logo DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

Katowice

Opinie o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC

anonim 2011-05-12 23:09
fajna firma bardzo miło wspominam współpracę z nimi
anonim 2011-05-13 13:58
Konkretna spedycja, wypłaty po 7 dniach Ogólnie POLECAM!
oloo 2011-05-13 14:01
Ja też jestem z nich zadowolony. Ładunki dobre, pieniądze też
łukaszu 2011-05-13 19:55
Robiłem dla nich kilka kursów krajowych i miedzynarodowych,pieniądze zawsze były na czas i mogłem liczyć na dobre frachty
lolo72 2011-05-17 10:48
współpracuje z nimi kolejny miesiąc i nie narzekam, raz jest roboty w trzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a raz troche mniej, płatności mam ustalone po 7 dniach i jak na razie są regularnie. Oby tak dalej. Polecam
Zett 2011-05-17 11:07
Ja u nich już nie pracuje, ale moge powiedzieć,że WARTO nawiązać współprace - można sobie nieźle przyrobić FIRMA OK!
Tomekk 2011-05-18 10:15
Dobra Spedy - nic dodać, nic ująć
Wacek 2011-05-18 18:16
Robiłem dla nich kilka transportów i kasa była konkretna, także POLECAM
Man Mielec Trans 2011-05-28 18:35
Po 7 miesiącach współpracyu z Dudą mogę powiedzieć ze jest dobrze, na wahe jest na wypłaty mam, kilka rzeczy sie popłąci i jeszcze cosik zostanie. A ja mam porównanie bo jeździłem już z nie jednym i mogę powiedzieć ze tutaj jest dobrze (usunięte przez administratora)....
włodek 2011-06-01 10:30
jeżdze u nich juz prawie rok i jestem zadowolony, pieniadze są na czas, frachty dobre takze POLECAM
Rolo 2011-06-06 12:42
Firma jest OK, dobrze płacą i jest praca
fenix plast 2011-09-28 14:29
witam wykonują dla mnie transporty i zawsze są na czas i kontakt z handlowcami jest bardzodobry. (usunięte przez administratora) regularnie mnie odwiedza i reaguje na wszelkie uwagi.
anonim 2011-09-28 14:57
stawki dobre, płatności w terminie jedynie ze spedytorem ciężko było mi się dogadać ale go się pozbyli i jest ok
lego 2011-10-02 23:30
mnie tam unich dobrze a wy na wszystkich nażekacie
urke 2011-10-03 14:30
jednego nie rozumiem, to nie wiedziałeś co podpisujesz? musisz się chyba nie wywiązywać z tej umowy skoro masz takie problemy
janek 2011-10-23 21:15
dobra atmosfera i duże możliwości rozwoju trochę ciśnienia ale zarobić też można
jojo 2011-10-23 21:18
tyrka ale kasa dobra
yeti 2011-10-23 21:20
jeżdże z nimi, kilometry ok, stawki ok tylko z płatnościami po 3dni mi się spóźniają
włodziu 2011-10-23 21:23
kilometry ok, płatności ok, spedytor troche mnie za bardzo gania, pozdro dla( usunięte przez administratora )
ula 2011-10-23 21:29
robili dla mnie usługi i wszystko nienagannie , towar dotarł na czas, troszką drodzy ale sumienni
loki 2011-10-23 21:31
jeżdże z nimi pół roku i jak na razie jest ok
tomo 2011-10-23 22:18
dobra spedycja jeżdże z nimi od roku i jest ok, bardzo chwalę sobię współprace za spedytorem.
ZielonoMi 2011-10-24 21:39
Jak to tak naprawde jest z tym DUDĄ. Przymierzam sie do współpracy z nimi i zacząłem szukać jakis info. Trochę mnie niektóre posty dziwia, bo firma co innego obiecuje. Nie wiem czy pchac sie w to czy nie. A może warto spróbować?
goplo 2011-10-25 18:51
No własnie( usunięte przez administratora ) pozdrawiamy serdecznie. Współpraca z Panią to sama przyjemność.
Ze spedytorem przyjemność mniejsza, ale da sie dogadac
track 2011-11-02 12:08
Widze że tu piszą tylko i wyłacznie jedne i te same osoby ja tam współpracuję z duda już od 11mies. mam u nich dwa zestawy i nie narzekam, nawet już niedługo wstawiam trzeci , płacą zawsze choć czasami po terminie ale mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadza że się spóźnią pare dni, stawki mają dobre nawet w okresie zimowym jest dużo pracy i to jest dla mnie najważniejsze, ogólnie polecam ta spedycje
t 2011-11-02 12:14
ile ludzi tyle opinii ja tam jestem zadowolony z współpracy i to już od roku a że na kilkudziesięciu przewoźników znajdzie sie kilka osób którym sie nie dogodzi nigdy to chyba normalne dla mnie ważne jest że stawki sa dobre i jest duzo roboty
robi33 2011-11-03 17:03
dobre stawki i dużo km a to chyba najważniejsze
track 2011-11-05 21:56
nie napinajcie się tak amatorzy, owszem wstawiłem właśnie trzeci zestaw i bardzo sobie chwale jazde z nimi, ty możesz mieć swoje zdanie ale ja dobrze wiem jak u nich jest i nie narzekam więc sie tak nie rzucaj nie jesteś na pewno ich jedynym przewoźnikiem jak i ja nie jestem, ile ludzi tyle opinii, tylko ći co pracuja uczciwie to nie mają czasu pisać non stop obelg pod czyimś adresem na forum w przeciwieństwie do tobie podobnych
maniuś 2011-11-05 22:02
dużo zależy od tego jaka stawke ugra spedytor ale moim zdaniem to spedytorzy sa spoko
tirowiec 2011-11-07 17:00
Ktoś nareszczie madrze napisał, wszyscy sa dobrzy do narzekania a dać coś od siebie to już problem. W tej firmie jeździ ze 100 przewoźników i jakos wszyscy nie maja takiego podejścia wiec jak widać to pracuja też mądrzy ludzie i są to kierowcy którzy maja szacunek do siebie samego bo Wy umiecie tylko szkalować. Paranoja jest to ze oczerniacie jedna z lepiej prosperujących spedycji w tym kraju, i to taka która nie zaniża stawek ile się da. Wiec bledne kolo sie zamyka zmienicie podejscie do pracy to zmienia podejscie do Was. Prosta zasada.
mirek 2011-11-07 17:25
no spedycja spoko, pracownicy też
błażej 2011-11-07 17:29
jak dla mnie to dobra firma transportowa współpracujemy już od 1,5 roku i nie było nigdy żadnego problemu
jadzia 2011-11-07 17:33
dobra firma transportowa nigdy nie było zadnego problemu związanego z przewozem czy też zapłatą
zainteresowany 2011-11-08 13:55
a czy to prawda że spedytor zarobi u nich 6tys bo jeśli tak to warto się tam przejść?
jorgul 2011-11-11 01:01
No tak znowu uwzieli sie na spedycje. Jak dla mnieto mozna wszystkie te opowiesci miedzy strony wlozyc - szukajcie innych ofiar a nie udawajcie ze nimi jestescie. Jak sie nie podonba to sami dla siebie sobie jezdzijcie!!!
anty 2011-11-14 15:56
jakby serio mieli klopoty toby nie oglaszali wszendzie ze majom nakupowane nowych naczep a wy tutaj liczyli byscie pieniazki po tych zekomo wygranych sprawach zamiast pisac na forum niestworzone zeczy, ja to juz nei wieze w to co piszecie i nic ( usunięte przez administratora ).ali jak nic nie robice tylko po forum piszecie marnie sie przedstawiacie
spedytorek 2011-11-14 16:02
dobra praca dobra płaca jak to się mówi, płacą dobrze, wymagania są dosyć duże ale jak masz praktykę i kontakty to chyba żadna firma Ci nie zapłaci tyle co oni bo szanują u siebie pracownika, atmosfera też dobra nikt z tych co przyszli nie odszedł więc to o czymś świadczy:)
przyszły 2011-11-15 21:53
byłem u nich na rozmowie i to co obiecują nieźle wygląda, mam na myśli pracę jako spedytor,( usunięte przez administratora )
cyku 2011-11-16 19:31
jeśli chodzi o pracę u nich to musisz znać jakiś język, najlepiej niemiecki lub angielski, obsługe programów ale to każdy spedytor powinien znać, dobrze też jak masz swoje kontakty, zarobić dadzą i to dużo atmosfera bardzo fajna w całej firmie, dobry kontakt ze sobą mają wszystkie oddziały, imprezy integracyjne też niczego sobie:)
england 2011-11-16 19:33
dobra atmosfera i duże możliwości rozwoju trochę ciśnienia ale zarobić można sporo jeśli tylko jest się na tyle obrotnym
esese 2011-11-21 13:08
człowieku który piszesz o nowych naczepach że ich nie ma nie siej plotek, bo ja akurat jestem pierwszy który jedną bierze, a że dopiero przyszły więc jak mają już jeździć? jak dla mnie to może mieli jakieś przejściowe problemy ale byłem z umową u prawnika i wszystko jest ok, i powiedzieli mi że umowy zmienili i są inne niż tamte wieć zaczynam od poniedziałku
mariusz 2011-11-22 15:34
byłem na rozmowie i wygląda to całkiem ciekawie, bardzo dobrze płacą jak się umiesz zorganizować miło jak przynosisz kontakty, spedytor dostaje 10% od tego ile wykręci, atmosfera całkiem miła, prawie cała ekipa około 30stki, stanowiska do pracy zapewnione
nikki 2011-11-24 23:33
ostatnio głośno o nich, chyba im się firma rozrasta bo co jakiś czas poszukują nowych osób a z tego co mi wiadomo jak ktoś tam przejdzie to już zostaje więc chyba jest dobrze
pracuś 2011-11-25 16:57
odnośnie pracy tak kilka postów:

mój znajomy tam pracuje i jego żona się chwaliła że rzeczywiści dużo można wyciągnąć więc chyba nieźle jest, sam się zastanawiam czy się nie załapać do nich

jako pracownik polecam, dobra firma, wszystkie świadczenia, zarobki konkretne i to zarówno dla spedytorów jak i handlowców, kierownicy przyjemni, atmosfera przyjazna, kontakt pomiędzy oddziałami dobry, nie ma \\\"wyścigu szczurów\\\", ekipa ludzi zorganizowana czego wiecej chcieć
monika 2011-11-28 16:17
my jeździmy pod spedycją duda i jest ok, są wypłacalni, a o tych rzekomych sprawach to czytałam tu już 2 miesiące temu i jakoś ani widu ani słychu o wygranych także może ryjku czy jak Ci tam weź się do roboty bo najłatwiej o swoje niepowodzenia obwiniać kogoś innego, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o DUDA TRANSPORT & LOGISTIC - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DUDA TRANSPORT & LOGISTIC