Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Kościerzyna

Opinie o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Ja 2010-05-12 13:56:43
Czy ktoś pracował w firmie Jakusz w Kościerzynie? Jak jest tam atmosfera i warunki pracy?
JAKUSZSLAVE 2011-04-11 15:28:15
nie polecam pracy u Jakusz`a. Traktuje z góry swoich pracowników. Firma złe zarządzana i można o niej jedno powiedzieć "kolos za glinianych nogach" Radze omijać ja z daleka.
Super star 2011-11-21 15:14:48
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Ludzi nieodpowiedni na stanowiskach kierowniczych, o ile można tak je nazwać. Ręka rękę myje! Jak ktoś się nie podoba to ma przerąbane. Kolesiostwo ze Starogardu i okolic.
mika 2015-10-20 00:52:39
no nie polecacie, ale jak aktualnie ma sie firma Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości? bo bardzo danwo nikt nie wyrazil zadnej opinii. a firma sie wydaje w porzadku i non stop z tego co widze sie rozwija. w koncu Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa publicznego oraz stwarza warunki do optymalnego gospodarowania materiałami niebezpiecznymi, przy zapewnieniu najwyższych standardów ochrony środowiska naturalnego. i daza do uzyskania wiodącej pozycji na międzynarodowym rynku demilitaryzacji, oferując kompletne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.
mariusz 2016-07-29 20:22:46
podobno coś się w końcu rusza w firmie "J" ale szczerze nie polecam. Wpisy powyżej niestety doskonale obrazują sposób zarządzania i ogólny syf jaki jest w tej firmie. Jeżeli ktoś podpadł komuś wpływowemu ( a jest takich bez liku) to dosłownie ma przechlapane.
Zostaw swoją opinię o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości - Kościerzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości