Opinie o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari w Łódź

Andzia Nowy wpis

Na zapytaniu o zarobki przy CC się skończyło? A tę pracę jak oceniacie tak w ogóle? Na słuchawce to wiem, mam doświadczenie z paru firm, wiec fajnie byłoby móc sobie porównać. Powiecie co jaki czas jakaś baza jest aktualizowana? I czy normy są jakieś duże? Nie widzę ogłoszeń w sieci, wiec zastanawiam się przy tym jak duży to dział?

Być może przyszły pracownik Nowy wpis

Na jakim poziomie krztałtują się zarobki pracownika Działu Call Center?

Jolanta

Widzę, że jakiś czas temu nadgodziny nie były płatne. Coś się zmieniło w tym temacie?

obecny pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Jolu, u nas nikt nie pracuje w nadgodzinach, pracujesz 8h dziennie. Nie wiem skąd temat nadgodzin, owszem sobota jest co druga 5h ale jest płatna. Owszem nie mamy benefitu pt "opieka medyczna" "owocowe czwartki" czy "multisport", ale mamy masę innych korzyści i jak bym miał wybierać to wolę te które mam w Landcar a nie te pseudo korpo . Szef jest mega "spoko gościem" jeśli masz potrzebę wyjścia nagle bo zachorowało Ci dziecko nigdy nie robi problemu Już kilka lat tu pracuję i za nową pracą się nie rozglądam i nie zamierzam. Czytam dokładnie forum i odnoszę wrażenie, że te złe opinie piszą te osoby które zostały pożegnane, bo szukają pracy lżejszej od leżenia, ale za wypłatę na poziomie prezesa Orlenu :)

Elżbieta Nowy wpis
@obecny pracownik

Czyli na swego rodzaju stabilność można tutaj liczyć? Pracujecie na umowę o pracę?

KlientKiaCeed

Nie polecam. Zdecydowanie jestem na nie. Są ciekawsze salony z większymi możliwościami. Brak rabatów. Brak podejścia proklienckiego. Tylko żeby wyciągnąć z klienta jak najwięcej.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Polecam pracodawcę

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Diabasto

Pracodawca wychodzi z założenia, że nadgodziny leżą w gestii pracownika i są dobrowolne. Nie są dodatkowo płatne ani zwracane w innym terminie.

Norbert

Zmieniło się coś w firmie w związku z panująca epidemią?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

KIA LANDCAR

Tak, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie naszej firmy.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kia

Tak

Alicja

Zauważyłam, że ostatnio przestaliście dyskutować o pracodawcy, jakim jest Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari. Najwyższy czas, żeby to zmienić! Na początek chciałabym się dowiedzieć czegoś o samym procesie rekrutacji w tej firmie: z ilu etapów się składa, jak wygląda każdy z nich, czy trzeba przechodzić jakieś specjalne testy, itp.? Czy w związku z tym znajdzie się ktoś, kto zechce udzielić mi takich informacji?

Klient

Salon przy Al. Śmigłego Rydza 1 Łódź - obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pierwsza rozmowa ukierunkowana na zdobycie klienta. Kika tygodni później zero kontaktu, całkowita zlewka i wywalone na klienta.

Landcar
@Klient

Witam, salon przy Al. Śmigłego Rydza to firma Marvel. Jak rozumiem opinia dotyczy tamtego salonu?

Rozczarowany klient
@Klient

Podzielam opinię dotyczącą obsługi w salonie, przy ul. Al.Al. Śmigłego Rydza 1 w Łodzi. Zarówno młode panie, jak i panowie. Na dzień dobry jeszcze znośnie. Schody pojawiają się później. Olewka na całego, zero jakiejkolwiek komunikacji.

Doradca

Dobra firma, wymagania spore ale wiadomo w którą stronę idziemy. Moje sugestie dla Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari: Jest ok. Lubię atmosferę w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari za: Dobre relacje w dziale,

Dorota

@xyz sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie?

xyz
@Dorota

Portal ten służy do wyrażania swojej opinii. Jeśli nie rozumieją Państwo co zostało napisano-to trudno. Myślę, że warto skorzystać z tych sugestii i wyciągnąć wnioski, aby poprawić niektóre aspekty funkcjonowania firmy i aby widniały tu same oceny pozytywne. Pozdrawiam. p.s. Proszę nie zadawać kolejnych pytań, bo to nie jest chat gdzie siedzimy non stop i komentujemy posty.

Dorota

@:) każdy ma prawo podzielić się własną, szczerą opinią. Forum Gowork do tego służy, aby każdy pracownik, nawet anonimowo mógł dodać pochlebny bądź nie komentarz. Ważne, by przestrzegać regulaminu serwisu i nie zamieszczać oszczerstw oraz wulgaryzmów. Komentujmy, bo każdy wpis jest cenny.

@Dorota

Czyli działa Pani z ramienia GoWork?

Dorota

@God Pracownik szanuje to co piszesz, jest to Twoja indywidualna opinia, żyjemy w kraju wolności słowa. Zastanawia mnie, czy swoje przemyślenia opierasz na własnych doświadczeniach, czy może swoich znajomych?

@Dorota

Doroto, Z kad takie zainteresowanie ta firma?

God

Spóźniają się z wypłata, nieprofesjonalne podejście do pracowników, beznadziejne podejście po pracowników, konflikty, pytają o wszystko tylko nie o to co trzeba, KIA OBORNICKA ! POZDRAWIAM

@God

Kia obornicka to Marvel Poznań. Chyba pomyliłeś salony. Pozdrawiam

xyz

Moim zdaniem firma z podejściem do pracowników sprzed 20 lat. Czasy się zmieniły i prócz pensji przydałyby się dodatkowe pozapłacowe benefity. Firma lokalna, większość osób z jednego rejonu...pewnie ma to swoje plusy, bo jest w miare dobra atmosfera, ale z drugiej strony każdy interesuje się życiem innych. Minusy:-problemy z parkowaniem, -brak organizacji, czasem spontaniczne decyzje szefa..na łapu capu.

Dorota

@Bartek, a czy za coś jeszcze ceniłeś pracę w tym miejscu? Mógłbyś opowiedzieć nieco o swoich doświadczeniach? Czy zgadzasz się z wpisem @anonymous? Rzeczywiście pracodawca zapewnia wiele benefitów?

Dorota

@anonymous, opowiedz proszę nieco więcej o wspomnianych programach motywacyjnych- czy są to premie uznaniowe, dofinansowania do wyjść, a może prywatna opieka medyczna? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

@Dorota

Doroto, jeśli jesteś zainteresowana to skontaktuj się z naszym szefem. Wszystko Ci opowie. Tak jest umowa o pracę. Programy motywacyjne są różne, w zależności od oczekiwań

Bartek

Jako były pracownik polecam pracodawcę ze względu na terminowość wypłat.Wszystko na czas .

Zostaw merytoryczną opinię o Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari - Łódź

• Jak się pracuje w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

Zobacz opinie na temat firmy Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari?

Kandydaci do pracy w Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari
3.3/5 Na podstawie 31 ocen.

Autoryzowany Dystrybutor KIA Z.B.L.S. Landcar Dari