Opinie o ekoDecor w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ekoDecor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ekoDecor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ekoDecor w Warszawa

Sonia Nowy wpis

Podobno drukarnia ma zatrudnić nowych z Kcyni. Znam tą panią, ona planuje dostać umowę o pracę i L4

Kamila Nowy wpis

Czy w firmie zdarzają się zwolnienia czy raczej stała grupa ?

Marek Nowy wpis
@Kamila

Stała grupa i fajna atmosfera.

Tonik Nowy wpis

@slawek Skąd w ogóle takie wątpliwości? Jest ok bo firma jest dobrym pracodawcą!

Co jaki okres czasu w ekoDecor można ubiegać się o podwyżkę?

A oni jeszcze istnieją.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Iza

@były pracownik czyli dobre szkolenia z produktów wprowadza się nowym pracownikom? Możesz więcej o nich opowiedzieć? Dostaje się jakieś materiały, z których trzeba się nauczyć? Myślę, że ta kwestia może zaciekawić sporo osób szukających informacji o ekoDecor.

@Iza

nie wiem kogo może zaciekawić, różni ludzie szukają informacji...ale tak dostaje się materiały tzn. jakies karty produktowe farb z opisem zastosowania i odpowiedniego przygotowania powierzchni pod malowanie, sa tez szkolenia wyjazdowe prowadzone przez Caparol.

Iza

@były pracownik rozumiem Twoją opinię. Czyli nie polecasz pracy sprzedawcy w ekoDecor? Waśnie teraz szukają sprzedawcy: http://www.gowork.pl/praca/ekodecor;pr Czy to oznacza dużą rotację?

@Iza

to już Twoja decyzja, ja napisałem jak wygląda sytuacja. Zależy od Ciebie czy jesteś w stanie to zaakceptować. Plus pracy tam jest jeden, przynajmniej kiedyś tak było, że będziesz dobrze przeszkolona w zakresie asortymentu wtedy u konkurencji o prace łatwo.

Iza

Czy moglibyście @Sławek, @były pracownik opisać dlaczego odradzacie firmę? Dlaczego firma ekoDecor to porażka? Podając takie informacje należałoby opisać konkretne sytuacje przemawiające za takim stwierdzeniem. Forum powinno służyć wymianie rzetelnych informacji, a żeby takie były należy podać argumenty.

@Iza

proszę bardzo po pierwsze bardzo rzadko dostajesz wynagrodzenie na czas po drugie słuchasz durnego gadania o celach rentowności i marzy ale nie możesz tego osiągnąć bo nie masz towaru a musisz tłumaczyć się przed klientami dlaczego nie ma i kiedy będzie ....wystarczy?

Iza

@JAA a jesteś pracownikiem firmy ekoDecor i wiesz jak wygląda sytuacja? Czy z jakiegoś innego źródła masz te informacje? Ktoś mógłby te informacje potwierdzić? Ważne to dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tam pracy.

Sławek
@Iza

JAA ma rację, poczytaj wcześniejsze wpisy, te które zostały. pracowałem dla nich jako podwykonawca z polecenia znajomych, porazka. już nie chce mi się o nich pisać,

odradzam

@były pracownik

Nareszcie, ktoś przejrzał na oczy, Pozdrawiam przyszłych pracowników.

JAA

Szumna nazwa firmy i logo od 2-uch lat widniejące na OLX nie posiadają zarejestrowanych pracowników i nie są wypłacalni, poprotu pic na wode fotomontarz

Da

Jest aktualnie takie ogłoszenie Sprzedawca / doradca klienta do sklepu Color House i z tego co wiem, jest nadal nie obsadzone, chociaż kasa jest niezła, gotowi są nawet dać więcej, bo są trochę pod ścianą aktualnie, polecam próbować do Warszawy, i umowa jest

Były szef wszystkich szefów

Mi zawsze płacili. Czasem z opóźnieniami, ale płacili. Czasem nawet tęsknie za tym dreszczykiem emocji który przychodził tuż przed pierwszym. Ehhh ...łezka się w oku kreci ;) I ten żółty kajak ...

kolega gizmunia

Gizmunio, przestań. Znasz kogoś kto nie dostał kasy ? Ja nie, zawsze płacą, są opóźnienia, ale zawsze płącą. Twoje gadanie "nie widomo czy kasa będzie czy nie? słabe i złośliwe ! Ja jestem zadowolony, robimy super projekty ! Ekipa Ok Polecam !

gzmunio
@kolega gizmunia

Jeśli dla Ciebie opóźnienie to nie problem to spoko dla mnie to był dlatego się zwolniłem. I nie napisałem ze nie płacą !!! czytaj ze zrozumieniem a nie zaperzasz się dopisując sobie słowa których nie ma w moich opiniach. Płacą ale nie w terminie a te wasze słynne "obsuwy" którymi tak tłumaczycie szefostwo to sytuacje , które nie powinny mieć miejsca. Rachunki mają termin płatności i raczej nikogo nie interesuje czy dostajesz pensję na czas czy nie , ma być zapłacone w terminie i koniec kropka.

Instalator

Sławku Dla ekodecor pracuje kilka lat. Na dużych i mniejszych projektach i nie słyszałem żeby komuś nie zapłacili ;-). Rzeczywiście zdarzają się obsuw ale gdzie się nie zdarzają. Zawsze płacą jak dostaną kasę za konkretny projekt. Chyba, że zaszedłeś komuś za skórę ;-) Patrząc na twoje komentarze to raczej możliwe ;-) Piszesz że nie płacą ale tobie zapłacili ;-) to raczej jesteś trochę złośliwy i chyba trochę działasz na ich szkodę. ;-) Jak tak traktujesz innych klientów to pewnie masz samych stałych. ;-) Ciekawe z jakiej firmy jesteś i czy się znamy ? ;-)

@Instalator

To nie jest działanie na szkodę tylko ostrzeżenie dla innych nie każdy ma zaplecze finansowe aby czekać na kasę . U mnie w banku nikogo nie ibteresuje czy mi kasę firma wypłaciła, czy ma "obsuwę". Podstawą wzajemnego szacunku i dobrej współpracy jest dbanie o siebie nawzajem. Ja wykonuję dobrze pracę = wypłata na czas. Źle ją wykonuję = zwolnienie, chyba logiczne i jakiś wygórowanych wymagań nie mam . A i dla wiadomości to ja odszedłem z firmy własnie z powodu braku terminowych rozliczeń. Mało tego zamiast przyjść , spojrzeć w oczy i powiedzieć "chłopaki jest obsuwa" to zawija się kieckę i bez słowa wyjaśnienia jedzie w siną dal . I nadal nie uważam iż to szkalowanie firmy tylko info że terminy wypłaty są różne i nigdy nie wiadomo czy kasa będzie czy nie

slawel

Tacy jesteście czyści to po co usuwacie komentarze negatywne , zamiast na nie odpowiedzieć lub im zaprzeczyć.??????????????????????????????????????????/

slawek

WITAM WSZYSTKICH PODWYKONAWCÓW. DLA FIRMY EKO DECOR .NIGDY NIE PŁACĄ W TERMINIE LUB WCALE . TO NIE JEST KIT.OSTATNIE PIENIĄDZE ODSYKAŁEM PO 9 MIESIĄCACH OD TERMINU REALIZACJI PRZEZ PRAWNIKA.TERAZ WYSTĄPIĘ O ODSETKI + PONIESIONE KOSZTY. A I TAK USUNĄ MÓJ WPIS. TYM RAZEM SIĘ ZABiEZBIECZYŁEM I WYŚLĘ GO INNE PORTALE. Pozdrawiam Sławek

slawek

@guzmunio Masz racje jeszcze nikt nie płaci z góry chyba że zaliczkę, a na zaliczkę trzeba czekać 14 dni.nie mam nic do pracowników którym dają zaliczkę choć wątpię, a dalej podwykonawcą jak napisał pracownik wypłacają po 9 miesiącach.UWAGA OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ NIE PŁACĄ.Odzyskałem należność po 9 miesiącach. TERAZ WYSYŁAM NOTY KSIĘGOWE ORAZ ZAPŁATĘ NALEŻNYCH ODSETEK. LUB SPRAWA TRAFI DO SĄDU. Pozdrawiam sławek PS. nie usuwać trafi na innestrony.,

Budowlaniec

Ja nie wiem o co chodzi??! Przeciez kasa jest zawsze do przodu, ja pierwszego dostaje kase za caly juz rozpoczety miesiac i to nawet troche wiecej w razie gdyby do pierwszego nie starczylo. Tak firma o mnie dba. Nie wspomne juz o umowie (mam ich 3), od poczatku na czas nieokreslony. Pozdrawijam :)

@Budowlaniec

Chyba się kolego troszkę zagalopowałeś !. Nikt nie płaci za miesiąc pracy z góry, chyba że źle się wyraziłeś. W drugi zdaniu o umowie jeśli od początku masz umowę na czas nieokreślony to po co ci ich dali aż trzy !!!!.

@gizmunio

bo go trzy razy zwalniali bo nie miał kasy do przodu , tylko z tyłu mu zabrakło ha, ha, ha, bay.

Gizmunio (a raczej koleżanko) to, że Ciebie zwolniono to nie powód abyś szkodziła firmie w której wszyscy pracujemy. My tu zostaliśmy robimy wynik i jest OK. To, że masz żal do Szefa to nie powód żeby nam szkodzić. Już przecież znalazłaś pracę i może tym się warto zająć. Powodzenia koleżanko ;-) W Polsce nie umiemy się cieszyć z tego co mamy tylko zawsze z radości, że szkodzimy innym.

gizmunio

Bardzo się cieszę iż masz takie doświadczenia z tą firmą i je szanuję . Ja mam inne i nie uważam iż moja opinia jej szkodzi opisuje po prostu swoje doświadczenia z pracy w niej. Gdyby nie usuwano komentarzy mógłbyś Pracowniku (a raczej kolego :) ) przeczytać iż atmosfera w ekipie nigdy nie była przeze mnie źle opisana . Ludzie są ok, miło się z nimi pracuje. To czy mam pracę czy nie nie jest wyznacznikiem czy mi wolno czy nie opisać swoje odczucia po tej znajomości :). Ten serwis nazywa się opinie o pracodawcach i nie założono go po to by zostawiać tylko pozytywne komentarze. I biorąc pod uwagę historię wątku którą wygodnie usunięto :) takich co mają żal było więcej osób i żałuję iż wcześniej przed podjęciem tej pracy go nie odwiedziłem.

gizmunio

Możemy się tak bawić bez końca . Ja piszę wy usuwacie , nic wam to nie da skoro potraficie zostawiać tylko pozytywne komentarze to świadczy o tym iż macie coś do ukrycia. A ja nie boję się głośno powiedzieć co. Kasa nie wypłacana na czas i praca na umowę której przez trzy miesiące podpisać nie umiecie. A skoro się bawimy w usuwanie niewygodnych komentarzy to uprzejmie informuję iż screeny z kompa raczej mi nie znikną jak i sms-y od P. Prezes, choć możecie spróbować . Usuniecie ja dodam kolejny komentarz, strasznie zawzięta jestem na takie zagrywki. I szukajcie w necie opowiastki o was wraz z scrennami usuniętych komentarzy na go work. Internet jest ogromny nie tylko tu o Was można zostawić opinię

Najlepsza firma w Warszawie, zarówno dla klientow jak i pracowników, oraz podwykonawców. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ekoDecor - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ekoDecor?

Kandydaci do pracy w ekoDecor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ekoDecor
3.8/5 Na podstawie 240 ocen.

ekoDecor