Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.

Opinie o Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Na jakie wsparcie w Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Tati Nowy wpis

Ciekawe ile osób faktycznie odeszło w zeszłym roku. nie znam tej sprawy w liczbach ale może jeszcze się zorientuję, bo mam zamiar aplikować na specjalistę ds. kadr i plac. Jest teraz dostępna oferta. na myśli to zrobię, liczę na opinie względem pracy. jaka atmosfera występuje na dziale? ciekawi mnie powód przyjęć

Urszula

Hej, sporo tutaj doniesień niezadowolonych pracowników, najbardziej w oczy rzuciły mi się te nadgodziny. Nigdy nie pracowałam w nadgodzinach i nie zamierzam, czy coś się tutaj zmieniło w tej kwestii? Po ile godzin teraz się pracuje?

x
@Urszula

Nadgodziny do upadłego i raczej nie licz na zapłatę za nie.

Ilona

A z czego wynikają jeśli już tak się zgadzacie? na dużo pracy i nie zatrudniają więcej osób czy chodzi tu o jakąś jej organizację? kto ostatecznie jest odpowiedzialny za zarządzanie, chyba że jest więcej osób decyzyjnych? jaki wpływ na to ma zwykły pracownik?

Siasia Nowy wpis
@x

No dobrze a jak coś robisz i dobrze wykonasz swoją pracę to zamiast tych nadgodzin nie wypłacają w formie "premi", wiele firm nie wypłaca nadgodzin przeliczają i płacą premie. Proszę o osoby które wiedzą jak wyglądają składniki wynagrodzeń?

X Nowy wpis
@Siasia

Nie masz tutaj premii:) dużo osób niedawno odeszło jak myślisz dlaczego?:)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

X

Nadgodziny nie są płatne - nawet nie pasuje żeby je wybierać.. robisz wszystko wg „dyrekcji”, bo mają swoje widzi mi się :) Chyba, że lubisz wychodzić nie po 8h, ale po 12h pracy :)

Hanka
@X

I jak często się zdarzają przy tych warunkach, które opisujesz? Zastanawia mnie to, że nikt się o nie nie rości? Chyba, że jednak? Ciekawi mnie także szersza argumentacja, niż wspomniane widzimisię. Czy są jeszcze jakieś uwagi co do standardu pracy czy raczej reszta przebiega zgodnie z umową?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista w firmie Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Pracowałam w tej firmie kilka lat. To dobre miejsce dla osób szukających pewnego zatrudnienia na dłużej, chcących się szkolić, rozwijać swoje kompetencje. Zakres zleceń jest bardzo szeroki co pozwala na ciągły rozwój. Często pracy jest sporo, zdarza się że zabiera się ją do domu, a nadgodziny niestety nie są wypłacane. Istnieją premie roczne, jednak szczerze mówiąc, to nie są one satysfakcjonujące ani motywujące. Firma ma sporo plusów, jednak głównym minusem są bardzo słabe zarobki i praktycznie brak możliwości awansowania na wyższe stanowiska. To dobre miejsce dla rozwijania swoich umiejętności twardych, jako specjalista. Jeśli jednak wraz z pozyskiwaniem nowych umiejętności, kompetencji, bogatego doświadczenia i brania na siebie coraz to większej odpowiedzialności za nowe obowiązki zwiększałyby się zarobki i umożliwiałyby one życie na jakimś godnym poziomie oraz niemartwienie się o sprawy codzienne i o swój byt, to firma byłaby super. Jednak satysfakcji z wykonania trudnego zadania w pracy człowiek do garnka nie włoży..Łatwo tutaj wpaść w pułapkę swoich własnych ambicji i chęci sprawdzania się we wszystkich trudnych i nowych tematach. Pracodawca szuka takich ambitnych osób, daje im doskonałe pole do działania i wykazywania się, jednak moim zdaniem nie potrafi ich godziwie za tę pracę wynagrodzić. Zarabia na tej pracowniczej ambicji i lojalności. Dodatkowo pracodawca podsuwa do podpisania dokument mający na celu wzbudzenie strachu przed podjęciem jakiejkolwiek dodatkowej działalności zawodowej na własną rękę. Mimo, że temat byłby możliwy do wybronienia w sądzie pracy, to jednak jest to zabieg wysoce niefair, bo w efekcie wychodzi na to, że masz pracować za wynagrodzenie takie, żeby starczyło Ci na przeżycie, a nie możesz sobie nigdzie dorobić, gdyby jednak tych pieniędzy kiedyś Ci zabrakło. Pracownik dostaje dobitnie do zrozumienia, że jest tylko małym, bezwolnym robocikiem, (usunięte przez administratora)wręcz. Żeby nie zostawiać negatywnych wniosków na koniec, chcę stwierdzić, że nigdzie nie jest idealnie, tutaj też nie, jednak nie odradzałabym pracy w tej firmie. Głównie ze względu na mnogość różnych ciekawych i ambitnych zleceń, możliwość zdobycia nowych kompetencji i uprawnień, pracę w całkiem przyjaznej atmosferze i wśród dobrych specjalistów oraz pewność swojego stanowiska pracy. To już całkiem dobry pakiet korzyści do przemyślenia :)

opinia

Zgodzę się w 100 procentach. Sama prawda, zarówno plusy jak i minusy.

XOKATO

Dziwi mnie, że w dzisiejszej dobie, gdzie rynek pracy stoi otworem przed dobrymi specjalistami, ktoś pracował "kilka lat w firmie", która nie daje godziwego wynagrodzenia. Zastanawiające jest, że ktoś kompetentny godzi się na wynagrodzenie "na przeżycie", co może sugerować stawkę niemal głodową. Nie ma w tej historii spójności i chyba szkoda takie wypisywać, bo nabierają się na te słowa tylko osoby o słabej umiejętności czytania ze zrozumieniem i analizowania tekstu. Skoro pracowała Pani kilka i ma dobre zdanie o atmosferze, to może szkoda mieszać innym. Pozdrawiam serdecznie i dobrych wyborów zawodowych życzę.

@XOKATO

Nie uważam, żeby powyższą opinię poprawnym było nazwać "mieszaniem" komuś w głowie, wręcz przeciwnie, trafić powinna ona do osób świadomych, które podejmują decyzję o zatrudnieniu się gdziekolwiek spoglądając na sytuację realnie. Wyłuszczone są plusy i minusy, pokazujące jak wyglądają realia. Podpisałbym się pod nią obiema rękami. Znam firmę, ponieważ tu pracuję. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to oczywiście można zawsze powiedzieć: jak Ci się nie podoba to "weź kredyt albo zmień pracę" albo postaraj się jeszcze bardziej, to proste. Nigdzie nie jest idealnie i tego trzeba być świadomym. Jak chcesz zarabiać fajne pieniądze, to to nie jest odpowiednie miejsce. A jak chcesz się czegoś nauczyć, to jak najbardziej. Odwieczny dylemat :)

Ilona

A Ty co uważasz? Kasa czy rozwój?

@Ilona

Obecnie stawiam na rozwój. A Ty?

Tomas

Nie polecam, brak poszanowania dla ludzi chyba, że jesteś z rodziny.

Ewelina
@Tomas

Cześć Tomas, jakie sytuacje konkretnie spotkały Cię podczas pracy w Budoserwis, że stwierdzasz, że jest brak poszanowania ludzi? Chciałabym się dokładnie dowiedzieć co takiego się stało, że tak uważasz :) Mógłbyś opisać całą sytuację? Dzięki! :)

Ewelina

Czy skoro nadgodziny nie są płatne, to czy są do odbioru? Jak pracodawca z nich rozlicza? Czy często się zdarza praca po 10-11 godzin? Co w sytuacji gdy ktoś nie może dłużej zostać?

MIĘTA
@Ewelina

Nie polecam pracy w tej firmie, zwykły szary człowiek traktowany jest jak śmieć. Przepracowałam tam kilka miesięcy, siedząc po kilkanaście godzin. Pracująca wtedy M.S- pseudo ktoś tam od kontrolingu, stosowała (usunięte przez administratora)- brak poszanowania do pracownika. Wszyscy o tym wiedzieli ale każdy siedział cicho, zastraszony. Wstrętne babsko i (usunięte przez administratora). Karma wraca wiec pewnie obie doświadczą kiedyś takiego braku szacunku jaki same okazują.

stan

widać, że Budoserwis sam sobie te pochlebne opinie pisze a rzeczywistość jest ciemna w tej firmie

Maciek
@stan

Często przejezdzam koło budoserwis i widzę że firma wygląda całkiem calkiem, trawka przystrzyrzona a pod budynkiem cały parking aut. I to calkiem niezlych.To w końcu jest tam źle czy dobrze??? Patrząc na to nie widać tego.

Kate
@Maciek

Zgadzam się z wypowiedzią Anna125. Można jeszcze dodać, że firma przyjmuje z "otwartymi rękami" do współpracy byłych pracowników, bo przecież każdemu może się "noga powinąć" a na drugą szansę każdy zasługuje :)

martin
@stan

"Rzeczywistość jest ciemna w tej firmie"?! hmmmm - pisze to chyba ktoś kto nie zna firmy od "środka". O co chodzi? Jest tyle dobrych opinii od różnych osób i sam też mogę bardzo dużo napisać dobrego o firmie ponieważ bardzo długo w niej pracuję. Polecam pracę w firmie :)

martin
@Maciek

Tak, firma dba o swój wizerunek z zewnątrz a także i wewnątrz. I szczerze mówiąc jest bardzo dobrze jeżeli chodzi o pracę.

@stan

Hej @stan, dlaczego uważasz, że sami piszą sobie opinie? Masz inne doświadczenia związane z praca w firmie?

Alafi

Firma nadzwyczaj atrakcyjna

@Alafi

Hej @Alafi, wiem, że napisałeś post w 2016, ale mam skrytą nadzieję, że dalej pracujesz w firmie. Chciałabym usłyszeć opinie o warunkach w Budoserwis od kogoś z dłuższym stażem pracy:)

Elżbieta

Niestety nie znalazłam aktualnej oferty pracy do Budoserwis. Planuje przesłać swoje CV, liczę na to, że ktoś z działu HR je przejrzy. Orientujecie się może jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy powiększają grono pracowników? Czy raczej zespół się zmniejsza?

Julita

@Natalia Bardzo Ci dziękuję za Twój komentarz. Cieszę się, że Twój mąż jest zadowolony z pracy w Budoserwis. Na jakim stanowisku konkretnie pracuje? Może zachęcisz go do tego, by sam włączył się w dyskusję? Jestem przekonana, że znając z autopsji specyfikę pracy w tej firmie, jego uwagi będą bardzo cenne dla osób, którzy są zainteresowani aplikowaniem do nich. @Wiktor Czy już złożyłeś u nich swoje CV? Widziałam na ich stronie, że poszukują nowych pracowników http://budoserwis.com.pl/kariera/ Chcą zatrudnić między innymi technika mechanika, ślusarza maszynowego, czy kosztorysanta. Jakie stanowisko by Cię interesowało?

Wiktor

Interesuje mnie praca w firmie. Podpowiedzcie jaka atmosfera i zarobki?

Natalia

Mój mąż pracuje od dwóch lat i jesteśmy zadowoleni. Jeśli komuś sie chce pracować to zarobi. Podwyżki mu jeszcze nie odmówili, na swieta dzieci dostały piękne paczki dla każdego personalizowana , naprawdę się ktoś postarał. Premie świąteczne są i przede wszystkim wypłata na czas. Polecam.

Miron

Macie jakiś powód, że od miesięcy nikt nie pisze na forum? Chciałbym spróbować pracy w firmie i liczę, że podpowiecie mi coś. Czy atmosfera jest w dalszym ciągu fajna?

Julita

@stan masz jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.? Większość opinii jest pozytywna, ale może masz jakieś konkretne przykłady przeczące tym opiniom? Warto podzielić się konkretami, które mogą być pomocne dla osób zainteresowanych pracą w Chorzowie.

zainteresowany

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska specjalisty ds. przygotowania produkcji, czy na podane stanowisko ma szansę dostać się osoba z krótkim, rocznym stażem, czy jednak firma poszukuje doświadczonych pracowników, bo chętnie podjalbym taka pracę, tym bardziej jak czytam o szkoleniach, ale nie wiem czy jest szansa na przynajmniej rozmowę kwalifikacyjną

Witam, zauważyłem, że pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji, czy może ktoś powiedzieć czy firma szuka kogoś doświadczonego czy osoba z krótkim stażem też ma szanse? Firma ma całkiem dobre opinie i interesowałaby mnie tak apraca

Ciekawski

Witam, czy wie ktoś może czy na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji jest sens składać jeżeli ma się roczne doświadczenie, czy firma poszukuje raczej doświadczonych pracowników? przyznam, że interesuje mnie ta praca, ale nie wiem czy jest szansa się dostać

Ciekawski

Witam, czy na stanowisko specjalisty ds. przygotowania produkcji na szanse osoba z rocznym stażem, czy raczej firma zatrudnia na takie stanowiska doświadczone osoby? Bo interesuje mnie taka praca, a widzę, że większośc opinii jest dobra

Bil

Zarobki są wysokie i zawsze relatywne do indywidualnych kwalifikacji,zaangażowania i efektów pracy.

Jan

Tu many Pomona I dobre zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o.