Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FLiD Drumet

Pracowałeś w firmie FLiD Drumet i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
aborygen0 - 2014-01-02 15:29:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
jak na takie zadupie jak wloclawek zarobki nie sa tragiczne trzeba tylko uwazac na to z kim o czym rozmawiac bo mistrzem moze byc tesc twojego niby kolegi ze zmiany
zdjecie uzytkownika
kamil - 2014-01-21 12:23:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Praca dla desperatów.W moim przypadku praca na 4 zmiany za najnizszą krajową przez pierwsze 3 miesiące po zakończeniu umowy próbnej podziekowali,mimo ze byłem dobrym pracownikiem(bez znajomości).Na bramie minołem sie z dwójką mężczyzn którzy szli na rozmowe kwalifikacyjną...
zdjecie uzytkownika
stasiu - 2015-12-16 01:26:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a czy coś teraz zmieniło się w firmie, bo w sumie to już praktycznie od dwóch lat nikt tutaj się nie wypowiadał, a ja słyszałem, że zaszły zmiany i to te pozytywne
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2016-01-14 16:43:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak masz racje... Zmieniło sie na gorsze... Dołożyli obowiązków i pracy za te same marne pieniądze...Brak urlopów... Praca po 12 h... Więcej umysłowych niż fizycznych pracowników... Na chwile obecną zwolniło się kilku pracowników, ale to jeszcze nie koniec... Niedługo wiosna tak więc z tego co słychać to będą rotacje i to duże zostaną same niedobitki i osoby którym brakuje trochę do emerytury... Dla młodych i nowych pracowników firma bez perspektyw! Szczerze przez 3 lata dorobiłem się problemów z kręgosłupem i już psychicznie by mnie wykończyli... CIESZE SIĘ ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJE!
Z pozdrowieniami! Były pracownik!
zdjecie uzytkownika
on - 2016-03-15 11:59:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Tomek - 2016-01-14 16:43:37]:
i praca w święta Wielkiej Nocy za nędzne pieniądze.....powodzenia
zdjecie uzytkownika
artek - 2016-04-24 18:26:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
cóż, taka jest też trochę specyfika tej branży, że czy świątek czy niedziela czasem do pracy ktoś musi przyjść, to tak jak w branży medycznej, nie ma, że jest święto ale pacjentami trzeba się zająć, czy w energetyce, jest podobnie po prostu, pozdrawiam

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie FLiD Drumet!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLiD Drumet

Twoj email:
Wiadomość: