Opinie o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.H.U. TOPAZ o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ w Białobrzegi 11 Listopada 27a

Robert Nowy wpis

Jest tak dobrze i dlatego przestaliście korzystać z możliwości podzielenia się opinią o pracy w firmie?

Baja Nowy wpis

Praca sama w sobie spoko. Wieksza grupa ludzi też.

Iza Nowy wpis

P.H.U. TOPAZ poszukuje teraz do Białobrzegów sprzedawcy do działu mięsno-wędliniarskiego. Co, oprócz stałego, zatrudnienia i umowy o pracę pracodawca jest w stanie zaproponować swojemu przyszłemu pracownikowi? Jaka atmosfera towarzyszy codziennym obowiązkom? Proszę o pozostawienie komentarza osoby, które pracują lub pracowały w tej firmie na podobnym stanowisku.

opp Nowy wpis

Obecnie są oferty @upapa, no ale wcześniej mogli nie szukać nikogo tak jak piszesz. Teraz próbują znaleźć księgowego. Jeśli chodzi o wymagania to trzeba mieć wykształcenie wyższe ekonomiczne i doświadczenie na takim stanowisku.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
ona sędzia

wpisy dodane 21.08.15 są nieprawdziwe i zmyślone jeśli ktoś się poczuł urażony z góry przepraszam

Komisarz Plas

Witam Egona Olsena pozdrawiam cię złodzieju z małego miasteczka

Komisarz Plas

No i co RYSIU w Centki bez ogona mam Cię

WOW

Bardzo dobra firma.

kazia

jak zwykle wypiłeś za dużo skoro się powtarzasz ,,,, prośba ,,,,,umyj nogi

czteronogi

Dla ciebie pragnę żyć dla ciebie KRAŚĆ dla ciebie sprzedałbym duszę swą duszę czarną duszę złą

trójnóg
@czteronogi

a dla kogo? czyżby dla mnie...

as
@trójnóg

no tak przecież jesteś naznaczony

ren

Kogo? jak piszesz to konkrety padalcu

animals

kto pisze takie bzdury??????????? JAKI TO LIS???????????????? skoro KITE zgubił w kurniku między GĘSIAMI przecież sam tak ich NAZYWAŁ to KUNDEL jakiś mieszaniec z MRÓWKOJADEM w dodatku cuchnie potem octem alkoholowym a NOGI???????????? o tym lepiej nie wspominać

SB

Jak si (usunięte przez administratora) ruszy to długo śmierdzi i kto tu jest bezszczelny

beti

W Topazie w Białobrzegach jedna z kasjerek( A.B.)jest beszczelna do tego stopnia,że swoje prywatne sprawy załatwia podczas pracy- obrażając klientkę.Jest to karygodne jak na coś takiego pozwala kierownictwo tej placówki.

kasa
@beti

Tolerancja bałwanie a nie ploty

kasa
@beti

chcesz zabłysnąć ?? nie w ten sposób frajerze

.......

Nie Lis

ola

To nie cham to Menel...

as

Twoja już dawno

pppppp

miałeś chamie złoty róg miałeś chamie czapkę z piór K.B

.........

PAMIĘTA..

Czatyp

Ten pytacz to wiadmo kto nasz byly PAJAC

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ - Białobrzegi

P.H.U. TOPAZ