Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Piekarnia Feniks

Pracowałeś w firmie Piekarnia Feniks i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
góral - 2010-05-22 16:45:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wykorzystywanie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-07-05 13:38:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może ktoś jeszcze się wypowie?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-02-08 15:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wykorzystywanie ? Jakbyś za to pieniędzy nie dostawał oszołomie. Firma dobrze prosperujaca z wynagrodzeniem co do minuty każdego miesiąca. Szefostwo uczciwe i dają dobrze zarobić.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Feniks

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Piekarnia Feniks?
Zadaj pytanie
x