Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Piekarnia Feniks

Pracowałeś w firmie Piekarnia Feniks i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
góral - 2010-05-22 16:45:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
wykorzystywanie
zdjecie uzytkownika
anonim - 2012-07-05 13:38:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może ktoś jeszcze się wypowie?
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-02-08 15:30:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wykorzystywanie ? Jakbyś za to pieniędzy nie dostawał oszołomie. Firma dobrze prosperujaca z wynagrodzeniem co do minuty każdego miesiąca. Szefostwo uczciwe i dają dobrze zarobić.
zdjecie uzytkownika
mika - 2015-10-20 16:35:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no mi tez sie wydaje ze firma bardzo dobra tak jak napisal @pracownik. w koncu Piekarnia Feniks jest producentem szerokiej gamy wyrobów piekarniaczych i cukierniczych. i dlugo prosperuje bo az od 1992 roku. oferte tez maja mocno rozbudowana o rozne wypieki i wyroby cukiernicze. wielu klientow im zaufalo wiec mysle ze praca tam jest warta zachodu
zdjecie uzytkownika
Darek - 2015-12-22 12:07:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Orientuje się może ktoś czy potrzebują kierowcy do piekarnii?
zdjecie uzytkownika
Darek - 2015-12-22 12:09:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy być może jakoś w najbliższym czasie będą potrzebować?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia Feniks

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: