Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Men

Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora) Nie szanują w żaden sposób pracowników. Tolerują tylko alkoholików i wysyłają na odwyk. Nawet Ukraince już tam pracować nie chcą. 3 zmiany i śmieszne pieniądze,kobiety powinny lekko zarabiać minimum 5 tys a na 3 zminach wypłata to 3500 tys.

@Xxx

Serio nie ma ludzi do roboty? To jak teraz dzielicie się obowiązkami? I w sumie jak rekrutacje wyglądają? Są może przyspieszone? I tak ogólnie to w jaki sposób nowi są przyjmowani? Jaka jest atmosfera?

Nieznajoma

Jako były już pracownik nie polecam pracy, kierownicy mają ludzi za nic,nie ma szacunku i mają gdzieś pracowników bo przecież 10 innych czeka w kolejce by przyjść na Twoje miejsce. Robią z czlowieka operatora gdzie za kawał ciężkiej roboty dadzą marną premię, gdzie faceci na maszynach za nic nie robienie dostają 2x większą premię. Szef nie ma kompletnie wglądu w firmę więc nawet nie ma pojęcia co się tutaj dzieje wie tylko tyle co kierownicy powiedzą, gdzie zazwyczaj jest to mydlenie oczu. Dodają dodatkowe pracę byleby nie stać w miejscu. Wiecznie niezadowolony kierownik któremu wiecznie jest mało. Urlopy ? Odgórnie wytyczne koniec czerwca początek lipca. A jeśli o sam urlop chodzi stałe jest mowa że nie ma ludzi i jest problem. Ludzie sami w sobie super. Atmosfera super w zależności w jaką grupę się wbijesz. Za palenie zabierają premię, jeśli palisz nie masz jej, jeśli nie palisz masz premię, gdzie premia uznaniowa powinna być dana za przepracowana pracę w nagrodę,bo to każdego wyłącznie sprawa co zrobi ze swoją przerwą czy zje czy zapali.

Praca jak praca wszędzie trzeba pracować.... 3 zmiany zniechęcają ludzi do przyjścia tu... Pracowałem tam 3 lata moim powodem odejścia to głównie nocki. Bardzo mała stawka była na godzinę za nocki nie wiem jak jest teraz. Myślą że dadzą ze 3 zł i pasuje.... Cały dzień chodzisz pijany a wieczorem się szykujesz na kolejną nockę

Witam. Wie ktoś jak wygląda praca operatora linii Homag?

@Edward

Po części masz rację,śmieszą mnie też operatorzy którzy ciągle grożą że się zwolnią bo za malo zarabiają albo maja malo godzin.To idz gdzie indziej i graj na telefonie 8 godzin i zobacz czy ci zapłacą za to te 5 koła

Aneta Nowy wpis

cześć. tutaj żeby pracować jako operator maszyn trzeba mieć jeszcze doświadczenie czy jednak już na spokojnie douczają? Kiedyś w ogłoszeniu w sieci wiem, że pisali, że trzeba ale może do dziś coś się zmieniło? aktualnej oferty mi nie odszukało po prostu a musze się zorientować

Pracownik ze starzem Nowy wpis
@Aneta

Witam. Pracuje tu już długo i widzę co się dzieje po maszynach a mianowicie nie trzeba nic umieć tylko po prostu być w pracy jako pomocnik to zmienić obrzeże,wsypać klej i najechać podkłady z elementami do obróbki.... Jako operator to się tak zmieniło że jak robiłeś na 3zm i założyłeś rodzinę to idziesz do kierasa i mówisz mu że nie będziesz robił na 3zm bo się nie wysypiasz i chcesz robić na 2. Oczywiście musisz postraszyć kierasa że się zwolinisz jak nie da rady. A ten Oczywiście to załatwi bo nie ma ludzi takie coś doświadczam na Hali 110. Jak kogoś nie ma czy jest chory czy coś to kierownik idzie się pytać do chłopaków z tych 2zm czy by nie poszli na tydzień na nocki a oni Oczywiście że NIE pójdą i nie ma dyskusji.... Więc się pytam gdzie tu szacunek do tych co (usunięte przez administratora) na 3zm. Aaaa jeszcze jak jest 2zm w piątek to już widzisz jak na zmianie są ludzie z 3zm i wózkowi żeby rano być wyspanym. Tego nie robią nowi ludzie tylko ci sami Ulubieńcy kierownictwa bo co za butelkę się nie załatwi... Musisz przyjść zobaczyć jak ci się będzie widziała praca to zostajesz jak nie to gdzie indziej

Streczujacy 110 Nowy wpis
@Pracownik ze starzem

Zgadzam się w 100% z kolega wyżej , brak szacunku dla innych . Pani wózkowa sołtysowa jak ma 2zm to piątek idzie na 1 . Gdy ma 3 zm to piątek na 2zm . Jest to bardzo nie w porządku dla innych pracowników którzy aż tak dobrze się nie " dogadują" z kierownictwem ...

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Ktos powie jak wygląda praca na maszynach centrum na 110??? Jak atmosfera jakie kobiety spoko?

Dagmara
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy kto może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze?

Nieznajoma

Tomasz
@Nieznajoma

Faceci w większości pracują ciężej od kobit mają bardziej odpowiedzialne prace wiadomo że są jakieś wyjątki co kogoś to kłuje w oczy i zaraz afera że wszyscy tacy są ale jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

Xyz
@Tomasz

Niestety wystarczy spojrzeć jak pracują kobiety np. Na lini albo innych stanowiskach i porównać do jakże „ciężkiej” pracy mężczyzn którzy większość swojego czasu spędzają na komórkach. Kobiety jako operatorki muszą równie dobrze znać się na maszynie i wszystko ogarnąć bo to na nie spada odpowiedzialność o której mówisz a jednak premia jest 2x mniejsza niż facetów :)

Magda
@Tomasz

Tutaj dla faceta włożyć element na linii to wielki wyczyn ale kobieta przerzuca 4 tony elementów i jest ok. Tu faceci w większości to prymityw co nigdzie się nie nadaje. Nie spotkałam takiego poziomu w innych miejscach .

Nieznajomy
@Xyz

Dokładnie tak jest.. kobiety pracujące jako operatorki zasuwają na maszynach za marną premię gdzie jeszcze z tej premi zabierają 5% za palenie. Więc o jakiej mówię jest premia. Zamiast docenić i zmotywować taką osobę podkładają nogę. A praca ma być wykonana 100%. Człowiek nie jest robotem

Nieznajomy
@Magda

Dokładnie. Wielki problem dla faceta jest pójść na linie pakowania do kobiet, bo za ciężko, bo musi stać całe 8 godzin i wkładać elementy. Kobiety mają to na codzień, a facet potrafi przesiedzieć 8 godzin przy maszynie i jeszcze bezczelnie śmiać się z kobiet które pracują ciężko...

Sasza
@Nieznajomy

Chyba normalne jest to że osoba która wkłada element tylko do kartonu powinna mieć mniej zapłacone niż osoba która go wycina okleja, czyści i wypieszcza żeby ktoś mógł go tylko włożyć do kartonu

Amur
@Sasza

Osoba która wklada do kartonu..to nie tylko osoba która wklada sobie element automatycznie...ale to osoba która robi też za kontrol jakości..bo za nim wlozy musi obejrzeć dokładnie . A kontrol jakości też dobrze zarabia

Sasza

Poza tym ktoś musi ten element pierw zrobić żeby diewuszka mogła go łaskawie w karton wsadzić to samo z nieba nie spada jak wszyscy siedzą na telefonach to skąd ona ma te 4 tony na zmianę do roboty a gdzie jeszcze reszta babiczek skąd mają te deski ?

Nikt
@Sasza

No na pewno nie przeszły przez ręce operatora bo Was dotyk pracy boli. Albo to robi pomocnik albo kobieta którą wyślą. To sobie nie przypisuj . Bajki to jedynie kierownicy łykają jak im wciskacie, wymyślone awarie jak wam się robić nie chce, są na porządku dziennym.

Operator maszyny KOCH

Zgadzam się z operatorami maszyn z hali 110 . Lata nauki na maszynach nie były stracone . Teraz to cały czas urlop ! Pozdrawiam również kierowników i wszystkich operatorów! Oby firma funkcjonowała jak najdłużej!!

asdf

Teraz nie wiem czy to żart czy faktycznie tak jest, że im masz dłuższy staż to wychodzi ci mniej pracy? sugerujesz przywileje dla takich osób czy jednak po prostu można zauważyć pewne luki w systemie? Tutaj standard pracy od lat jest niezmienny?

Karp
@asdf

Jak zostaniesz operatorem to nie musisz nic juz robic bo zrobią za ciebie wszystko pomocnicy nawet jak któregoś niema to idziesz do kierownika mówisz mu ze nie masz kiedy zagrać na tel to ci ściągnie kogos z innej maszyny bys ty se nie skalał tylko swe rece pracą

Krzysztof
@asdf

Luki w systemie tzn chore kierownictwo. Kierownicy tutaj to nieudacznicy , nie znają się na maszynie , na zarządzaniu ludźmi. Tzw operatorzy okręcają ich wokół palca i wierzą im we wszystko. Tu są kierowniki co benzynę wlewają do pojemnika na płyn do spryskiwacza. Czego tu oczekiwać.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

a co tu teraz tak ostatecznie wywiera największy wpływ na atmosferę, że piszecie, że taka świetna? Gdzieś mignęła mi wzmianka o niezadowolonym kierownictwie, chce więc wstępnie się upewnić. ludzie miedzy sobą się dogadują na luzie? Są integracje i tym podobne?

Gosia

Tu nie było i nie będzie normalnej atmosfery, dokąd szwagierka szwagra będzie nim rządzić i innymi kierownikami. Wprowadzają jej chore rozkazy i atmosfera jest chora .

Nikola
@Gosia

A jakie to są te chore rozkazy? One mają aż taki duży wplyw na atmosferę i samych pracowników? Czy pracownicy nie mogą się w jakiś sposób temu sprzeciwić?

Smerfy
@Gosia

Wstyd żeby pracownicy tak odzywali się do kierownika a on na to pozwalał! Rodziną jest się po pracy.Chociaz mieć tak wulgarna bez kobiecości szwagierkę to wstyd.. Drze pomarańczową gębę na hale by pokazać jaka jest ważna i niezastąpiona. Szef nie widzi a kierownik udaje że nie widzi że przez nią ludzie odchodzą z roboty ktokolwiek do niej trafi nie jest dłużej niż miesiąc bo nie wytrzymuje. Tym sposobem jeszcze długo będą braki na procesie. Szefie zrób coś z tym bo jak nie ty to nikt inny bo kierownikami ona pomiata i wstyd na to patrzeć.

Mariola
@Smerfy

Szefowie nie są zainteresowani że zakład opanowała pomarańczowa , że nic nie robi , leży z telefonem , śpi na nockach . Ona ludzi widzi każdy szczegół kto kiedy na kibel idzie i czy długo siusiu robi . (usunięte przez administratora) Konflikty w pracy nakręca , kierowników na ludzi napuszcza i dyryguje (usunięte przez administratora)kierownikami .

Chiacynta

Może to jest przykładny pracownik i nie trzeba jej płacić by dbała jak najlepiej o swe miejsce pracy .Kierownik na tylu ludzi wszystkiego nie jest w stanie przypilnować potem tutaj piszą że ludzie całą zmianę grają na telefonach może jak by było więcej takich osób to by się to zmieniło na plus zwiększyła wydajność i szef pomyślał by o jakiś podwyżkach

Nowa

Ile jest na godzinę ?bo myślę czy złożyć CV . Pozdrawiam ????

Władek

Ja osobiście polecam tą firmę. Patrząc na firmy typu Bosch,czy Gkn to w G3 jest luźna atmosfera.

@Władek

Długo tam pracujesz ? Na jakie stawki może liczyć początkujący pomocnik ? I czy są teraz przyjęcia ?

@Zielony

Siemka. : ) wiesz już może? wcześniej tez zaglądałem i widziałem, że pytasz ale tyle dni minęło a tu nic się nie pojawia. Zorientowałeś się już może z innego źródła? Chciałbym się dowiedzieć bo ja to bym od kolejnego kwartału przyszedł. Będą w ogóle wtedy szukać? Pomocnicy są potrzebni ze względu na rotacje czy jednak rozwój? wiecie?

Zielony

Z tego co się dowiedziałem to raczej potrzebują ludzi z uwagi na rotację Jednemu się podoba innemu nie , zależy też gdzie trafisz bo są działy cięższe i lżejsze ludzie też różni a pieniądze raczej średnie zważywszy że to praca na 3 zmiany

@Zielony

A jak wygląda sytuacja względem migrowania po działach? Jest to w ogóle możliwe? piszesz, że raz jest ciężko raz nie, zastanawiam się czy istnieje w ogóle możliwość by wszystkie zwiedzić? Macie tu może jakieś staże?

Witam. Wie ktoś jak wygląda praca operatora linii Homag?

Jack
@Kandydat

Tak samo wygląda jak każdego innego operatora:) 6 godzin grasz na telefonie , reszta czasu to udawanie że ogarniasz , sprzątasz a brud wychodzi z każdej szczeliny :) No czasem jeszcze musisz pogadać z kierownikiem kiedy premia wzrośnie:)

@Jack

A tak już całkiem poważnie, to jak robota idzie? Jest ciężko czy umiarkowanie? Masz doświadczenie z innych zakładów? I także temat telefonów mnie zaciekawił, bo u mnie nie wolno z nimi wchodzić. Tutaj faktycznie nie było nigdy z tym żadnego problemu?

Jack

Moja odpowiedź 100 % poważnie

Dzwon
@Jack

Potwierdzam wypowiedź kolegi. Jeżeli coś spieprzysz to i tak to się ukryje.Wazne by ilość się zgadzała.Niwazne że będzie źle powiercone, oklejone. Ważne by nie było odpadów. Baby przebiorą odpady i zaniża potem i tak ilość po to by do raportu nie weszło.

Olek
@Dzwon

Czyli praca marzenie tylko trzeba pamiętać by dobrze naładować telefon przed pracą ? A czy łatwo sie dostać na operatora czy pierw trzeba przejść jakiś etap ?

Dzwon

Płytę wstawiasz,ustawiasz program i koniec pracy.Powaznie.Nie ważne czy wszystko jest dobrze,jak będzie źle to kierownik to ukryje. Jeżeli palisz też znajdziesz czas na dymka kilka razy w ciągu dnia

Co nie zrobi maszyna to gonią kobiety , facet czytaj operator w tym czasie ma ważniejsze zajęcie czytaj gra, pisze trzyma telefon . Oczywiście w kartę wpisze swoje dane, on zapitalaju szef musi wiedzieć za co te grube pieniądze mu przelewa . Nie ma pojęcia że czasem pracują dwie osoby na jego kasę. Kierownicy są tak zmanipulowani przez operatorów że zrobią co im karzą, łącznie z dopisywaniem godzin.

Edward
@Marek

Mam wrażenie że to pisze jakaś zawistna kobita która ma ogromny żal do wszystkich facetów za to że część z nich faktycznie się obija na zakładzie a ona musi na ich wszystkich pracować , ale tak nie jest do końca większość operatorów ma faktycznie za dużo wolnego czasu w pracy bo zapierdzielają na niego pomocnicy którymi są i faceci i babki, operator tylko ich pilnuje, albo i nie zależy od maszyny.Nie jest do końca sprawiedliwe biorąc pod uwagę dosyć znaczną różnicę w pensjach ale taka jest polityka firmy

@Edward

Kkkkk

Jakie zarobki Mają kobiety

Kaśka
@Kkkkk

19,5 na godzinę i 5% premii za niepalenie

Ala
@Kaśka

A jak kobiety pracujące na lini pakowania idzie się dogadac i jak kierownicy

...
@Ala

Jedna Ci pomoże doradzi a druga obgada podłoży świnie i poleci z tym do kierownika

Mirka

Nigdy taka nie przysługiwała czy o co z nią chodzi? ogólnie to bywały jakieś problemy w tym kontekście ze w ogóle taka sugestia tu wpada? I tak poza tym to wszyscy nie maja rownych stawek? Czemu ktoś tylko o kobiety się spytał?

Kara
@Kkkkk

Kobiety są tu traktowane śmieciowo .Kobiety robią na facetów, linia na napychającego , robią na operatorów od.siedmiu boleści . , Są od każdej roboty, rzucane jak (usunięte przez administratora) Tu "operatorzy " rządzą kierownikami.. Mają dopisywane godziny , grają na telefonach po 6 godzin a kobiety za nich robią. Nie ma tu sprawiedliwości ani w pracy ani w wynagrodzeniu.

Lejdis
@Kaśka

Za niepalenie? Czy za to że nie chorujesz? Bo palacze mają te 5 procent

Roześmiana

Jakby tak było naprawdę to byś zajęła się pracą a nie szukaniem sensacji i wypisywaniem bredni wyssanych z palca bez pokrycia ????bo przez takich ludzi jak Ty ten zakład schodzi na psy... Jakby każdy tam zajął się swoją robotą to od razu by było inaczej...Mi to wygląda na to że jesteś bardzo zazdrosna i masz za mało pracy tam gdzie robisz skoro masz czas na przeglądy wszystkich hal i nawet parkingu przy zakładzie???? o kurczę i nawet masz wgląd w telekomunikację???? hmm chyba nie kojarzę takiego stanowiska w G3..żenada

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Grupa G3?

Hhh

Hahahahaha zapomnij. Nawet wigilii nie ma dla pracowników. Da śmieszne pieniądze na święta i nasze socjalne w kieszeń wkłada

Odkąd tu pracuje ładnych kilka lat nigdy nie było czegoś takiego więc można zapomnieć o tego typu imprezach.. pieniądze na święta i to tyle

asdf

No a co jest, tak poza podstawą wypłaty? Teraz jak patrzę to wszędzie prawie zachęcaja jakimiś Medicoverami i innymi. Tu chociaż jest ten prywatny lekarz? I można rodzinę podłączyć jak coś? Będę wdzięczny za informacje.

Elżbieta

W oko wpadła mi deklaracja o kilkuletniej już karierze. W związku ze zbliżającym się noworocznym okresem zastanawiam się jak to przekłada się na jakieś podwyżki? występują te inflacyjne dla wszystkich a zarazem te stażowe?

Zielony

Czy są przyjęcia obecnie na pomocnika lub operatora ? Na ile można liczyć za miesiac pracy dla początkującego i czy można negocjować stawkę ?

Men

Xxx
@Men

Niestety będzie tam tylko gorzej. Szef nie szanuje pracowników za żaden sposób. Nie ten to inny i jemu na nikim nie zależy. A kierownicy latają w palcem w (usunięte przez administratora) bo nie maja ludzi do roboty

@Xxx

Pamela.

Czy spoko się pracuje na hali 65i jak kierownicy

Kiero 320

Najgorsza firma jaka istnieje ,logistyka na najniższym poziomie ,powinni zamykać takie miejsca .........

Homag prosty 110

Praca w tej firmie i na Homagu prostym to czysta przyjemność. Lepszej roboty nie mogłem sobie wymarzyć. Pozdrawiam operator linii prostej .

Żal
@Homag prosty 110

Zwłaszcza za 5-6k na miesiąc śmieszne pieniądze dla ludzi co nic nie chcą osiągnąć w życiu ;)

Łysy ty kiepie

Firma (usunięte przez administratora)kierownictwo i kajoty (usunięte przez administratora)omijać szerokim łukiem chory zasady z zabieraniem premii :) Nidy tam już nie wrócę odradzam wszystkim G3 Dobroszyce

Rekin

Co do pracy w tej firmie to nie polecam praca na 3zm za średnie pieniądze dużo firm w okolicy co pracują na 1 albo 2 zm za lepsze pieniądze. Chore zasady za L4 zabierają premie na kilka miesięcy. Krwi nie możesz iść oddać bo też Ci premie zabiorą. Tu tylko najlepiej jak by Ukraińcy pracowali

Paulinka

Chciałam się zapytać jak praca wygląda na pracownik lini pakowania pomocnik operatora dopiero zaczynam pracę

Paulina

Może ktoś coś powiedzieć na temat pracy w tej firmie na lini pakowania

Nowa
@Paulina

Jedni twierdzą że jest ciężko.inni że lekka praca.Najlepiej samemu sprawdzić.Ja uważam że wszystko zależy od dnia

Sylwia
@Nowa

w jakim kontekście wszystko zależy od dnia? Masz na myśli jakieś zdarzenia w firmie, które cyklicznie się dzieją czy chodziło o osobiste odczucia? są w ciągu roku jakieś gorsze okresy, o których lepiej wiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy