Opinie o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Strzelin

Zatwardzenie

@Pracodawca Ogromny wstyd ze firma produkująca produkty związane z gospodarką wodną i hydrologiczną nie potrafi poradzić sobie od prawie roku z tak prozaiczną sprawą jak dostęp do toalet. Pracuje w tej firmie od dłuższego czasu i wieczny problem z mediami chodzi o toalety. Toaleta na greenzone wiecznie zatka, zlew zaklejony jakąś taśmą, na kataforezie również kibelek zatkany wiecznie, pozostają toalety na plm ale to chyba troszkę mało jak na tyle osób na hali. Czy pracodawcy chodzi o to by pracownicy załatwiali tylko w domu swoje potrzeby tak by nie wpływało to na produkcje? Czy nie ma osoby która się weźmie za to? Może jak zgłoszę to do inspekcji pracy lub sanepidu to coś pomoże? Bo chyba przepisy regulują to ile powinno być toalet zaznaczę (czynnych toalet) przypadających na ilość pracowników? Podejmowanie decyzji w tej firmie to totalny żart xD A przez te żarty na plm kolejka do kibelka. Pisze ten wpis z domowego wc bo firma w której pracuje nie potrafi mi zapewnić tak prozaicznej sprawy. (usunięte przez administratora) śmiechu hahahah nie polecam

@Zatwardzenie

Moim zdaniem trochę przesadziłeś z tymi kolejkami na PLM. Nie da się ukryć że jak jest druga zmiana o nocce nie wspomnę to brak ręczników papierowych śmierdzi z kibla bardzo. Kiedyś to nie było jak sprzątała pani Sz od kiedy jest ekipa sprzątająca z Ukrainy jest totalny (usunięte przez administratora) i brzydki zapach. Panie sprzątające ciągle na palarni albo na stołówce.

dddddddddddddddddddd

Nieźle, świata a wypłaty nie ma... wypłata śmieszna, że nie wystarcza od wypłaty do wypłaty, zatem od tygodnia jadę na resztkach.. a zrobić zakupów nie ma za co. Piątek, pełno ludzi, myślałem, że wypłata będzie w czwartek, nie ma.. dzis pewnie tez nie bedzie, a zwalą na system. Nie ważne gdzie pracowałem, to takiego czegoś nigdy jak tu nie widziałem. Dobrze ze skladam niedlugo wypowiedzenie. [C;Y;R;K] [L;O;W;A;R;A]

@Bronisław

Za niedługo dogolini moja wypłatę minimalne krajowe rośnie wypłata nie. 10 lat plus pracy

Porki

Obłuda, zakłamanie, (usunięte przez administratora) te słowa pasują do tego miejsca." Firma" oferuje owocowe poniedziałki (usunięte przez administratora).Nie działa wentylacja w maszynach więc jest zadymienie na hali.Toalety są nieczynne lub nie da się do nich wejść tak cuchnie.Przełożeni robią wszystko żeby nie było premii.Liderki działu Lwr nie pozwalają dorobić w soboty bo same zastrzegły sobie te dni a w tygodniu donoszą na wszystkich do biura mówiąc rzeczy wyssane z palca.Wiekszość liderów nie ma opanowanego podstawowego poziomu kultury osobistej.(usunięte przez administratora)

Porki

A do kogo mogą być zgłaszane takie usterki? Przecież nie do szefa silesii.Na większość się przymyka oko a dokładniej 90%.Nikt nie porusza się szlakiem wytyczonym dla pieszych tylko wychodzą zza regału pod kola.Tylko biuro nie wychodzi zza regału bo chodzą środkiem szlaków dla wózków widłowych (Elita wiadomo ????).

Grzesiek Nowy wpis

Witam czy ktoś mi może powiedzieć czy są przyjęcia na pakowanie i jakie wynagrodzenie nowi mają

Jest jakaś znacząca różnica, gdy planner zna dodatkowo włoski i gdy go nie zna? Jakiego rzędu są w ogóle zarobki na tym stanowisku? Na czym zgrubnie polega ten program benefitowo-talentowy itp.? Z góry dzięki za pomoc!

Jakie są mocne strony pracodawcy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Xylu Nowy wpis

Oszukiwanie pracowników, zrzucanie winy na pracowników, dużo obowiązków i zero podwyżek.

Doma

Ile zarabia Księgowa w ich polskim biurze? Widzę, że nie tylko mnie interesowało to stanowisko, a teraz akurat znalazłam aktualne ogłoszenie, i chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć, bo nie lubię niespodzianek :P A o stawkach akurat nikt nie pisał ostatnio.

operator produkcji

Rekrutacja bardzo łatwa. Po przyjęciu opowiadanie o firmie jaka to nie jest super jak wszędzie. Za zrobione kursy dają do podpisania lojalki na 18 miesięcy zamiast podnieść płace. Zarobki bardzo niskie na poziomie 1600zł. Soboty darmowe za dzień do odbioru kiedy im pasuje, grafiki tygodniowe, a co do sobót to niby elastyczny grafik ale przyjść musisz bo jest problem i czepianie się. Ogólnie słabo.

Pytanie jest czy za te pieniądze podejmiesz u nich pracę. Reszta jest już mniej istotna.

Witam, szykuję się, żeby aplikować na stanowisko Księgowej tutaj, znalazłam ogłoszenie na ich stronie. Mogłabym tylko się dowiedzieć, czy istnieje opcja pracy zdalnej? Nie jestem z miasta bezpośrednio, więc dojazd byłby sporym problemem. Ale mam sporo doświadczenia w zawodzie.

Iiioo

Nie wiem kim trzeba być, chyba za dużo kawy piją w tym biurze. Wypłata około 10, jest 5 grudnia... to nie dadzą kart upominkowych szybciej aby można było coś kupić tylko 12 po wypłacie... ciśnie się na usta wiele epitetów. :) ja zostałem bez pieniędzy, a żyje skromnie... nikt tam nie myśli o ludziach..

@Iiioo

Na ile kasy te karty upominkowe? To coś w rodzaju bonów czy po prostu karta która jest zasilana środkami? Można nią płacić we wszystkich sklepach?

Na święta 700zł i na kartę podarunkową na żywność 600

Oleoleole

Czy ktoś mi powie co się dzieje na cnc? Chce iść tam do pracy ale słyszałem że ludzie się zaczynają zwalniać i są wakaty cały czas. Na jakie wynagrodzenie można tam liczyć? Ciężka tam praca?

Wojtek
@Porki

Jak toalety nieczynne? To gdzie pracownicy chodzą? Z wentylacją ktoś zgłaszał do przełożonych? Czy widzą i tak nic nie robią? Zadymienie jest szkodliwe dla zdrowa? Są przekroczone jakieś normy? Wiesz może?

@Wojtek

Na 3 toalety 1 działa czyli nie spełnione wymagania ( Okreslona liczba ludzi na jedną toaletę).Wentylacja tzn brak wentylacji było zgłaszane miliony razy ( Są zdjęcia jak truje się ludzi)Nikt nic nie robi z tym.Każda zgłoszona nieprawidłowość jest odbierana jako przytyk.Ludzie pchają się pod wózki widłowe łącznie z dyrekcją która na pokaz " przestrzega" BHP.Dramat.

@Porki

A do kogo były zgłaszane te usterki/problemy? Ogólnie to na wszystkie problemy pracowników się tu przymyka oko? O co chodzi z tym pchaniem się pod wózki widłowe? Bo nie zrozumiałem

Porki

Jak rozumieć system pracy hybrydowy (4:1) w przypadku Service Administratora? Ten dzień jest w biurze, czy w domu? Może ktoś z Was zna stawkę na to stanowisko? Jak w toku rekrutacji sprawdzana jest znajomość języka?

Czy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Xdxdxdxd

Chce się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji i czy są przyjęcia na magazyn.

Studentka

Czy szukają na staż? Chciałam spróbować w Lowarze. Pytałam znajomych i podobno wiele się zmieniło, dużo lepiej się pracuje w księgowości. Jestem zdziwiona taka opinia.

Iza

O kurczę, sama najniższa krajowa, żadnych premii? A jak się objawia ten brak szacunku, każą zostawać po godzinach??

Studentka
@Iza

Wydaje mi się że na stażu nigdzie się więcej nie dostanie. Zgłoszę się do nich. Koleżanka mówiła mi że warto spróbować.

Gosc
@Studentka

Dlaczego interesuje Cie staz za najnizsza niż praca na etat za normalne stawki? Szukaj porządnej pracy gdzie zdobędziesz takie same doświadczenie jak na stażu za godziwą stawkę. Na szczęście mamy rynek pracownika a pracy nie brakuje. Czy nie lepiej zdobywać doświadczenie na dobrych warunkach i iść ciagle tą droga?

@Gosc

Masz rację, ale niestety często nie jest tak idealnie. Na normalny etat często wymagane jest doświadczenie, a gdzie je zdobyć, jak nie na stażu? Wiesz może, jak w firmie działa ten program stażowy? Idzie coś z niego wynieść? Pracownicy są przyjaźnie nastawieni do stażystów?:)

@Ewa

Jak uważasz. Szukaj pracy asystenta ksiegowosci na cały etat z umową o pracę. To stanowisko najczęściej wiąże się z brakiem doświadczenia a jednocześnie zdobywasz doświadczenie. A co do stazu? 2 stażystki odeszły same nie chcąc przedłużać umowy. Jedna już po miesiącu bo chyba coś w tym dziale jest jednak nie tak więc odpowiedź sobie sama.

Willy
@Gość

O to niezbyt zachęcająca sytuacja. Wiesz może ile trwa tu taki staż? Trzy miesiące czy dłużej? Nie chciały przedłużyć umowy więc firma proponowała im już normalne warunki a nie stażowe?

Zatwardzenie

@Zatwardzenie

dddddddddddddddddddd

@dddddddddddddddddddd

Przez 15 lat raz się opuznila wypłata paru osobą. Paski płacowe są już tam gdzie mają być więc wypłata będzie. Wypłata przed świętami jest zawsze w ostatnich przelewach.

Wiktoria
@dddddddddddddddddddd

Hej, to ile tej wypłaty jest? Najniższa krajowa? Co z premiami czy podwyżkami? Jest możliwość negocjacji stawki wraz ze wzrostem stażu pracy czy zwiększoną efektywnością? Coś jednak ludzi trzyma w firmie.. czy się mylę i dużo osób idzie twoimi śladami i składa wypowiedzenia?

@Wiktoria

Premie roczną dostają tylko managerowie. Jest to wartość w tysiącach. Im wyższe obroty firmy tym wyższa premia. Zwykły pracownik "przy linii" który własnymi rękoma do tej produkcji się przyczynił jej nie dostanie. A co trzyma tam ludzi? Sam nie wiem jaką mają motywację, bo napewnio nie są to zarobki. Może strach przed nowym.

@Wiktoria

Wypłaty jest tyle ile się wynegocjuje, plus premie... Zależy od działu ale premie są... Możliwość podwyżki jest i zawsze była tylko trzeba mieć coś w głowie i się dogadać... Ludzi tu trzyma to że jest luźniej i dobre pieniądze ... Bo jak ktoś pracuje latami i od dnia pierwszego narzeka to jest jego problem.

Lidia
@Wodnik Szuwarek

A te premie uznaniowe czy wynikowe? Ile mniej więcej można dostać i jak często? Napisałeś, że dobre pieniądze, możesz podać widełki? Chciałabym wiedzieć, ile ma ktoś z doświadczeniem.

@Lidia

Premia jest działowa nie indywidualna 100 zł do 450

Wiktoria
@Pogromca

100 zł to niedużo trochę :( Czy jednak przeważnie zbliża się kwota do 450? Łatwo dostać taką premię? Czy trzeba czasem stanąć na głowie? No i jak to wpływa na dział w sumie, jeśli chodzi o atmosferę? Ja bym chyba wolała już premię indywidualną :/

@Lidia

Z doświadczeniem po jakimś czasie 5-5,5k netto

aid
@Wodnik Szuwarek

to chyba na stanowisku managerskim albo jakims wyzszym, pracownik kilka lat stazu 3100-3300 netto

Bronisław
@aid

To na magazynie lepiej zarabiają? Aż dziwne, że takie widełki są u doświadczonych pracowników. A jest w ogóle jakaś opcja tu, aby nie wiem np. po awansie zarobić więcej, czy awansów tu za bardzo jako takich to nie ma? Sam też myślę, czy tu aplikować, czy sobie spokój dać.

Osoba

Czy praca w xylem jest na akord, i czy można aplikować?

Podobno wyrzucają z dnia na dzień? Taka lipa z pracą na dłuższą metę? Podobno zwalniają ludzi nawet z dłuzszym stażem pracy. Na zakładzie mówią, że 30 osób podobno mają zwolnić? Sam się zaczynam martwić o swoje stanowisko. Pracuje tu 6 lat lat i takiego czegoś nie było...

Edward

Z jakiego powodu miałby być aż takie zwolnienia? Firma ma mało zamówień i dlatego chce zlikwidować miejsca pracy? Z takim stażem jak twój to chyba nie ma czego się obawiać. Ostatnio ile osób poleciało?

Pan WC

GDZIE JEST WRÓBEL? Zwolniliście specjaliste od wszystkiego, cała produkcja ogłasza strajk włoski... Kto podjął tak głupią decyzje.. Sebak ma wrócic NOW...

Człowiek biegunka
@Pan WC

Co? Kto za to odpowiada? Masakra, takiego specjalistę w swoim fachu to szukać ze święcą... Był dla nas bohaterem, gdy zatkał się pisuar, bądź co gorsze klozet. Takie rzeczy ogarniał jedną ręką, zawsze w pełni poświęcał się pracy. Musimy napisać petycję do prezesa ...

Rebeka

Chce się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji i czy są przyjęcia ?

@Rebeka

Praca jak pracę, przychodzisz robisz swoje i wychodzisz... Jak się nie boisz i wiesz że trzeba coś dać więcej od siebie to jest i szansa na awans. Nie daj się wkręcić w gadanie wiecznie niezadowolonych to będzie dobrze

@Wodnik Szuwarek

Ten człowiek jest nie normalny nie słuchajcie go. Nie ma żadnej szansy na awans naobiecują tobie ze więcej będziesz robić więcej zarobisz kłamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Romek
@Pogromca

Ja się nie zgodzę z tym co napisałeś, pracuje tu już kilka lat i jestem zadowolony. Bardzo przyjemnie się pracuje. Nigdy nie doświadczyłem zachowania nie fair w moja stronę. Miłego dnia życzę

@Wodnik Szuwarek

A na produkcji na jakie stanowisko można awansować? Na brygadzistę zaczynając na przykład od pracy magazyniera? A czego można się bać na pracy na produkcji? :P W sensie, że niebezpiecznie jest momentami, czy masz na myśli, żeby nie bać się wygłaszać swojego zdania?

@Karolina

Widziałem osoby z produkcji które awansowały na liderów, planistów, technologie, inżynierów... Nie twierdzę że dzieje się to co miesiąc ale się dzieje. Nie bać się mówić swojego zdania... Pewnie często odbije się to jak od ściany ale to jak wszędzie, natomiast takie rzeczy widać i to na pewno jest na plus. Niebezpieczne to nie jest, no chyba że sobie samemu to niebezpieczeństwo sprawi.

Olga

Czy jest jeszcze otwarta rekrutacja na stanowisko Continous Improvement Leader? Widziałam taką ofertę na stronie firmy. Widze tu duzo negatywnych opinii, ale może na tym stanowisku jest jakoś inaczej? Na jakie zarobki w ogóle mozna liczyć? Podacie jakieś widełki?

Hiob
@Olga

Nie kieruj się opiniami. Wszystkie firmy maja niekorzystne . Zauwaz że narzekania są głównie z produkcji. Generalnie biuro jest ok i zarobki dobre.

Xcx
@Hiob

Ja tam pracuje na produkcji i od pewnego czasu nie mam powodów do narzekań, ponad 5 brutto jest, spokojna praca, liderzy i kierownik bardzo fajni. Praca 100% spełnia oczekiwania, fakt ze trzeba dać coś więcej od siebie niż tylko mlaskanie jęzorem i narzekanie jak to jest tutaj źle a w innych firmach mają lepiej. Są tutaj rzeczy które wymagają zmian ale to niuanse którymi się nie przejmuje. Polecam spróbować tutaj pracy. No chyba ze to dział na którym pracuje jest taki wyjątkowy?! A inne nie? Czy ktoś mnie oświeci?

@Hiob

Co to znaczy dobre zarobki? Nie są dobre. Zbliżone do produkcji. Tylko ta ma premie. Administracja jest w tego wyłączona mimo że na proces produkcji i produktu gotowego również składają się wszelkie dokumenty i praca z nimi. Rotacja w biurze duża jak nigdy. Kiedyś ludzie pracowali po kilka lat w jednym dziale. Teraz co chwilę ktoś nowy. Nawet stażystki uciekają przed końcem umowy. Bo perspektyw żadnych a i atmosfera wątpliwą.

@Xcx

Człowieku łgarz w żywe oczy, są przyjęcia właśnie na produkcję, stawka 3500 zł brutto. Pracownicy z kilkuletnim stażem dostali podwyżki z tego powodu że firmę zmusiła ustawa, powalająca kwota to 3490 brutto, najniższa krajowa. Wcześniej zarabiali o wiele mniej.

Xcx
@pracownik

Człowieku właśnie o takich ludziach pisze jak ty, uważasz że wszystko ci się należy a nie potrafisz walczyć o swoje i udowodnić swojej wartości.. chodzisz i marudzisz że mało. to idź tam gdzie dają marudą :D wolny rynek pracy godzisz się na 3500 to za tyle będziesz robił i się zastanawiał czy styknie do 10tego.

@Xcx

Tak, to powiedz jak w tej firmie będąc na produkcji walczyć o swoje i udowodnić swoją wartość. Jedyny znany sposób to złożyć wypowiedzenie i tu loteria albo zechcą podjąć jakąkolwiek rozmowę albo pokażą ci drzwi wyjściowe. Jak pokażesz że potrafisz coś zrobić lepiej, albo więcej to sam sobie zrobisz po górkę. Kierownik albo nawet tego nie zauważy, albo poklepie cię po plecach i powie że dobrze (usunięte przez administratora), w nagrodę zwiększą ci normę. Jest jeszcze jeden niezawodny sposób, ty pewnie z niego korzystasz wtyczka, gumowe ucho, itp. z takimi najlepiej się rozmawia, Ale to widać kto z nimi czuje się jak ryba w wodzie.

@Hiob

Biuro jest ok ??? To dlaczego jest tam taka rotacja że nie jesteś w stanie zapamiętać twarzy ani imienia bo za chwilę pracuje już ktoś inny ?

Hiob

W każdej firmie są rotacje. Bo praca bliżej domu, bo inny pracodawcą daje więcej .itp. Mnie się wydaje że od dłuższego czasu nie ma rotacji, może po za księgowością. Menadżerowie cały czas ci sami. A to że jakiś specjalista odchodzi to szuka np. nowych umiejętności. Jakby tak było źle to ludzie z Wrocławia by nie dojeżdżali. Nie sądzisz?

@Hiob

Ha ha, z Wrocławia dojeżdżają ci co pracują w biurze i mają samochody służbowe, Nie znam nikogo na produkcji z Wrocławia. Jeżeli już ktoś taki jest to nie pracuje na produkcji. Trzeba oddzielić biuro, specjalistów i pracowników produkcji bo tu stawka to praktycznie najniższa krajowa.

@Hiob

I tu jest sedno problemu. Nikogo nie zastanawia dlaczego od 2 lat rotacja w ksiegowosci jest rekordowa na tle całej firmy? Nie powinien się nikt tym zainteresować? Że dziewczyny i te z etatu i stażystki wręcz stamtąd uciekają?

@pracownik

Brednie, jest kilka osób które jeżdżą z wrocka i pracują na produkcji ... Nic nie wiesz a piszesz

iolendes
@Hiob

W biurze też jest różnie, przez jedną panią z biura kilka osób rzuciło tam robotę. Generalnie jest kwas a tym wszystkim to powinna się jakaś centrala zająć.

Rtoip
@Gość

Też słyszałem, że jest duża tam rotacja. Kiedyś ktoś powiedział, ryba psuje się od głowy.

@iolendes

A może czas centrale poinformować?

@iolendes

Która była odważniejsza to mówiła głośno o problemie. Temat zamiatany pod dywan dlatego dziewczyny odchodzą. Nawet stażystki nie chcą kontynuować tam pracy. Z perspektywy czasu każdej z nich wyszło to jednak na plus w nowych miejscach pracy.

Bronisław
@pracownik

Ale to na produkcji skoro jest najniższa krajowa, to może w ciągu roku dodatkami albo premiami można nadrobić i jednak niezłą kasę wyciągnąć? I jak miałbyś ocenić to pod względem fizycznym to na produkcji jest to praca ciężka?

@Bronisław

Przez ludzi myślących w ten sposób staniemy się (usunięte przez administratora) w pracy, ale tak się dzieje jak mówisz. Są osoby co przychodzą do pracy w 4 soboty w miesiącu. Co powiesz że przychodzą z drugiej zmiany kończąc pracę o 23 godz. na godz. 5.00 lub 6.00. rano praktycznie bez odpoczynku. To właśnie są bonusy w tej firmie i możliwości żeby zarobić więcej. Kierownictwo jest wtedy bardzo zadowolone.

elll
@Gość

dokładnie tak jak piszesz... te które chciały odejść a coś nie pasowało to wprost mowily, te rzeczy są zamiatane pod dywan... a jesli chodzi o zarobki to kierownictwo sie cieszy kiedy (usunięte przez administratora) ciagle ... teraz jeszcze ta sytuacja w polsce i europie... niektore osoby troche za bardzo "swoich" faworyzuja zapominajac ze jest sie tutaj gosciem.

Gościnnie
@elll

Co z tego, że mówiły jak odbiły się o ścianę. Mało się zmieniło, pomoc jak widać nieskuteczna a negatywne działania po zgłoszeniu raczej się nasiliły więc uderzyły wyżej i odeszły. Polecam. Im więcej takich zgłoszeń tym większa szansa na poprawę.

Gościnnie
@elll

4p0110

nic dodać nic ująć. warto pomyśleć o czyms innym. Co do biura, to jak pracują tam bezczelne "głowy" to nic dziwnego, że wszyscy uciekają z tamtych posad.. Przez tą jedną pania to słyszałem, że sie pracować tam nie chce ( : "głowa"

Zaintrygowany
@4p0110

Dlatego takie rzeczy zgłasza się do centrali. Jest specjalnie powołany do tego dział. Troche chęci. Jeżeli chce się zmienić coś co wykracza ponad zdrową normę trzeba o tym informować odpowiednich ludzi. Jak mają pomóc skoro nie wiedzą o problemie? A problem się panoszy coraz bardziej?

@4p0110

No właśnie ja tu widzę większość opinii o produkcji, a ja bym chciała wiedzieć jak w biurze się pracuje :( O co chodzi z tymi głowami, aż tak źle z atmosferą tam? Fajnie jakbyś to rozwinął, chętnie bym poczytała zanim ewentualnie bym pomyślała o pracy tam. Produkcja nie ma z tego co widzę nawet 4 tys., a biuro?

relocesto
@Anna

3 soboty i 3400 netto :) czyli 3 tygodnie po 6 dni pracy i pieniadze jakby mi ktos w twarz napluł. W biurze średnie zarobki, jak na początek to tyle co na produkcji, ale z tą atmosferą to jest różnie, jest kilka dzikich osób ;) Polecam szukać czegoś innego..

Zostaw merytoryczną opinię o XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Strzelin

• Jak się pracuje w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

XYLEM WATER SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Warszawska 49
    05-090 Strzelin