz kierownik magazynu ze stażem powyżej 10 lat stawka brutto 4582 to jest 150 zł brutto więcej niż kasjer fakturzysta magazynier ze stażem powyżej 5 lat

Spierdo do Konkurencji
@Iga

Stawki dla nowych pracowników, pewnie nie wszędzie, ale już w większości zaczynają się od 5000 do 5600 brutto. Bez premii możesz ponad 1000 zł więcej na rękę niż w Eurocash. I wszystko na umowie!

pracownik bałaganu
@Spierdo do Konkurencji

Kierownicy sami widzą co się dzieje i żeby odejść teraz a nie w sezonie na lato . Jak już sami sugerują że mam się zwolnić to znaczy że taki był cel tych głodowych stawek . Oczywiście wybrańcy dostaną premię. Szkoda zmarnowanych lat .

KM
@Daria

Zaznaczę że KM zastępuje KH jak go nie ma czyli odpowiada za wszystko,jak jakaś kontrol np. sanepid to płaci mandat itp. W ciągu roku nazbiera się tych dni a nawet w zwykłe dni:rano lub popołudniu bo KH pracuje 8-16 . Ta podwyżka to kpina za taką odpowiedzialność,KFM żadnej odpowiedzialnosci nie ma

@KM

Jak to nie ma odpowiedzialności KFM ma większą jak się wydaje poleceń mnóstwo i ma być zrobione a kasa w kasie też musi się zgadzać bo jak nie to samemu płacisz a zament koło fakturowania nie mały. Wszyscy klienci tylko Tylko chciałbym zapłacić Tylko chciałbym podać butelki Tylko mnie wczytać proszę Tylko sprawdzić proszę Masakra

Pracuś

Bo firmie nie zależy na wieloletnim wyuczonym pracowniku czy Ty czy inny przyjdzie niea dla Firmy znaczenia.

Ghd
@KM

KM w tym momencie zarabia mniej niż Opiekun warzyw, podstawa to różnica 100zl, a nawet jeśli uda się dostać te ochłapy 300 zł premii, to specjalista ma 800zl za warzywa, gdzie tu sprawiedliwość, KM ogarnia zamówienia, zwroty, papiery, jeździ wózkiem, bo przecież większość kasjerek ma z tym problem i jeszcze nierzadko na kasie stoimy, bo obsady brak, no i rzecz jasna swój dział gdzie towar dołożyć trzeba. Człowiek angażował się bardziej by zostać KM a teraz (usunięte przez administratora) z tego. Lepiej być kasjerką, odbębnić 8h, i do domu.

@Ghd

Dokładnie. Właśnie z tego powodu rozważam odejscie stąd. Nie mam ochoty być KM i operatorem wózka skoro za zbliżona wypłatę mogę stać 8 godzin na kasie

miki

@miki

Bierze się kogo popadnie to tak jest..

Xxx
@miki

Marudzą bo chcą żeby inni którzy chcą zacząć pracę w tym kurvidolku zobaczyli jak jest naprawdę. Ta firma to (usunięte przez administratora) i taka prawda. Współpracownicy to oby ci tylko (usunięte przez administratora) ojebac i zwalić winę na ciebie a kierownictwo? W (usunięte przez administratora) stronnicze. Wypłata tak samo, nieadekwatna do wykonywanej pracy. Premia? Możesz pomarzyć chyba że kierownictwu w (usunięte przez administratora) wchodzisz. Bo zwykły "robol" co się stara nie dostaje nic,chyba że wieczny (usunięte przez administratora) i odreagowywanie czyjejś złości na nim.

ANDZELA
@miki

Brednie. To (usunięte przez administratora) i tyle, kompletny (usunięte przez administratora) i dno, jeszcze nigdy sie nie spotkałam z takim brakiem czlowieczenstwa co sie tam dzieje, czujesz sie jak parobek o i brak przerw. To nie jest normalna praca. No chyba ze na Dolnym Slasku jest inaczej

Dister

Firma jest OK? Kto jest twoim dilerem? xD

Michnik
@Dister

Najbardziej merytoryczny komentarz :)

@@@@@@@@@@@@
@miki

Niestety ta firma schodzi na psy.O to że obroty maleją i ceny mamy za wysokie (wina zarządzania firmy) zarzucają na niewinnego pracownika. Zrobią plan miesięczny trzeba dzwonić po klientach i błagać bo premii nie będzie. Klient nie kupi gdzie drozej. W każdym kącie kamery bo myślą że my pracownicy kradniemy towar i klienci a w rzeczywistości nie rozliczają braków w dostawie. Człowiek nie czuje się pracownikiem w tej firmie tylko intruzem. Praca za psie pieniądze a wymagania kosmos i ciągle słuchanie pretensji od przełożonych. Człowiek coraz bardziej ma (usunięte przez administratora) na ten (usunięte przez administratora) bo żadnej motywacji nie ma tylko wymagania i pretensje w kółko

NICA
@@@@@@@@@@@@@

a klientów traktują jak idiotów, żonglują cenami a na koniec łaskawcy dają np 6% rabatu z kosmicznej ceny zakupu i na koniec wychodzi i tak parę groszy drożej niż przed przyznaniem tych 6%.

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocash S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 222.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurocash S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 174, z czego 7 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Eurocash S.A. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurocash S.A.
1.9/5 Na podstawie 644 ocen.

Eurocash S.A.