Opinie o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thesar-Pro Sp. z o. o. w Warszawa

figa

Nadchodzą święta i znów jak zwykle z tej okazji dostaniemy wielką figę z makiem i pasternakiem.

Anonimowy
@Olo

Firma thesr świadcząca usługi dla Orange to po prostu nieporozumienie. Pracownicy otrzymują informacje o premii za 1 kwartał po przepracowanym półroczu, sorry ale kwartał trwa 3 miesiące, ponadto to nie pracownik decyduje o urlopie lecz pracodawca co jest śmieszne, każą rozpisać już na początku roku urlop na cały rok, a co przy przypadku zdarzeń losowych ? Wtedy pracownik nie może wziąć urlopu bo rozplanował go na „poczet firmy”. Kolejna absurdalna rzecz to nadgodziny, pojawia się hasło ze dla chętnych praca w weekend po czym pracownicy nie dostają wynagrodzenia odpowiedniego do dnia czyli np za przepracowana niedziele nie otrzymują dodatku świątecznego, socjalu zero, o podwyżkach nie wspomnę. W obecnych czasach 2 zł na godzinę więcej to śmiech na sali. Podsumowując po prostu wolontariat pracowniczy.

Ja :)

Moja opinia dotyczy bardziej firmy Orange na potrzeby której zatrudniła mnie firma Thesar. Niestety nie mogę napisać pozytywnej opinii. Brak podwyżek inflacyjnych, brak jakiejkolwiek paczki, bądź premii na święta. Kiedyś byłem dumny, że pracuję dla Orange. Czułem się doceniany... Niestety obecnie czuję się wyrobnik i komórka w excelu :) Szkoda...

@Ja :)

Jak mogę wiedzieć, ile czasu trwał proces zatrudnienia? Czekam na umowę właśnie i się zastanawiam ile to może potrwać.

Martyna

Ile czasu trwa proces zatrudnienia? Czekam już od kwietnia po przejściu rekrutacji do Orange. Jest na co czekać?

on

Nie warto. Firma porażka. Było jakieś śmieszne konsorcjum i coś się posypało, a jak nie wiadomo oco chodzi to pewnie chodzi o kasę.

Roma Nowy wpis

Wciąż nikt nie potwierdził warunków fin nowych dla specjalisty ds. analiz? Po poprzedniej ofercie było widać, że to tryb stacjonarny. Nie wiecie jednak czy nie przeszli lub nie maja w zamiarze przejść na hybrydę?

Roman Nowy wpis
@Roma

Potwierdzam warunki finansowe dla szpeca od analiz. Na hybrydę nie mają w zamiarze przejść bo teraz w modzie są elektryki. Pamiętaj piłeś nie jedź. Jedziesz to nie pij.

glut Nowy wpis

Podwyżki można porównac do Yeti. Każdy o tym słyszy ale nikt jakoś nie widzi.

Jaga

No i w jakim zakresie średni staż pracy się utrzymuje? kolejny raz piszecie wprost, że na podwyżkę nie ma nawet co liczyć. Jeśli tak to na ile cala ta praca jest wymagająca? Jak się dobrze zorganizujesz to na spokojnie będzie czas żeby robić jeszcze coś na boku?

baba
@Jaga

Cieżko jest to stwierdzić, przewaznie parę lat aż człowiek w końcu przejrzy na oczy i uświadomi sobie że jest źle i nic się nie zmienia. Widać że ludzie są tym wszystkim bardzo zmęczeni. Z kim by się nie rozmawiało to da się wywnioskować że rozgląda się za czymś lepszym i jak tylko nadarzy się odpowiednia okazja to ucieknie. Nie da się zorganizować bo wszystko jest pilne i tylko popędzanie. Na boku to możesz pić kawę.

MisiaPysia Nowy wpis
@Jaga

Z ilością pracy to zależy do jakiego wydziału trafisz. Ja akurat jestem w takim, gdzie ludzie nie mają czasu pójść do WC, ale są wydziały, gdzie nie ma co robić i ludzie się nudzą.

Elka

Praca jako Specjalista ds. Wsparcia Rynku Deweloperskiego jest na podstawie 5 000 zł tak jak napisano w ofercie i to już koniec? Nie widzę niczego o premiach, nie wskazują też na widełki. zastanawiam się również czy to wskazane „mile widziane” w postaci doświadczenia na tym samym stanowisku wpływa na rekrutację czy też na stawkę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o. na stanowisko Specjalista ds. Analiz? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy w Thesar-Pro Sp. z o. o. występują paczki/bony świąteczne?

Fernando

No pewnie że występuje takie cos jak paczki/bony świąteczne ale oczywiście, że nie w tej firmie. W tej firmie jest wielki nic. Firma tak cienka jak barszcz. Absolutnie odradzam pracę.

AAA
@Fernando

Serio nic? A co z premiami kwartalnymi, są jakieś? Tak się zastanawiam czy firma wsparła w jakikolwiek sposób pracowników w trudnym okresie świątecznym. No i co do barszczu, to może chociaż była wigilia firmowa?

Fernando
@AAA

Żadnych przedświątecznych premii nie było, a podwyżek tym bardziej. Wigilii oczywiście też żadnej nie było poza tą którą każdy pracownik miał w domu. Nawet zwykłych jakichś życzeń od firmy nie było. Tak więc tak to wszystko wygląda.

MisiaPysia
@AAA

Wszystko zależy od wydziału, ale premii kwartalnych nie ma, bonów na święta też nie. Wigilii firmowej nie ma, chyba ze kierownik zorganizuje sam.

Na temacie świąt wątki tutaj się urwały? A co z nowym rokiem? jakie zmiany zostały w tym przypadku wprowadzone? Czy cokolwiek się zmieniło w kwestii warunków zatrudnienia? były jakieś aneksy na umowach i tak dalej?

Qupa

Żadnych zmian nie ma. Była lipa, jest lipa i pewnie będzie lipa. Pracodawcę w ogóle nie rusza to że najniższa krajowa mocno poszła w górę więc jak tu nie mieć olewatorskiego podejścia do takiej pracy. Jaka płaca taka praca. Jedna wielka porażka.

@Qupa

Od tej opinii jak widać mijają ze dwa miesiące już, zastanawiam się czy cokolwiek w niej wobec tego się zmieniło? finansowo lub pod względem wspomnianej ciężkości pracy? nie wiem czy teraz ludzie przy tym rotują czy jednak nie

MisiaPysia

Wszystko zależy od wydziału w którym będziesz pracować. Akurat tu gdzie ja jestem to podwyżki są co roku. Ale i tak pracy nie polecam - ze względu na zbyt niskie wynagrodzenie to oczekiwanych wymagań i ilości pracy

korkin

Jest to firma która w bardzo dobry sposób potrafi zniechęcić pracowników do pracy. W żaden sposób nie dba o swoich pracowników. Można powiedzieć że ma ich po prostu głeboko w (usunięte przez administratora) ZERO jakichkolwiek podwyżeki. To samo jeśli chodzi o fundusz socjalny. Jak były upały to nawet jakiejś wody nie raczyli dać. Powiedzieć dno to zbyt mało powiedzieć.

Czy to prawda, że aneksów faktycznie nie było? jeszcze w ubiegłym roku pytano o prace jako specjalista ds. analiz i faktycznie tak jak podano w internecie jest jeszcze wygasła już oferta, w której zarobki wynoszą 5,800 zł. czy do teraz dokładnie w ten sposób wygląda podstawa? a czy warunki pracy przy tym jakkolwiek się zmieniły? zastanawiam się czy nie będą jeszcze przypadkiem kogoś szukać skoro kiedyś chyba oferta była powtarzana?

mikołaj

Już powoli zbliżają się święta i mówicie że tak jak zwykle będzie z tej okazji wielkie nic, zero, null? Naprawdę śmieszna pseudo firma.

rózga
@mikołaj

Tak jak było to do przewidzenia. Na Mikołaja i Święta dostaliśmy od firmy wielkie nic. Bravo, bravo i jeszcze raz bravo!

Ina

Cześć, szukam nowych opcji zatrudnienia i akurat natrafiłam na ogłoszenie ich na jednym portalu. Chciałabym tylko wiedzieć, czy podane tam widełki to faktycznie podstawa czy już z doliczoną premią, tak jak robi część firm, a przecież premia nie jest gwarantowana. Jako specjalistka ds. kadr dostanę to 6500-8000 zł podstawy? Tym bardziej chciałam spytać po przeczytaniu wpisów niektórych, bo tu sugerujecie jakieś problemy z pieniędzmi.

wasyl
@Ina

No nieźle się usmiałem z tych widełek. Na twoim miejscu spodziewałbym się wynagrodzenia bliskiego najniższej krajowej i oczywiście zero jakiegoś funduszu socjalnego.

@wasyl

Po co w takim razie podawać kwoty, których nie uświadczę na umowie o pracę? Kiedy okazuje się, że z zarobkami jest inaczej, niż w ogłoszeniu, na etapie rozmowy o pracę? I czy płacą Wam w terminie?

Bartosz
@Martyna

Od kwietnia? Po czyjej stronie stały przeszkody, by podjąć wcześniej współpracę? I czy masz się tam po ich stronie z kim kontaktować, kto by Ci wyjaśnił, czy to w ogóle aktualne?

On
@Martyna

Od kwietnia - naprawdę dobre ;) Już dawno powinnaś sobie znaleźć jakąś inną pracę bo się nie doczekasz.

@On

Czemu ma się nie doczekać? Tez w innym wątku coś widziałam o tym, że trudno się zatrudnić, pytanie tylko czemu? co to znaczy ze od kwietnia są bardzo dobre? I jakie są zatem przewidywania na kolejny rok?

Krakusek
@Martyna

Mam taką samą sytuację, tylko,że ogarnia mi temat znajoma matki i też czekam , masz jakiś kontakt w thesarze, żeby się czegoś dowiedzieć?

@Krakusek

Tak dla porównania ile już w praktyce czekasz? I z tego co piszesz to masz na tyle farta, że pomaga Ci w tym osoba, która siedzi w temacie? Zdradzicie przy okazji czemu się tak tym interesujecie? Niedawno tu trafiłam i sama nie wiem jeszcze czy warto?

on

Słuchajcie, o co chodzi z mailami dotyczącymi przejscia do nowego pracodawcy? Prezes uspokaja że to nieprawda, ale skądś te info musialo się wziąć skoro poszedł oficjalny mail do nas zuczkow.

Ta stawka 5800 podana na specjalistę ds. analiz w ogłoszeniu to jest na umowę o pracę czy b2b? Chyba że nie ma różnicy, ale zastanowiło mnie to, bo w ogłoszeniu jest informacja o obu opcjach. To nie byłoby różnicy? Mnie b2b raczej nie interesuje, ale no zobaczę.

Martyna

Czyli oni naprawdę tyle czasu zwlekają z zatrudnieniem? Myślałam, ze tylko ja czekam już tyle czasu.

@Martyna

Pytanie tylko czemu tak długo? Docelowo ile miało by się czekać tak na oko? Czy ktoś werbował się z rok temu i przyrównałby ten czas trwania? Ile konkretnie już czekacie? Ja potrzebuje w miarę szybkiej decyzji

Laura

Jeśli ze strony Orange już wszystko poszło do thesara jeśli chodzi o zatrudnienie to w jakim czasie mogę spodziewać się konkretów od nich? Maja mi wysłać umowę itp.

Ja :)

JeszczePracujeChocSieSobieDziw
@Ja :)

A to wszystko w ramach One.Team ;) Nie dla nas kasa, awanse i gadżety.

@Ja :)

Pojawiła się oferta pracy na Asystent Dyrektora w firmie Thesar-Pro Sp. z o. o.. Warto aplikować?

X

Nie ma aktualnej takiej oferty. Stanowisko asystenta dawno zrekrutowane.

@X

A co się stało z poprzednikiem / poprzedniczką, że w ogóle szukano? Z jakiego powodu ludzie mogą tu stracić pracę, bądź z jakich względów sami decydują się odchodzić? Pytam na przyszłość, gdyby coś nowego pojawiło się na horyzoncie, choć nie wiem przecież, czy kogokolwiek w firmie interesują powody składania wypowiedzeń?

tynka

Po jakim czasie pracy w Thesar pro dostaliście umowę o prace w Orange?

Wioleta
@tynka

A to ciekawe, też się dowiem chętnie. Może jeszcze do tego napiszcie, na jaki czas jest już taka umowa. Jest opcja na czas nieokreślony??

Zozo

Czy dostaliście w tym roku jakaś podwyżkę? Oczywiście nie mam na myśli podwyżki cen prądu itd. ;), tylko czy ktoś z Thesara dostal w tym roku większą kasę.

zorro
@Zozo

No oczywiście że nic takiego nie było. Cały czas jest wciskanie jakichś kitów np. typu że nie ma jeszcze zaplanowanego budżetu.

Greg
@zorro

Ten kit że nie ma jeszcze zaplanowanego budżetu słychać począwszy od stycznia. Mam nadzieję i inni pewnie też że 31.12.2023r. już będzie zaplanowany ten budżet.

Ciekawa
@Greg

A są jakieś lepsze premie? Albo jest więcej premii? Bo może w ten sposób dają więcej kasy.

figa

Agata
@figa

Że premii na świeta bożonarodzeniowe nie było to ktoś napisał poniżej, ale czy na Wielkanoc to już potwierdzone info, że nie będzie? Jakaś premia do wypłaty jest chociaż? A powiesz na jakim jesteś stanowisku w tej firmie i jakie masz doświadczenie? A pensja podstawowa chociaż okej?

Olo
@figa

Podwyżek też żadnych. Jeszcze pewnie każą wrócić do biur na cały czas, więc praca tutaj przestanie się jakkolwiek opłacać.

gregory
@figa

Zaraz będą święta i również w każde inne dostaliśmy null tak jak to było do przewidzenia. Jedno wielkie zero odmieniane przez wszystkie przypadki.

Jolanta
@gregory

Ehhh a czy wcześniej wgl był zapowiedzi, że mają być dodatki świąteczne? Było coś obiecane, a potem nikt tego nie wypełnił? Czy jak?

Anonimowy
@Olo

Laura

Ile czasu czekaliście na umowę w Orange? Jaka stawka godzinowa na umowie zlecenie?

Jolanta
@Laura

Hej, tez jestem zainteresowana. I fajnie, że jest pytanie o umowę zlecenie. A ja dodam pytanie o to, jaki jest okres wypowiedzenia i na umowie zlecenie, i na umowie o prace. Ktoś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Thesar-Pro Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thesar-Pro Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thesar-Pro Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thesar-Pro Sp. z o. o.
2.2/5 Na podstawie 66 ocen.

Thesar-Pro Sp. z o. o.