Opinie o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. w Jelcz-Laskowice

A możecie opowiedzieć jak się pracuje jako taki doradca klienta biznesowego? Warunki zatrudnienia są takie jak dla przykładowego handlowca? Podstawa + prowizja?

Justyna Nowy wpis

Po opiniach już widzę, że jak na razie szans na pracę na pewno nie będzie… :) a szkoda, bo mój pupil może byłby zadowolony. Ciekawi mnie czy są tutaj funkcje do pełnienia, które wykonuje się jedynie zdalnie? Obsługa telefoniczna? Każdy pracuje z biura?

HR Nowy wpis
@Justyna

Rzeczywiście na ten moment mamy pełen skład Zespołu i w najbliższym czasie nie przewidujemy rekrutacji. Pracujemy z biura, a Doradcy Klienta Biznesowego pracują w terenie.

Jakie godziny pracy obowiązują w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Witam, kiedy będą prowadzone nabory do biura? wiem, że teraz na stronie niczego już nie ma ale wcześniej wystawiona była oferta, ja teraz w Jelczu pracy szukam i zastanawiam się jakie mogę mieć teraz na nią szanse? Opiszecie od razu atmosferę jaka występuje? Głównie na niej mi zależy i czy zarobki są rynkowe?

HR

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska administracyjne, w najbliższym czasie też nie przewidujemy działań w tym zakresie. Pracujemy w zgranym Zespole Specjalistów.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Czy istnieje możliwość rozwoju w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Rozwój pracowników, to rozwój całej Firmy, więc odpowiedź brzmi - zdecydowanie tak! Mocno kładziemy nacisk na rozwój pracowników, m.in. poprzez cykliczne szkolenia. Inaczej mówiąc, jeśli ktoś lubi się uczyć i rozwijać samego siebie i Zespół to Acana Polska jest najlepszym do tego miejscem.

leonisa
@ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.

jedno wielkie (usunięte przez administratora). W acanie pracują tylko zaufani ludzie właściciela, którzy normalnej pracy nie wiedzieli na oczy. Wszyscy dobrzy pouciekali. W dziale handlowym dzieją się po prostu cyrki. Kierownik, który nie potrafi zarządzać zespołem, jest zadufany i nikt go nie szanuje. Acana polska jest jak (usunięte przez administratora). nie polecam

Rom
@ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.

Witam.Czy może potrzebujecie pracownika jako Kierowcę?

@

Nic się nie zmieniło bilety na mecze śląska to zapłata za prace a płaca to mniej niż najniższa w gminie śmiech i żenada dla tych co pracują po 12 dwa dni a później 8 godzin na innej zmianie tylko dla tego bo nie chcą ludzi zatrudnić i płacić tyle co się należy Acana Polska to firma która najmniej płaci w powiecie Oławskim jako magazynier

@@

Jako aktualny pracownik nie mogę patrzeć na to, że osoba, która już z nami nie pracuje wypisuje takie bzdury. To żenada.

@pracownik

Podkreślone zostało to, że już z Wami nie pracuje. to te warunki które zostały opisane były kiedykolwiek możliwe? jesteś w stanie w razie czego naprostować ten temat? bilety tak czy siak dostaniesz w formie benefitu? Są zamienniki?

Praca

Witam na temat pracy mogę się wypowiedzieć bardzo dużo !! Nie jest tak jak Pan kierownik mówi na początku to raz premia jak kierownikowi się chce to będzie w sumie 500 zł śmiech na sali a tony trzeba robić jeden dzień w pracy ciebie nie ma i premi tez nie buty do pracy to żenada po 70 zł które po tygodniu się rozwalają spodni zero spodenek zero wszystko jest obiecane ze kiedyś będzie 100 lat i tak nie ma o wszystko się trzeba prosić tak jak o nadgodziny trzeba chodzić i upominać się pracownicy którzy pracują długo to nic nie robią trzeba za nich robić w sumie szefostwo super ale kierownik logistyki to obiecanki cacanki a głupiemu radość czyli. DOBRA ROBATA A PREMIA (usunięte przez administratora) BO TARGET NIE ZROBIONY

Czy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. zatrudniani są obcokrajowcy?

@Pracodawca

Na ten moment nie mamy w naszym Zespole obcokrajowca.

Witam czy Acana dalej szuka pracownika na magazyn?

W sieci nie widziałem żeby kogoś szukali. No chyba że coś w kadrach będzie wiadomo. Będziesz się dowiadywał? Jakby co to trzeba mieć tam uprawnienia na wózki?

Czy w firmie ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. można pracować na pół etatu?

Najczęściej oferowane przez Firmę stanowiska pracy obejmują pełny wymiar etatu.

Król Cyganów

Witam Was serdecznie, Czy jest mi ktoś w stanie przybliżyć opinie na temat pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego/ ds. Rozwoju Sieci? Zasady premiowania, podstawa, auto do użytku prywatnego? Atmosfera? Cokolwiek? Pozdrawiam.

@Król Cyganów

Aktualnie finalizujemy działania rekrutacyjne na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju Sieci. Każdy kandydat na właściwym etapie rekrutacji otrzymuje jasne informacje dotyczące wynagrodzenia, benefitów oraz narzędzi pracy, w tym samochodu i zasad jego użytkowania. Jako Firma stawiająca na ludzi i dobrą atmosferę współpracy, robimy wiele dla zapewnienia naszemu Zespołowi najlepszych warunków do realizacji zadań zawodowych - najczęściej z powodzeniem.

Firma ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. poszukiwała pracowników na stanowisko Doradca Biznesowy. Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny? Czy komuś udało się podjąć tę pracę?

Rzeczywiście Firma poszukiwała pracowników na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego. Rekrutacja na to stanowisko obejmowała cztery etapy. Obecnie jest na etapie finałowym.

Czy pracodawca Acana Polska Ewa Naworol motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Makary

Jeśli chodzi o płacowe czynniki motywacyjne to funkcjonuje bardzo czytelny system premiowania, poza tym benefity w postaci prywatnej służby zdrowia Medicover, karty Multisport. Organizowane są konkursy dla pracowników poszczególnych działów nagradzane finansowo i rzeczowo. Celebrowane i nagradzane finansowo są znaczące staże pracy, oraz " okrągłe" urodziny. Ponadto w czasach bez pandemii organizowane były różnego rodzaju wyjazdy integracyjne w kraju jak i zagranicą, najlepsi pracownicy co roku wyjeżdżają w ramach szkolenia do Kanady. Co roku do Naszych Acanowych dzieci przychodzi Mikołaj z prezentami. W pozapłacowym obszarze buduje się motywację i zaangażowanie pracowników poprzez dbałość o atmosferę pracy oraz realizację wynikającego z aktualnych potrzeb programu rozwoju (indywidualnie i zespołowo). W firmie każdy pracownik ma dostęp do dobrej kawy, herbaty czy wody bez ograniczeń!!!! Oczywiście wszyscy pracownicy mają zniżkę na zakup jedzenia dla psa czy kota.

Olga

Firma stara się być dobrym pracodawcą i to im wychodzi. Gorzej z pracownikami, nad dobrą atmosferą trzeba pracować.

Znaczenie atmosfery w pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Acana Polska Ewa Naworol? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej pracy w przedsiębiorstwie.

R.

Firma kreuje się na prorodzinną i ceniącą taką atmosferę w pracy. W rzeczywistości tak nie jest i widać jak na dłoni, że są równi i równiejsi

Czy pracownicy w Acana Polska Ewa Naworol dogadują się między sobą?

R.

Nie, ciągle w biurze jest problem i gadanie za plecami.

poszukująca

Cześć. Widziałam, że szukają do pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś w temacie jest w stanie odpowiedzieć na kilka pytań,a mianowicie: 1. Jakie są narzędzia pracy do dyspozycji (samochód służbowy)? Czy można go używać prywatnie? 2. Jaka jest podstawa? Jakie REALNE premie można osiągnąć? 3. Jak wyglądają plany sprzedażowe? 4. Jak jest atmosfera w firmie? 5. Czy jest pakiet benefit - multisport, pakiet medyczny? Dziękuję wam za udzielone odpowiedzi... :)

@poszukująca

Niezbędne narzędzia do pracy czyli: samochód (klasa premium którą można używać do celów prywatnych), telefon służbowy, komputer, karta płatnicza. Podstawa jest na poziomie zadowalającym natomiast premie jak najbardziej są do osiągnięcia. Plany sprzedażowe nie są z "kosmosu" i zawsze w ich realizacji można liczyć na pomoc koleżanek i kolegów:). Zespół handlowy jest bardzo zgrany i w ich towarzystwie praca jest wielką przyjemnością. Pakiety typu Multisport, Medicover i dofinansowanie do ubezpieczania na życie po okresie próbnym ale jak najbardziej dla każdego. Mam nadzieję ,że pomogłam :)

Barnaba

Idealnie to z pewnością nigdzie nie będzie. Wystarczy interesować się zwierzętami a praca będzie super.

Sorka z Marketingu

Pracowałam dla Acana Polska 1,5 roku i zdążyłam wyrobić sobie zdanie, choć porównując ze stażem innych, to był dość krótki odcinek czasu. Czytałam poprzednie wpisy i zastanawiam się czy to formuł służy tylko do wylewania goryczy wynikających z jakichś rozczarowań. Moim zdaniem Acana Polska jest wyjątkowym "zakładem pracy". Wchodzi się z zewnątrz do zgranego zespołu. Człowiek po jakimś czasie widzi, że ta Firma jest trochę jak rodzina. Rodzina, z którą raz jest lepiej, a czasem gorzej, jednak to zawsze pozostaje rodzina. Nie mogę nic złego powiedzieć o AP, wręcz przeciwnie. Odeszłam z przyczyn pozazawodowych i nie była to łatwa decyzja. Jednym powodem był czas poświęcany na dojazdy do pracy - z innej miejscowości. W Acana Polska czujesz się jak w domu, jesteś traktowany jak "swój", a nie jeden z wielu. Nie jesteś trybikiem, ale cegiełką tworzącą Firmę. Te cegły cementuje ludzkie podejście Przełożonych, którzy zarządzają ludźmi, a nie nimi rządzą. Ciągłe szkolenia, w tym za Oceanem, niezapomniane integracje, wyjątkowa atmosfera...i wiele, wiele innych "benefitów". Firma ciągle rozwija się, a wchodząc do zespołu z chęcią bierze się w tym udział. Wielu rzeczy nauczyłam się za co jestem bardzo wdzięczna. Jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem do Acana Polska, to nie zwlekaj, bo ktoś Cię wyprzedzi! Daję 5 gwiazdeczek i polecam:)

sorka
@Sorka z Marketingu

*forum rzecz jasna;)

Zaio

Czytając komentarze można sądzić że nie warto tam iść. Chyba ze jest inaczej ? Prosze o info

A
@Zaio

Czytając komentarze o jakimkolwiek pracodawcy zawsze znajdą się głosy zadowolonych, jak i tych mniej. Każdy ma inne oczekiwania i wyobrażenia o miejscu pracy. Powiem krótko: mogę z czystym sumieniem polecić AP.

Zostaw merytoryczną opinię o ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.
1.9/5 Na podstawie 65 ocen.

ACANA POLSKA sp. z o.o. sp. k.