Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Pracowałeś w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2010-05-12 13:56:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś pracował w firmie Jakusz w Kościerzynie? Jak jest tam atmosfera i warunki pracy?
zdjecie uzytkownika
JAKUSZSLAVE - 2011-04-11 15:28:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam pracy u Jakusz`a. Traktuje z góry swoich pracowników. Firma złe zarządzana i można o niej jedno powiedzieć "kolos za glinianych nogach" Radze omijać ja z daleka.
zdjecie uzytkownika
Super star - 2011-11-21 15:14:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Ludzi nieodpowiedni na stanowiskach kierowniczych, o ile można tak je nazwać. Ręka rękę myje! Jak ktoś się nie podoba to ma przerąbane. Kolesiostwo ze Starogardu i okolic.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Twoj email:
Wiadomość: