Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

To po roku dali podwyżkę operatorom suwnicy z tego co widzę, bo pisaliście o 3,700 zł a w ofercie z teraz piszą o 4300 zł + dodatkach, jakieś 500 zł i chyba premia o ile dobrze rozumiem opis. Czyli z 5000 zł na spokojnie się wyrabia czy może ta premia jest jeszcze większa?

TO ja Nowy wpis

Wszystkie kwoty jakie podajesz są kwotami brutto to raz , dwa dodatki o których piszesz są zagwarantowane prawem pracy pracując w systemie 4 Brygadowym ,więc tak jakby nie są jakimkolwiek atutem czy plusem. Premia owszem jest czasami 0 zł czasami 300-400 zł 5000 zł będziesz miał spokojnie ale brutto

Edyta Nowy wpis
@TO ja

Cześć a ocenisz jak trudno te wspomnianą premię zdobyć, że nagle piszesz, że wynieść może 0? Chłopak widział ofertę z teraz dla operatora suwnicy i chyba coś podwyższyli, bo w opisie wprost wskazali na wynagrodzenie 4400 brutto + dodatek ok. 600 zł + premia motywacyjna miesięczna. Czyli teraz przy dobrych wiatrach te 5400 brutto może mieć? Dobrze byłoby wiedzieć jak te premie sobie wyrobić

TO ja Nowy wpis
@Edyta

Premia przysługuje albo każdemu albo nikomu, jeśli firma wyrobi zakładany plan premia jest, "jednostkowo" nie ma czegoś takiego jak premie sobie wyrobić, albo wszyscy albo nikt. Więc tak 4400 to troszkę więcej niż najniższa +600 dodatki zagwarantowane pracując w systemie 4 Brygadowym (bo taki tu obowiązuje na produkcji)+ premia zależna od obrotów firmy, mniej więcej tak to wygląda.

Honorka

Strata zdrowia oraz nerwów? Czy ktoś kto operuje obecnie suwnica by się co do tego odniósł? Była oferta jeszcze w kwietniu na taką robotę ze stawka zaczynającą się od 3,700 zł, ciekawi mnie potencjalny max, bo chłopak ma papiery o doświadczenie. przy ponad dwuletnim jakie kwoty mogą być oferowane? I jaki jest stan tych maszyn?

@Honorka

3700 nawet na start to mało, za jakby nie patrzeć pracę odpowiedzialną i dość niebezpieczną.

Darek

Słyszałem sporo dobrego o firmie ale zastanawiam się dlaczego taka cisza jest na forum? Warto aplikować?

@Darek

Pewnie jak chcesz stracić zdrowie i nerwy to tak najlepiej na rozkrój tam pan kierownik zadba o to żeby cię zajezidzić

Olcia

Witam. Dostałam propozycję pracy, myślałam że tylko facetów biorą. Czy ktoś mógłby mi napisać co robią tam kobiety i czy trzeba dźwigać te szyby, bo miałam przepukliny na kręgosłupie od poprzedniej pracy, zaleczylam i nie chce sobie zaszkodzić, może muszę szukać innej pracy kepiej. Pozdro

@Olcia

Uciekaj jak najdalej od tej firmy trzeba tam nosić te czyby po kilka ton na zmiane nikogo z kierownictwa nie będzie interesować że jesteś chora zero rozumienia i kasa słaba

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Sandomierz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Krystyna

@Pracuje, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć czy można liczyć na benefity pozapłacowe oraz socjal? Jak wygląda system czasu pracy? Opinie o firmie Schollglas są raczej mieszane, zachęcam użytkowników forum do podzielania się swoimi doświadczeniami związanymi z firmą.

tak
@Krystyna

jak sie dostac do tej firmy

Jak w Schollglas wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Trzeba donosić na kolegów wchodzić w cztery litery dyrektorowi i tak awansujesz

Spit

2005-2010 praca jednak była..poprawiam..po 5 latach jest historii.. Wydaje się że było ciut lepiej między ludźmi jak teraz

gosc

LUDZIE LECZCIE SIE (usunięte przez administratora)PUKI CZAS

Kruk
@gosc

Póki to się tak piszę jakby co

New one

A jak wyglada sytuacja w pracy na stanowiskach biurowych?

Świetna firma. Polecam

Krystyna

Jakie aspekty pracy w Schollglas oceniasz pozytywnie? Czy są to oferowane przez nią warunki zatrudnienia, czy może atmosfera w firmie panująca? Zachęcam Ciebie, żebyś rozwinął swoją wypowiedź i udzielił konkretnych informacji użytkownikom tego forum.

Man

Co tam słychać w Scholglasie

Krystyna

@zadowolony, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są nasze umiejętności? Jakie wymagania trzeba spełnić w praktyce, aby dostać się do pracy w Schollglas?

Wiw

Najgorzej jest na Pilkingtonie w Chmielowie.Kolega chciał pracować a nie przedłużyli mu umowy i nie mieli żadnych powodów do podania dlaczego.Jak nie masz układów to nie pracujesz.Ocenia Cię człowiek który nigdy Cię na oczy nie widział.

zadowolony

ależ jesteście żałośni. Pracuję tu parę miesięcy, polecił mi kolega, który pracuje w Schollu już parę dobrych lat. Mi się podoba, wciągnąłem kolegę. Niedługo i on zacznie tu pracę. Jeżeli twierdzicie że jest tu tak żle, to co jeszcze tu robicie ??? Po prostu - nikt was nigdzie nie chce :)

@zadowolony

Kolego to powiedz jakie trzeba mieć znajomości żeby się dostać i dostać taką stawkę jak Ty weź nie pisz tu głupot bo bylem na rozmowie i wiem ile proponują i co trzeba robić po studiach ludzie pracować a kto ma wtyki na lżejsza linie

Malecki
@zadowolony

Synku ....weź nie rób z siebie wiesz kogo.....bo aż żal .

zadowolony
@Nowy

widocznie zrobiłeś na nich kiepskie wrażenie, skoro proponowali mniejszą kasę niż mi :)

Gosciu

Kliki już są jak na starych śmieciach czy w trakcie?

Ktoś
@Gosciu

Szukasz sensacji i plotek to wejdz na Pudelka i tam sobie poczytaj a nie tu takie głupie pytania zadajesz .

Mandarynka
@Gosciu

Są już

Krysia nie odzywaj się więcej bo nie jesteś w temacie. Temat pracy w Scholl jest tematem bardzo ciężkim Kto pracuje dłużej to może się wyrażać.

Krystyna

@Pracuje, jak długo pracujesz w firmie Schollglas, czy możesz powiedzieć nam na jakim stanowisku, bądź dziale? Napisz coś więcej o warunkach pracy i zatrudnieniu u tego pracodawcy. Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? Czy firma ma system premiowy, nadgodziny dodatkowo płatne?

Pracuje
@Krystyna

pracuje dopiero parę miesięcy na produkcji jako operator. Pierwszą podwyżkę mam już za sobą, 300 zł i nie jest źle. No ale trzeba pracować i się uczyć, ale warto. Mamy bezpłatny transport, parę groszy zostaje w portfelu. Trochę wpadnie za nadgodziny, jeżeli jesteś chętny - płatne przy najbliższej wypłacie. Na pasku pojawia się 3 - brutto, ale to dopiero moje początki pracy w Schollu.

Chemik

Uciekać do Siarko**** tam dają 3000 brutto na 4 brygadówce. Jest ogłoszenie. Szkoda zdrowia na to (usunięte przez administratora) jak i to u zielonych w automotivie.

Obserwator

Prawda jest jedną zarobki są marne a wymagają tak wiele ze brak słów.

Patryk

Jak tam praca w Machowie? Lepsza atmosfera jak w Sand?

Bakero
@Patryk

Od wody,ognia ,wojny i Machowa chroń nas Panie.Przyjdziecie to sami zobaczycie,będziecie płakać za Sandomierzem.Wpisz swoją odpowiedź

Patryk
@Bakero

Aż tak źle ? tak ganiają? norma z kosmosu ?

@Patryk

Jaką norma. To nie Sandomierz. 15 minut przerwy i robisz cały czas

lilka
@anonymous

jakie 15?!ja tam widze góra 11 i najlepiej miec termos z herbata co by sie w tych 11 wyrobicWpisz swoją odpowiedź

Leon
@lilka

To niezły kołchoz. A jaka stawka godz? 14 brutto?

Dana
@Leon

Tak.........tyle że za 2 godz. 1750 z nockami na łape.Przychodź raz dwa póki są miejsca!

chętny
@Dana

za 2 godziny ? 1750 ? Coś się Ci pomieszało.

Łysy

1700 na rękę w czterobrygadówce czyli tak samo jak u zielonych na strefowej.

zarośnięty
@Łysy

to dziwne, bo ja w 4-brygadówce mam ponad 2.000 na reke

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas