Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Global work

Pracowałeś w firmie Global work i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
ja - 2010-04-11 00:44:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
[usunięte przez moderatora] To samo sie z nimi stanie co z export servisem na hammerfescie
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-07-16
Żródło: pracuj.pl
Norwegia
Firma GLOBAL WORK SP Z O.O.  należąca do międzynarodowego koncernu technologicznego KAEFER Group, realizująca projekty dla budownictwa przemysłowego w kraju i zagranicą, poszukuje pracownika na stanowisko:Monter Izolacji / Offshore MIO/14Opis stanowiska:przedmiarowanie i obmiarowaniemontaż materiału izolacyjnego montaż oblachowania Wymagania:certyfikat GSK Basic Safety & Emergency Training - warunek koniecznydoświadczenie w pracy na stanowisku M
zdjecie uzytkownika
bogaty - 2010-05-05 21:21:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozdrawiam wszystkim serdecznie biorących udział w tej wspaniałej debacie na temat funkcjonowania firmy global work, a szczególność naszą wspaniałą dobrodziejkę Panią Katarzynę. Która niczym filantrop lub jak współczesny Janosik zabiera bogatym oddaje biednym. Jestem pełen podziwu i tak heroicznej postawy. Bravo
zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-05-05 22:11:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Katarzyno ty moja ty jestes jak zdrowie
ile cie cenic trzeba ten tylko sie dowie
Kto cie stracil.
Dzis pieknosc twa w calej ozdobie
Widze i opisuje
Bo tesknie po tobie (i w nawiasie po swojej kasie)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-26 21:26:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dawno nikt nic nie pisał...poszukuję pracy i zastanawiam się czy warto skłądać CV fo firmy Global Work. Chodzi mi o to ile się zarabia a także jaka jest atmosfera oraz czy instnieje możliwość awansu/rozwoju.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global work

Twoj email:
Wiadomość: