Opinie o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dr. Schumacher Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dr. Schumacher Sp. z o.o. w Lubań

Obecny pracownik

Jestem pracownikiem od 6 lat jedyne co jest fajne to ze płacą z terminem ale płaca zostawia wiele do życzenia na mieszalni się cyrki dzieją odkąd jest kierowniczką P.marta każdy dostaje więcej obowiązków a wypłata jaka była taka jest No chyba ze jesteś pupilkiem jednym z 3 zacnych brygadzistek bo każda z nich takiego ma a jak nie to zipiesz przy najniższej krajowej i się nie wolno odzywać operator pracuje na telefonie oglądając furki czy to pan karol czy pan igor gdzie zarabiają najwięcej maszynowe ukrainki zero poszanowania dla polaka paru paletowych na wózku zachowuje się jak by był wdomu oglądając filmiki na pakowaniu nie da się pracować traktują cie jak szmate jeśli jest ktoś chętny z mieszalni to zapraszam do dyskusji

Prawda

Nie mają wyrozumiałości, ale to też efekt słabego systemu - chociażby systemu premii, który wymusza odpowiedzialność zbiorową (tj. jedna osoba ma wypadek, kilku na swojej linii nawali, i wszystkim ucinają. Z tymi wypadkami liczonymi do premii to już w ogóle cyrk na kółkach, i totalny brak jakiejkolwiek ludzkiej moralności ze strony firmy). Poza tym jeśli wszyscy tam chodzą sfrustowani, nabuzowani i wściekli na firmę, to przerzucają tą niechęć na ,,świeżą, niedouczoną krew", i cyrk się kręci. Ogólnie firma bardzo anty-pracownicza pod kątem organizacji pracy.

Jasia

@Pracodawca Zaczęło się kichanie kaszlanie na halach,w szatni na zwolnienie nikt nie pójdzie bo kasa frekwencja. Może trzeba obwieścić że w zakładzie chorzy muszą nosić maseczki ???przynajmniej Zara pandemia w firmie będzie

Anetka
@Misza

Serio żadnej innej premii nie ma poza tą za frekwencje? Słabo. A jakieś dodatki pieniężne teraz na święta chociaż dostaniecie? Będą dalej zwalniać? To były jakieś większe zwolnienia?

Pracownica

Witajcie, mnie interesuje to, co dzieje się od dwóch miesięcy w firmie. Zwolnienia grupowe na dużych działach i tych małych, nawet wśród sprzątaczek! Czy jest w tej firmie osoba, która wyjaśni co się dzieje, bo jak dla mnie ta firma się rozpada!!! Bo to, że jest mniejsza produkcja, mniej maszyn pracuje to widzę, ale co dalej? Dlaczego tak się dzieje i ile to będzie trwało, co jest planowane. Ja jestem przerażona, że stracę pracę, pozdrawiam

Danuta
@audi rs

To niedobrze, z tymi sztucznymi stanowiskami :/ No niestety, dużo firm tak działa... Napiszesz mi może, co myślisz o tej sytuacji? Chciałabym w najbliższym czasie aplikować na stanowisko na produkcji, ale nie widzę chyba tego, skoro firma co jakiś czas zwalnia ludzi... wróci wszystko jeszcze do porządku? Czy nie zapowiada się nic na to?

Były

Ludzie wiejcie z tej firmy kto może. !!! Pracowałem tam tyle lat. Brak szacunku,brygadzustki brody w górę i wszystkie rozumy pozjadane.Cwaniactwo , myślą że łaskę robią bo prace dają i kasę w terminie a coraz więcej do robienia. Ruszcie na strefę, zobaczycie jak i za ile się pracuje.

@Miś

Mówisz że za jedną wypłatę.To znaczy że roboty dla jednej osoby jest tyle że powinien dostać więcej kasy? Nie przewidują w firmie w związku z tym podwyżek? Nic o tym nie słychać?

Nie jest tak źle, jak piszą :) Być może firma zmieniła trochę podejście, a być może zależy od zmiany i tego, gdzie się pracuje. Ja z żadnym mobbingiem się nie spotykam. Miło, uprzejmie, a jak coś nie wyjdzie, to zawsze ktoś udzieli pomocy. Do ludzi tam pracujących nie mam żadnych zastrzeżeń. Z negatywów: Normy są trochę zawyżone, bo niedobór pracowników faktycznie daje się we znaki. A konkurencyjne zakłady oferują lepsze stawki za mniejszy wysiłek. Szkoda tylko, że wyższe oczekiwania pracodawcy co do produkcji odbijają się na zbyt małej ilości pracowników.

Tak tak

No na dniu szkoleniowym to wszyscy są mili, fajni, a firma super :)

A jak ma być inaczej

A jak ma być inaczej jak premie efektywnościowe są tak zrobione, że jak jeden albo kilku nie wyrabiają, to zaraz nikt na zmianie hajsu nie dostanie, bo ktoś zaniży produktywność? Cały system tej pracy jest tak zorganizowany, żeby ludzie skakali sobie do gardeł.

Haerowa dziura

O Pani K sama o sobie napisała komentarz. W firmie jest stosowany mibbing, jest jedna Pani mistrzyni w tym co robi :) a tak ogólnie inne firmy w około proponują większe stawki, profity tutaj do skrajna bieda. Czasy tej firmy dawno się skończyły.

Bzdura

Ludzie pracują bo mają kredyty, rodzinę, i wpadają w pułapkę pracowania za trzech bo nie ma ludzi, a boją się zmian, i to za psie pieniądze ;) Takie czasy.

Hej, a jaki powód jest braku pracowników. Firma nie chce przyjmować, czy brak rąk do pracy. Bo ja bym się chętnie do was przyjął na produkcje:) O ile płaca trochę więcej niż minimalną?

Płaca

Najniższa + premie, ale i tak nie wychodzi się z wypłatą ponad 4k :) Raczej nie warto jak na prace 3-zmianową

HR

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do kadr,na pewno znajdzie się dla Pana miejsce.Potrzebujemy operatorów maszyn, pracowników produkcji. Jest wiele opcji.

Państwo z HR
@HR

To zróbcie coś, żeby było warto pracować. Stawki zbliżone do konkurencji. Lepsza atmosfera. Tak wam niby brakuje operatorów i pracowników produkcyjnych, a nikt tam u was u góry nie zastanawia się, dlaczego masa ludzi ucieka po kilku tygodniach.

Mistrzyni Nowy wpis
@Płaca

Zawsze można pójść do innej pracy a nie wylewać żale na forum. Tylko do tego trzeba mieć jaja.

Mistrz Nowy wpis
@Mistrzyni

Dokładnie tak trzeba mieć jaja.

LOL

W tej firmie porządni pracownicy odchodzą, brak operatorów, brak mechaników. Normalnie cyrk. Choć z drugiej strony odkąd zwolnił się jeden z braci atmosfera jest milsza. Nie pozdrawiam PC.

No tak

Euro jest tanie jak barszcz ,oni wszyscy tu wróco w podskokach od tych niemiaszków Zobaczycie .Jeden mechanik już wrócił i jaki pokorniutki teraz jest .Ma pewno się nie zwolni bo trzeci raz go nie przyjmą . Zobaczymy jak przyjdą że spuszczoną głową

kingsajz

Moje życie jest super, nie narzekam , dbam o to co mam, doceniam to co mam, dziękuję za to co mam i to mi wystarczy. A bajeczek lubię słuchać, tylko potem przychodzi rozczarowanie - prawdą.

@kingsajz

Ciesz się więc ile możesz .Osiągnąleś swoje maksimum po ogólniaku nie znajdziesz lepszej roboty .

@.

A co ma do rzeczy wykształcenie? Nie jestem po ogólniaku, mam zawód - domyślaj się po jakiej szkole. Dyplomy, matury, mgr-y i inne nie robią z człowieka inteligenta. Nie szukam lepszej roboty - ta mi pasuje, a wiesz dlaczego bo z każdym żyje dobrze....

kingsajz

Wielu widziałeś - czyli wiekiem słuszny już jesteś, szydzić i judzić nie potrzebuję....dziwią mnie tylko zachowania co niektórych - ale karma wraca. Nie wynajmuję mieszkania więc chyba mnie z kimś mylisz a u Schumachera jest mi całkiem dobrze od wielu wielu lat. Może i kiedyś ta praca się skończy ale mam mnóstwo perspektyw i dobry fach w rękach i nie zszarganą opinię, jak co niektórzy, więc radę sobie dam jak nie tu to tam :))))

Ciekawość

Biedny człowiek z ciebie sam się naśmiewasz z innych ale jak ciebie to już dotknie to źle to znosisz. Pracuje u naszych Zachodnich sąsiadów a to tylko dla tego że w Polsce zaczeli lepiej traktować pracowników ze wszchodu niż nas niestety. A zaznacza pracownik bo nie zmnieniłem w statusie.

Rrr Nowy wpis
@kingsajz

I oto właśnie chodzi. W tej firmie lepiej wyjdziesz nie na dobrej pracy, a na dobrym życiu z osobami decyzyjny mi. Czy tak powinno być???

Obecny pracownik

Pomysłodawca

Zacznij od kierownictwa bo to co tu piszą to jest prawda nikt nie komentuje bo się z tym zgadza jesteśmy mniejszością w zakładzie a Ukrainiec zarabia więcej od polaka stać go na wszystko a nas nie ciekawe czy my na Ukrainie bez języka bysmy zarabiali więcej od nich

@Obecny pracownik

A mi się nie podoba że pracownicy są wobec siebie niemili niemają szacunku do siebie Ci co mają większe chody u brygadzistek wykorzystują to .Traktują innych z góry. Nie dziwi mnie to że nowe osoby uciekają z tej firmy bo nikt niema dla nich wyrozumiałości . A tak wogóle czy brygadziści i liderzy mają szkolenia dotycz. Mobingu ? Bo coś mi się wydaje że nie.

Prawda Nowy wpis

To dobry moment na staranie się o prace jako kierownik zakupów, czy lepiej szukać czegoś innego. Podacie jakieś konkrety, o co chodzi tu z warunkami i na jakie zarobki można liczyć, skoro brakuje chętnych do pracy w firmie. Czytam tutaj, że jakieś dwie panie, które były kierowniczkami zostały zwolnione, czyli wychodzi na to, że wcale nie jest tak stabilnie jak piszą w ofercie?

Krzysiek

Jak masz znajomości,pewność siebie cwaniacki charakter to wbijaj z cv.Miejsce dla takich teraz idealne. Na stabilność nie licz ale dobrą kasę jako kiero, super premię,służbową furę którą jeździsz gdzie i ile chcesz bo tego nikt nie sprawdza,sponsorowane spotkania integracyjne gdzie się stołki obsadza i się mówi jak ma być. Jeśli się z czymś nie zgodzisz albo będziesz wiedzieć więcej,wylecisz szybko.

Ostatnij sprawiedliwy
@Krzysiek

Właśnie mówiąc o wykształceniu zwolnili kierownika mechanikow wiele lat był ponadz bo miał wykształcenie zawodowe to jak kierownik musiał odejść a na magazynie zwanym ewm są brygadzisci bez nawet zawodowego i to jest ok ? I dlaczego nie pracują w systemie 3 zmianowym jak na tym drugim po co 2 na jednej zmianie ? Skoro były cięcia a tam nie pracownicy pracują w nocy bez brygadzisty który ma pracowników por sobą i tak at odpowiedzialny za nich a w nocy ?

Czy kandydat na stanowisko Operator działu Mieszalni w firmie Dr. Schumacher Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Leszno
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Były

@Pracodawca - proszę wyjaśnić, dlaczego nowe osoby uciekają z firmy, a firma stosuje (usunięte przez administratora) i brak wyroumiałości dla świeżych pracowników? Dlaczego starzy pracownicy kwitują wszystko tym, że nie mają szacunku do nowych, bo ,,oni pracują 10-lat, i zarabiają tyle samo ile Ty jako nowy, i masz pracować tak jak oni", i spotykają się z ich strony z chamstwem, niemiłą atmosferą? Dlaczego jako pracownik ze stażem ledwo miesięcznym mamy pracować za trzech, w zabójczym i niemoralnym tempie?

Odpowiedź
@Były

Odpowiedź jest prosta - bo nikt normalny nie zostaje w tej firmie. Zazwyczaj są to ludzie którzy mimo kiepskich warunków traktują pracę śmiertelnie poważnie, i nowy co nic nie umie im tylko wadzi :) Norma w takiej (usunięte przez administratora) Nie załamuj się, znajdziesz coś lepszego.

Hela

Szukam pracy w zawodzie, a weszłam bo zobaczyłam to ogłoszenie do zakładu - Inżynier Automatyk. Proszę mi powiedzieć, skoro wymagają angielskiego B1 i rok doświadczenia minimum, to może specjalista z doświadczeniem jednak i większymi umiejetnościami językowymi liczyć na jakieś konkurencyjne warunki? Bo ja jednak trochę z innego poziomu bym startowała.

Dzień dobry A ktoś wie co się dzieje z kierowniczkami Maria i Ania ?Tyle lat współpracy, było z kim pogadać a teraz duży dyro z jakieś innej bajki udaje że ma pojęcie o produkcji, no dramat. Cisną jak cytryny z nas a o podwyzkach nikt nic nie mówi.

Niestety.

Często i gęsto im bardziej człowiek wykształcony (teoria - nie mylić z praktyką) i zajmuje jakieś stanowisko decyzyjne, nie potrafi sam sobie tyłka podetrzeć. W tej firmie mnogo takich ludzi, jeśli spojrzy im się głęboko w oczy, to widać w nich pustkę, zagubienie, niewiedzę i ta bezcenna mina... Jak u naszego prezydenta :) Swoimi górnolotnym pomysłami, ideami, chęcią zabłyśnięcia i przydziobania wprowadzają w tym zakładzie chaos większy niż panuje na wspólnym grillu kibiców Legii i Lecha. Prym na tym padole łez wiedzie zawiść i obłuda. Rodzinna atmosfera jak przy podziale spadku po zmarlym. Nie afiszujmy się wykształceniem, cenny pracownik to taki który zna się na swojej robocie, chce pracować, ma praktyczne doświadczenie w tym co robi i co najważniejsze ma świadomość tego co robi. Oczywiście dla tych pseudo wykształconych pasożytów taka osoba jest bee. Także szanujmy ludzi doświadczonych i sumiennych bez względu na wykształcenie. A wykształcone i mniej wykształcone pasożyty niech trzymają się ciepło, w tym zakładzie macie idealne warunki, jeszcze ma kto na Was robić. Do czasu.....

Endriu

Pani Ania jest super babka w Butach a Pani Marysia jest szefem gdzieś koło Legnicy . Szkoda że Endriu pozbył się takich osób!!!

audi rs

Ania w Niemczech,Marysia Złotoryja. Szkoda kierowniczek bo bynajmniej człowiek wiedział z kim załatwić swoje sprawy. A teraz mamy Krzysztofa J. Martę Sz. Niestety przyszli z innych działów, obszarów i nie wiedzą co z czym się robi,poprostu nie ogarniają produkcji mokrej. No i jest jeszcze duży Łukasz,ale i on niestety zanim się odnajdzie to pewnie dużo ogarniętych ludzi odejdzie. Tak się zastanawiam gdzie tu logika i oszczędność jak teraz 3 osoby zastępują 2 stare kierowniczki? Ale co tam to nieważne jest, ważne że mamy 5S.

@audi rs

Dokładnie szkoda:( Duży Łukasz sam pogubiony jak mówił sam nigdy nie był dyrektor i nie kierował taką produkcją i tyloma ludzmi !! Może Szefowie Niemieccy się obudzą zanim pojawi się większy kryzys pod tymi rządami Andrzeja i świty i pójdziemy na(usunięte przez administratora) Te ich oszczędności to obłuda !!! Odleci Andrzejek, to kwestia czasu

@Marta

Szefowie niemieccy nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji .Tyle Ci powiem .Kiedyś mieliśmy nadzieję że Paul .S coś ogarnie ,ale to kolejny nieudacznik .Nie wiem czy wiesz ale on już jedną firmę rozłożył .Czarno to wszystko widzę ...Myślę że ta firma padnie i to z dnia na dzień .Obym się mylił .

Co innego nam mówią a co innego robią. Po to po spaleniu podnieśli się Niemcy wybudowali takie hale żeby teraz Andrzej jego pomysły jego świta to zniszyli? Paul S się wycofał odkąd jest Andrzej M. Produkcja na jednej hali bo nie ma chętnych na kontrakty? Nikt na produkcji nie wierzy. Odeszło tylu dobrych ludzi znajacych firmę od postaw Może i Niemcy nie wiedzą dopóki im kasa gra ale jakim kosztem, naszym !! ale i jak długo ?

Podwyżki będą ,jak zwykle między 3,5a 5 %..Nie dziękujcie ????

Mojszesz

To tyle co inflacja w kraju :)???????? Zapomniałeś dodac że będzie dodatek za szkodliwe warunki i stażowe, wyzsz premia za bezwypadkiwe bezodpadowe

Plotek

A był nawet na elubań w którymś artkule o przedsiębiorczości (biznesie) w Lubaniu, to pewnie ja lepsze info mam.

Oczywiscie ze za duzo czasu mają.Jak maszyna idzie to płacz i lament że ciężko,ale jak awaria lub przezbrajanie to na dodatkach kółeczko się zbiera plotkar brzydkich i obrabiają każdemu (usunięte przez administratora)

Nowa

Hej wszystkim. Jestem młodą dziewczyną. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie Schumacher. I mam takie pytanie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna u nich ? I czy jest opcja żeby poszli człowiekowi na rękę. Nie mam samochodu a jest osoba z mojej miejscowości co dojeżdża tam do pracy czy jest szansa że się zgodzą żebym mogła pracować na tej samej zmianie co ta osoba ?

@Nowa

Zapraszamy na rozmowę,zapewnimy Pani przyjazną atmosferę,godne zarobki i wiele innych atrakcji. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą.

Ta
@Nowa

Hejka Możesz iść do pracy śmiało, ale bądź gotowa na to, że na koniec roku dostaniesz wypowiedzenie za to, że kiedyś w czasie pracy byłaś chora i na L4, bo człowiek w tej firmie nie może chorować, musi ciągle za***dalac Tylko kochane "mistrzynie" mogą brać sobie urlopy kiedy chcą i na ile chcą a ty, ośle zwykły pakuj pakuj chusteczki żeby nam premia była za ilość i pakuj bez bublow, a to nic że operator maszyny nie ustawi normalnie tylko na telefonie ciągle, to jest normą, już wiele lat tak pracujemy. Zapraszamy do pracy ????????

Natalia
@HR

@HR Co mają na celu te kłamstwa godne zarobki atmosfera ? Nooo jak sobie pójdziemy sami do Eureki i zapomnimy gdzie pracujemy.

@HR

To można prosić o podanie widełek wynagrodzenia, skoro zarobki są godne? Co macie na myśli pisząc, że firma zapewnia "wiele innych atrakcji"? Można liczyć na ich wymienienie?

lola

Wszyscy, którzy odeszli a się na czymś znali - czyli na robocie, maja się duuuużo lepiej gdzie indziej. Nie oszukujmy się ta firma dawno osiągnęła (usunięte przez administratora). Norma normę pogania a człowieka ma się za nic. Smutne ale prawdziwe, ludzie sami się na siebie napuszczają.

Niki
@lola

Pan Andrzeju pozbył się mądrzejszych żeby mógł robić swoje porządki nikt mu w tym zakładzie się teraz nie postawi. Ale w końcu szefostwo się obudzi, ale może być już za późno

Witek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Tak czytam i zastanawiam się czy w tej firmie jest faktycznie tak źle? Tyle lat na rynku i same negatywne opinie. A co w tej firmie jest pozytywnego?

Potencjalny

Chciałem już podjechać z CV na operatora, ale czytając komentarze stwierdziłem, że chyba wolę dojeżdżać te kilka kilometrów dalej niż być mobbbingowanym i żeby jakaś kobita łapała mnie za krocze. Dajcie znać jak już te kobiety z hr i z produkcji zostaną zwolnione z pracy. Może wtedy się zdecyduję.

Ciekawy

Witam, jak to wygląda z zatrudnieniem przez firmę Randstad a nie bezpośrednio przez schumachera? Po jakim czasie następuje przejście na umowę z schumacherem ? Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z tym związane?

@Ciekawy

Dzień dobry Jeżeli w danym momencie jest zapotrzebowanie na pracowników a jest cały czas ,to następuje po weryfikacji zatrudnienie bezpośrednio przez firmę.

Cześć, szukam pracy i właśnie natknąłem się na ofertę pracy na stanowisko magazyniera zaopatrzenia. Firma wymaga wykształcenia zawodowego. A jeżeli ktoś ma średnie, to czy jest w ogóle szansa, aby mógł objąć ten wakat? Widzę, że jest to praca zmianowa. Czy za nocną zmianę można spodziewać się jakichś dodatków? W ogłoszeniu wspomniano o nadgodzinach. Często są? Można liczyć na jakieś ekstra stawki?

HR

Witam serdecznie, zapraszam osobiście do kadr,wtedy na pewno wszystkiego Pan się dowie. Nie ma sensu pytać na forum.

HR

Witam serdecznie. Proszę nie słuchać i nie czytać plotek,w zakładzie wszystko jest w porządku, zapraszamy.

@HR

W jakich godzinach można się kontaktować i w jakiś godzinach odbywaja się rozmowy o pracę ?

@HR

Doskonale wiecie iż nie są to plotki. Wstyd, że publicznie próbujecie zakłamywać rzeczywistość. Osoba odpowiedzialna za zwalnianie się pracowników, przez to że są poddawane (usunięte przez administratora) swobodnie przychodzi do pracy i udaje, że nic się nie stało. Rządamy oddalenia Pani KW od obowiązków służbowych. W innym przypadku posypią się pozwy zbiorowe!

Kala
@HR

@HR @Pracodawca Co pani nazywa wszystko w porządku? W firmie jest dobrze działające kadry po co pani HR tutaj? To nie plotki kazdy wie ale się boi odezwac !!! Nie jest prawdą że będzie toczyć się postępowanie za (usunięte przez administratora) pracownika ? Tak zaprasza HR bo nowy nie mający pojęcia o pracy przy maszynie dostanie tyle co kilkuletni pracownik który musi go uczyć Dlaczego w firmie nie na Związków Zawodowych i stazowego?

Ta co już nigdy tam nie wróci

Pracowałam w tej firmie przez trzy lata jako pakowacz ja produkcji. Były różne sytuacje pomiędzy pracownikami, ale to się wydarza w każdej pracy i jest normalne. Ale nigdy nie zapomnę krzyku i pisku Pani Mariolki oraz wiecznie niezadowolone gęby niektórych "mistrzyń" skoro można je tak nazwać. Mówiąc o samej pracy, no cóż, masz pracować za dwóch a czasami i za trzech osób, i nie, nie przesadzam. Również wspomnę o tym, że nowo przyjęty pracownik, który jeszcze nic nie wie dostaję tyle, co i osoba na tym samym stanowisku która pracuje już 3,5,10,15 łat. Przykre to jest. Sama praca nie jest aż tak zła, bo jak to się mówi "Dobrze tam, gdzie nas nie ma" ale zarząd tej firmy i cały klimat co tam panuje, niestety.... Nie polecam Nie pozdrawiam ani Mariolci ani Bogusi ani Mistrzyń Iwony Z Iwony G I Agnieszki K Dużo jeszcze można pisać ale szkoda czasu Powodzenia tym kto to czyta w poszukiwaniu fajnej pracy;)

Czarny

Pracowałem w tej firmie kilka lat,zaczynałem jako operator zakończenie jako mechanik . w tej firmie brakuje ludzi, którzy znają się na swojej pracy . Brygadzistki (nie mistrzynie bo na to trzeba mieć szkołe) brak wiedzy podstawowej o zarządzaniu ludźmi. Szczerze odradzam!

Nie polecam

Styczeń najniższa krajowa mocno w górę zero wyrównania że strony firmy z roku na rok w porównaniu do inflacji kasy coraz mniej niezależnie od stanowiska, nie polecam tragedia w dodatku za taką place potrafią jeszcze człowieka popedzac, (usunięte przez administratora) na każdym kroku.

Kiero

Jak co? Władza tego zakładu i to nie tylko ta najwyższa dopuszcza się (usunięte przez administratora), aż pracownicy się zwalniają. Musimy założyć związek zawodowy wtedy choć trochę będą się z nami zwykłymi pracownikami liczyli.

Jola

Takie sprawy chyba nie zostają zamiatane pod dywan ? Co nasi prezesi na takie zachowania, zupełnie żadnych konsekwencji nie poniosła ta Pani "niby" dyrektor ?? Jeśli nie - to jest to już zupełny upadek zakładu.

Kala

@Pracodawca Firma szuka cięcia kosztów tak? To czemu zatrudna HROwca która tyle firmę kosztuje? Powiedzcie pracownikon co najbardziej liczy się w firmie teraz oprócz wyników produkcyjnych to jasne ale jest w firmie Dr Schumacher miejsce na człowieczeństwo szacunek empatię??? Może więcej kontaktu z pracownikami posłuchacie co mają do powiedzenia? Panowie bardziej niż kryzys firmę niszczy atmosfera w firmie. Wszędzie gnębienie (usunięte przez administratora)

Danielo
@Jola

Jak widać żadnych, uwierz mi że dużo rzeczy jest zamiatanych pod dywan, zwłaszcza tych niewygodnych dla dyrektorstwa. A związki zawodowe jak najbardziej i jak najszybciej.

Absurd

Niestety, dyr HR dopuszcza się (usunięte przez administratora) wobec wielu osób, ale każdy boi się odezwać, bo ma na utrzymaniu rodziny, kredyty, inflacja szaleje, a podwyżki są dla nas policzkiem w twarz. Ci, którzy mają dość - zwyczajnie odchodzą. Za mało dowodów, chociaż, sam fakt przesłuchań i śledztwa przez PIP świadczy o tym, że źle się tu dzieje. Związki zawodowe - jak na taką dużą firmę, to aż dziwne, że jeszcze ich nie ma. Jest parę osób, które chcą je założyć i pomóc nam wszystkim ochronić pracowników przed nagłymi zwolnieniami. Rozmawiajmy otwarcie - nie bójmy się, czas skończyć z tą (usunięte przez administratora) sytuacją.

@Absurd

@Pracodawca prosimy o wyjaśnienie sprawy, nakreślenie jakie czynności zostały podjęte wobec osoby na tak wysokim stanowisku ?? Czy procedura (usunięte przez administratora) jest tylko wymyślonym tworem, który nie funkcjonuje w naszym zakładzie?

@Kala

Dokładnie, zgodzę się w pełni. Atmosfera taka, że człowiek przed pracą zastanawia się co go dzisiaj czeka, czy jeszcze ma po co iść do pracy.

Kłebek nerwów

Mam pytanie czy jest tu osoba która jest w stanie pomóc? Problem dotyczy lidera Pani Marioli Człowiek przychodzi do pracy w strachu zachowanie tej pani jest straszne krzyki przekleństwa wyzwiska a nawet szarpanie. Zglaszanie mistrzowi nic nie daje a ja mam już psychicznie dość. Druga sprawa że na innej zmianie też jest problem ale to z panią od etykiet. Często pracuje po 12 godzin bo mam ciężko w życiu wiec jestem tak jak by na 2 zmianch. Ale wchodząc po naklejki na karatony Pani Bogusia krzyczy nie potrafi nic wytłumaczyć. Przeklina odsyła z (usunięte przez administratora)do liderek. Jestem załamała rozmawiałam z innymi osobami też się boją Bo Pani od etykiet to rodzina mistrza. Zmianowego ta pani ciagle się tym zasłania. Czy to oznacza że może robici co chce. Dlatego bardzo proszę jezeli jest ktoś w stanie pomóc mi i wie do kogo pójść aby końcu się to skończyło proszę o odpowiedź. Nie chem w strachu przychodzić do pracy

@Kłebek nerwów

Witam serdecznie. Jeśli ma Pani problem proszę zgłosić to Panu dyrektorowi Łukaszowi,to ten Pan taki większy,on zawsze wysłucha, druga opcja kierowniczka Marta Sz. też powinna wysłuchać i pomóc. Do mistrzyń nawet proszę nie iść bo to nic nie da. A jak ma Pani dyktafon, na pewno jest w telefonie to nagrać obie panie bluzgające, będzie dowód. Nie można pozwolić żeby takie osoby pomiataly innymi, żeby czuły się bezkarne.

Paola
@Kłebek nerwów

Fakt ,parę osób nie ma podejścia do ludzi .Kto pracował z Natalką ten wie ,chociaż ona ma stadko wiernych (usunięte przez administratora).Współczuję Ci. Nie dość że ta robota wyczerpuje fizycznie to jeszcze psychikę potrafi rozwalić .A najsmutniejsze jest to że niczego nie zmienisz ..chyba że pracę .Pozdrawiam i wytrwałości

Wielbiciel
@Kłebek nerwów

Tam jest taka banda myślą że to ich zakład pracy.Najlepjej zgłosić to do inspekcji pracy , sądu podać świadków a jest tam komu poświadczyć by te znajomości rodzinne, koleżanki w końcu im się urwało. @Pracodawca .

Mała
@Kłebek nerwów

Masz wyjście, umów się na rozmowę z kierownictwem

@Wielbiciel

Dokładnie tak jak mówisz,istna klika, kolega, koleżanka,to siostra ciotka wujek brat, masakra jakaś. Śmieszne to jest jak na każdej rance idą rzędem jak baranki na te swoje spotkania. Chociaż klaskać przestali. Nie widzą prostych ludzi i ich problemów.

Student

No to jak ty tak wchodził i wychodził to na pewno jesteś autorytet w porównaniu do człowieka który pracuje 20 Lat. Ale w tym kraju coraz więcej takich ludzi co nie potrafią sobie poradzić w pracy bo myślą że to przedszkole w którym każdy będzie się z nim cackał. Ludzie to jest życie trzeba zap...lać żeby coś mieć.

A to premia frekwencyjna nie jest zabierana wtedy, gdy jest się na L4? W większości firm tak to wygląda... A tu jest inaczej? Rozwiej moją wątpliwość....

Student

To była odpowiedź do kolegi tekstu. Tak premia jest zabierana za L4

Jest nowy wakat jakiś na stanowisku typu Operator działu Mieszalni bo byłbym zainteresowany? 5 miesięcy temu taka oferta była i nadal wisi, ale napisane, że nieaktualna już. I czy wciąż są te zmiany po 8h czy jakieś nadgodziny weszły? Teraz podwyżka stawek i cen to pomyślałem, że zapytam, jakby jakieś zmiany były.

Zostaw merytoryczną opinię o Dr. Schumacher Sp. z o.o. - Lubań

• Jak się pracuje w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dr. Schumacher Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dr. Schumacher Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 32 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dr. Schumacher Sp. z o.o.