Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o F.H.U Biomed

Pracowałeś w firmie F.H.U Biomed i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
kara - 2014-08-01 18:33:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [smiech na sali - 2014-07-31 14:59:41]:
To po co pracujesz ??? zrób wszystkim przysługę i się zwolni ;) Ja pracuje w tym samym oddziale od 6 miesięcy i jestem zadowolona. Wiadomo, są gorsze dni zależy od miejscowości jaka dzwonimy ale ogolnie jest ok.
zdjecie uzytkownika
Śrem - 2014-08-04 08:08:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W Śremskim biomedzie wypłata bez weekendów wynosi 1000zł z weekendami ma się kiepsko najniższą krajową nawet, trochę marne zarobki jak za 8h pracy
zdjecie uzytkownika
smiech na sali - 2014-08-04 11:12:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kara - 2014-08-01 18:33:44]:
Widac, inteligencja nie grzeszysz!!!!hahaha Ja pisze o wyplacie Ty o wynikach, co tu sie ma jedno do drugiego?? Wytlumaczysz mi , bo chyba zglupialam przy Tobie xD Nastepna ktora nie umie czytac ze zrozumieniem.hahaha pozdrawiam Kolezanke z Biomedu:)
zdjecie uzytkownika
dfg - 2014-08-15 11:59:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A ile byście chcieli zarabiać oszukując ludzi przepraszam bardzo? :) Jak za oszustwo to i tak za dużo 1000 zł ;p
zdjecie uzytkownika
bhdvgcgvudsdf - 2014-08-20 11:44:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
pracowałam w firmie biomed w buku i uwierzcie że nigdy więcej nie będe pracować w telemarketingu ponieważ to jak tam traktują ludzi jest poniżej krytyki nie mowiac o ciaglych fochach szefowej boze kochany jak ona strzela z ( usunięte przez administratora ) wszystko to sie w glowie nie miesci TOTALNA PORAZKA
zdjecie uzytkownika
satsydasygsyhuda - 2014-08-20 11:49:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
w dodatku pracownicy sa oszukiwanie poniewaz dziewczyny w buku zarabiaja o wiele wiecej niz dziewczyny w sremie a tym drugim wmawia sie ze buk zarabia jeszcze mniej a to g... prawda. totalne wykorzystywanie pracownikow. jedyne co bylo ok to atmosfera wsrod dziewczyn mowie o oddziale w buku
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-08-21 09:57:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie martwcie się.To całe łajno,już długo nie pociągnie.Nowy prezes UOKiK już przygotowuje dla nich miłą niespodziankę.Teraz odpowiednimi karami finansowymi wykończy każdego oszusta.
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-08-21 10:00:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bhdvgcgvudsdf - 2014-08-20 11:44:49]:
Nareszcie jeden właściwie określający ten proceder.Pozdrawiam.
zdjecie uzytkownika
greko - 2014-08-27 22:49:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NO JUZ NIEDLUGO KAMIENIE BEDZIECIE ( usunięte przez administratora )...BIOMED JUZ NIE ISTNIEJE BIEDOTI SPRAWA JEST W PROKURATURZE ZOBACZYCIE CO BEDZIE HA PANIE( usunięte przez administratora )... Pan z tego kraju bo nie bedzie tu dla takich jak pan miejsca
zdjecie uzytkownika
greko - 2014-08-27 22:55:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
BIEDOTA BIOMED TAKI WASZ KONIEC,...........................................................................................................................................
zdjecie uzytkownika
Donos - 2014-09-02 08:38:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Naciągacze i nic więcej. Słów brak, jak można tak naciągać ludzi... groźby ... sprawa zgłaszana na policję.
zdjecie uzytkownika
adrian - 2014-09-03 16:37:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie wiem co nowy prezes UOKiK przygotowuje na takie firmy jak Biomed, ja jedynie wyczytałem, że zwraca sie z prośba o dokładne czytanie umów, zwłaszcza ku emerytom, którzy mogą nie dowidzieć zapisów małym druczkiem... Firma z tego co widze nadal działa, a liczba klientów niezadowolonych jest raczej spora...
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-09-03 18:12:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [adrian - 2014-09-03 16:37:48]:
A cóż może innego za recydywę przygotowywać,jak nie odpowiednio wysokie kary.Nie podają informacji ani tym bardziej nie dołączają wzoru do odstąpienia od umowy co jest podstawowym obecnie wymogiem.Posługują się czystym oszustwem,które dotyczy producenta wciskanego przez nich chińskiego badziewia.
zdjecie uzytkownika
Obserwatorka - 2014-09-12 20:35:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [bhdvgcgvudsdf - 2014-08-20 11:44:49]:
Zgadzam się w 100%. Pani "prezes" udaje wielką szefową, ale każdy wie, że mając bogatych rodziców szefa udawać łatwo :) Otworzyła jakiś z tyłka wzięty telemarketing i myśli, że może innych traktować jak g****.... No cóż - polskie realia, ale czego się można spodziewać po kimś, kto kończył prywatne szkoły... buahhhaaaaa..... na uniwersytety czyzby zbyt malo wiedzy?, no to chociaz w jakis sposob sie trzeba dowartosciowac, zeby wyzsze miec
zdjecie uzytkownika
mloda - 2014-09-15 15:23:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
NA WASZYM MIEJSU JA BYM SIE ZWOLNIŁA, MI PASUJE,JEST SPOKO, POWODZENIA NA MAGAZYNACH W GADKACH
zdjecie uzytkownika
aaaaaaaaaa - 2014-09-17 15:13:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nasza kierowniczka tez pracowala w gadkach na sorcie a mowi ze byla szefem tysiaca osob hahahha chyba nie zdaje sobie sprawy ze pol sremu tam pracuje i wie kim ona byla
zdjecie uzytkownika
mika - 2014-09-27 19:54:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dwa dni temu Biomed wystawił ogłoszenie pracy na stanowisku telemarketerki, czy telemarketera, oferuja standardowe rzeczy jak: stabilne warunki zatrudnienia, dodatkowe premie, konkursy motywujące, jasno określone obowiązki, niezbędne narzędzia pracy, profesjonalne szkolenia oraz pracę w miłej atmosferze.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-09-30 21:32:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak premie które sama sobie wypracujesz poprzez nadgodziny, stabilne warunki zatrudnienia no to chyba żart umowa zlecenie bez możliwości przejscia na umowe o pracę. Jak przyjechala Pani z inspekcji pracy i wydala rozporzadzenie, że musza dać umowy o pracę, to wzywane na rozmowy byłyśmy co nam powiedziano???? że jesli chcemy umowy o prace to dostaniemy... na dwa miesiace a pozniej umowa wygasa i do widzenia- takie są stabilne warunki. Mówilismy pozniej Inspektor, że nie chcemy umów o prace, że te nam pasują. Profesjonalne szkolenia na czym one niby polegaja... dostaniesz na kartce regułkę pocwiczysz czytanie, powiedza ci zeby zadawać otwarte pytania, pogadasz o pozytywnym nastawieniu
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-10-01 12:15:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2014-09-30 21:32:18]:
I tak właśnie wygląda polski pracodawca-naciągacz.
zdjecie uzytkownika
telemarketerka - 2014-10-08 21:14:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
UMOWA ? HAHAHAHAHAHAHHA .. CHYBA PO MIESIĄCU CZASU , JAK SIĘ PRZYPOMNISZ. NIEKTÓZY NIE MAJĄ W OGÓLNIE UMOWY A PRACUJA PONAD 3 MIESIĄCE . `
zdjecie uzytkownika
12345618 - 2014-10-11 18:40:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Powiadomienie o prezentacji - tylko telefoniczne (3 razy), brak zaproszenia. Niedostateczna informacja o miejscu prezentacji (adres się zgadzał, ale brak było właściwego oznakowania miejsca prezentacji). Osoby zaproszone krążyły zanim trafiły na spotkanie. Odmówiono uczestnictwa 4 starszym panią , które się spóźniły 5-10 minut. Widać było, ze mają problemy z poruszaniem się. Uważam, że w świetle błędów organizacyjnych pracowników Bio Med-u, takie potraktowanie osób zaproszonych (tym bardziej starszych) jest dużym nietaktem. Z obiecanych telefonicznie prezentów były tylko kule "piorące" o bardzo niemiłym zapachu, nie było instrukcji, ani żadnej ulotki w języku polskim. Ogólnie mówiąc niewypał. Kierownik spotkania odmówił sporządzenia protokołu z organizacji spotkania, odmówił również podania jakiegokolwiek kontaktu do firmy, która go zatrudniła. Firma organizująca spotkanie powinna liczyć się z taką możliwością. Poszłam na to spotkanie ponieważ docierały do nas bardzo złe opinie od uczestników organizowanych przez firmę Bio Med spotkań. Jestem pracownikiem gminy na terenie której odbywało się spotkanie.
zdjecie uzytkownika
12345678 - 2014-10-11 18:55:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Opinia o zorganizowanej prezentacji
Powiadomienie o prezentacji - tylko telefoniczne (3 razy), brak zaproszenia. Niedostateczna informacja o miejscu prezentacji (adres się zgadzał, ale brak było właściwego oznakowania miejsca prezentacji). Osoby zaproszone krążyły zanim trafiły na spotkanie. Odmówiono uczestnictwa 4 starszym paniom , które się spóźniły 5-10 minut. Widać było, ze mają problemy z poruszaniem się. Uważam, że w świetle błędów organizacyjnych pracowników Bio Med-u, takie potraktowanie osób zaproszonych (tym bardziej starszych) jest dużym nietaktem. Z obiecanych telefonicznie prezentów były tylko kule "piorące" o bardzo niemiłym zapachu, nie było instrukcji, ani żadnej ulotki w języku polskim. "Bramkarz" próbował przekupić jedną spóźnioną osobę dając jej prezent - "kulę piorącą". Pani odmówiła przyjęcia prezentu. Ogólnie mówiąc niewypał. Kierownik spotkania odmówił sporządzenia protokołu z organizacji spotkania, odmówił również podania jakiegokolwiek kontaktu do firmy, która go zatrudniła. Firma organizująca spotkanie powinna liczyć się z taką możliwością. Jestem pracownikiem gminy na terenie której odbywało się spotkanie. Poszłam na to spotkanie ponieważ docierały do nas bardzo złe opinie od uczestników organizowanych przez firmę Bio Med spotkań.
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-10-12 11:45:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [12345678 - 2014-10-11 18:55:23]:
A czehgo się spodziewać po naciągaczach i oszustach.
zdjecie uzytkownika
kania - 2014-10-15 01:14:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Chyba firma nie ma zbyt łatwego życia. Ostatnio w prasie czytałam, że Pani Jadwiga z Łodzi ma 85 lat, utrzymuje się z niewielkiej emerytury. Wzięła udział w pokazie foteli masujących. Nie ma umowy, sprzętu, a firma chce od niej blisko 4 tys. zł. Pani Jadwiga Kryska z Łodzi po raz pierwszy wzięła udział w prezentacji, na które przeważnie zapraszane są starsze osoby. Emerytowaną dentystkę skusił pokaz sprzętu medycznego, który w październiku ubiegłego roku w Łodzi zorganizowała firma FHU Biomed z Dobieżyna w gminie Buk...
zdjecie uzytkownika
Dezynsektor - 2014-10-16 12:24:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kania - 2014-10-15 01:14:23]:
Przecież ci ludzie zapraszani natrętnie na te pokazy bardzo chętnie by kupowali prezentowane przez nich towary,gdyby uczciwie powiedzieli,że są one produkcji chińskiej,a nie wymyślali jakichś markowych zachodnich producentów (co jest karalne).A ceny są dziesięciokrotnie wyższe niż na jakimkolwiek bazarze.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Biomed

Twoj email:
Wiadomość: