Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Sanatorium Mielec

zdjecie uzytkownika
joanna - 2011-10-13 22:56:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
z jakich okolic wybiera się Pan 14.11.2011 do Mielca?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-10-14 09:44:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
joanna - 2011-10-13 22:56:04

z jakich okolic wybiera się Pan 14.11.2011 do Mielca?

Jadę do :Mielca"23.10.2011,mogę kogoś zabrać(Katowice)
zdjecie uzytkownika
Kazia - 2011-12-27 00:58:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam mam pytanko czy ktoś się wybiera samochodem do sanatorium Mielec między 01 stycznia a 02.01.2012 proszę dać znać tu na forum pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
przyszła kuracjuszka - 2012-01-02 19:41:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam sanatorium od 23 stycznia . Chciałabym się dowiedzieć , czy ktos się tam w tym czasie wybiera z Lęborka , czy okolic ?Jadę pociagiem z Gdyni o godz.15.35 w niedzielę 22 stycznia .Szukam towarzyszki podróży , bo 18 godzin , to długa droga . Anna
zdjecie uzytkownika
kuracjusz - 2012-02-02 11:47:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
13 lutego spotkamy się ciekawe jaka będzie zima
zdjecie uzytkownika
Renia - 2012-02-04 21:49:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tydzień temu wróciłam z Sanatorium \"Mielec\". Przed wyjazdem (czytając niektóre opinie) miałam ogromne obawy,a jednak bezpodstawne.Jestem bardzo zadowolona z pobytu.Pokoje czyste,meble nowe,obsługa bez zarzutów,a Panie sprzątaczki miłe i kulturalne.Pani Kierownik również sympatyczna mimo,że na pierwszy rzut oka może wydawać się szorstka i niemiła.Bardzo miło wspominam Pana Stasia, który z zapałem i profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy.Nota bene dzięki Niemu czuję się rewelacyjnie:)Co do bazy zabiegowej to może nie jest ona na najwyższym poziomie,ale każdy starał się tak jak mógł.I taka rada dla tych niezadowolonych: może po prostu spojrzyjmy czasem bardziej pozytywnie na rzeczywistość ,która nas otacza.Jeśli nie mamy na coś wpływu to nie narzekajmy.Pozdrawiam wszystkich i chętnie tam wrócę w przyszłości.
RENIA:)
zdjecie uzytkownika
ewa - 2012-05-10 22:14:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ogólnie jestem zadowolona gdyby te ośrodki słabiej wyposażone zamknięto to czas oczekiwania wydłużył by się do 4 lat . Piszą z reguły złośliwi jeśli podzielasz moje zdanie napisz parę słów. pozdr.,
zdjecie uzytkownika
jan - 2012-05-13 11:47:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak Ci się nie podobało to rozwiń temat. Bo nie wiem czy Krynica się nie podobała czy coś innego ??
zdjecie uzytkownika
kawaler z odzysku - 2012-08-27 13:27:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NFZ od przyszlego roku na leczenie sanatoryjne bedzie kierowal tylko osoby samotne a pary malzenskie nie beda otrzymywaly skierowan .Wynika to z troski o zdrowie psychiczne mezow podczas turnusow .z zonami i odwrotnie
zdjecie uzytkownika
nicto - 2012-09-03 10:54:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szanowna Pani,proszę nie wypisywać bzdetów bo każda rezygnacja związana jest z ponoszeniem zwrotu kosztów za niewykorzystana cześć turnusu .
zdjecie uzytkownika
sonia - 2012-09-07 12:43:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
mam tez ten termin wyjazdu 10.09 bedzie milo kogos poznac.Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
Ela - 2012-09-09 15:49:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja także na 10.09 z Łodzi wyruszam ;)
zdjecie uzytkownika
Andre - 2012-09-22 16:47:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja otrzymałem właśnie skierowanie do tego sanatorium w okresie od 22.10.2012r. do 12.11.2012r. Nie wiem co robic - opinie są mieszane. Ale raczej pojadę swoim autem z Płn - Wsch, częsc Polski. Chetnie kogoś zabiorę.
zdjecie uzytkownika
Kutnowianka - 2012-10-09 11:41:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mam skierowanie do Sanatorium \"Mielec\" od 22.10 do 12.11 i nawiążę kontakt z osobą która jedzie również w tym samym okresie do tegoż sanatorium.Proszę pisać na elzmic7356@wp.pl
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanatorium Mielec

Twoj email:
Wiadomość: