Opinie o Delta Contact w Warszawa

Delta Contact stabilna firma Call Center z pięcioletnią tradycją, świadcząca usługi z zakresu telema

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Contact w Warszawa

Lukrecja

Pracowałam tutaj dłuższy czas. Nie do końca mogę się zgodzić z niektórymi opiniami, ale też mam świadomość, że co człowiek, to opinia, więc nie chcę tu nikogo negować, tylko podzielić się własnymi doświadczeniami. Ogólnie ja byłam dość zadowolona. Warunki pracy zadowalające jak na moje potrzeby, ludzie w porządku. Byłam wtedy studentką, więc zależało mi właśnie na pracy, która by nie kolidowała aż tak z nauką i w moim przypadku udało się to pogodzić. Dofinansowanie do Luxmedu, wpadały też jakieś premie - moim zdaniem było naprawdę całkiem nieźle. Daję też plusa za bardzo sprawną i szybką rekrutację, bez zbędnych ceregieli, że tak to ujmę i niepotrzebnych dodatkowych etapów, co się zdarza i to coraz częściej w różnych firmach. Zmieniłam pracę ze względu na to, że zaczęłam pracować w swoim zawodzie - jednak po to studiowałam te wszystkie lata, żeby robić coś zgodnego z edukacją, to tak dodaję asekuracyjnie, bo często widzę zarzuty typu "skoro było tak dobrze, to czemu się zwolniłaś". Otóż można chcieć się rozwijać dalej, ale jednak doceniać swoje poprzednie doświadczenia zawodowe - i tak było w moim przypadku.

Niki

To uwaga na opóźnienia w wypłatach bo na swój zarobek zaczekaciee jakieś 2.5 miesiąca od początku pracy, (nie) polecam, przynajmniej uczą jak oszczędzać XD

Nie polecam pracy w delta contact, szczególnie na projekcie bocian pożyczki w Warszawie. Biuro jest w stanie tragicznym. Rozpadające się fotele, kompletnie niedostosowane do pracy siedzącej, porwana, brudna wykładzina, kurz i klawiatury pełne okruchów w środku. Koordynatorka projektu notorycznie w czasie godzin pracy wychodzi do fryzjera, na paznokcie, na rzęsy, po buty a pracować za nią musza konsultanci. Nie jestem w stanie zliczyć ile osób płakało lub rezygnowało z pracy przez ta osobę. Mobbing na porządku dziennym. Dyskusja z ta osoba kończy się na tym ze zaczyna wymyślać nieistniejące rzeczy bo zawsze musi mieć racje. 90% konsultantów rezygnuje już na etapie szkolenia. Dodatkowo premia nie jest przydzielana za jakość pracy i rozmów tylko na podstawie upodobań koordynatorki. Elastyczny grafik jest zwykła fikcja literacka. Cytując słowa koordynatorki RZycze powodzenia w Białym Stoku

Abba

Liderzy dalej nie zmienili podejścia... Szkoda ze są to ludzie wyniosli, do tego zarząd którego nie interesuje za co pracownik będzie płacił rachunki... Żenada, wyzysk nie pracodawca

deltabialystok

Chyba najgorsze CC w jakim miałam (nie)przyjemność pracować. Jego zalety kończą się jedynie na rzeczywiście luźnym podejściu do grafiku, który wypełnia się w 100% samemu i przerwach do wykorzystania w dowolnym momencie. Poza tym, jednym słowem tragedia. Prace rozpoczyna często nic nie wnoszące szkolenie. Potrafi trwać 1-2 tygodni, a całą tę wiedzę można by przekazać w 3 dni, gdyby nie przerwy co godzinę. Warunki pracy poniżające. Samo biuro jest w opłakanym stanie, rwące się wykładziny, wszechobecny bród, kurz, niedziałająca (lub cieknąca) klimatyzacja, brak papieru toaletowego, częsty brak wody, połamane krzesła, wyłączające się komputery to tylko część problemów. Same warunki pracy podobnie bardzo słabe. Wiadomo, że praca w CC nie należy do łatwych, jednak przełożeni w żaden sposób jej nie ułatwiają. Co najgorsze, przy braku wyniku konsultanci są wysyłani do domu, nierzadko ze względu na bardzo słabe bazy. Wielokrotnie zdarzyła się sytuacja, w której do domu szli konsultanci, którzy przez pierwsze +/- 3 godziny mieli prawie same poczty głosowe, co nie jest ich winą. Do pracy zachęcać ma śmieszny system motywacyjny, który w często wynosi dosłownie grosze, chyba że “motywacją do pracy” ma być dodatkowe 40 zł miesięcznie. Brak zrozumienia ze strony przełożonych, którzy chyba zapomnieli, że jeszcze niedawno sami siedzieli “na słuchawce”. Ich zadania opierają się jedynie na mówieniu “brawa” lub pisaniu tego na grupie, czasem zrobieniu jakiejś tabelki albo przesłuchaniu rozmowy, oczywiście jedynie w przerwie między papierosami. Wypłaty są bardzo późno (do 25 dnia następnego miesiąca), a mimo tak śmiesznie odległego terminu i tak potrafią być wypłacane z opóźnieniem (tłumacząc, że kontrahent wysłał im wynagrodzenie zbyt późno). Atmosfera, mimo całkiem przyjaznych ludzi (włącznie z samymi liderami) jest bardzo napięta, chociażby ze względu na fakt, że to mały wyścig szczurów. Nie chodzi tu nawet o to, że konsultanci ze sobą wzajemnie konkurują, bo tak nie jest. Codziennie każdy walczy o to by “łaskawie dostać możliwość” pracy w pełnym wymiarze godzin i nie zostać wysłanym po 3 godzinach z kwitkiem… O jakości "firmy" świadczy sam fakt, że zespół zmienia się tam dosłownie z dnia na dzień. Pracowałam wcześniej w innych CC i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby na szkolenie przychodziło 15 osób, a zostawały 3 (z czego w tym czasie kolejne 5 zrezygnowało z projektu). Rekrutacje prowadzone są nieprzerwanie, a liderzy zamiast przeprowadzić ciekawe szkolenia, przesłuchać rozmowy i dopowiedzieć co można zmienić wolą zebrać nowych ludzi i liczyć, że zostaną dłużej niż tydzień w pracy... Z resztą, Delta straciła już sporo poważnych projektów ze względu na ich zarządzanie. Podsumowując, praca nie warta nerwów.

@deltabialystok

Oprócz (usunięte przez administratora) i odbiegającego od standardów biura, mamy jeszcze prace charytatywną- bo pieniędzy na czas nie dostaniesz. :)

były pracownik Nowy wpis

Widac,że to (usunięte przez administratora) pod nazwa delta contact. Ludzie komplenie nie umieja zarzadzac. Kolezanki czekaja na wyplate juz kilka dni. Nie polecam pracy w tej firmie. jesli chcecie pracowac i miec nerwy to praca idealna dla was.

Urszula Nowy wpis
@były pracownik

Czy koleżanka dostała już wynagrodzenie, wszystko się zgadza? Szukają ludzi do obsługi klienta i własnie będe wysyłać cv.. trochę się przestraszyłam teraz, jak to będzie.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Białystok to jeszcze działa?

Lara Nowy wpis

Hej hej, szukają doradców klienta, ponoć po zaaplikowaniu maja się kontaktować w ciągu 24h. Czy faktycznie zatrudnienie się tutaj idzie tak szybko, bo zależy mi na pracy od zaraz. Podobno oprócz podstawy są premie i prowizje, to mydlenie oczu, czy realnie firma daje zarobić?

Lucyna

Nawet po zamknięciu siedziby na Murmańskiej nie potrafią wypłacić na czas ludziom pieniędzy - już jest 7 dn iopóźnienia i nadal niewiadomo czy wogole kasa będzie. Żenada

Samanta
@Lucyna

Jak tam, dostaliście już te wypłaty, czy nadal trzeba czekać może. To prawda co ktoś niżej pisał, że takie opóźnienia są standardem? Chcę się zatrudnić na stanowisko konsultanta, ale mam swoje zobowiązania, nie przypuszczałam, że akurat z terminowością będzie problem:/

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
m34d4

Wybieranie leaderów grupy to chyba polega na tym, który wyciągnie krótszy patyczek lub wypadnie w kole fortuny decyduje to nim zostaje, bo najwyraźniej każdy nim może byc skoro Pan Dawid nim został, osoba bez konkretnej wiedzy na temat swojej własnej pracy, i nie potrafi odpowiedzieć na zadane pytanie. Odnosi się bez szacunku do konsultantów i gdy brakuje mu argumentów załatwia sprawy krzykiem, a nie raz potrafi wywyższać się ponad koordynatorów. Dla poprawy własnego "wizerunku" nie raz wygłasza swoje cudowne i oczywiście nieprawdziwe mowy na temat współpracowników (oczywiście za ich plecami) jak każdy dorosły człowiek. Firma nie potrafi nawet wypłacić należytego wynagrodzenia na czas, ciągle obiecują że od przyszłego miesiąca się to zmieni i cały czas nie ma poprawy, a o premiach to nawet nie wspomnie...istna legenda firmy nikt nie widział na oczy, ale każdy coś tam słyszał. Środek firmy to jakiś nie śmieszny żart ....brud, smród i ubustwo ....istny (usunięte przez administratora) Ciągle człowiek chodzi przez to zakatarzony, a jak tylko przejdziesz się po tym czymś co średnio idzie nazwać dywanem, to wzbija się warstwa kurzu większa niż mgła o poranku.

Zainteresowana
@m34d4

Na jakim projekcie? Aplikowałam i chciałabym wiedzieć na co się nastawiać.

Nikk
@m34d4

I do tego warto dodac że nie płacą na czas, a to już jest nie do wytrzymania

@m34d4

Najlepsze jest to jak nie potrafią odpowiedzieć na pytanie i dra się na pracownika chcąc mu umniejszyć... Porażka i brak kompetencji

@Abba

Liderem jest po prostu szeregowiec z lepszym wynikiem, ot filozofia, czyli kompetencji byc nie musi. Niech w koncu placa na czas, tyle by wystarczylo- zeby firma wywiazywala sie ze zobowiazan, tak jak pracownik...bo karaja, odejmuja pieniadze kazdymi mozliwymi sposobami a na koniec sie spozniaja z wyplata i to znaczny czas...

@dexter

Kary finansowe są wpisane w umowę i wiadomo że można się ich spodziewać? Zwykle ile wynoszą i za co są stosowane? Wypłata z jak dużym poślizgiem?

Pred

Czy z poślizgiem, to zależy od miesiąca. Z reguły z poślizgiem. Obecnie nie są w stanie powiedzieć kiedy będą pieniądze za styczeń (już powinny być)

nikolka

I jak z tymi wyplatami, czy pieniadze dotarly ? szukam pracy do pogodzenia ze studiami, ale jak maja sie spozniac i mam czekac na pierwsze wynagrodzenie 2 msce...zenada

Czy w Delta Contact są szkolenia zewnętrzne?

deltabialystok

delta

Oooo
@deltabialystok

Oooo... Pracowałem tam w 2013 i widzę, że nadal te same metody. Fakt, to była Warszawa, Murmańska, ale to pokazuje, że ryba psuje się od samej głowy XD pamiętam, że jak zrezygnowałem, to Pani prezes pisała mi maile, że mam zwrócić kartę dostępu pod rygorem kary 1000 złotych. A karta to było plastikowe etui ze zdjęciem i imieniem i nazwiskiem, bo nawet większość ludzi nie miała kart magnetycznych do drzwi. Żenada. Umowy zlecenia, leaderzy przygłupy

Andzka

iggi
@deltabialystok

Dlaczego tak piszesz? Przecież na rozmowie nie magluja i jeden powód do stresu mniej, w dwa tygodnie chyba wszystko się zamknie

Aplikantka
@iggi

Przepraszam, czy stan biura uległ poprawie? Chciała bym aplikować, nie chce się sparzyć, mam uczulenie na alternaria i to może wpłynąć na wykonywana przeze mnie pracę

Przykro
@deltabialystok

Jednak dużo w tym prawdy.

Byly prac
@deltabialystok

Polecam zobaczyć co się w Warszawie dzieje, a zarząd loi ludzi na kase

Bardzo
@deltabialystok

Ładny i merytoryczny komentarz, zgadzam się.

Tam najlepszy
@Bardzo

Był ten kto się najbardziej podlizywał i robił wynik

@Tam najlepszy

Czy ta sytuacja dalej się utrzymuje? Czy wypowie sei ktoś?

Grażyna

Co masz na myśli mówiąc o czarnych kartach? Podasz jakieś konkrety i wyjaśnisz o co właściwie Ci chodzi?

Pracownik zaraz były
@deltabialystok

Wcale mnie nie dziwi ta opinia, sam nosiłem się już z opisaniem tutaj tego co się dzieje w firmie, ale odejdę bez tego. Mam nadzieję że ktoś inny to zdemaskuje.

@deltabialystok

Chyba do dzisiaj. Nie inwestują w bazy, sama pamiętam ludzi którzy krzyczeli, że ile można dzwonić skoro prosza o zaprzestanie już któryś raz a usunie ie danych nie pomogło.. Dla kogoś kto czuje etykę w pracy to może być problem..

Czy na orawde
@Sandra

W tym cc jest aż tak tragicznie? Podobno zachęcają prowizjami które są spoko

To znaczy

Ze nich nie, przyznają czy takie cele są nierealne?

I jak jest

Z tym wysyłaniem do domu gdy się celu nie wyrabia, taka praktyka jest dalej?

@To znaczy

I jedno i drugie i trzecie - jak już wydaje Ci się, że zarobiłeś to na bank będziesz miał z nich potrącone za nie wykonanie jakichś procedur czy inną głupotę.

Tak
@pracownik

To prawda bo i mi potrącili, po prostu nie chcieli wypłacić... Dramat, zrobią wszystko żeby obciąć. A wysyłanie do domu? Wystarczy że stwierdza ze sie odpowiednio nie starasz i cyk zabrane godziny pracy... To nie zgodne z prawem!! :(((

Dariusz
@Tak

Często mają miejsce takie sytuacje, że odsyłają pracownika do domu? Ja myślę, czy nie spróbować swoich sił ale trochę się boję, że popracuję i się nie nadam i do widzenia. Może podczas samej rekrutacji już jakoś sprawdzają poziom umiejętności osoby, czy się nadaje? Dużo Ci potrącili tak w ogóle?

Kinia
@Dariusz

Na czym polega to potrącenie, nie wypłacają czy obniżają? I od czego to zależy?

A jak
@deltabialystok

Jest teraz? Chciałbym aplikować ale nie jak będzie tak źle

Ruhn
@deltabialystok

A jak teraz z biurem? Jest lepiej?

Barbie
@deltabialystok

Czy firma jest już lepiej zarządzana? Można tam stabilnie popracować?

Anka
@Barbie

Niestety wiele się nie zmieniło, nas odświeżenie biutra nie ma, na premie nie ma a i z wypłatą są problemy, jak takie firmy jeszcze istnieją, ciekawe czy przetrwa podniesienie minimalnej.. Bo skąd oni nabiorą się biedni na wypłaty

Fikimiki
@deltabialystok

Poprawiło się coś w tym cc? Da radę pracować bez stresu, poza samymi telefonami?

Kiki
@deltabialystok

Z tego co widzę w Bialymstoku nie lepiej, praca nie warta nerwów co miesiąc się martwić o wynagrodzenie. Polecam pracę bardziej przyszłościowa.

Gigi
@deltabialystok

Czy coś się poprawiło w Bialymstoku? Honorują status studenta? Czy opóźnienia w wypłatach są czy jest do 15 go na czas?

dent
@Gigi

w jakim sensie honoruja status studenta?

dent
@Gigi

jeśli chodzi ci o to czy na zleceniu brutto netto to firma chyba nie ma do gadania w tym przyapdku jest to prawnie unormowane

@Gigi

Czyli w umowach każdy ma zapisane, że wypłata na koncie będzie najpóźniej 15-ego? Jak duże były opóźnienia?

Zyycze
@deltabialystok

Żeby taki bajzel zamknęli, nie zasługują by zarabiać na naiwnych ludziach.

@deltabialystok

Wielu którzy tam zakoczyli już pracę narzekali na standardy firmy, jedno z Gorszych cc w Bialymstoku, polecam omijać

wkręcony

cześć, orientuje się ktoś jak tutaj wygląda proces wdrożenia? jeszcze nigdy nie pracowałem w takim obszarze i będzie to moja pierwsza praca stąd pytanie czy ktoś mnie wcześniej przeszkoli? z góry dzięki :)

Parmezan
@wkręcony

Oczywiście, że będziesz mieć w pierwszej kolejności wdrożenie Bez szkolenia się nie obędzie, żeby jakkolwiek zacząć pracę, a tym bardziej jeszcze tak jak piszesz bez doświadczenia.

Baton twarogowy
@wkręcony

spokojnie na pierwszą pracę to bardzo spoko miejsce, wiadomo jest to typowa praca w takiej firmie, ale każdy ci tutaj pomaga na początku i też można sobie poćwiczyć takie swoje własne umiejętności i czegoś się nauczyć :)

@Baton twarogowy

To super, czyli osoby bez doświadczenia również są przyjmowane? Jak wygląda takie wdrożenie, ile ono trwa? Obserwuje się wtedy bardziej doświadczonych pracowników przy pracy, czy od razu samemu się działa? Zarobki mocno się różnią dla kogoś, kto dopiero został przyjęty od ludzi ze sporym stażem pracy? Czy raczej wynagrodzenie jest porównywalne? Przepraszam, że tak cię zawaliłam pytaniami, ale kusi mnie wysłanie tu cv :P

Tatuś Muminka

Wow...to dużo długich pytań XD ale co tam, sam się chętnie dowiem czy jest opcja się szybko wdrożyć i coś zarobić w miarę konkretnego

AB

Jeśli chodzi o wypłaty- zgodzę się z przedmówcami, że były okropne opóźnienia jeszcze w tym roku i to raczej się nie zmieni, biorąc pod uwagę nastawienie przełożonych. Praca, do której najzwyczajniej w świecie nie chce się chodzić. Jedyne co z niej wynosisz to katar i ból gardła, który nie mija, bo słuchawki, których używa kilka osób nie są w żaden sposób czyszczone. Klawiatury i inny sprzęt również. Traktowanie z góry osób nowych to normalka. Ludzie na projekcie w porządku i chyba to jedyny plus.

@AB

Niestety niewiele się zmienia w tej kwestii, ciekawe jak z premiami na święta.

Lost
@AB

Ludzie ok ale jak, firma zaczyna sprawiać problemy a Ty nie możesz opłacić rachunków na czas, ich to nie interesuje, to robią sie schodki życiowe, tragedia z opóźnieniami w wypłatach. Dramat.

Ktoś niżej wspomniał ze spóźniają się z wypłatą. Czy to są pojedyncze przypadki czy faktycznie jest więcej osób, które nie otrzymały wypłatę na czas. Dwa trzy dni to tam można przymrużyć oko ale 2,5 miesiąca tak jak ktoś niżej napisał to trochę dużo moim zdaniem. Dużo z was pisze o tym ze spoko opcja żeby dorobić w trakcie nauki. Biorą na 1/2 albo 3/4 etatu ?

Lukrecja

@Lukrecja

Jestem w sumie na podobnym etapie, też studiuje i chcę złapać jakąś robotę, wiadomo żeby mieć na jakieś swoje wydatki, także dzięki za opinię, bo trochę rozjaśniła temat. A jeszcze dopytam Ty studiowałaś dziennie czy zaocznie?

@Lukrecja

Z tego mam rozumieć, że warto tu popracować? Jakby nie patrzeć to doświadczenie się zbiera, coś potem do cv można wpisać ;)

Tez
@Alek

Pracowałam długi czas, jakos nie było dofinansowania do luxmedu, a jedynie opóźnienia w wypłacie za dobre wyniki:) nie powinno to iść w tą stronę, natomiast zarząd zwyczajnie kłamał i zwodził pracownika :)

Minna
@Lukrecja

A jak z atmosferą? Piszą że typowe Call Center czy jest tutaj duża presja?

@Tez

No ale może coś się zmieniło odkąd już nie pracujesz? Ja myślę spróbować, jak mi nie podpasuje to po prostu poszukam czegoś innego chyba i tyle.

@Lukrecja

Jakie dofonansowanie do Luxmedu? W jakim okresie tam pracowałaś? Bo ja od stycznia do czerwca 2023 r i nie widziałam żadnego dofinansowania do pakietów medycznych

Niki

Prowizja

Czy chociaż prowizja była dobra? :)

Pp
@Prowizja

Tak

CO
@Pp

Nie byla dobra XD koordynatorka przyznawała prowizje temu kogo lubiła

@CO

Mówisz? czyli wiesz komu konkretnie i na jakich warunkach? to ile tak w liczbach w razie czego?

Potwierdzone
@Wiktoria

Natomiast jest to, że komentarze piszą pracownicy firmy by jej bronić xD

Mobbing

Czy to nie za mocne słowa? Bo jeśli go nie ma to mocne pomówienie, jeśli jest trzeba to zgłosić

@Potwierdzone

skoro tak to podasz ostateczne wysokości w końcu? wolałabym mieć jasność

Podzielam

Twoja opinie, nie warto się tam stresować i pracować za takoe słabe pieniądze.

XD
@Wiktoria

Jeśli jesteś zainteresowana to zapraszam na rozmowę o pracę.

Osoba która RZyczy w Białym Stoku jest koordynatorem na ważnym projekcie pożyczkowym - Bocian Pożyczki. Jak nisko leży firma hm?

Niedługo

Może jeszcze się zajmą windykacja, kto wie.

Współczuję

Tym którzy dalej tkwią w tym bagnie za najniższa, krajowa

Liderów w tej firmie nie ma granic, chyba czują się co najmniej jakby byli lekarzami.

Wstyd

Mi trochę że tam pracowałam bo mogłam mieć normalna pracę z przyszłością a tam straciłam czas. Nie ponawiajcie tego błędu.

Pracownik zaraz były

Może warto taka koordynatorkę zgłosić? Tacy ludzie nie powinni być liderami.

@Pracownik zaraz były

Ciekawe w sumie jaka byłaby reakcja. Koordynatorzy zazwyczaj normalnie ogarniają temat i pomagają przy problemach czy to zależy?

Sandra

Czy zgłaszałeś to gdzieś? Sama nie wiem czy tego nie doświadczyłam ale moja koleżanka na pewno, po pracy raz płakała bo została zjechana od góry do dołu za to że... Nie odpowiednio walczyła z obiekcjami klienta który był po prostu chamski. Teksty o samoakceptacji i jak można że sobą żyć? To zakrawa o przemoc psychiczną.

Irmaf
@Sandra

Pretensje to do klienta wtedy. Że był chamski. @sandra to doświadczyłaś czy nie ?

@Irmaf

To nie klient był chamski a kierownictwo...

Bobby

Czy dalej odchodzą tam takie rzeczy? Chce pójść na dorobke i nie wiem czy warto

Dopiero jak sama popracowałam to przekonałam się jak jest niesympatycznie w tym miejscu , gdybym poczytała wcześniej komentarze i opinie, może inaczej podeszła bym do tematu. Trzymajcie się wszyscy cieplo.

Tez

Czy w tym czasie niewypłacalność firmy tez była? Czy projekt kredytowy generował tyle, że byli w stanie wypłacić pracownikowi należne mu pieniądze na czas :d?

A jak
@Tez

To jest z prowizja w tej firmie?

Z kolei ja

Też tro he popracowałem, i podpisuje Aid pod tym, (usunięte przez administratora) brud i kolesiostwo, wypłata niska a wymogi, kosmosu, nie polecam.

Plana

Szkoda tylko że większość to młodzi lub starsi ludzie a (usunięte przez administratora)występuje, najbardziej cierpią te jednostki które nie potrafią się bronić, ja niestety za pyskówkę zostałam wygoniona do domu, bo śmiałam mieć swoje zdanie..

Ruhn

A będzie możliwość zatrudnienia na pół etatu? Jak to wyglądało na tym projekcie?

Ken

Czy teraz dalej tak gnębią na tym projekcie? Jaki jest procent od pożyczek jakie prowizje

Anka

(usunięte przez administratora)i kłamać będą, skoro zaczyna się to już na zarządzie, to gdzie ma się skończyć, ryba psuje się od głowy. Im zależy tylko na wyniku a pracownik to trybik.

Bibi

I jak lepiej jest w Białymstoku czy lepiej w, Warszawie

Albert

A czy prowizję za pożyczki były wysokie?

Piki

A są zniżki na pożyczki jak się jest pracownikiem?

Ez

Znajoma mi odradzała pracę tutaj a chciałam spróbować bo potrzebuje czegoś na szybko, czy (usunięte przez administratora) występuje dalej? Co z wyplatami. Pozdrawiam

Sammy

Zgadza się niestety ze liderzy są wybierani bez kompetencji a pewnie po znajomości, kumoterstwo jak wszędzie, szkoda że tak w(usunięte przez administratora)robią biednych ludzi i nawet o swoje pieniądze ciężko się doprosić.

@Sammy

A nie ma liderów, którzy awansowali z innych stanowisk? Jak są szukani liderzy to trwają rekrutacje zewnętrze czy wewnętrzne? Co to znaczy, że trzeba się doprosić o swoją kasę? Ile trwa takie proszenie?

Lakonik

Czy na stanowisku Opiekuna klienta trzeba mieć doświadczenie wcześniejsze na takim stanowisku?

Lakonik
@Lakonik

Zawsze się pracuje w podanych godzinach w tym ogłoszeniu?

jop
@Lakonik

hej gdzie znalazles takie ogloszenie? jest nadal aktualne?

track
@Lakonik

nie z tego co wiem nie potrzebujesz miec dosiwadczenia

track
@Lakonik

no raczej tak po to sa podane te godziny, czy pytasz o ewentualne nagdodzimny?

@track

Czyli nadam się jeśli szukam pierwszej pracy? Chcę trochę się usamodzielnić, ale nie wiem czy przyjmą osobę od razu po szkole?

@track

Zdarzają się nadgodziny? Skoro o tym wspomniałeś?

@track

Oprócz tego zapytam jeszcze czy jest tutaj możliwość pracy na umowie zleceniu czy raczej oferują tylko umowę o pracę?

houhou
@Neuva

zaczynasz zawsze na zleceniu z teoretyczna szansą na przejście na słanego uopa.

houhou
@houhou

to jak szybko ci umowę o prace dadzą zalezy od twoich wyników i podejrzewam że podjeścia do pracy

lilka
@houhou

Zlecenie sie podpisuje na czas okreslony czy inaczej to dziala?

lilka
@houhou

Skoro tak to ty masz uopa czy zlecenie?

Barella
@lilka

Ja wcześniej spotykałam się tylko ze zleceniem na czas określony, nie wiem czy w ogóle występują takie na czas nieokreślony.

kerere
@Barella

zlecenie na określony głównie występuje i tutaj nie ma inaczej

kerere
@houhou

są projekty na których można zacząć od razu na uopie

Lea
@kerere

Powiesz czy jest tutaj możliwość pracy zdalnej w ogóle?

Lea
@kerere

Wtedy też jest umowa na czas określony?

brenser
@Lea

tak na niektórych projektach można pracowac zdalnie :)

brenser
@Lea

raczej na początek na pewno, chociaż podkreśle jeszcze że jednak większośc na zleceniu robi

@brenser

mając umowę zlecenie można brać urlop?

@kora

słyszałam, że urlop przysługuje tylko na umowach o pracę czy to prawda?

l4
@kora

nie no urlop wziąć możesz, tylko nikt ci za niego nie zapłaci xd

pobiska
@l4

Można wiedzieć jak graifk ustalacie?

@l4

płatny urlop na uopie to najwiekszy plus chyba

marzec

cześć, wysłałem cv na stanowisko doradcy klienta i czekam w sumie teraz na jakiś odzew, przypomina sobie ktoś jak długo czeka się na feedback od nich?

marzec
@marzec

i jak ewenetualnie wygląda sam proces wdrożenia w pracę? jest komplety i można po nim ogarnąć jak to działa?

bugolt
@marzec

lada chwila powinni sie do ciebie odezwac teraz szukaja ludzi

bugolt
@marzec

tak, po przyuczą cie co i jak zrobić, nie martw sie (no chyba ze jestes na bakier z nauka)

filo
@bugolt

tylko przez ich stronę można się zgłosić czy gdzieś indziej wstawiają ogłoszenia?

neon

to nie pozostaje nic innego jak sprawdzać częściej maila. chyba ze są z tych co od razu dzwonią to nawet lepiej

@neon

ile by trwalo takie szkolenie na początku?

Matek

Jak wyglada tu sprawa z nadgodzinami i praca w weekendy? Robi sie takw ogole?

konw
@Matek

najpierw okresl o jakie stanowisko w ogole pytasz bo to sie moze roznic w zaleznosci od tego, czy dany dzial w weekendy robi

wado
@konw

a jak jest na tym stanowisku doradca ds produktów codziennych? ktoś powie? zawsze się od 11 pracuje?

jop
@konw

czy firma organizuje staże dla studentow?

@jop

może zależy na jaki dział w sumie, ja bym po prostu do nich zadzwoniła

Goldd
@kora

na jakie działy można się starać?

Paloma

Właśnie też mi się wydaje, że lepiej się zatrudniać niż próbować dostać na staż

Paloma

Przecież tutaj nie ma jakichś wielkich wymagań co do doświadczenia więc lepiej od razu mieć pewną pracę ;)

fryper
@Paloma

no dokładnie, ja nawet nie wiedziałem że staże są xd

fryper

gdzie teraz tak w ogóle ogłoszenia sprawdzacie? ciekawy jestem czy coś się zmieniło

kapel
@Paloma

ale to raczej zalezy od stanowiska, czasami chca zatrudnic bardziej doswiadczonych

kapel
@fryper

na stronie delty bezposrednio

Helak
@fryper

jaką macie dynamikę pracy że się tak dopytam, jest coś czasu wolnego czy nie dużo, jak współpraca z innymi pracownikami, czy kontakty sporadyczne?

Helak
@kapel

kontaktowali się już z tobą po aplikacji?

molier
@Helak

gdzie zgłaszacie się do nich? na jakiej stronie?

muspaks

nie pamiętam czy dostaje się informacje zwrotną jak otworzą ale prawei na pewno się skontaktuja bo ludzi zawsze trzeba :)

radocha

hej! złożyłam cv i czekam póki co na odpowiedź, mógłby ktoś powiedzieć cos o godzinach pracy tutaj?:)

radocha
@radocha

i jaka była atmosfera? ktoś pracował i mógłby powiedzieć na jaką trafił ekipę?

pamiętam wszystko
@radocha

to zależy na jakim projekcie pracujesz, ogólnie są różne i godziny pracy są uwarunkowane funkcjonowaniem konkretnego projektu :)

pamiętam wszystko
@radocha

ja trafiłam na bardzo pozytywnych ludzi, nikt się nie wywyższał i nie starał się zepsuć morali (wiem, że w takich miejscach są czasem takie stokrotki) ale tutaj naprawdę nie pracuje się źle

@radocha

mogę ci powiedzieć tyle co wiem, robię tu już na trzecim projekcie pierwszy była Allianz to było 8-18, potem Courlux 11-19 i teraz jest Tutlo 9-17

@muspaks

warto dodać że robiłem pn-pt na dwóch pierwszych na tutlo jest dodatkowo jedna sobota

Na stronie widnieje informacja o tym ze szukają do obsługi klienta i zachęcają premiami. Jakieś konkrety ? Jak działają te dodatkowe „prowizje sprzedażowe” i ile można na nich wyciągnąć ?

Witam, myślę o aplikacji na Konsultanta telefonicznego ds. terminali płatniczych Może ktoś wyjaśnić jak w firmie działa system prowizyjny i od czego zależy? Nie ma w ofercie nic na temat umowy. Jeżeli przepracuje okres próbny, mogę liczyć na umowę o prace? Uczę się weekendowo a nie ma żadnej informacji ze pracujecie w te dni. Mogę liczyć na wolne ?

Nikola

System prowizyjny zależy od tego ile terminali uda ci się wcisnąć. Praca beznadziejna. Ludzie nie chcą rozmawiać i nie chcą tych terminali. Kto jest zainteresowany to sam o to zadba żeby terminal mieć. Bardzo często dzwoni się do ludzi którzy mają jednoosobową działalność gospodarczą tylko po to żeby w taki sposób rozliczać się z pracodawcą a ty musisz mu wcisnąć kit że potrzebuje terminala dla klientów gdzie takowych nie ma i nie będzie miał.

Nikk
@Nikola

Temat już jest dawno przepracowany, wciskają na siłę tym co nie mają albo dadzą sei nabrać. To już kuleje.

Hej, szukają Konsultant ds. ubezpieczeń jako pracę stałą lub dorywczą. Czy w przypadku gdybym chciał traktować to jako pracę dorywczą, to mogę wybrać sobie godziny pracy? Oferują stałą kwotę za godzinę oraz prowizję od sprzedaży, ktoś jest w stanie mi napisać ile można tej prowizji co miesiąc wyciągnąć? No i pytanko na ile czasu podpisują z konsultantem umowę zlecenie?

Banda

Banda (usunięte przez administratora) nic więcej, kłamią w kwestii wypłaty, kłamią pracownikom w oczy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Contact - Warszawa

• Jak się pracuje w Delta Contact?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Contact tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Contact?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delta Contact?

Kandydaci do pracy w Delta Contact napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delta Contact
3.4/5 Na podstawie 725 ocen.

Delta Contact