logo NEUCA SA

NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

kuntakinte 2017-01-19 12:34
Aniu auto służbowe dostaniesz napewno,z doświadczenia wiem,że nikt w firmie nie zdaje samochodu-możesz sobie jeżdzić nim do domu,wożić dzieci do szkoły a nawet na wycieczki jeżdzic:) ale musisz się nagłowić aby to potem stosownie udokumentować :0 Pozdrawiam
Zadni Admirał Floyd 2017-01-19 20:15
Jak to mawiali starożytni Rzymianie, którzy większość swoich spostrzeżeń zamknęli w pełnych mądrości łacińskich sentencjach - tertium non datur. Albo tu działa cenzura i to dziwna cenzura, bo nie na rzecz pracodawcy, ale na rzecz szefowej jednej zmiany w konkretnej jednostce, albo wspomniana, przeurocza skądinąd, adeptka czarnej, niczym otchłań piekielna magii, jednym pstryknięciem swoich gibkich palców zniknęła mój wpis. Jak tam było, tak tam było, jak to mawiał dzielny wojak Szwejk (jeszcze nigdy tak nie było, żeby jakoś nie było). Okrywam rzecz całunem zapomnienia i powtarzam, że w pełni zgadzam się z opinią przedmówcy, bowiem jedynie pani prezes pracuje, wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy wtykają jej szpilki. To nie ludzie - to wilki! Łubu dubu, łubu dubu, nieeeeech żyje nam! A w ogóle jest świetnie! Królowa kier przychyla nieba, skonfundowanym nadmiarem niespodziewanego szczęścia, proletariuszom, a z powały sypie się im na łby manna, niczym smakowity łupież. I patrzą na tę mrówczą pracę Bojowników Wyniku te straszliwe obiboki (tfu!) z tej przeklętej przez samego Stwórcę drugiej zmiany. O tempora, o mores! I ten kierownik, kompletna patologia, zadaje się z kobietą i to w dodatku żywą. Kto to widział takie rzecz, panie kochany? I paragrafu na to nie ma? A w dodatku, powiem panu, ona jest czyjąś córka. Jak tak można w ogóle, żeby kobieta była czyjąś córką, proszę pana? I to jeszcze nie jest wszystko, żeby pan sobie nie myślał. Ostatnio wyszło na jaw, pan nie uwierzy, że ona, ta co z tym kierownikiem, wie pan? No, że ona jest córką swojej własnej matki. To jest jeden wielki skandal! W głowie się nie mieści! Ruja i porubstwo! Sodoma i Gomora! Takie rzeczy, proszę pana, takie rzeczy w tym Wrocławiu.
Haha 2017-01-19 21:35
Haha pięknie ujęte. Na poważnie to się już nie da ogarnąć tej żenady forumowej ... :D
Zadni Admirał Floyd 2017-01-20 07:18
Rear Admiral jest zobowiązany szczerze za te miłe słowa. To go zmotywuje do dalszej, wytężonej pracy na odcinku paszkwilu korporacyjnego.
DB 2017-01-20 14:58
Kiedyś nic nie trzeba było dokumentować (nawet kazali GPS-y powyjmować.) Trzeba było określić ilość km przejechanych prywatnie i od tego płacisz podatek. Np oświadczasz 300 miesięcznie a jeździsz ile chcesz bo masz kartę paliwową i darmowe mycie samochodu ( niekoniecznie służbowego). Pewnie dalej się tym Farmada zajmuje.
Anonymous 2017-01-21 14:52
Aniu, a to auto nazywane jest autem _służbowym_, czy służbowo-prywatnym?
Widzę, że szykuję nam się specjalistka na miarę tej firmy. ;>
apka 2017-01-22 23:06
Sytuacja na rynku pracy jaka zaczyna się klarować każdy widzi. Dziwi zatem podejście kierownictwa w Katowicach.. chociaż nie, Zarządu w Toruniu bo panowie P i M mają raczej w tej kwestii mało do powiedzenia.
Zamiast realnie podwyższyć podstawy i zrównać je z realiami jakie zaczynają panować regionie to na czysto nowo przyjęty dostanie 1400pln a pod firmą trochę więcej(na czysto 160h)
Jeżeli waszą strategią jest zapełnianie braków kadrowych ludźmi z łapanki od agencji a od jakiegoś czasu trafia do nas po prostu szrot albo tacy którzy po paru pierwszych wypłatach uciekają czy Ukraińcami którzy nie rozumieją słowa po Polsku i nie znają alfabetu to powodzenia.
Odchodzą ludzie którzy na prawdę stanowili realną wartość dla firmy. Ludzie zaangażowani, którzy w miarę możliwości starali się rzetelnie i Z GŁOWĄ wykonywać powierzone obowiązki.
Ten proces będzie się jeszcze pogłębiał o czym chyba wiecie bo jakimiś kanałami to dociera.
Także fakt że stanowiska i awanse są zaklepane przez "Zawiercie" nie nastraja do długotrwałego przywiązana do Neuca Katowice, no chyba że jest się z Zawiercia.
Także reasumując. Mam nadzieję że sztab krawaciarzy z Torunia wychyli trochę nosa zza tych projektów sekciarskich spotów, ankiety czy innych bzdur i zajmie się realnymi problemami tutaj w Katowicach.
miłość 2017-01-23 13:36
kocham neuce.
xalion 2017-01-23 13:43
Kasiu ja pracuje w tej drugiej grupie gdzie kierownikiem jest młody facet i powiem Ci że atmosfera jest fajna , jak ją jakieś zgrzyty od razu jest to wyjaśniane , nie ma żadnych pretensji do nikogo gdyż wszyscy pracujemy jako grupa i pomagamy sobie wzajemnie i nie robimy wspomnianych przez Ciebie nadgodzin w takich ilościach jak zmiana o , której wspominasz . Wszystko zależy właśnie od nastawienia kierownictwa do pracownika.
kuntakinte 2017-01-24 11:13
hm...zapewne chodzi o kiero MK :) jest naprawde świetny :)
neuca 2017-01-24 17:34
zgadzam się w 100 % fajna zmiana , atmosfera super . A co do kierownika: młody, ambitny z dużymi perspektywami i wiedzą.
Zapytanie do magazynów centralnych 2017-01-24 20:44
Szybkie pytanko do pracowników magazynów centralnych. Naprawdę macie taki sajgon w styczniu i robotą się nie wyrabiacie, że pakiety do was spływają z realizacją za 48h???
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-25 15:44
Mamy to w głębokim poważaniu
Misia 2017-01-25 18:56
Pracuję dla Neuca już dość długo i jestem bardzo zadowolona. Wszystko jest w terminach , atmosfera super cóż więcej można wymagać? Zawsze znajdą się ludzie dla których oplucie innych to chyba przyjemność?
Moni 2017-01-26 11:47
Cześć, przyglądam się Waszym wypowiedziom i nie znajduje za wielu dotyczących pracy w telemarketingu. Widzę, że są oferty pracy w Katowicach na pół etatu. Ktoś może coś powiedzieć o pracy? ludziach? kierownikach?

dzięki!
smieszne 2017-01-26 15:22
obiboki no smieszny tekst .. szkoda ze to zmiana Macka sie wyrabia a Lili zmiana mimo ze maje nie raz mniej zostaja godzine lub dwie dluzej ... Reklamacje i towar ktorego mamy duzo wiecej + robienie na dniowkach nocki dla drugiej zmiany , noo przykro ale obibokami nazwac ludzi z macka zmiany nie mozna..
nick 2017-01-26 16:10
dajcie se juz siana - cała Polska juz wie, ze się nie kochacie i którzy kierownicy sa do bani a którzy wprost idealni. Dajcie se po ryjach i finito.
Nie po to powstało to forum i juz rzygac sie chce z waszych marnych wypocin i proby podkrecania tematu. bo cos tak czuje ze tu jedna osoba która ma za duzo czasu wolnego probuje sie rozerwać ale serio - marnie idzie
Zadni Admirał Floyd 2017-01-27 19:18
Podpisuję się pod tym wszystkimi łapami (zadnimi również).
Zadni Admirał Floyd 2017-01-27 19:32
Wykryłaś spisek? Jednej osoby? No nie gadaj! Kto taki? Kto mógłby być tak wredny, żeby z samego nadmiaru wolnego czasu jeździć na Pani Jeziora, niczym na Sherlocku Holmesie, przebranym za kobyłę. Aż mi się wierzyć nie chcę w istnienie takiego podczłowieka, takiego bydlęcia w ludzką skórę obleczonego. I tak na forum? Gdzie cała Polska? Chamstwo i drobnomieszczaństwo! Woda na młyn wywrotowych sił reakcji! Pokaż mi toto palcem, to wyciągnę konsekwencje. Wyprowadzę za magazyn i rozstrzelam.
Ivan Majtybez 2017-01-27 19:48
Oj, bo Ty nie rozumiesz! Nie ma czasu na takie pierdoły, jak kompletowanie zamówień, kiedy trzeba oddawać hołd Przedwiecznej Bogini. Jak mawia Stary Testament:
"Tam się będą potykały dzikie zwierzęta z koczkodanami, i pokusa jedna drugiej ozywać się będzie; tam leżeć będzie Lilith, a znajdzie sobie odpocznienie."
bezrobotna 2017-01-28 13:24
Czy ktoś coś wie na temat pracy na magazynie ( szykowanie zamówień) w Neuca RZGÓW??? Czy wart tam , jaka tam atmosfera, kierownictwo, w posredniaku zapewniaja ze pracuja tylko na jedna zmianę 8-16 ???
prezes 2017-01-30 20:57
Ja nie mam
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-31 02:52
Ale my też Ciebie mamy.
prezes 2017-01-31 09:28
Rozpisujesz się co lub kogo masz w jakim poważaniu, może dla równowagi napisz o kimś kogo lubisz, szanujesz, masz kolegów, przyjaciół? Na pewno nie jesteś złym człowiekiem ...
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-01-31 11:16
Psychoanalityk znalazł tutaj się. Istnieje takie pojecie jak dane osobowe i nie będę na publicznym forum
pisał takich rzeczy. Proponuje Tobie spojrzenie w lustro i porozmawianie z osobą która jest w lustrze.
prezes 2017-01-31 11:27
Dzięki za radę, nie wstydzę się swojego odbicia :) I wierzę w ludzi, również w Ciebie

pozdrawiam niezobowiązująco
Miras 2017-01-31 16:34
KOBIETO PRZESTAŃ PISAĆ!!!
prezes 2017-01-31 17:32
gratulacje, zdemaskowałeś mnie
Młodzik 2017-02-03 10:36
Czy Neuca ma jakieś nowe oferty dla RH? Bardzo mi zależy na pracy w dobrej firmie i gdyby ktoś miał wiedzę w tym temacie będę wdzięczny. Czy dają samochód, telefon?
Lewy= 2017-02-04 12:17
Tak, wszystko dostaniesz.A może i samolot na prywatny użytek. Powodzenia młody,jesteś zapewne przyszłością nie tylko tej firmy, ale i narodu.
prosiaczek 2017-02-06 07:19
witaj,tak dostaniesz zarówno samochód ,jak i telefon,dostaniesz również laptop-zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia pracy-a teraz kupili nowe samochody-renault megane-tak więc jest naprawdę dobrze.
Nie rozumiem wypowiedzi kolegi-który pisze ,że dostaniesz nawet samolot-odnoszę wrażenie ,że kolega troszkę kpi,ale ja pracuję w tej firmie 10 lat i wie,m co mówię.
Zarobki równieŻ mają bardzo dobre-natomiast od razu mówię ,że dość często jest się w rozjazdach i poza domem.
Jedynie to ciężko przejść rekrutację,przeważnie są to rekrutację wewnętrze,chociaż czasem zdarza się,że rekrutują z zewnatrz.Trzymam kciuki i podrawiam
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-06 17:45
A mnie dali statek kosmiczny bym mógł bujać w obłokach.
prosiaczek 2017-02-07 08:49
No cóż , z tego wynika ,że miałeś więcej szcześcia niż my-żaden z nas nie zasłużył najwyraźniej na statek kosmiczny-ale reasumując zdecydowanie wolę bujać się meganką niż statkiem-tańsze paliwo-a co ja mówię,na paliwo też dają:) więc chyba brak mi argumentów kolego:)
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-07 15:38
Jak Tobie cewka pójdzie w megance, to nawet deputat do benzyny nie pomoże i staniesz na drodze. U mnie poruszanie wokół orbity jak atom daje wieksze możliwości.
ciekawy 2017-02-08 21:37

Witam,

Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Reprezentanta Handlowego. Możecie coś bliżej powiedzieć na ten temat? Jaka wygląda wyrobienie planów i czy są one realne? Jakie samochody posiada firma dla RH? z góry dzięki za informację
Anonymous 2017-02-10 20:50
Akurat RH są dla firmy bardzo istotny i od wielu lat są traktowani znacznie lepiej niż pozostali pracownicy. Dobry RH zawsze ciągnie za sobą wiele aptek i firma nie może sobie pozwolić, żeby razem z nim przeszły one do innego hurtownika. Dlatego mają dobre zarobki, służbowe samochody również do prywatnego użytku i inne przywileje. Powodzenia w karierze, młody!
inżynier 2017-02-11 09:13
Jak wygląda praca w IT? Widziałem, że mają cały czas sporo rekrutacji, a nie mam zbyt wiele doświadczenia, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć?
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2017-02-12 08:49
To wygląda tak. Siedzisz i na jakiś sygnał idziesz tam podpiąć jakiś kabelek do sieci, a to przenieś komputer na inne stanowisko, a to komuś tabelkę pomóc zrobić w excel, a to że jesteś tam od zamiatania i nie rozwijasz się i po jakimś czasie wkurzasz się i odchodzisz z takiego syfu.
Zozolek 2017-02-12 12:23
Świetny pracodawca i tylko ludzie bez polotu i zapału do pracy piszą te bzdury na portalu. Jak się człowiek zaangażuje w to co robi to nawet jeśli nie jest to jego powołaniem będzie z pracy zadowolony. Jednym z filarów firm są pracownicy i tu tkwi problem wielu firm.
Waldek-spedycja 2017-02-12 12:51
Znów jakiś nawiedzony po spotkaniu z zarządem. Jaka to firma-to widać. Z miesiąca na miesiąc coraz mniejsze zarobki a więcej pracy. Galernicy z Torunia już tak zapalają światła na latarniach, że nie widzimy
drogi poprawy.
prezes 2017-02-12 23:25
Ciekawe, od czego Ty jesteś i dlaczego nie odchodzisz, choć kabelki, jak widać, masz cały czas podłączone
Pam pa ram pam 2017-02-14 11:53
Brawo Prezes. ! Dosoliłeś temu tumanowi wiejskiemu.
ostatni sprawiedliwy 2017-02-15 13:53
Ta firma schodzi na psy, człowiek cały rok ciezko pracuje po to zeby mocno mu obniżyć ocene roczną, żeby za dużo osoób podwyżek nie dostało, to chore. Ludzie masowo sie zwalniają a ci zamiast robic cos zeby pozostali zostali to dalej terror sieją, taka Doris G znana w gadkach br, chodzi i stosuje mobbing psychiczny, chodzi i patrzy do kogo by sie przyczepić, ile ludzi jeszcze ma sie z jej powodu zwolnić zanim każdy pojmie gdzie leży problem ? Tak to jest jak ludzia odbija władza i czują się boscy i najlepsi. Zamiast ludzi doceniać to odbija się ich oraz ich motywację.
Guma 2017-02-15 16:05
Doris G kiedyś br na MS też stosowała terror psychiczny, to przenieśli ją na MR-bo ogólnie miała byc wyrzucona z roboty. Ale dobra znajoma pana od ślimaków który załatwił jej że dalej pracuje. Tylko w tym
momencie powinna stosować terror psychiczny wobec ślimakó, bo lubi sie ona przyślimaczać.
Marszal 2017-02-18 14:39
Ile płacą na magazynie w neuca gądki słyszałem ze mozna dobrze zarobić?
Mario 2017-02-18 15:41
jezeli interesują Cię zarobki 1900-2000, lubisz nadgodziny, pracować na 3 zmiany razem z weekendami obowiązkowymi i w wszystkie święta, masz bardzo ale to bardzo silną psychikę , lubisz być traktowany jak śmieć bo znowu przełożonemu coś nie wyszło i musi na kimś wyładować emocje, to ta praca jest dla Ciebie jak stworzona. Tylko nie zapomnij do pracy przyjeżdzać poł godziny wcześniej żeby mieć gdzie zaparkować
Marszal 2017-02-18 16:49
A ktos mi powiedział ze zarabia tam 2600 jako zwykły magazynier
Katowice 2017-02-18 19:57
Nie pisz tego głośno bo Cię Katowice pożrą...
Guma 2017-02-18 20:07
Ale Katowice są najlepsze i wprowadzają super rozwiązania. I dlatego zarabiają jak śmoecie....hahhahah
Mario 2017-02-19 12:16
2600 ale brutto ! :) + premia chyba do 200 albo 300 zl brutto juz nie pamietam, to sie zgadza :)
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA