METATECH SP. Z O.O.

O firmie

Firma powstała w sierpniu 2005 roku. Początkowo zatrudniała jedynie 8 osób. Park maszynowy składał się z  4 pras, frezarki, 2 wiertarek, 2 spawarek TIG i 2 spawarek MAG oraz piły do cięcia. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz usług firma rozwijała się dynamicznie co spowodowało, że obecnie zatrudnienie przewyższa 50 osób. Również park maszynowy rozbudował się o prasę mimośrodowa Helmerding, 2 prasy hydrauliczne Weingart, prasę krawędziową AMADA, stół dwuwiertarkowy Gillardon, szlifierkę magnetyczną, spawarkę TIG oraz 3 spawarki MAG. Pozwoliło to na poszerzenie oferty. Obecnie zajmujemy się spawaniem konstrukcji stalowych, cięciem elementów na prasach. W procesie proodukcji używamy stali czarnej oraz nierdzewnej.

Nasi klienci cenią nas za:

• dobrą jakość dostarczanych produktów
  • terminowość (99,9% terminowych dostaw)
  • konkurencyjne ceny

Potwierdzeniem tego jest mała ilość reklamacji oraz zwiększenie zaufania klientów do naszej firmy, co objawia się poprzez składanie nowych zleceń, wymagających poszerzenia procesu produkcyjnego. Wysoką jakość potwierdza uzyskany certyfikat ISO oraz księga jakości.

METATECH SP. Z O.O.