Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.

Pracowałeś w firmie Spedycja BOTRANS Sp. z o. o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2008-10-30 12:19:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Spedycja BOTRANS Sp. z o. o. jest firmą solidną, profesjonalną i dającą możliwość rozwoju, jednakże, jak wszędzie często stresującą.
Atmosfera wewnątrz firmy w dużej mierze zależy od ludzi tam pracujących, którzy w większej mierze są sympatyczni i pomocni. Najbardziej podobał mi się w BOTRANS-ie taki rodzinny klimat między pracownikami.
zdjecie uzytkownika
baron - 2016-04-14 19:56:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nieźle, 7 lat i ani jednej wypowiedzi.. a Botrans ciągle działa i szuka kierowców międzynarodowych :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedycja BOTRANS Sp. z o. o.

Twoj email:
Wiadomość: