Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Zadzwoń tel. 795 116 179
Zobacz jakie masz możliwości prezentowania swojej firmy i odpowiadania na pytania użytkowników.
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Pracowałeś w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Ja - 2010-05-12 13:56:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy ktoś pracował w firmie Jakusz w Kościerzynie? Jak jest tam atmosfera i warunki pracy?
zdjecie uzytkownika
JAKUSZSLAVE - 2011-04-11 15:28:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
nie polecam pracy u Jakusz`a. Traktuje z góry swoich pracowników. Firma złe zarządzana i można o niej jedno powiedzieć "kolos za glinianych nogach" Radze omijać ja z daleka.
zdjecie uzytkownika
Super star - 2011-11-21 15:14:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zdecydowanie zgadzam się z przedmówcą. Ludzi nieodpowiedni na stanowiskach kierowniczych, o ile można tak je nazwać. Ręka rękę myje! Jak ktoś się nie podoba to ma przerąbane. Kolesiostwo ze Starogardu i okolic.
zdjecie uzytkownika
mika - 2015-10-20 00:52:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no nie polecacie, ale jak aktualnie ma sie firma Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości? bo bardzo danwo nikt nie wyrazil zadnej opinii. a firma sie wydaje w porzadku i non stop z tego co widze sie rozwija. w koncu Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa publicznego oraz stwarza warunki do optymalnego gospodarowania materiałami niebezpiecznymi, przy zapewnieniu najwyższych standardów ochrony środowiska naturalnego. i daza do uzyskania wiodącej pozycji na międzynarodowym rynku demilitaryzacji, oferując kompletne i dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jakusz Innowacje dla bezpiecznej przyszłości

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: