Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o "Format", "Lambda"

Pracowałeś w firmie "Format", "Lambda" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
latajacy holender - 2013-09-08 13:57:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam,jak to sie stało ze wszystkie opinie znikneły na temat firmy lambda,przecierz to najwiekszy oszust na rynku firm izolacyjnym,oszukuja na wszystkim co sie da,na mieszkaniach,nadgodzinach,najgorsze jest to ze jeden taki kiesownicek cwiok z pod jasła pan (usunięte przez administratora) ,ma grubke swoich pupilków którym pozwalał na wszystko,picie,bumelowanie,czyli nie chodzenie do pracy,a dni mieli oczywiscie zapłacone,a biednego uczciwgo pracownika pomiatał jak stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do podłogi,nie mówiac o odpisywaniu polowy dniówki,jesli chwycony został ktos na paleniu papierosa w palarni,facet ma nie równo pod sufitem,wyzywał ludzi od najgorszych,i sie wcale tym nie przejmował ze go słyszy cała załoga ludzi pracujacych,a jego pupili robili co chcieli,a i premie jakie dostawali,za co pytam za te bumelowanie,no i oczywiscie została ekipa do samego konca,bo to była praca na godziny,a nie na akord,a uczciwi dostawali kopa po 2lub 3 miesiacach,tak jak ja,nie mówiac o kierownikach sztukach takich jak bucik i mroznik,co na niczym sie nie znali tylko na gonieniu ludzi do pracy,ogulnie nie polecm tej firmy,choc jeszcze obiecuja prace w niemczech,mowie NIEEEEEE.
zdjecie uzytkownika
poszkodowany - 2013-10-30 14:29:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
cieszę się ,że się ktoś tym zainteresował,czekam już na kaucję 3 miesiące.odezwę się prywatnie.DZIĘKI.w grupie siła
zdjecie uzytkownika
oszukany - 2013-10-31 12:26:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dajcie znać do kogo się zgłosić ja też nie otrzymałek kaucji do dziś.
zdjecie uzytkownika
Rufio - 2013-12-13 11:22:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może dlatego, że biuro lambdy znajduje się piętro wyżej niż goworku i ktoś przyszedł pogadać :):)
zdjecie uzytkownika
Jacy - 2014-08-01 02:33:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest sens wylewać tyle złości na forum? Mam wątpliwości czy ktoś z zarządu czyta takie dyrdymały, tym bardziej, że Format istnieje na rynku od 1990 roku i już na pewno nie jedna podobna sytuacja wielkiego rozgłosu nie zrobiła. Na pewno jest to firma, która działając w branży budowlanej wystawia siebie na duże ryzyko - rynek na chwilę obecną nie może przyjąć tyle firm na raz. Chociaż wydaje mi się, że w Formacie głównym źródłem są stali partnerzy, których Format pozyskał przez te wszystkie lata swojej działalności.
zdjecie uzytkownika
broda21 - 2014-08-06 21:02:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jest sens,ponieważ ja szukałem czegoś na temat firmy...i po przeczytaniu wyżej zamieszczonej opinii raczej nie jestem zainteresowany pracą z takimi ludżmi...bandyterka...
zdjecie uzytkownika
kitek - 2014-08-13 15:02:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [broda21 - 2014-08-06 21:02:55]:
dalej takie same G ówno jak było 8 lat temu i teraz ludzi za nic maja pociotki tylko pracują dalej a reszta won
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Format", "Lambda"

Twoj email:
Wiadomość: