Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

Jak tak sobie czytam te Wasze opinie to chce mi się śmiać, bo mam wrażenie, że jesteście małymi człowieczkami, sfrustrowanymi, którzy nie mogąc sobie poradzić z życiem, wyżywają się na tym forum. Większość z Was ma pretensje do ZZ, a ja mam pytanie: skoro ZZ tak źle działają, skoro uważacie ich za nieudaczników to dlaczego, kiedy wywalczyły dla WSZYSTKICH !!! (zarówno związkowców jak i nie) podwyżki to nikt nie odmówił jej przyjęcia? Jeżeli się z nią nie zgadzaliście to dlaczego nikt nie poszedł do Dz.Personalnego i nie złożył pisma, aby nie dodawać do jego pensji kwoty jaką wywalczyły ZZ? Pisałem już kiedyś swoją opinię na temat solidarności pracowniczej, widzę jednak że nie dotarły moje słowa do co niektórych. Musicie sobie uświadomić, że zorganizowana i mówiąca jednym głosem grupa, jest w stanie zrobić wszystko. Niestety, przyczyna Waszych problemów z [dane osobowe usunięte przez moderatora], nie leży po stronie pracodawcy, a po Waszej. Nie potraficie się zjednoczyć i powiedzieć jednym głosem: DOŚĆ ! ! ! On sam się nie poda do dymisji, może jest nieudacznikiem, ale na pewno nie jest wariatem, aby odbierać sobie comiesięczną pensję, samochód i inne przywileje. Po drugie, musicie mieć pomysł jak poprawić sytuację w Waszym dziale, a jak na razie widzę, że tylko potraficie narzekać i rzucać błotem w VWMP, odbierając jednocześnie drugą ręką dodatek świąteczny, premię lub inne gratisowe dodatki. Uświadomcie sobie ludzie, że te dodatki nie są obowiązkowe! To jest wynik wewnętrznych ustaleń pomiędzy ZZ a pracodawcą. W zapiskach KP, socjal jest na poziomie minimalnym a trzeba sobie powiedzieć szczerze: VWMP robi więcej w kwestii socjalnej niz nakazuje KP. Pozdrawiam i życzę rozsądku w formułowaniu swoich opinii na temat Volkswagena w Polkowicach.

On
@pracownik

Działałem w tych związkach Polkowic kich, śmiech na sali!!!! JezEli nie masz ambicji nic nie potrafisz, (usunięte przez administratora). Z Ciebie to. Do VW, tam ci wszystko pokażą i układaj się nie podskakuj, uśmiechaj a będzie premia wysoka

@pracownik

Bzdety gadasz. Jestescie gnidami , jak mowilem o szykanowaniu wyzwiskach nic nie zrobiliscie cioty z ZZ

bylania
@pracownik

Ej firma ta daje rzeczywiście dużo większe profity niż inni pracodawcy na rynku, szkoda tylko że pensje bez dodatków są śmieszne. Nie będę porównywał dodatków u niemieckich kolegów, bo to nie są Niemcy ale nie ma czym się szczycić.

@pracownik

Jedno pytanie. Skoro jesteśmy takimi nieudacznikami to wytłumacz fakt pozbycia się pracowników którzy chcieli obalić ZZ.

On Nowy wpis

Janek Nowy wpis

Powiem wam tyle dużym krokiem było pracować tam przez 15 lat jeszcze większym było znaleźć sobie prace która lubię i daje mi utrzymanie. Związki to układ z pracodawca masa gamoni będzie gadać i wychwalać zarazem donosić bo natym to polega macie pracować jak Beduini macie mieć zaniżone poczucie wartości i jesteście ich za srebrników garść

Co jaki czas w Volkswagen można ubiegać się o podwyżkę?

Andrzej Nowy wpis

Jaka jest norma na montażu , wyrsbiacie się czy popędzają jak minus na zegarze . ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Volkswagen?

Ha ha ha styl ?

Co cię tak bawi? Jakiś styl musi być :D A czy skuteczny to już inna sprawa :D Powiesz więcej jakie masz doświadczenia z firmą?

Finto
@Paweł

Jakiś tam jest...

Stefan
@Finto

To wiadomo tylko czy dobry? Ludzie dogadują się z kierownictwem? Można z razie co liczyć na jakąś pomoc? Jak tu pracujesz to masz przecież wyrobione zdanie.

VW i tyle

A w pod firmie pracują mężczyźni i kobiety ostatnio parę osób awansowało co mnie cieszy bo pracują za minimalną krajową a my z volkswagena sami wiecie ile . Trochę nie rozumiem dlaczego tak jest bo taka sama praca a pieniądz inny

Luz
@VW i tyle

O jakiej pod firmie mowa? Poli?

Były
@VW i tyle

Jak nie rozumiesz Standardy przyjęte przez vw , daleko odbiegają od idealnych , niemieckich wzorców . Liczy się zysk nawet za cenę wyzysku . Czy na daną chwilę opłaca się pracować w tej firmie? Jest o wiele więcej opłacalnych opcji w okolicznych firmach. Dobre czasy w VW minęły bezpowrotnie

@Były

Firma jeszcze pracuje , ile dni w tygodniu ? Jak jest prawda brak części , zamówień czy jaka przyczyna mniejszej produkcji ?

xcv

Odradzam pracę w tej firmie, chyba że chcecie dociągnąć do emerytury. Kultura organizacyjna na bardzo niskim poziomie, nie przystoi firmie w koncernie VW. Na produkcji rządzi despota, który ma we wszystkim rację (przynajmniej tak uważa). Niektórzy specjaliści na wysokim poziomie, jednak ich opinia rzadko się liczy.

Work
@xcv

CZY WYWALILI JUŻ TEGO POLAKA KTÓRY FAŁSZOWAŁ WYNIKI SPALIN ??

@Work

Tak wywalili. I całe szczęście, bo od razu widać że koncern nabiera rozpędu. Szczególnie ten w Polkowicach.:)))

Rudy 10#

Ależ skąd.rostek to urodzony Niemiec :)))blondyn z blondynu

@Rudy 10#

To rostka wywalili? Kto teraz dowodzi tym tonącym okrętem?

@Work

Myslicie ze to on falszowal bo tak mu sie podobalo dyrekcja mu kazala obudzcie sie

Fryzjer
@Rudy 10#

Rudy nie wypowiadaj się i kolorze bo wyłysiejesz od ścisku duży. (usunięte przez administratora)

tech1234

Skoda Mlada Boleslav, (16 miesięcy agencja, 5 zakład), 31000 na ręke koron się kłania + premia od sprzedaży + święta + 13 płaca (40000, 20000, reszta jeszczen nie wiadomo) Harówa wiadomo. urlopy cały zakład od 1 sierpnia 2 tyg. A wy jak tam?

Ja ja ja

Wiecie kto to jest wentyl tego gościa dlaczego nie zwolnią

Szymon
@Ja ja ja

W biurze meldunkowym jest taki (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) bo sie bali zeby komus krzywdy nie zrobil na produkcji. Czemu go trzymaja moze dostaja do niego doplaty z pefronu??

Czy w okresie letnim przyjmowani są do pracy osony nieletnie ( 16 lat) za zgodą rodziców?

olek

Czy to prawda że celowo nie robicie narkotestów pracownikom, bo boicie się ich wyników?

Czy to prawda, że w VWMP niebawem mają przydarzyć się zwolnienia pracowników, ze względu na problemy i niespinanie się budżetu, przez podejście państwa polskiego do firmy?

Potencjalny pracownik

Jak wyglądają zarobki w VW na produkcji? I czy jest szansa na przeniesienie z czasem do innej działu, na przykład UR? Czy są prowadzone jakieś rekrutacje wewnętrzne?

Psiuta

Jeżeli podjeżdżam na rozładunek o 19 a zostaje poinformowany o awizacji na 20 to znaczy że o 20 rozładują (usunięte przez administratora) prawda doszło do tego że zostałem rozładowany około 23 mało tego w asyscie ochrony i nagrywania jakiś dowodów ze towar nie tniety Śmiech sami się ogarną bo na dodatek powinno być zabezpieczone plaba a nie było a na miejscu szukają czy coś nie zginęło mam w (usunięte przez administratora) co wiozę ale jeśli jeszcze raz zadzwonią gdzie jestem i jaka mam pozycje powiem Pozycja 66

?

Czy na produkcję przyjmują też kobiety?

Rafik
@?

Nie

giga
@?

jeżeli nie jesteś dziewczyną która boi się o paznokcie to śmiało możesz aplikować. Pracuję już 7 lat na lini montażowej praca na równo z facetami bez taryf ulgowych ale to właśnie o to chodzi bo wcale nie jesteśmy słabsze ani głupsze a można powiedzieć że manualnie zdolniejsze od niejednego faceta.

Mechanik

Można się tam dostać bez znajomości, czy nie ma szans? Oferty pracy z vw nie widnieją na portalach,czy vw robi rekrutacje w ogóle?

Agnieszka
@Mechanik

@Mechanik Myślę, że warto aplikować, akurat dobrze się składa bo sieci widnieje jedno ogłoszenie http://www.vwmp.com.pl/Praca/Oferty-pracy.html . Daj znać jak wygląda rekrutacja?

pracownica

Voldemohrt! Używam przekleństw bo ich lubie, nie podoba się, nie czytaj..... Inni mogą używać wulgaryzmów i obrażać ludzi na tym forum i wg Ciebie to jest ok? Nie bądź taki zakłamany i niewinny, bo mnie osłabiasz! A przepraszam, skąd porównanie do Impela? Przecież tam pracują ludzie z grupą inwalidzką, a nie chamscy! Czyżbyś uważał się lepszy od tych ludzi????? Pięknie pięknie.... "jezeli rzeczywiscie pracujesz w VWMP to sie nie dziwie ze nikt nie lubi dzialu personalnego" Co wy sie tak do tego działu przyczepiliście... tylko tam kobiety pracują czy co??? No chyba, że tam pracuja najpiękniejsze kobiety to inna bajka! I czy ja bronię VW??? Swoimi wypowiedziami, chce tylko co niektórym uzmysłowić, że w VW nie jest tak źle, jak tutaj co niektórzy piszą! Wydaje mi się, że najwięcej szczekają osoby bez doświadczenia w innych firmach....

@pracownica

Volkswagen tozbieranina patologi producja wyzwiska od pedalow pohebiw dziwek itd dyrka kolejna nawiedzona paszteciara. Pracowalem w tym (usunięte przez administratora) i nienawudze was z calego serca za stres jaki przechodzilem kazdego dnia.

Agnieszka

Jakie nastroje panują pośród pracowników firmy Volkswagen z siedzibą w Polkowicach? Zachęcam do rozmowy na temat tego pracodawcy, każda Wasza uwaga pozytywna i negatywna buduje obraz, który będzie bardzo przydatny dla innych użytkowników. Porozmawiajmy!

@Agnieszka

Volkswagen i nastroje to najbardziej rasistowskue wulgarnie miejsce w jakim kiefykolwiek pracowalem. Powinienem podac was wsztstkich do sadu za nerwy stres jaki diswiadczylem w tym czasie.

Daro

Nigdy nie pracowałem w tej firmie. Jestem kierowcą i muszę powiedzieć że na rozładunku wozkowy był opryskliwy i bez kultury. I to nie jest jednorazowy przypadek w tej firmie. Kiedyś ładowałem silniki to Niemiec. Tragedia bo zostałem zwyzywany od najgorszych tylko dlatego że jego zdaniem za wolno się ruszałem. I to młodzi ludzie a tak nasiaknieci nienawiścią. Szkoda jak z takimi pracować to ja nie wiem.

Mistrz z łapanki
@Daro

We VW Poznan jest to samo ...

@nicky skąd masz takie informacje ? Cały skład jest zatrudniony ?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen