Opinie o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. w Katowice

Czy pracownicy w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Darek Nowy wpis

Cześć! Widzę że w HHW poszukują handlowców regionalnych. Warto aplikować? Jaka kasa, flota, budżet i pozostałe narzędzia do pracy na stanowisku PH?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Przemek

Siema! W związku z przeprowadzką szukam nowych wyzwań zawodowych, wobec tego przeglądam oceny pracowników. Przypuszczam, że odszukam opinie jak się pracuje w firmach z Katowic. Proszę, dajcie znać jaka jest atmosfera w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Przemek

@Przemek

Dzień dobry Przemku. Pracowałam tam i już nie pracuję, to mówi samo za siebie. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Hemmersbach z Katowic. Pracownicy (wiem to od koleżanki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są dość smaczne a ich cena na każdą kieszeń. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Ewa.

Robert Nowy wpis
@Ewa

Witam Pani Ewo. Przyglądam się rozmowie pomiędzy Państwem i czuję że powinienem dołączyć. Firma Hemmersbach, której nazwę Pani wspomina zoptymalizowała proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Dlaczego o tym piszę? Wdrażałem to rozwiązanie od strony dostawcy. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. obróbki skrawaniem w firmie HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Co wchodzi w socjal HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.?

Zdegustowany

Jaki socjal? Za wszystko płacisz.

Olga
@Zdegustowany

Ale to chyba nie ja mam płacić skoro jestem pracownikiem tylko szef? :D Co to znaczy? Wypłaty też sobie sama mogę wypłacić? ;-)

Czy HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zdegustowany

Na początku kryzysu wysłali wszystkich na urlopy ze wskazaniem prezesa i dyrektora, że to nie jest normalny urlop, a pracujący (sprzeciw zapewne spowodował by szybki wylot). Z początkiem maja zredukowano wszystkim pracownikom etat do 1/2, bez wcześniejszego uprzedzenia . Wymagają normalnej pracy bo jedynie to co się straciło możemy odzyskać marżą. Najważniejsza jest teraz nowa siedziba, którą teraz finansują pracownicy. Pracowników traktują jako wyrobników.

Edyta
@Zdegustowany

Witaj, swój komentarz zostawiłeś już dość dawno temu i chciałabym się dowiedzieć jak sytuacja w firmie wygląda obecnie. Czy kryzys, o którym wspominałeś został już zażegnany? Jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Na jaką umowę i etat można liczyć aktualnie?

@Edyta

Wyciągnęli z pracowników tyle kasy ile mogli, wycierając sobie mordę kryzysem i po. Już nikt nie pamięta, oprócz mnie. Oczywiście do następnego razu, kiedy będzie możliwość ponownie wydoić pracowników.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.?

po 3 miesiącach

Witam. Pojawilo sie ogloszenie pracy na stanowisko magazyniera. Czego mozna sie spodziewac i na co liczyc .?

Wiktor

Wróciliście już z urlopów ?

Jasiek

Właściwie większość narzekających to jest wynik źle dobranej pracy !

Maciek
@Jasiek

Nie, to nie jest wynik źle dobranej pracy, tylko wewnętrzna jazda wynikająca z takiego a nie innego modelu biznesowego firmy.

Maria
@Maciek

O jakim modelu biznesowym piszesz? Jest to interesujący temat dla potencjalnego pracownika, dlatego pytam o co dokładnie chodzi. Rozumiem, że jesteś lub byłeś pracownikiem HHW Hommel Hercules i możesz się podzielić bezpośrednimi doświadczeniami?

Maciek
@Maria

Jeśli chcesz sprzedawać towar z katalogu HHW, to cena sprzedaży HHW Niemcy do HHW Polska jest na takim samym poziomie, jak Twoi konkurenci spradają już do klientów, więc jak doliczysz kosmiczną marżę, jaką musisz mieć, to masz z bomby ceny o kilkadziesią procent wyższe od konkurencji, więc wylatujesz od klientów na starcie. Żeby coś sprzedać musisz mieć towar do polskich hurtowników lub producentów i zkupami musisz się zająć samemu, więc w dzień dowiedzasz klientów, a po powrocie do domu musisz zająć się zakupem otrzymanych zleceń, jeśli je otrzymasz. Potem dostaniesz ochrzan od kapral kierującego polskim oddziałem, że mało sprzedajesz, że auto jest brudne lub, że deszcz pada, albo że słońce świeci.

Olaf

A teraz co tam słychać bo mam rozmowę na pth

@Olaf

Jak Ci poszła rozmowa? Opiszesz jej przebieg, jakich pytań można się spodziewać? Jeśli zostałeś zatrudniony, to napisz też jaki minęły pierwsze tygodnie pracy, czy jesteś zadowolony z podjętej decyzji? Warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami, takie opinie są bardzo ważne dla osób odwiedzających ten wątek.

Hej

To jest jakiś dramat generalnie praca dla debi....li. Samochód Corsa jak chcesz lepsze auto musisz miec byc mistrzem ssania . GPS w samochodzie i dupsku. Szok dramat.

Jest ok
@Hej

Nie ma dramatu tylko są słabe jednostki ????

Jest ok

Praca nie dla każdego. Szeroki wybór asortymentu, trzeba się trochę przyłożyć aby to ogarnąć ale jest ok.dużo narzędzi sprzedaży. Jak robisz plan i masz głowę na karku to i masz święty spokój. Fajna atmosfera choć flota mocno średnia.

PH Endi

Witam. Czy posiada ktoś aktualną wiedzę na temat rekrutacji i pracy w firmie Bochemie PL ? Warunki finansowe? Flota? GPS? Kadra kierownicz :) ? Warto aplikować , brać udział w rekrutacji ? Z góry dziękuję za pomoc

Spunkj
@PH Endi

Dołączam się do prośby.

Od ostatniej opinii związanej z HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

mm

Ja byście nie kasowali wpisów z negatywnymi wypowiedziami, to pewnie byłyby ich całe strony.

McDonald

Czy ktoś może się wypowiedzieć jakie warunki teraz tam panują? Jak zarobki? Jaka flota?

Burger King
@McDonald

Warunki OK, jak ktoś robi swoje ( plany ) to jest spokój. zarobki w okolicach średniej krajowej, flota - w większości OPLE Corsa lub Astra, aktualnie nowe wchodzą TOYOTA Auris, Corolla.

Justyna

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Szakal

Ktoś z pracujących może wypowiedzieć się na temat pracy w tej chwile obecnie? Puki co są opinie ale sprzed paru ładnych lat... Coś się zmieniło na + / -?

Alicja

@Szukający zaginionego Grala, masz już jakieś doświadczenia związane z firmą HHW? Możesz opowiedzieć coś o przebiegu rekrutacji? Czy wiele czasu minęło od przesłania Twojej aplikacji do kontaktu ze strony pracodawcy? Napisz, gdy będziesz już po rozmowie!

Szukający zaginionego Grala

Cześć wszystkim, idę niedługo na rozmowę o pracę na łódzkie na DT-H. Jak się pracuję, jaka atmosfera ? Jak to wygląda od środka?

Zostaw merytoryczną opinię o HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HHW Hommel Hercules PL Sp. z o.o.