Opinie o BUDIMEX w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BUDIMEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Poznań

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w BUDIMEX?

JJXXX Nowy wpis

Na rządne na werku którym pracowałem cieśla sobie wyrywają mają 1 wkrętarkę na kilku cieśli jak masz swoje to swoje przywieść najlepiej będzie ,stawki żenada 9,10,11,12 euro szczególnie tam gdzie byłem już nie jestem chodzi o werk stock stad AM rhein , majster bez 5 klepki jego kompan tesz i wiecznie z zadem na wierzchu porażka a ludzie tam robili na nich bo oni standardowo się opierdalali a sami robili wielkie nic jeden element ta firma niema zaplecza narzędzi tylko zerowanie na swoim kliencie z którym mają podpisany kontrakt,kierownik wesoły chłopek ale kwestie podwyżki można zapomnieć .

Raf Nowy wpis
@JJXXX

Samozwańczy Majster kompletny (usunięte przez administratora) i imbecyl ,jego towarzysz tak samo jego mimika twarzy wyglądała jak by nie mógł oddać stolca ,narzędzia tam zawsze był problem ludzie sobie wydzierali z rąk jedna wkrętarka na kilku cieśli to faktycznie słabo

Czy BUDIMEX oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zenon

"W roku 2020 płaca minimalna w Niemczech została podniesiona i wynosi aktualnie 9,35 euro na godzinę". Jak ma się to do zarobków w firmie Budimex Poznań? Pracownik oddelegowany zatrudniony na niemieckim Werku nigdy nie widział takich pieniędzy.

Zenek Martyniuk
@Zenon

Zenku racja 9,35 brutto czyli jakies 6,45 netto, nie siej propagandy ze tak slabo placa, wiem ile zarabiaja tam spawacze i monterzy i nikt za tyle nie robi, stawki sie poprawily znacznie w porownaniu jeszcze do 2018r spokojnie mozesz na start 9 netto dostac a pozniej wszystko w twoich rekach

Dawtona
@Zenek Martyniuk

W Niemczech obowiazuja stawki branzowe,14e brutto w przypadku budowy

Emilia
@Dawtona

Słuchajcie, w BUDIMEX właśnie szukają nowych pracowników. Wszystkie ogłoszenie możecie sobie zobaczyć na stronie firmy: https://kariera.budimex.pl/ Interesuje mnie kwestia formy zatrudnienia. Wiecie, czy od razu oferują tam umowę o pracę?

Zenek łoś
@Zenon

Jak widze prefabrykacja odrazu wyłączam takie (usunięte przez administratora)ogłoszenie. Jechać aż na zachód Niemiec żeby zarobić 5zł więcej/h i spać jak pies i siedzieć naokrągło na hali.

radca prawny
@Zenon

Zenek zacznij myśleć !!! Owszem płaca minimalna została podniesiona do 9,35 ale BRUTTO !!! Ludzie w Budimexsie, z tego co wiem maja 9,5 (średnio) ale NETTO czyli jakieś ca.11 brutto i za nic nie płacą !! Ani za ropę, ani za mieszkanie, ani za nadmiernie zużyte ogrzewanie, wodę czy prąd !! Nie płaca za ciuchy robocze i jak porwą to dostają nowe, nie płacą za pościel czy nawet garnki. Wiec odlicz to wszystko od opłat ponoszonych w Leih firmach …

Warszawiak
@Zenon

Koluniu na całym świecie podaje się kwotę BRUTTO, wiec jak Niemcy podnieśli kwotę minimalna do 9,35 eu to jest to kwota brutto. 9,35 - 30% = 6,5 netto !!. W Budimexsie (uśredniając) każdy zarabia 9 netto !!

@Zenon

Warto poszukac innych firm. Mój mąż pracuje w innej za wyższa, tez zbrojarz. 10.50 to minim. I nie ma tam takich prostakow i niedoukow jak w Budimex. Zbyt dlugo moj maz siedzial i trzymal sie Budimexu. Myslelismy ze nie ma lepszej firmy... Warto szukac lepszej firmy nie tylko ze wzgledu na zarobki ale na atmosfere w pracy ktora jest ważna bo od niej zalezy wiele.

@Warszawiak

I zatrudniajac sie w Budimex trzeba sie liczyc ze zima nie ma roboty. To znaczy jest tylko dla VIPów.

ZenonX
@Dawtona

Prefabrykacja nie zalicza się do branży budowlanej. Niemiecki urząd w związku z tym nie pilnuje pracodawców jak w budowlance gdzie masz prawo do płatnego urlopu i składki.

ZenonX
@Warszawiak

Dlatego nie opłaca się pracować na prefabrykacji bo nie zalicza się do branży budowlanej gdzie minimalna stawka na godzine brutto wynosi 14,5e/h. i masz urlop na koniec roku przy tej minimalnej około 3000euro. Na prefabrykacji to jedynie opłaca się jak jesteś cwany i sterujesz ułomnymi co ciągają druty -przód -tył.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kuba

Panowie co ile macie zjazdy do domu i na ile dni?? Jak to wygląda powiedźcie??

Guuuu
@Kuba

Co 6 lub 7 tygodnia na tydzien

Mariusz
@Guuuu

A powiesz coś więcej o warunkach życia? Jak wyglądają kwatery? Zastanawiam się też czy dojazdy do pracy, na zakupy, do lekarza są darmowe tak jak to, piszą na stronie? Opowiesz jak to wszystko wygląda od podszewki?

Ges
@Mariusz

Pracowałem w tej (usunięte przez administratora) firmie, tak to wygląda że wypłatę masz w euro, jak idziesz na urlop to dostaniesz kasę za dzień urlopu tak jak im się podoba, jak jesteś na chorobowym dostajesz na konto 100 zł na dzień, miałem też wypadek w pracy , chciałem żeby mnie kierownik zawiózł do szpitala ( 3 razy prosiłem) to wymyślił bajkę że jest covid i do szpitala mnie nie przyjmą, wkoncu pojechałem sam... Auta żadnego na dojazd do sklepu lekarza nie dostaniesz , (usunięte przez administratora),

Xxx

Szukam pracy na prefabrykacji, doświadczenie 7 lat, macie jakieś namiary na robotę?

Wolar

(usunięte przez administratora) w tej firmie to mało powiedziane co się dzieje na werkach to jest żenada zapiepszasz przez cały dzień odz 5:30 do 16 a zarobki poruwnywalne z pracownikami z Ukrainy w Polsce ten kto siedzi tu przez lata to nie powiem pieniądze dostaje normalne firma obiecuje 2300 2400 a do wypłaty 1600 a wymagania mają takie że szkoda gadać tą firmą to (usunięte przez administratora) pod dnen

Dyzio
@Wolar

Ciekawe kto tobie takie wypłaty obiecywał najpierw to trzeba pokazać że coś się potrafi bo teoretyków to było dosyć!!!

Wolar
@Dyzio

Dyzio właśnie o tym pisałem przeczytaj opinie do końca a tak obiecują w Poznaniu w Krakowie a co do czego to ledwo 1600e. Na rękę jeszcze dojazdy na urlop musisz sam opłacać to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie

Rudy
@Dyzio

Wczoraj dzwoniłem i obiecują takie zeczy a tu Widze że wielki fachowiec się zbulwersowal

Tyyu

Na jaką stawkę można liczyć jako zbrojarz na początek w niemczech

Ali

Czy budimex ma werki na wschodzie Niemiec ?

Czym w BUDIMEX zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

nawet nic na święta nie dają

@pracownik

nigdy niczego nie było? :( a jakieś inne okazje może? czy na samo wynagrodzenie tu można tylko liczyć?

Jak już nie jesteś im potrzebny to ci powiedzą że roboty nie mają, częste przestoje w pracy, zostają tylko długoletni pracownicy i lizidupy, innych przetrzymują nieraz 4 miesiące. A to zastój w robocie a to karencja z tą firma się nie dorobisz niczego.

Helena

I nic nie płacą na tych przestojach? Dlaczego w ogóle takie okresy się zdarzają? Brak klientów czy co? Od zawsze tak jest?

Małgorzata

Ale dają umowę o pracę?wiesz może jak jest tez w innych podobnych firmach?wszędzie są zastoje ?

@Helena

Nie płacą gdyjest zastoj. Zostajesz na lodzie, maja gdzies ze masz rodzine na utrzymaniu. jedyne co to daja do zrozumienia ze najlepiej wziac l4. Moj mąz siedzial 5 miesiecy w domu jak zjechal pod koniec pazdziernika tak dopiero na marca pojechal oczywiscie dzwonil, prosil, naciskal. A potem pracowal tylko 4 miesiace bo akurat karencja przypadla. Po karencji go olali. Pracowal w Budimex 5 lat. Ale trafil na taki werk, gdzie kierownik byl najwiekszym alkoholikiem. Jak flaszki mu nie przywiozl i w (usunięte przez administratora) nie wchodzil to byl niczym.

Krystyna

dzień dobry, a o obecnej praktyce studenckiej może ktoś coś napisać? znalazłam na stronie ofertę z możliwością przesłania formularza o zgłoszeniu ale chciałabym najpierw poznać opinię w tym zakresie. Ktoś był niedawno i zda relację ze stażu?

Buczer

Idz pan z tą firmą, jedno wielkie kolesiostwo, obstawione jedną rodziną. Wiecznie problemy z zaliczkami, gdzie na rozmowie mówili ze nie ma z tym problemu, zero pomocy ze strony firmy, wymagania wielkie a zarobki...bez komentarza Nie polecam

Były Pracownik
@Buczer

kolejny mocarz intelektualny. Koluniu a od kiedy pracuje się na kredyt ??. Nie ma i nie będzie żadnych "a konto" ..., firma ma dosyć przykładów kłamców i złodziei, którzy wzięli pensję, wzięli przedpłatę i pojechali na urlop z którego nigdy nie wrócili !!.

joanna
@Buczer

Zaliczka jest wypłacana na początku zawarcia umowy. Jeżeli ktoś bierze zaliczkę na tzw.chlanie to nie dziwota ,że później brakuje. a bez przerwy zaliczek się nie daje, po to jest zawierana umowa i określone terminy wypłat. Wypłata to chyba nie jest zaliczka? raz może brakować ale nie zawsze...

Helena
@joanna

Ale ta zaliczka to tylko na życzenie czy każdemu na początku wypłacają?

joanna
@Helena

jak kto chce.

@joanna

A jeśli chodzi o wspomniane nadużywanie alkoholu to czy są aktualnie tutaj z tym problemy?

@joanna

Ile taka zaliczka może wynosić? I doslownie w każdym momencie o nią poprosić?

Fleczer

Całkowita prawda

Xxx

Chętnie znowu podejmę pracę w Budimexie.Tak jak wszędzie miodów nigdy nie ma ale to chyba jedyna wypłacalna firma. Inne tylko obiecują.

Czy w BUDIMEX jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tom

Jakbyś grochem żucal o ścianę

Były pracownik z Ahaus

Budimex jako firma nie jest zła. Ale to co się wyprawia pod szyldem Budimex-mostostal Kraków w Ahaus to (usunięte przez administratora) Pan ,,kierownik " to agresor, (usunięte przez administratora) i cwaniaczek. Nagrałem jego piękną polszczyznę :)

prawnicze porady
@Były pracownik z Ahaus

Screena już mamy, dobrze, że były pracownik przyznał się publicznie do nagrywania pracowników, co jest w majestacie prawa, uznane za karalne od roku do nawet trzech lat. Należy teraz zabezpieczyć dowody i przesłać zawiadomienie o popełnianiu przestępstwa !!. Nawiasem mówiąc, ciekaw jestem jaką krzywdę musieli rodzice, może środowisko albo teściowie, zrobić byłemu pracownikowi, że sam z siebie ucieka się do SB-eckich metod podsłuchiwania, nagrywania (wiedząc, że jest to karalne) i do tego jak widać na załączonym obrazku, chwali się tym publicznie co pozwala domniemywać, że jego intelekt nie jest na normalnym poziomie.... Trzeba skontaktować się z pracownikami kontraktu, czy wiedząc o nagrywaniu nie będą skłonni złożyć stosownych wyjaśnień, a może nawet zbiorowego zawiadomienia, jeżeli na nagranym materiale znajdą się głosy lub zdjęcia innych pracowników....

@Były pracownik z Ahaus

Hehe, musiałeś się mocno starać bo ja po 3 latach pracy w Ahaus mogę tylko dobrze powiedzieć o kontrakcie i kierowniku. Od internetu po przez TV we wszystkim pomaga, chłopcy jeździli na Holandię do „cofee stopów” wpadli na granicy tez pojechał i ich wyciągnął z dołka, a to ze kawał chłopa z niego i żaden palant mu nie podskoczy to powinni ci już w biurze powiedzieć. Wiec nie bądź płaczkiem tylko napisz co i ile razy spieprzyłeś bo to jedyna rzecz, która go trochę z dobrego humoru wytrącała !!

Jsjdhshshwj
@prawnicze porady

Na mobbing też jest paragraf ;)

@prawnicze porady

Tylko tyrania też. Jest karalna, a materiały dowodowe każdy sąd przyjmnie

Xxx

Czy w okresie od grudnia do marca zawsze na Werkach są zastoje w pracy? I pracownicy muszą siedzieć w domu pomimo umowy?

Były
@Xxx

Nie

Radca prawny

Panie ,,radca prawny" lub ,,porady prawne" pod tym pseudonimem ukrywa się pan Kierownik Adam z Ahaus. Ha ha ha ha ha ha. Pozdrawiam

Karol

Miałem okazję pracować w tej firmie plus minus 2 misiace, pracowałem na werku w neulußheim. Powiem wam szczerze ,że bylem bardzo zaskoczony pozytywnie, ludzie na hotelu spoko, kierownictwo spoko wyplata bylem tu też zaskoczony bo zawsze brałem teoche wiecej niż sie spodziewałem jedyne do czego można się przyczepić to do jakości maszyn, pracowałem jako operator maszyn zbrojarskich, jest ich tam niewiele i są w kiepskim stanie. Jeśli znasz sie na robocie jedziesz zarobić nie dla zabawy bedziesz sumienny i zaangażowany to na pewno to docenia ,polecam wam ten werk warunki są git

Bedni
@Karol

To ja chyba w Twoje zastępstwo jadę :D

Obserwujący

Co powiecie o werku w Sennfeld ?? cały czas szukają ludzi tyle roboty czy taki kibel ?

Githes
@Obserwujący

Sennfeld i Schweinfurt to jakaś porażka pod względem ludzi. Praca i zarobki ok ale ludzie którzy tam pracują to jedna wielka klika tzw swoich wykończą człowieka psychicznie i rozpija bo przecież piwko przed robota to tam norma.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Poznań

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BUDIMEX?

Kandydaci do pracy w BUDIMEX napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BUDIMEX