Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o AP Uniapol

Pracowałeś w firmie AP Uniapol i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-21 13:48:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałam we Francji za posrednictwem AP UNIAPOL polecam-to super firma-opiekunka Pa( usunięte przez administratora )śród pracowników.
zdjecie uzytkownika
... - 2011-06-24 14:29:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowników czy pracodawców?
zdjecie uzytkownika
rikardo1369 - 2011-07-14 20:21:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
WITAM,PROSZĘ O INFORMACJĘ W SPRAWIE FIRMY AP UNIAPOL POZNAŃ,KTÓRA OFERUJE PRACĘ W POŁUDNIOWEJ FRANCJI W Marsac-en-Livradois ...CZY KTOŚ WI COŚ WIĘCEJ ? BO OPINIE NIE SĄ ZŁE...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AP Uniapol

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy AP Uniapol?
Zadaj pytanie
x