Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły Policealne - zdobądź nowy zawód i pracę!    Kursy / szkolenia - 300 sposobów na podniesienie kwalifikacji
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze
Udostępnij!

Opinie o "Format", "Lambda"

Pracowałeś w firmie "Format", "Lambda" i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
latajacy holender - 2013-09-08 13:57:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam,jak to sie stało ze wszystkie opinie znikneły na temat firmy lambda,przecierz to najwiekszy oszust na rynku firm izolacyjnym,oszukuja na wszystkim co sie da,na mieszkaniach,nadgodzinach,najgorsze jest to ze jeden taki kiesownicek cwiok z pod jasła pan (usunięte przez administratora) ,ma grubke swoich pupilków którym pozwalał na wszystko,picie,bumelowanie,czyli nie chodzenie do pracy,a dni mieli oczywiscie zapłacone,a biednego uczciwgo pracownika pomiatał jak stara [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do podłogi,nie mówiac o odpisywaniu polowy dniówki,jesli chwycony został ktos na paleniu papierosa w palarni,facet ma nie równo pod sufitem,wyzywał ludzi od najgorszych,i sie wcale tym nie przejmował ze go słyszy cała załoga ludzi pracujacych,a jego pupili robili co chcieli,a i premie jakie dostawali,za co pytam za te bumelowanie,no i oczywiscie została ekipa do samego konca,bo to była praca na godziny,a nie na akord,a uczciwi dostawali kopa po 2lub 3 miesiacach,tak jak ja,nie mówiac o kierownikach sztukach takich jak bucik i mroznik,co na niczym sie nie znali tylko na gonieniu ludzi do pracy,ogulnie nie polecm tej firmy,choc jeszcze obiecuja prace w niemczech,mowie NIEEEEEE.
zdjecie uzytkownika
poszkodowany - 2013-10-30 14:29:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (5)
cieszę się ,że się ktoś tym zainteresował,czekam już na kaucję 3 miesiące.odezwę się prywatnie.DZIĘKI.w grupie siła
zdjecie uzytkownika
oszukany - 2013-10-31 12:26:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dajcie znać do kogo się zgłosić ja też nie otrzymałek kaucji do dziś.
zdjecie uzytkownika
Rufio - 2013-12-13 11:22:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
może dlatego, że biuro lambdy znajduje się piętro wyżej niż goworku i ktoś przyszedł pogadać :):)
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
4 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Format", "Lambda"

Twoj email:
Wiadomość: