Opinie o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) w Warszawa

Maryśka Nowy wpis

Hm, oferty pracy w internecie pochodzą z czasów jeszcze starej nazwy... Wiecie, gdzie firma się ogłasza, kiedy ma wolne miejsca? Pytam o posadę kierownika budowy konkretnie. Jakieś dane odnośnie płac, aut służbowych, stosunków między ludźmi w firmie mile widziane :3

Wykonawca

Największy bałagan na budowie tworzą nierzetelni i nieterminowi podwykonawcy, przez których rozsypuje się nawet najlepsza organizacja i planowanie. Niedotrzymywanie terminów przez jednych podwykonawców blokuje front innym. Łatwo się pisze incognito o innych. Trudniej spojrzec krytycznie na siebie Czasem należałoby się przyjrzeć własnej pracy - organizacji, ilości ludzi, nadzorem nad nimi, dotrzymywaniem terminów itd itp. Hejt jest najprostszym, impulsywnym wyrazem frustracji, której źródło najłatwiej znaleźć poza sobą... pozdrawiam

Janusz
@Wykonawca

hahahahahahaha, tyle powiem, tyle wart jest ten komentarz, jak sądzę napisany z biura ebs

Ilona
@Janusz

po czym tak stwierdzasz? jesteś pracownikiem? :)

Krzysiek Nowy wpis
@Wykonawca

Zdecydowany brak logistyki i terminowym płatności że strony Erekty (aktualnie EBS)

Przemysław Nowy wpis

Martwi mnie trochę, co pisaliście o atmosferze tutaj. Myślałem nad zmianą pracy i tak rozglądam się na rynku, co się dzieje. 2 lata już na budowie pracuję i szukam lepszych zarobków. Tu od nowego roku, ile na rękę dają? Dalej te opinie o atmosferze są aktualne? Z ofert pracy to tylko jakaś archiwalna na inżyniera budowy ale to nie dla mnie. Szukają tu może bardziej na budowę fizycznych ludzi?

Podwykonawca

Wszystkie komentarze o problemach z kasą to prawda, sam szarpałem się z nimi z pół roku i pomogło dopiero jak oddałem sprawę do kancelarii. Jakby ktoś miał podobny problem to polecam p. Piotra, który mi pomógł 514096917.

Krzysiek Nowy wpis
@Podwykonawca

Możesz proszę podać jaka to kancelaria i skąd? Niestety jestem w podobnej sytuacji i szukam kogoś kto sprawę ruszy

Czy po rozmowie w Erekta Budownictwo Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Erekta Budownictwo Sp. z o.o.?

kiedyś tam pracowałem

Wystarczającym żebyś już jej nie chciał :)

Roman
@kiedyś tam pracowałem

Ale masz podejście. Co cię tak zniechęciło w tej robocie że tak piszesz? Czytałem że były problemy z kasą. Nadal tak jest, czy to sie poprawiło?

Wiktoria

A w jakim czasie udało się odzyskać?

Pawel
@Wiktoria

500000 po ugodzie sądowej 244 dni opóźnienia w płatności ; omijać firmę z daleka

Agnieszka
@Pawel

czy to całośc kwoty jaką byli ci winni czy tylko jakaś częśc ?

Czy w firmie Erekta Budownictwo Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

pracowałem w Erekcie

hehe dobre, to chyba jakiś bot pisze te pytania :)

Iza

To bardzo zastanawiające, co piszesz o Erekcie. Czy taka sytuacja pracowników może mieć wpływ na to, że na tym forum są tylko opinie usługodawców i podwykonawców różnego typu inwestycji? A przecież w ekipie budowlanej ktoś tam pracuje i mógłby tu anonimowo podzielić się swoimi odczuciami.

pracowałem w Erekcie
@Iza

Bardzo mocno odradzam pracę w Erekcie. Beznadziejna atmosfera, szefostwo drze się na siebie na wzajem i na pracowników. Nigdy nic nie jest dobrze. podwykonawców też walą gdzie tylko się da. Aż dziwne, że tyle trwa ten bandycki proceder.

Urząd geo. I katastru sandomie

Zgroza! Daleko omijać tą firmę Pan Filip ma jakiegoś wojka w Warbudzie i pewnie kogoś w starostwie stołecznym bo jak inaczej można wygrywać przetargi!!!!. Z historią prac prowadzonych przez EREKTE powinno się ta firmę dawno zamknąć za przekręty. Mało jest ludzi na świecie ktorzy z taką bezczelnością okradają mniejsze firmy, dziwne ze zawsze mają argument. Od 6 lat spłacam ich roboty było tego ponad 900k plus VAT. Wieże w sprawiedliwość Pana Boga bo tu na ziemi to Filip jest Panem sędzią i kątem i cała jego zgraja. Życzę miłego piekła. A za tyle krzywd to obok Hitlera miejsce przypadnie. Jeszcze raz proszę Was nie dajcie się wcjagnac w ich (usunięte przez administratora)umowy ustenia. Lepiej nic nie robić niż z nimi i Warbudem. Pozdrawiam cieplutko :)

Urząd geo. I katastru sandomie

Uwaga! Widzę że od 6 lat nic się nie zmieniło. Zgroza ze taka firma dostaje urzędów robity

Jak szefostwo w Erekta Budownictwo Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Tomi

Źle

Kiepskie

Nie polecam tam pracy, panuje ogromny chaos i dezinformacja. Szybka rotacja pracowników. Mnóstwo spraw w sądach, nie płacenie podwykonawcom to standard.

Bayer Łódź

Przestrzegam przed współpracą z firmą erekta , miałem w wraz ze wspólnikami okazję pracować dla tej firmy przy budowie EC1 ŁÓDŹ na początku wszystko ekstra radosna pani kierownik opowiada o wspólnej współpracy i bez końca dokłada dodatkowe prace poza kontraktem podstawowym oczywiście dla naszego dobra $$$ prosząc jednocześnie o POMOC I przerwanie prac podstawowych w celu dokonania napraw dodatkowych oczywiście dla naszego dobra $$$$ i na poczet dalszej owocnej $$$$ współpracy, co w efekcie wydłużenia czas i zarazem powoduje przekroczenie terminu wykonalności kontraktu Ale nadal nie jest to kłopot mówi pani radosna , teraz wiem dlaczego bo prace nie są jeszcze w pełni wykonane i zaczyna się po wkręceniu ostatniej śrubki, a tam odstaje a tu niedomalowane gdzie indziej brudne a to ilość wbitych gwoździ się nie zgadza to wszystko oczywiście ściema ,lecz stojąc pod ścianą wszystkie wskazane poprawki zostały usunięte . Po czym nikt nie odbiera telefonu brak odbiorów i protokołuw co za tym idzie brak zapłaty $$$$ . Taka w wielkim skrócie jest erekta BUDOWNICTWO SPECYFICZNE .

Davinci PODWYKONAWCA

O firmie to tyle że sprawą honorową jest nie płacić w terminie tłumaczenie zawsze było że prezes nie podpisał bo na wakacjach napisałbym że buraki ale w zasadzie buraki czy ćwikłowe czy cukrowe a nawet pastewne stanowią jakąś wartość a firma erekta hańbą polskiej gospodarki (niestety nie są wyjątkiem) i wrzodem który jeśli w podobnym terminie nałoży się współpraca z takimi szkodnikami wykładają firmę lub taki podwykonawca zmuszony jest do tego że zalega swoim kontrahentom i patologia się poszerza. podwykonawcy którzy dla takich psełdo firm pracują sami prowokują takich cwaniaków bo nie starają się o ustawowe odsetki choćby od 100zł bo gdyby to była norma że wszyscy im noty odsetkowe wystawiają to by skala w naszym kraju była mniejsza, swoją drogą że ustawodawca dla takich pasożytów jest bardzo łaskawy bo odsetki to około 7% w skali roku, ale pozwy do sądu zwiększają im koszty o około 5000zł za każdą sprawę. mi wiszą 1845zł (43 dni po terminie płatności) gdyby miał jaja prezes to by zadzwonił i rozłożył bym mu na raty:) (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Widzę że sposób prowadzenia Erekta Budownictwo się nie zmienił,miałem wątpliwą "przyjemność" współpracy z tą firmą na budowie Ratusza w Konstancinie w roku 2017/2018. Moje prace były specjalistyczne(kosmetyka betonu) kierownictwo w ich temacie było zielone jak szczypiorek a przede wszystkim ta mała kierowniczka (wtajemniczeni zapewne już ją poznali) i właściciele NACIĄGACZE , chaotyczna organizacja innych robót dostarczała nie lada wyzwań aby zakończyć swój zakres.To się udało,reklamacji nie odnotowaliśmy.Ale rozliczenia finansowe do dzisiaj nie zakończone,ostatnią fakturę zapłacił Inwestor, kaucji zabezpieczenia robót do dzisiaj nie zwrócona pomimo wyroku sądu i złożeniu sprawy do komornika.Pozostaje dalej walczyć dalej z tą patologią nazywającą się EREKTA ,skojarzenia co najmniej dziwne.Z informacji po zasięgnięciu języka US Warszawa ma większą kwotę do odzyskania i też nic nie robi . NIE POLECAM TYCH (usunięte przez administratora) DO JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY,CHYBA ŻE MASZ WOLNE ŚRODKI POTENCJALNY PODWYKONAWCO DO WYRZUCENIA W BŁOTO. I tak nie otrzymasz zapłaty za swoją pracę .

PanArbuz

Przestrzegam przed ta firma, najgorsza z jaka przyszło mi wspolpracowac , tego się nie da nazwać budową , jest to jeden wielki (usunięte przez administratora) i bałagan , zarówno na budowie jak i w zarządzaniu, kilka osob jednocześnie chce rządzić nie konsultujac nawet sie ze soba , kilka moich ekip po obejrzeniu terenu budowy oznajmili , że w takim balaganie pracowac nie beda, zachowują sie karygodnie w stosunku do podwykonawcy, aby zaczac prace musialem zakupic materiał na wlasny rachunek , nie raczyli mi udostepnic frontu pracy zgodnie z umowa, umawiam sie jednego dnia ze to to robie po czym nastepnego dnia za to jestem wyrzucony z terenu budowy , robota gdzie indziej zrypana u mnie dobrze to awantury robia , uniemozliewiaja wywiazanie sie z umowy przez brak materiału który mieli udostępnić, trzebabyło czekać na niego 4 dni przez co był przestuj , i oczywiscie awantura o to ze nic nie robione nie jest, kilka moich ekip przyszło rano i poszło ponieważ kierownik oznajmił , ze nie ma frontu pracy po czym na to samo miejsce na nastepny dzień zatrudnia inna ekipe, za swoje błedy i niepowodzenia obwiniają podwykonawcę , tylko nie siebie ! zachwują się w sposob arogancki i lekcewarzący , dlatego jeżeli chcecie stracić swój czas, nerwy i pieniądze to wspolpracujcie z ta pseudofirma !

Piotrek

Ta firma na czele z prezesem powinna być (usunięte przez administratora) dozywotnio z rynku budowlanego

jola

A ja polecam. Po prostu. pozdrawiam wszystkich ciepło

Sandomierska

NIE !!!!!!!!!!!!! Odpowiadając na pytanie Jeśli Masz wolne srodki do zainwestuj w AMBER-GOLD tam będą pewniejsze. Wszystko co związane jest z Panem T.szyńskim kończy się problemami . Ale jak widać bezkarnie działa od kilku lat i o zgrozo !!!! większość przetargów wygrywa w sektorze publicznym. Szerokie plecy i parasol ochronny pozwalają w Polsce działać bezkarnie . Okupione jest to nie dziesiątkami a setkami naciągniętych Mikro i małych firm które nie stać na prawników i wadium w celu wytoczenia procesu. Może ktoś powinien założy wreszcie profil i to taki którego nie będzie można usunąć > Warbud Warszawski i inne krwiopijcze bezkarne molochy które ofertują poniżej kosztów bo zysk mają zagwarantowany na podwykonawcach i Smieją się z TEGO Jeszcze raz NIE .

Przemysław
@Sandomierska

Czy znasz jakichś podwykonawców, którzy mieli problemy rozliczeniowe z firmą Erekta Budownictwo? Twój wpis bardzo mnie zaniepokoił, dlatego chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej.

Kontrahent

Jak Erekta wywiązuje się z opłacania podwykonawców?? Ma może ktoś aktualnie jakieś tematy które z nimi przerabia

Magdalena
@Kontrahent

Niestety, ja akurat nie potrafię udzielić Ci odpowiedzi, ale mam nadzieję, że zrobi to ktoś inny. Jak już podejmiesz decyzję o współpracy z firmą Erekta, to daj mi koniecznie znać!

bolo
@Kontrahent

tragedia nie wchodź w współprace absolutnie

Magdalena
@bolo

Fajne, że odpowiedziałeś, ale trochę mało konkretna jest ta Twoja odpowiedź. Dobrze byłoby wobec tego, jakbyś jeszcze dopowiedział coś w tej kwestii. Dlaczego właściwie nie polecasz współpracy z Erekta Budownictwo? Ciekawi mnie to.

Sandomierska
@Kontrahent

Zostaw merytoryczną opinię o Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)?

Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Elcorpbud Sp.z o.o. (dawniej Erekta Budownictwo Sp. z o.o.)