logo NEUCA SA

NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

To ja 2017-09-04 04:35
Apka -Ty jesteś nieszczęśliwym człowiekiem. We wszystkim widzisz "zło".Zwolnij się lepiej a nie truje powietrza:)
prezes 2017-09-04 09:23
Szacun!
Zuzula 2017-09-04 12:19
Nie mogę zrozumieć niektórych osób. Tak bardzo narzekają na firmę ale na imprezę integracyjną organizowaną przez Neuca idą. Ponadto jak jest tak bardzo źle to prościej jest odejść do innego pracodawcy!
zdezorientowana 2017-09-04 17:56
Ludzie zapisują się na taką imprezę po to żeby mieć o czym plotkować na następny dzień w pracy i zapić pysk jak to miało miejsce rok temu.
alkoholik 2017-09-05 10:40
No ja mam taki plan, żeby się spektakularnie schlać na tej integracji. Ale za swoje, bo Neuca nie stawia alko :(
Długi 2017-09-06 03:10
A nic by nie było -to jeszcze bardziej byście narzekali.
Dell 2017-09-06 17:33
Szukaj innej pracy. To co się dzieje w tej firmie to parodia.
Były.Obozowicz. 2017-09-07 15:51
Kto wie co dzieje się w Ołtarzwie w magazynie?
D 2017-09-07 21:34
Pojemniki jeżdżą po taśmach a paleciaki po podłodze. A matoły smrodza na forum.
obserwator 2017-09-07 23:04
miss spedycji miesza nadal
wrocek 2017-09-08 00:07
We Wrocławiu siedzimy na nockach od 19 do 5:00-5:30 fajnie co? trzeba wiać.
Złośliwa 2017-09-08 12:40
Nowy kandydat do pracy z całą pewnością nie dowie się nic dobrego ale o pracownikach.! O firmie dowie sie z innych źródeł, że jest dobrym pracodawcą! Zastanawiam się , że ludziom nie jest szkoda czasu na pisanie takich bzdur. W sumie do firmy nie potrzeba ludzi?
Obserwator 2017-09-08 19:03
Żeby nie było że tylko się czepiam. A więc Neuca jako pracodawca jest marką dobra. Wynagrodzenie jest zawsze na czas do tego dochodzą dwie dobrze zorganizowane imprezy. Wszelkie składki zdrowotne etc. są odprowadzane. Do tego dochodzą karty benefit. Więc sama firma jako pracodawca jest ok. Ludzie oraz podwójne standardy traktowania pracowników oraz wszechobecna propaganda to już inna sprawa. A zarobki? No cóż, taki rynek w Polsce i kwoty zbliżone u wszystkich. Moim zdaniem adekwatne do obowiązków.
apka 2017-09-10 17:56
To jest absolutny standard. Wynagrodzenie na czas, benefity, składki i imprezy firmowe.
U nas, jak i u wielu pracodawców jako zaletę a nawet pozycję zachęcającą w ogłoszeniu daje się terminowe wypłaty a przecież to absolutne minimum.
Kwoty nie zbliżają się do tych oferowanych przez konkurencję, tym bardziej że pracuje się w piątek, świątek, sylwester, wigilię etc. na noc itp wracając do domu o 3-4 rano gdzie do najbliższego przystanku jest 1,5km i to praktycznie w centrum algromeracji Śląskiej i trzeba dodać że połowa tej trasy nie jest oświetlona ani nie ma nawet chodnika!
Kwoty zbliżone ??! Na początek 1,4-1,5tyś pln na rękę zdarzały się nawet wypłaty poniżej 1,4

guma1 2017-09-10 20:13
W niektórych magazynach stawia.Ha , ha , ha
Senior 2017-09-12 19:05
Ja wiem z własnego doświadczenia, że ciężko jest zadowolić niektórych pracowników. Może trzeba wziąć się do pracy?
Wacuś 2017-09-12 22:00
A dziś na Katowickim magazynie zagościli dobrodzieje:D
posypały się degradacje a nawet jedno zwolnienie :)
Wielcy Kierownicy i Brygadziści (niektórzy nie słusznie) zostali WYKOPANI z hukiem na stanowiska pracowników szeregowych :)
Dla wielbicielek pani Magdy L ona poszła prawdopodobnie do ZKM :)
Witajcie zmiany ciekawe kiedy NEUCA ogłosi upadłość hi hi
Długi 2017-09-12 22:17
To teraz idioci zobaczycie,co będzie. A od Magdy to to trzy kroki w tyl. Zawsze współpracowała że zmianą,potrafila zorganizowac pracę. A nie jak klika nierobów którzy zostali. Powodzenia dla wszystkich wscibskich,nieszczęśliwych i nierobów
To ja 2017-09-12 22:23
To prawda niektórzy niesłusznie -lata doświadczenia.Zobaczymy co będzie dalej...Ale jak nie znasz podejście do pracy niektórych osób to lepiej się nie wypowiadaj!
Kasia 2017-09-12 23:27
Waus -maz mi pomogl się tu odnaleźć. Pracowałam z Magda 4 lata.Byla ogarnieta,zorganizowana zmianowa. Nigdy bym nie pomyslala,że Nas"opusci ".Wole,urlop-zamiana-nigdy u Niej nie było problemu!.Mysle,że nie będzie teraz źle,ale z pewnością będzie Jej brakować -kobieta ogień. Dziękuję Jej za wiele....
NaWypowiedzeniu 2017-09-13 02:13
W gadkach dzisiaj poleciało czterech funkcyjnych - redukcje etatow podobno. A gadaja ze firma "zgubiła" troche kasy i szukaja oszczędności.
apka 2017-09-13 10:34
Dla niektórych skończył się ciepły, łatwy i bezstresowy ( usunięte przez administratora ) Z resztą część z zmian przeprowadzono na prawdę późno bo te osoby nie wnosiły żadnej wartości dodanej dla firmy.
Śruba 2017-09-13 10:40
Teraz będzie pięknie, bo powoli wszystkie lizusy od Michała H. opanowuja MS.Teraz Apka będziesz szczesliwa haha
Ciekawy 2017-09-13 10:52
A jakie dokładnie roszady?
Powodzenia neuca 2017-09-13 12:22
W neuca dzieje się coraz gorzej kadra menadżera tylko wymaga i popycha niech dalej tak ludzi zwalniają a niedługo albo ludzie pujdą na l 4 albo sami się pozwalają tylko niech ci na stołach wezmą pod uwagę że ludzi nie ma do pracy a Ukraińcy już nie chętnie u nas chcą pracować za te pieniądze nic pozostanie kadrze pracować samemu na magazynie
Śruba 2017-09-13 13:20
No przecież "gołym okiem "widac na magazynie. Chyba że Jesteś z zewnątrz!
Sara 2017-09-13 13:23
Ty wnosisz najwięcej!!!!
Powodzenia neuca 2017-09-13 13:31
Jak jedna osoba na zmianie będzie zarządzać na magazynie tzn funkcyjne i brygadzista to powodzenia neuca
chichot 2017-09-13 14:48
Eee tam. Na MR brygadziści byli tylko od mejli i grafiku. Wszystko za nich robili liderzy. Liderzy zostali więc wszystko będzie się kręcić. Przeważnie...
Nowa 2017-09-13 15:35
No to może wreszcie Adam P.wezmie się do roboty. Ten jego nowy "partner " nie będzie już za niego robić haha
Ja i on 2017-09-13 17:28
Piszą Ci co z nią nie robią. Nie goni tylko współpracuje -a ie tak jak inni siedzą na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Roszady 2017-09-13 20:07
Kto wie co dzieje się w Ołtarzewie w magazynie?
Monika 2017-09-13 21:44
atmosfera to z rok temu to może jeszcze jako taka była.Ale nie teraz ludzi pozwalniali tych którzy potrafili się wstawić za pracowników.Nieudolni kierownicy kulfon i gumiś .Ogólnie jak chcesz się czuć jak murzyn i poczuć brak szacunku to już ta firma o to zadba dla Ciebie
Ciekawy 2017-09-13 22:21
Ach Ty bystrzaku. Chyba logiczne że z zewnątrz.
Śruba 2017-09-13 22:55
No to po co Ci to wiedzieć????.Nie bądź zbyt Ciekawy
Ciekawy 2017-09-13 23:34
Nie bądź taki ciekawy bo ci śrubę dokrece. A słyszałeś że osoby które używają więcej niż trzech pytajnikow mają zaburzenia osobowości?
Neto 2017-09-14 05:51
No nic myślę że czas sie pakować i spadać do innej firmy.
F2 2017-09-14 08:09
No. F1 to wyjatkowo zna sie na rzeczy....
Czas pokaze 2017-09-14 23:18
I, co Ci którzy byli niezadowoleni z byłej ekipy w Kato... Teraz Wam będzie lepiej? Zobaczycie gderajace kurki,czy będziecie znosić "złote jajka "
apka 2017-09-15 12:28
Nie ma żadnej logiKi i argumentów w tym co piszesz. To tylko jakaś forma wyładowania frustracji.
Podziękowano lub zdegradowano osoby nijakie i nie wnoszące nic do funkcjonowania firmy. Tyle.
Teorie o H. to sobie wsadź w odpływ... Wystarczy prześledzić moje wcześniejsze wpisy
Śruba 2017-09-15 13:51
Apka-Ciebie to pasowaloby wsadzić,Ale w sumie to nie mam pojęcia Gdzie!Twoje wywody,wypociny to "bokiem wychodzą "i tyle w temacie.
apka 2017-09-16 11:18
Bardzo merytoryczna i rzeczowa odpowiedź. Nie będę polemizował na tak niskim poziomie.
Pamięć 2017-09-17 20:53
Wszystkie kurwi--szony powinny wylecieć- wraz z tym łysym lumpem.
Szok 2017-09-18 16:16
W Gądkach zmiany tylko kto ma lepiej w ramach solidarności kruszy się pozostała kadra i pracownicy
gucio 2017-09-18 16:31
Tak przez ciekawość, kto jest tym lumpem? Bo jest kilku łysych i paru bardzo krótko ściętych...
Lukrecja 2017-09-20 08:45
Ja chce napisać coś adekwatnego -czyli coś co należy wpisywać na takim forum.Pracuje w Neuca już kilka lat.Jal każda praca -robic należy. Nigdzie za leżenie Wam nikt nie zapłaci.Wyplata na czas, benefity,wyprawki dla dzieci, imprezy.Wiec jak ktoś jest niezadowolony to niech szuka coś innego. Nie rozumiem wylewanie zali,bolu -w taki sposób i za pomocą takiej formy wyrażają się słabełusze.
Wacuś 2017-09-20 09:24
Najlepsze tutaj są wypowiedzi zakonspirowanych kierowników i wazeliniarzy :D
W kato nawet lotusy lodżią pozabierali ha ha a ty Lukrecja sie nie spuszczaj nad benefitkami wyprawkami bo możemy się ciężko zdziwić jak by je zabrali albo ucięli do minimum :D
Neuca szuka oszczędności na maksa wiec szykujmy się na wszystko...
P.S- O ile firma nie padnie niebawem albo nie zamkną jakiegoś magazynu bo tak prezeski mało w tym roku zarobiły he he
Lukrecja 2017-09-20 11:39
Wacus może i tak.w sumie w Farmacolu nie mają dodatków i też żyją. Padnie firma to pójdziemy do Biedronki. A Ty może szukaj pracy czym prędzej.
Marta 2017-09-20 16:02
@Lukrecja od jak dawna pracujesz w NEUCA SA? Co najbardziej nie podoba Ci się pracując tutaj? Co byś dokładnie zmieniła w firmie? @Wacuś nie można na forum nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszesz komentarz.
HTTC 2017-09-21 17:04
Nic się nie będzie działo. Wielki teoretyku. Oni zdają sobie sprawę że tymi zmianami nic wielkiego się nie zdziała. Tu potrzebny jest zdecydowanie większy magazyn i zgrana obsada która ciągle się uszczupla bo gdzie indziej płacą lepiej a nowi przychodzą to totalne wynalazki bo za te grosze nikt normalny się nie zatrudni.
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA