Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FLiD Drumet

Pracowałeś w firmie FLiD Drumet i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
aborygen0 - 2014-01-02 15:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
jak na takie zadupie jak wloclawek zarobki nie sa tragiczne trzeba tylko uwazac na to z kim o czym rozmawiac bo mistrzem moze byc tesc twojego niby kolegi ze zmiany
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-01-21 12:23:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca dla desperatów.W moim przypadku praca na 4 zmiany za najnizszą krajową przez pierwsze 3 miesiące po zakończeniu umowy próbnej podziekowali,mimo ze byłem dobrym pracownikiem(bez znajomości).Na bramie minołem sie z dwójką mężczyzn którzy szli na rozmowe kwalifikacyjną...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
3 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLiD Drumet

Twoj email:
Wiadomość: