NEUCA SA

Jarocin

Opinie o NEUCA SA

king 2016-09-05 22:10:06
czy nadal potrzebny wam nowy Dyrektor Biura Sprzedaży Szpitalnej? swego czasu widziałam bardzo dużo od was takich ogłoszeń w intwenecie, ciekawe czy aktualne
tele 2016-09-06 22:20:20
to prawda chyba w każdym biurze mamy takie same zdanie
przychodzimy do pracy z myslą o tym żeby jak najszybciej wyjść bo po 1-2-3 nie myslisz już racjonalnie co za idiota to wymysla
birfy 2016-09-06 22:21:46
king ja wiem doskonale o których ty rekrutacjach się rozpisujesz, ale weź to proszę otwórz i datę sprawdź - to są przecież rekrutacji nieaktualne sprzed 2 lat
Free 2016-09-09 00:20:38
Bozia nie rychliwa, ale sprawiedliwa. Świństwa robione pracownikom prędzej czy później wracają, ale zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z nieoczekiwanej strony. Zwolnią z pracy, auto ukradną, komuś żona ciężko zachoruje albo dziecko złamie rękę. Takie to życie jest sprawiedliwe, zawsze oddaje. Zło złem, dobro dobrem.
tomek 2016-09-09 09:51:44
A wiadomo jaka aktualnie panuje atmosfera w firmie?
apka 2016-09-10 14:32:45
Dziękujemy panom dyrektorom w Katowicach za zebrania w czwartek oraz piątek i wyjaśnienie kwestii zmian w sposobie wynagrodzenia jak i zapewnieniu że nie jest to podyktowane otwierającym się nieopodal Farmacolem.
Proszę zwrócić uwagę że umiejscowienie Farmacolu będzie diametralnie lepsze a nie w tym szczerym wygwizdowiu do którego trzeba przejść 1km nieoświetloną drogą bez chodnika.
Większość szeregowych pracowników ma nadzieję że otwarcie Farmacolu zmobilizuje jaśnie panujący zarząd do zlitowania się nad swoimi jucznymi zwierzętami które od lat pracują praktycznie za taką samą stawkę przy coraz większym natężeniu pracy.
mojra 2016-09-10 16:52:38
czy nadal w firmie jest potrzebny Stażysta w Dziale Projektowania Usług IT (Analiza Systemowa)? widziałam gdzieś chyba ogłosznie
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2016-09-10 21:36:32
Witam. Jak tam wypłaty sierpniowe? Zadowoleni jesteście z tych 1956 zł? W Gądkach ludzie ze Spedycji chcą idź na L4 w najbliższym czasie. Więcej maja na l4 i dorabianiu sobie gdzież indziej.
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2016-09-10 21:37:17
hjkl 2016-09-10 22:58:23
@ KomuZbychuWszedłwTyłek. - a na jakim stanowisku tyle sie zarfabia? to chyba nie jest najgorsza wypłata ?
MychaMS 2016-09-11 13:31:58
Farmacol juz rozpoczął rekrutację. Wiadomo, że jeszcze nie aż na taką skalę, ale jak otworzą nowy magazyn to chcą już mieć pewnych ludzi. Na rozmowie kwalifikacyjnej jak powiedziałam, że jestem z Neuca logistyka to robotę już miałam zapewnioną. Można negocjować sobie podstawę w zależności od kwalifikacji a jak wiadomo to praca niczym się nie różni od tego co jest w Neuce.
Na rozmowie dostałam ofertę podstawy 2500 plus premia, także chyba się skuszę tym bardziej, że mam dużo bliżej nie pracy i nie muszę iść sama przez ciemną, niebezpieczną drogą.
ehe 2016-09-11 13:47:09
Hej, a wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Chętnie bym się załapał, bo zależy mi na doświadczeniu zdobytym u nich. Dziękuję za odpowiedź
UWAŻAJCIE NA FARMACOL 2016-09-11 23:02:34
HAHA ostrzegam !!! czytelników tego forum o kłamliwych komentarzach zachwalających FARMACOL. Pracowałem tam długie lata i znam warunki oraz możliwości tej firmy.Będą Wam tu pisać,że jest świetnie oraz w superlatywach nakłaniać do zmiany pracy.Ten sam syf co u Was jest i tam.Oni też czytają fora i szukają naiwniaków !!! Zanim zmienicie pracę,zastanówcie się.Wyzyska,mobbing,poganianie człowieka,ciągłe pretensje,zakaz palenia,jakiś czas temu zakaz picia wody na magazynie!!! ,zakaz jedzenia na magazynie.Kolega dostał 9zł na rękę.W piątek nacisk o przyjście w sobotę,a gdybyś walnął niedzielę to nie było by źle.... OSTRZEGAM! Najpierw sobie sprawdźcie grunt,a później zmieniajcie pracę. Farmacol buduje nowy magazyn,zgadza się,ale myślicie że za swoje pieniądze? Wy na to zarobicie pracą za marne złotówki,po najniższej możliwej stawce. Farmacol to nie Mikołaj. Użytkownik MychaMS zakrawa o śmiech do rozpuku ....
pavty 2016-09-11 23:24:57
@ UWAŻAJCIE NA FARMACOL - ale tu pioszemy o firmie NEUCA SA....
UWAŻAJCIE NA FARMACOL 2016-09-12 00:37:27
W treści tego wątku pojawia się oferta pracy w Farmacolu. Dlatego napisałem mój powyższy post,aby unaocznić to w jaki sposób firma ta pozyskuje pracowników.Na magazynie tej firmy rotacja pracowników to normalność,dlatego proszę nie dziwić się dlaczego pojawiają się tego typu informacje zachwalające prace w Farmacolu. Po prostu brakuje rąk do pracy. Wystarczy spojrzeć na terminowość dostaw do aptek.Wyjazdy kierowców wołają o pomstę do nieba,bo kto ma przygotować ten towar jeśli sam nie wskoczy do pojemników ... Czy u Państwa przygotowywanie wyjazdów polegające na skanowaniu pojemników PRZEZ KIEROWCÓW to normalność? W Farmacolu to dzień powszedni.W odwrotnym przypadku można wyciągnąć z kieszeni różaniec i czekać na zbawienie.
Znudzona 2016-09-12 05:12:35
To co tutaj robisz skoro jesteś pracownikiem Farmacolu? Czyżby Kierownik próbował ratować dobre imię Neuci?
drożdż 2016-09-12 08:58:34
Ogólnie niektóre rozterki, które tutaj widzę, to jak dla mnie szukanie dziury w całym. Ja w zasadzie chciałbym się jedynie dowiedzieć, czy pojawi się w najbliższym czasie możliwość zgłoszenia chęci aplikacji do pracy?
UWAŻAJCIE NA FARMACOL 2016-09-12 10:20:08
Czy w którymś zdaniu nawołuje i polecam bądź to Neuce lub Farmacol?
Jedynie otwieram oczy przed fałszywymi komentarzami.
Zanim na hura rzucicie Neuce lub innego zleceniodawcę,sprawdźcie dokładnie gdzie kierujecie swoje kroki,bo łatwo dostać się z deszczu pod rynnę ....
Kolejny dowód na to,że w Farmacolu braki kadrowe,to dziesiątki ogłoszeń na różnych portalach dla szukających pracy i to nie tylko tej najniższej kadry na magazynie,a również stanowiska kierownicze,marketing itd.
Ludzie zatrudniają się i uciekają,bo ciężko wytrzymać tą atmosferę,wszędzie panujący chaos,a o zarobkach nie ma już sensu pisać po raz kolejny. Jeśli jesteś w sytuacji,że nie masz grosza przy duszy,ściga Cie komornik,żona gnębi,a pies już dawno nie je Ci z ręki-zatrudnij się ....
janke 2016-09-12 10:24:34
a niby w czym konkretnie się ma przejawiać ten chaos o którym tak ogólnikowo wspominasz w swoim komentarzu? mnie poza tym osobiście bardzo interesuje stanowisko pracy u was jako Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej, tylko nie wiem czy temat nadal jest aktualny
pik 2016-09-12 11:34:23
Dla mnie to nie ejst nic złego i dziwnego, że pojawiaja sie oferty pracy, wiadomo można to odbierać na dwa różne sposoby albo ludzie rezygnują albo ludzie chca pracować, nikt na siłę uwiazany nie jest z nimi umową
UWAŻAJCIE NA FARMACOL 2016-09-12 12:16:54
Jeśli nie widzisz formy w jakiej publikowane są te wpisy,to albo podszywasz się pod autora,albo jesteś typowym "kandydatem" do pracy w tej firmie ... 9zł na rękę na umowie śmieciowej - czy to jest godna płaca? Daje to około 180h w miesiącu bez sobót i niedziel...ale i tak "zmuszą Cię" do tego żebyś przyszła/edł,w odwrotnym razie pakuj się.W tym nocki i popołudniówki płacone tak samo jak i ..dniówki.Umowa zlecenie,bez prawa do czegokolwiek.Sumując 1600zł do ręki za miesiąc oderwania od rzeczywistości.To spełnienie Twoich marzeń ?
Znuj 2016-09-12 13:02:36
Mi się wydaje, tak apropos NEUCA SA że Ty chyba coś mocno przesadzasz, owszem, no praca nie jest najłatwiejsza na świecie, jest dość wymagająca, ale nie robiłbym jednak jakichś wielkich zgrzytów, nie tacy jak Ty dają sobie tutaj radę, więc na spokojnie
UWAŻAJCIE NA FARMACOL 2016-09-12 14:42:59
Przekonaj się sam.Dać sobie radę człowiek da,ale czy warto za taką jałmużnę ?
mamamuiminka' 2016-09-12 14:57:23
jakąś wysokość wynagrodzenia rozumiesz jako jałmużnę? napisz proszę jakich stawek mogę się ewentualnie spodziewać jak mi się uda mdo nich dostać do pracy i na jakim ty ewentualnie tam u nich pracowałweśś
shh 2016-09-12 16:03:32
Ja to bym się chętnie załapał, bo zalezy mi na doświadczeniu zdobytym u nich, to dobry znak, że się dobrze dzieje. A wypłata jest w pełni terminowa? Dzięki
farmakołchoz 2016-09-12 19:48:25
...ale spamujesz haha
W Farmacolu nie zdobędziesz,a stracisz nerwy,czas,przyjaciół,włosy na głowie,samopoczucie,wiarę w siebie,premię i marzenia.
serek 2016-09-12 19:52:48
shh a na jakie konkretnie stanowisko pracy chcesz się u nich dostać? o to mnie tez bardzo ciekawi i chciałabym wiedzieć czy na serio można się u nich uczyć i rozwijać
KomuZbychuWszedłwTyłek. 2016-09-12 22:22:12
W tej firmie można nauczyć się tylko debilizmu.Mózg przestaje odróżniać rzeczywistość od tych wspaniałych projektów, wciskania wykresów do mózgów , wspaniałych zebrań z zarządem i
tym kretyńskim corocznym ocenianiem pracownika co ponoć daje Tobie podwyżkę o kilkadziesiąt złotych raz na 3 lata. Ta korporacja to jedno wielka ściema -tracąca czas i pieniądze na te bzdury. Kiedy Ci wspaniali menadżerowie zrozumieją że ludzie przychodząc do pracy na 8 godzin, chcą zarobić kasę i pracować a niewciskanie kitów od kitów. Komuna " Panowie Magnaci" już skończyła się i nie czas w 21
wieku robić zebrania partii zakładowej i mówić ludziom przez 3 godziny kto "ukradł parówkę"
Omijać taki plebs jak najdalej.
gosia 2016-09-13 08:40:56
Jak nie korzystasz z ewaluacji @KomuZbyszek to tylko twoja starta bo rzeczywiście można mieć z tego podwyżkę ale taki olewacki stosunek niestety nie przejdzie
Tomek 2016-09-20 12:47:20
Coś wiadomo o pracy reprezentanta handlowego ?
Praca w terenie czy tak nazwali call center? Mam rozmowę w przyszłym tygodniu i wole wiedzieć co mnie czeka...
stasiek 2016-09-20 12:49:05
Specjaliści ds. zakupu materiałów budowlanych rzeczywiście mogą liczyć na dobre zatrudnienie, ale nie wydaje mi się, żeby pokazało się ostatnio żadne ogłoszenie pracy.
leonidas 2016-09-20 22:02:32
atmosfera super tylko sie zapisac jak lubisz nadgodziny itp mnie juz tam nie ma od 5 lat i dziekuje Bogu ze mnie z tamtad wyrwal
Truck 2016-09-20 22:29:36
No Neuga jest naprawdę w formie, warto próbować się tutaj dostać
prosiaczek 2016-09-26 11:33:29
Polecam gorąco prace w telemarketingu Katowice-nasze zarobki sięgają rzędu 2800-3400zl netto,oczywiście przy wykonaniu targetów-ale przynajmniej człowiek wie za co tak ciężko pracuje
dfghj 2016-09-26 11:54:44
oo no proszę i to w dodatku netto to już w ogole calkiem sporą sumkę będzie można zarobić powiem ze elegancko wiedze ze kiedyś szukali osob na praktyki w biurze BHP nie wiecie czy nadal szukają może ?
prosiaczek 2016-09-26 14:33:56
dfghj-u nas nic nie wiadomo na ten temat,przyznam że nawet nie było rekrutacji wewnętrznej-chyba że zewnątrzna,wtedy my nie mamy żadnej informacji na ten temat:(
pik 2016-09-26 15:22:13
Widziałem wcześniej ze kogoś poszukiwali jednak teraz nie wiem czy to dobry czas na znalezienie pracy zazwyczaj jest cieżko i zbyt dużo firm nie prowadzi rekrutacji chyba ze mówimy o jakiś wyjątkowych sytuacjach to pewnie wtedy
Xara 2016-09-27 10:46:13
Firma sięga dna! Codziennie nadgodziny, nawet na popołudniu musimy zostawać. Co z tego że kierownicy przyjadą na magazyn wieczorem, przejdą się, popatrzą na słupki i pojadą do domu się wyspać. Ile jeszcze będzie to trwało?? Może jak ktoś padnie na pysk, albo karetka wywiezie kogoś!? Co z tego że podniesiecie nam podstawy, jak i tak obetniecie nam premię! Zastanówcie się nad tym wszystkim, bo droga do konkurencji jest prosta!
Maniek 2016-09-27 12:10:47
Nadgodziny są przecież z tego co wiem wypłacane na czas
prosiaczek 2016-09-27 12:36:13
Magazyn Katowice-aplikujcie na TM-naprawde warto,w tej chwili poszukują na pół etatu w godz 18-22 oraz 17-21,proponują 900zł na poczatek na łapkę ale po ok 3 miesiącach na połówce można i 1200-1300 zl na łapkę wyciągnąc-naprawde warto,wiem że to tylko taka kasa ale za to tylko 4 godz pracy-chyba jedna sobota w miesiącu.
pik 2016-09-27 13:04:18
Zatrudniają oni czy jakaś zewnętrzna firma ? Osobiście trzeba sie prosiaczek dowiadywać?
prosiaczek 2016-09-27 13:15:30
zatrudnienie u nich-na TM umowa o prace ale nie za bardzo wiem na jaki okres czy próbny 3 miesiące czy na czas dłuższy ale określony-musiałabym się dopytać
prosiaczek 2016-09-27 13:17:30
co do dowiadywania się-wskazane wysłać CV na konkretny adres meilowy i czekać na kontakt
prosiaczek 2016-09-27 13:23:55
Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Obsługi Aptek Niezależnych -to jest to stanowsko które należy wskazać w tytule podczas wysyłania aplikacji
Puchatek 2016-09-27 14:12:14
A na takim stanowisku @prosiaczek jakie warunki mogą zaproponować, tez jest umowa o pracę? No i przede wszystkim czy trzeba mieć jakaś farmacje skończona czy wystarczy doświadczenie w handlu? Dzięki !
prosiaczek 2016-09-28 07:40:19
Tak jak pisałam wyżej-na chwlę obecną poszukują na stanowisko Młodszy spec.... na pół etatu oczywiście z umową o pracę ,przy czym już zdołałam się zorientować ,że dają na 3 miesiące ale jeżeli pracujesz przez te 3 miesiące a nie bumelujesz:) to przedłużają bardzo chętnie:) pełny pakiet swiadczeń i praca też bardzo ciekawa-poza tym w każdej chwili po upływie tych 3 miesięcy na okr.próbnym możesz rozmawiać o możliwości przejścia na 3/4 albo cały etat.przy czym wtedy godziny pracy sie zmieniają bo wtedy sa 3 zmiany -rano,popoludniu i miedzy-zmiana-najmniej ciekawa bo pracujesz od 10-20 ale naprawde czlowiek wie za co pracuje-a co do wykształcenia to nie ma wygórowanych oczekiwań-wystarczy średnie-a nawet jak przyjdziesz z wyższym czy np technik farmacji to kasa i tak taka sama
gosia 2016-09-28 08:12:22
dzięki za info @prosiaczek chyba to pierwsza firma od bardzo dawna oferująca takie warunki i która nie robi problemów z godzinami. Mam nadzieje, że nie będzie dużej konkurencji na rozmowie :)
prosiaczek 2016-09-28 12:56:35
ja jestem przerażona tym co się dzieje na magazynie nie chce sie wierzyc ,że jest tam tak żle-ja wierzę w to oczywiście tylko zastanawiam się,skąd taka przepaść ,taka róznica miedzy magazynem a TM w końcu jesteśmy jedną firmą,to jest przerażające.trzymam kciuki i życzę wszystkim powodzenia.
nie co 2016-09-28 13:04:33
Hej, a jakich zarobków można się teraz spodziewać? W końcu oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie, co jest dobrym znakiem. Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o NEUCA SA - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEUCA SA