Opinie o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Thule. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Thule. Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thule. Sp. z o.o. w Huta Szklana 91

Pamela

Ta firma ma za nic pracowników. Umowy są przedłużane tylko na tydzień, co jest śmieszne a jeśli skończy się sezon to dowidzenia jeśli nie masz znajomości.

Ale
@Pamela

Co roku ta sytuacja się powtarza. Ciekawe, że ciągle znajdują się nowi frajerzy.

XXX

Eh co można powiedzieć więcej minusów niż plusów ale źle nie jest, wszystko zależy gdzie trafisz , jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie pomogę .

XYZ
@XXX

A ile jest tam magazynów ? Jakie są potrzebne uprawnienia ?

no_name_Thule_Piła

Coś złego się dzieje w Pile bo od zeszłego roku odeszło wielu specjalistów z różnych działów i obecnie kolejne osoby odchodzą. Pozostała garstka doświadczonych ludzi. Niestety firma jest nastawiona na wyniki i liczą się tylko słupki i tabele, nie pracownik. Dobrzy fachowcy uciekli lub właśnie uciekają. Jeśli chcesz sobie poprawić swoje CV to polecam Thule ale jak myślisz o ścieżce rozwoju i zdobyciu kariery to raczej na to nie licz bo etatów w Pile powstaje tyle co kot napłakał. Mogą słodzić na rozmowach ile się da, rzeczywistość jest inna. Taka jest prawda o Thule Piła.

Z roku na rok będzie ich coraz mniej. Produkty które firma oferuje nie należą do tanich. Szkoda że o pracownikach nie pomyślą. Bo premia jak stanęła w miejscu od kilku lat tak stoi. Ważne że na ( górze ) !!! konta się zgadzają. A my na każdym zebraniu tylko słuchamy że więcej nie mogą dać . Śmiech na sali.Przykre też że jak coś się napisze co mu na sercu leży a nie pasuje górze zaraz jest usuwane! Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat tej firmy. Bo zamiast być lepiej jest coraz gorzej.

no_name_Thule_Piła

Silencio Luka
@no_name_Thule_Piła

Próbują się zbliżać do wielkich korpo ale nie potrafią nic w tym kierunku robić prócz sciemniania ludzi jak to jest fantastycznie. W Pile zakłamują rzeczywistość, dużo rzeczy jest ukrywana nawet przed władza ze Szwecji . Więc nie dziwcie się już że nawet Ci którzy mieli ciepłe posadki nawet uciekają , każdemu psychika siadzie przy takim zarządzaniu.

no_name_Thule_Piła Nowy wpis
@Silencio Luka

Oczywiście, że tak jest. Szwecja dobrze się bawi kosztem fabryk w Polsce. Tu się mówi ludziom że jest ciężko i trzeba ciąć koszta a tam na nic nie patrzą. Na szczęście Thule Piła to nie pępek świata, są firmy które mają troszkę inne podejście do pracownika.

@no_name_Thule_Piła

Nie tylko w Pile. W Hucie jest podobnie. Brak ludzi do pracy. Przyjęcia 55plus wzwyż. Nikt nie chce robić. Braki w ludziach dawnych sezonowych pracowników jest z nie ma. Ukraina nie chce już robić. Nie ma co się dziwić. Dla nas nie mają szacunku. Liczą się tylko rubryki. Pani dyrektor podkreśliła jasno i czytelnie na jedno pytanie z pracowników odnośnie imprez. W tym roku nie będzie żadnej. A tu co widzimy. Szlachta się bawi na kolacji. Życzliwi mieli wspólna kolację. Śmiech na sali. Na to idzie nasz socjal!!!. A my dalaj parobki zasuwamy na produkcji. Szwecja to inna bajka. Znając życie połowę nie wiedzą co się dzieje w Pile i w Hucie . Brawa dla władz nie miejcie pretensji że pracownicy tak słodko...... o Was mówią.

Pracownik Nowy wpis

Zgadzam się z twoją wypowiedzią. Zresztą z roku na rok coraz gorzej jest w tej firmie. Nie masz znajomości to nie masz nic. Osoby, które dostały awanse chowają się a osoby, które nie mają awansu muszą (usunięte przez administratora) Szkoda słów. Nie polecam tej firmy. Pod koniec i tak ciebie zwolnią i masa ludzi nie ma pracy po sezonie.

Rafal

Czy warto składać papiery na magazyniera? Ile mozna wyciągnąć?, jaka atmosfera i szefostwo??

ABC
@Rafal

Zależy gdzie Piła czy Huta. ? Ogólnie ta praca jest bardzo specyficzna.. nie polega na tym że wsiadasz w wozek i cały dzień na nim pracujesz ładujesz komponenty do skrzynek pozniej ktos rozwozi tak zwany pociąg i rozkłada po regalach towar . Dużo na głowie. A moneta slaba za tą robotę podwyżki 100zl brutto między stopniami a obowiązków sporo ...

R
@ABC

Huta. a praca na wozkach widłowych jest ?

Honorka
@R

Z tego co widzę na pracuj.pl to nie rekrutują typowo na magazyniera, chyba, że jest to połączone z innym etatem? Mąż sobie obrał stanowisko specjalisty ds. jakości i zrobi wszystko żeby się tu dostać. Na tym etacie wymagana jest duża samodzielność, ale czy ktoś jeszcze sprawdzałby męża decyzje?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Thule. Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Osoby zarządzające firmą mają pracowników za nic. Niestety wiele osób nie jest na stanowiskach na które zasługuje począwszy od mistrzów zmianowych z produkcji poprzez ludzi zarządzających magazynem którzy znaleźli się tam dzięki znajomości niestety są to osoby niekompetentne które nie mają zielonego pojęcia o tym jak prowadzić magazyn a ci którzy planują produkcję to totalnie robią to według swojego widzimisię jeżeli ta sytuacja dalej się utrzyma nie wróżę przyszłości tej firmie pracownicy fizyczni poradzą sobie w życiu ale ci wyżej już nie znajdą tak lukratywnej oferty pracy

A z kim te znajomości najlepiej mieć żeby dostać pracę na pewniaka? Skoro twierdzisz, że sporo ludzi jest niekompetentnych na swoich stanowiskach to jak Oni sonie radzą podczas codziennych obowiązków, inni muszą za nich je wykonywać? Ludzie na produkcji mają jasno określone swoje zadania czy to jakoś na bieżąco jest ustalane?

Silencio Luka

W Pile stawiają bardziej na rodzinę niż na znajomości ???? Po znajomości to możesz trafić na produkcję w nagrodę ????

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pink

Szkoda że nie wszyscy liderzy awansowali stopień wyżej. Co nie którym się należy bardziej niż te co dostały teraz. No ale cóż. Układy układziki były w tej firmie od zawsze. Prawda boli.

Mr. X

Firma Thule od wielu lat przypomina ładnie zapakowany w złoty papierk cukierek , który po rozpakowaniu jest niestety zepsuty. Ryba psuje się od głowy to wiadomo od dawna. Ogólny szacunek i podziw jakimi ludzie darzą wszelakie wyroby tej firmy , nie oddaje tego jak szanowani i traktowani są pracownicy produkcji i magazynu przez kierownictwo tej firmy. Jeden ściga się z drugim o coraz to " lepszy " i (usunięte przez administratora)

Mala

Licząc na awans w tej firmie. Zapomnij. Nie masz układów w mistrzówce i u wielkich team liderów. To nie masz awansu. Dużo jest operatorek staktóre w czasie czterobrygadowki i nie tylko spisywały się jako lider. Czasami ale żadko się zdarzy że staną na tym stanowisku i pakują. Stoją w miejscu. A te co ledwo coś potrafią, robią błędy awansują do góry. W ubiegłym roku było tak że operatorki nie miały pakować jak są liderzy. Wiadomo chodzi o pieniądz bo trzeba było dać premię za liderowanie. Szkoda że GÓRA tego nie widzi jak na innych bagażnikach stoją po dwie trzy liderki a jedna Pani która ma ftyke w mistrzowce pakuje już bardzo długi okres mały bagażnik i tego nikt nie widzi a niestety zapłacić trzeba. Pytam się teraz po co tyle liderek w gniazdach. A jak takie macie podejście do dajcie zarobić też innym .

A jaki kierownik konkretnie, możesz tu napisać? Skoro mają za nic, to jak ludzie są tak na co dzień traktowani? Może podasz jakieś przykłady? Chciałem w nowym miesiącu złożyć cv i teraz nie wiem za bardzo co robisz? Może zarobki są na plus w tej firmie?

Możliwość uzyskania uprawnień w jaki sposób tu funkcjonuje? Wymieniono to jako jedną z korzyści pracy w ogłoszeniu na Lidera Magazynu. I co z kasą na tym stanowisku, jak sobie porównać, co jest do roboty?

w tym przypadku to chyba lepiej iść na rozmowę kwalifikacyjną, niż szukać tutaj odpowiedzi, liderów jest tylko dwóch.

@@@@@@
@XXX

To jak tam jest więcej szczegolow

Ddd
@@@@@@@

Zmuszają ludzi do czterobrygadówki, bo inaczej "pracy u nas dla Ciebie nie ma" , trochę kiepsko , biorąc pod uwagę fakt, że większość zatrudniając się przyszła na system 3 zmianowy. A teraz nie mają wyboru. Nadal 0 poszanowania dla pracownika, wszystko idzie w górę, sprzedaż piękna, pensje w miejscu od bardzo długiego czasu.

@@@@@@@

Zalezy jakie informacje interesują .

I zależy gdzie .

Y
@XXX

Jaka jest atmosfera na magazynie ?

@Y

Zależy na którym ale z reguły , magazyn to najlepsze miejsce w które możesz trafić . Mili pomocni ludzie , zawsze można pogadać na luzie o pierdołach , mistrzowie pierwsza klasa bez porównania do produkcji . Ogólnie świetne miejsce które tworzą świetni ludzie z poczuciem humoru . Jest to również uzależnione od zmiany i z kim będziesz ale wszyscy są spoko raczej .

@XXX

Witam, myślę nad zmianą pracy i pomyślałem o tej firmie. Mam parę pytań : Jaki system zmianowy Czy są płatne nadgodziny Jakie zarobki Zatrudnienie z agencyjna czy z firmą Jaki jest socjal Jaka atmosfera? ???? Czy jest duży hałas na hali?

Era
@Nowy

Praca 3 i 4 zmianowa, za prace w systemie 4 zmian płacony jest dodatek, w obu przy przypadkach premia wydajnościowa i jakościowa. Nadgodziny są płatne, zero opóźnień w wynagrodzeniu, atmosfera moim zdaniem Ok ale dużo zależy od pracowników, ale myśle ze dogadać idzie się fajnie. Z hałasem nie ma problemu, gdzieś tam jest głośniej ale tam stosuje się korki.

@Ddd

Do 4ro brygadowki w której pracuje nikt nikogo nie zmuszał, pamietam jak zaczynaliśmy ten tryb gdzie nikt do końca nie wiedział jak to się skończy i jak długo będzie trwała. Teraz jest to jeden z systemów pracy w tej firmie i wiem co podpisuje i czego się ode mnie wymaga i za to dostaje dodatek do każdej godziny pracy który przekłada sie na całkiem dobre pieniądze za przepracowany miesiąc.. Polecam bardziej wybadać temat zanim napiszesz bzdurny komentarz który nic nie wnosi.

Dzięki!

@XXX

Jak wygląda praca na magazynie? Na jakie zarobki można liczyć?

Michu

Jaka stawka jest w Thule

@Zainteresowany

Słabe bez nadgodzin, na starcie wiadomo a potem max 700 zł więcej

Natalia
@XXX

to 700 to podwyżka? po jakim czasie dają? i optymistycznie z nadgodzinami jak można wyjść?

XYZ
@XXX

A ile jest tam magazynów ? Jakie są potrzebne uprawnienia ?

Ja też wychodzę z założenia, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, a co do pracy to myślę, że trzeba spróbować i samemu sobie wyrobić opinie. Widziałem jak pisaliście, że na montażu atmosfera kiepska, właśnie szukam info co do tej pracy. Czym spowodowana jest waszym zdaniem taka atmosfera? Jakieś wymagania są co do tego stanowiska, doświadczenie, uprawnienia?

Xyz

Opinie o złym traktowaniu ludzi jak najbardziej zgodne z rzeczywistością. W szczególności HR. O tym czy przedłużają umowę czy nie, człowiek dowiaduje się od osób postronnych. Dobra praca na czas kiedy szuka się innej.

@Xyz

Czyli od kogo konkretnie? A kiedy w takim razie HR informuje o nie przedłużeniu umowy? Na sam koniec czy jak to wygląda? To ile tak maksymalnie można tu popracować?

Jakie są warunki zatrudnienia w Thule. Sp. z o.o.?

Pamela

Natasza

Robota jest fajna nie można wiele zarzucić ale wywalanie ludzi na bruk bez pracy nie jest fajne i potem czekanie cały rok aż znowu ruszy robota może na 2-3 miesiące z czego ludzie wtedy mają żyć ?

Ale
@Pamela

Ludzie na bruku? Patrzę właśnie sobie na ofertę dla specjalisty ds. logistyki, bo widnieje na takim portalu, mam doświadczenie i chciałem sprawdzić co tu piszą o tej pracy. większość z komentarzy jednak chyba nie dotyczy biura? Możecie je opisać? czemu ktoś jest potrzebny i ile na logistyce się zarabia?

Czym w Thule. Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Max

Stawka godzinowa 18.47 brutto premia uznaniowa 509 brutto w zależności czy zrobi się normę norma wynosi 136 bagażników na 8 godzin co daje 17 bagażników na godzinę to łatwo policzyć ile jest czasu na skręcenie jednego bagażnika więc premia to jest tylko na papierku

Hania
@Max

Ta stawka to jest startowa dla osoby początkującej, czy też dla osoby z doświadczeniem?? Po jakimś czasie ta stawka godzinowa rośnie, podnoszą czy to już tak an stałe??

Arekmaly21

Stawka naprawde malo 18.47 BRUTTO , w tych czasach to nic. Nie rozumiem jednego dlaczego na montazu zarabia się tak malo i w tej calej firmie.. umowy przez agencje na dwa tygodnie albo miesiąc max .. 18 zl brutto to na rękę jakies 15 zl na godz. To stawka bardzo mala.. Dlatego nie ma ludzi do pracy , dlatego tak duzo nie chce tam wracac

Izabela
@Arekmaly21

Czyli, że co, wszystkie stanowiska mają podobną stawkę? Próbowaliście negocjować te kwoty? Zastanawia mnie fakt tych krótkich umów, czemu nie można dostać na jakiś dłuższy okres czasu?

Michal Wiselek
@Izabela

Tam praca trwa na sezon ( latem ) później idzie zima i pracy jest coraz mniej.. Dlatego takie umowy i dlatego za jakis czas duzo osob nie dostanie umowy. Stawki takie same na kazdym stanowisku jesli jestes tutaj przez agencje.

Elżbieta
@Michal Wiselek

Czyli tak naprawdę to praca dodatkowa bardziej? A godzin dziennie ile się wyrabia jak jest sezon? Jakies lepsze stawki za nadgodziny dają?

To jest 18.47 brutto stawka godzinowa a premia jest 509 brutto

Max

Nie polecam liderzy na montażu to katastrofa sami nic nie potrafią a wymagania od innych że szok stawka na montażu to jest 18.47 więc jak ktoś chce się nabawić nerwicy itp to polecam

Natalka
@Max

To jest netto czy brutto ta stawka? Możliwe są do tego jakieś premie? Albo nadgodziny płatne? Jak z atmosferą wśród wspolpracowników? Zgrana ekipa jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Thule. Sp. z o.o. - Huta Szklana

• Jak się pracuje w Thule. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thule. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thule. Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thule. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Thule. Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Thule. Sp. z o.o.