Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Koszmar

Mnóstwo opinii o firmie z perspektywy pracy na magazynie, to może dodam coś o pracy projektowobiurowej, z cudownej siedziby! Nie idźcie tą drogą! Firma z dobrym PR, w dobrej branży, z bardzo ładnym biurem - być może przyda się jakiemuś studentowi jako wpis do CV. Tyle z pozytywów. Zarobki i ''podwyżki'' poniżej godności, z drugiej strony wiecznie niekończący się proces dokładania nowych rzeczy ''w ramach rozwoju i poszerzania horyzontów''. Więc nawet jeśli ''wygracie życie'' i zrobicie ''karierę'' to jedyne co z tego będziecie mieć to PTSD i może po wielu latach +300 zł brutto na pasku. Nigdy nie przyszło mi wcześniej pracować w firmie tak bardzo ''kolesiowskiej'' bynajmniej nie pod względem tego, że panują w niej koleżeńskie relacje. Wysokie stanowiska obsadzane bardzo często po znajomości, przez ludzi z zerowymi kompetencjami, za to z selfmarketingiem rozwiniętym do granic możliwości. Można tak wymieniać bez końca, firma posiada wszystkie wady typowo polskiego januszexowskiego biznesu, któremu kiedyś się jakimś cudem udało bo był pierwszy, ale mentalnie pod względem zarządzania i podejścia do ludzi został jeszcze w poprzednim wieku. Z całego serca odradzam i pozdrawiam.

A to co teraz robisz, to nie jest czasem plotka? Co do pracy natomiast to zainteresowało mnie ogłoszenie na automatyka w Katowicach. Podano w zakładce kariera, że est to jednozmianowy system pracy, z możliwością jej rozpoczęcia od 7:00 do 9:00, zapewniając przy okazji o nowoczesnych warunkach pracy i przyjaznej atmosferze. Szczerze, to jakie ludzie mają tu do siebie podejście, jest z kim porozmawiać o czymś więcej, niż tylko pracy i aktualnej pogodzie? Jest od kogo uzyskać pomoc? I ile płacą, jeśli można wiedzieć? Ktoś pomoże poznać szczegóły i podjąć decyzję o aplikowaniu?

Klejnot Nilu

Przyszedłem z innej dużej firmy i z ręką na sercu mówię Wam - NEUCA to jest dobry pracodawca. Rozumiem frustracje, które opisane są w komentarzach pod tym pracodawcą, ale są to pojedyncze przypadki, które można wytłumaczyć bardzo szybko i okażą się nie warte uwagi. Patrząc na tę firmę, jako osoba nadal świeża w organizacji, jestem zadowolony z tego, że zmieniłem pracę. Rozbudowany pakiet socjalny, uczciwe premie i wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy. Wiem, że nie każdy jest z tego ostatniego zadowolony, co udało mi się już kilkukrotnie usłyszeć, ale tutaj sprawdza się powiedzenie - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Leon
@Klejnot Nilu

Żartowniś się znalazł. Nieludzka firma , typowy janpol reprezentujący wszystko co najgorsze na rynku pracy, Dziwne że PIP tego nie zamknął. Gdyby nie zdesperowani (usunięte przez administratora) to coś dawno by padło. Epitety tylko to mi przychodzi na myśl gdy myślę o pracy w tym czymś. Omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora)

Oltarzew

Nadeszla fala narodzin dzieci i cyk składka i fala pokazowych wesel co to mnie obchodzi ... i tylko składki 50 może niedługo po 100 a może 500 ...

@Oltarzew

W kielcach jest dokładnie to samo. Nie dość że na zleceniu to jeszcze składki bo ktoś w ciąży jest. I ja z tych 19 zł netto mam wyciągnąć coś i dawać bo w ciąży. Ja wszystko rozumiem, ale chyba firma powinna wyskakiwać z kasy dla pracownic, a nie inni pracownicy. Jeszcze u nas w Kielcach jaka obraza kierowniczki była jak ktos się nie złożył. Żenada

Agnes Nowy wpis

Dajcie spokój nie ma co, są lepsze miejsca pracy w Toruniu niż to. Zwykle call center, a monitoring taki, że nie przyjemnie się pracuje. Nie polecam kandydować. Plus, że dają umowę o pracę, ale i tak najniższa krajowa nie wiem kto za takie pieniądze wyżyje od 10 do 10. W najbliższym czasie odchodzę, bo nie czuje się tam dobrze no i nie starcza mi pieniędzy na rachunki.

rozczarowany Nowy wpis

Nie polecam tej firmy.Duma Torunia ale jak popracujesz tam to zobaczysz że tak miło już nie jest.Kadra zarządzającą to zlepek ludzi którzy nie mają pojęcia o kierowaniu zespołem.Zmieniłem pracę i nie żałuję.Większy spokój i większe pieniądze.Pozdrawiam.

Rozczarowana Nowy wpis
@rozczarowany

Potwierdzam, aczkolwiek jako pracownik serwisu czystości obiektu Neuca w Toruniu nie polecam pracy w tym miejscu za pośrednictwem "Ever". Rotacje takie, że nie nadążysz kto już się zwolnił a kto właśnie wylatuje. Dział rekrutacji bije rekordy. Kadra kierownicza, (liderka obiektu) nie ma pojęcia o kierowaniu zespołem, traktuje podwładnych bez szacunku, problemem jest nawet 1 dzień wolnego w "okołoweekendowe" dni. Przez cały dzień na prywatnego mesendżera brygadziści wysyłają mnóstwo zdjęć będących zwykłym czepialstwem. Zmieniłam pracę i nie żałuję.Większy spokój i mniej obowiązków. Pozdrawiam

Opinia dotyczy pracy we wsparciu w obszarze usług medycznych w kielcach na batalionów. Ludzie jak chcecie zachować zdrowie psychiczne to nie pracujcie tam. Kierownik Katarzyna P. To wariatka. Kobieta nie umie prowadzić tego przybytku. Ludzie się zwalniają jak tylko minie kilka miesięcy. Jest pseudo miła a później jak tylko zacznie się coś dziać to z japą do Ciebie, albo będzie Ci pisała wiadomości z trzema kropkami jak małe dziecko. Nie wolno Ci w gronie innych pracowników powiedzieć złego słowa o pacjencie bo ściągnie Cie na dywanik. Ogolem firma działa na zasadzie ukrytej umowy o pracę. Dają Ci zlecenie ale w stosunku do nich musisz się zachowywać jak być miał o pracę. Nie ma pracy zdalnej jak nie podpasuje kierowniczce, jak się na kogos u weźmie to będzie śledzić każdy Twój ruch w pracy, aby pozniej bez uprzedzenia cie wywalić. Niestety nie ma kto Katarzyny pilnować dali jej swobodę a ona wprowadza (usunięte przez administratora). Ogólnie to i koło echa albo na zagnanskiem jest lepsze call center niż to. Ogólna porażka

MATG Nowy wpis

Niestety, ale muszę zgodzić się co do atmosfery. Bardzo dziwnie się tam pracuje. Byłem tam nie długi czas i w moim odczuciu praca w call center powinna być bardziej elastyczna i dostosowana do studentów, bo na takich stanowiskach w większości są osoby studiujące. Też odnoszę wrażenie, że inne CC w Kielcach są bardziej dopasowane pod umowę zlecenie. Moim zdaniem jeśli firma Neuca chciałaby mieć pracowników na dłużej, lojalnych i dobrze wykonujących swoją pracę to raczej powinna proponować umowę o pracę, chociaż po okresie próbnym max 3 miesięcy. Powodem mojego odejścia był brak możliwości dopasowania grafiku pod studia.

Dawix

Neuca ostatnio kieruje kampanie do studentów, więc mogę napisać studentom nie polecam. Najniższa krajowa godzinowa, sporo obowiązków już na stażu. Po stażu-nie ma dla Ciebie miejsca na etacie (spotkałem w trakcie pracy inne takie przypadki). Zostajesz na zleceniu, a po roku propozycja, ale nie specjalnie dla Ciebie-ktoś się zwolnił, i co? Najniższa krajowa :) więc zostajesz na tym zleceniu, bo zarabiasz na nim 1 tyś więcej + dowiadujesz się, że koleżanka zarabia mniej niż ty (ona jest kierownikiem). Szukasz czegoś w innych działach. Po kolejnych miesiącach zrezygnowałem. P.S Dla studentów nie ma żadnych benefitów, a o zarobkach mówią na ostatniej rozmowie-jeśli Cię zatrudnią.

@Dawix

To prawda.zarobki są bardzo słabe i to w przeróżnych działach, mimo takich sukcesów finansowych spółki. Bardzo mnie to dziwi?!!

Lolo

Też mnie to dziwi. Dodatkowo jest bardzo nie w porządku, kiedy deklaruje dyspozycyjność na cały etat, a godzin na stażu nagle się zbiera na pół etatu. Przy takim stażu nie da się wyżyć, a to co się robi na stażu daje dużo do życzenia. Masakra.

@Lolo

No ja właśnie celuje teraz w staż w obszarze zarządzania kategorią ( a raczej się zastanawiam). Tam wcześniej ktoś napisał, że student nie może liczyć na benefity a w ofercie stażu były one jednak wypisane ( dofinansowanie do zajęć sportowych, świadczenia socjalne itp). Czyli coś się zmieniło w kwestii tych benefitow i teraz one się należą na stażu?

Lolo

To jakaś ściema, bo na stażu nie mam żadnych benefitów. Jedyny "benefit" to elastyczne godziny pracy xD

Seweryn
@Lolo

Odnosząc się do tego samego ogłoszenia - staż w obszarze zarządzania kategorią - jak ocenisz program stażu i wsparcie? Opisano je słowami "przymyślany i zorganizowany program stażu", oraz "zaangażowanie i pomoc opiekuna i współpracowników".

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Nie polecam tej firmy. Pracowałam we wsparciu w obszarze usług medycznych w Kielcach. Firma nie docenia pracownika. Kierownik niestety też nie jest uczciwa, co prawda w moim przypadku oprucz wiadomości pisanych w dziwnym stylu nie pojawiły się rażące problemy, lecz nie którzy pracownicy odczuli dość dziwne traktowanie jak ściąganie do firmy itp zachowania o charakterze zwykłego czepiania się dla czepiania. Każdy tam pracuje byle minimum dać od siebie, lecz kierownik po kolei wybiera sobie dane osoby i prześledza ich całą pracę. Hitem jest jak powiedziała jednej z dziewczyn, że nie chce ludzi którzy nie mają pasji do tej pracy. Ogolem dziwna atmosfera.

Czy zdarzają się nadgodziny w Neuca S.A.?

ano ni me

nie

Aleksandra

To jako wolne można je odbierać? Czy w ogóle nic za nadgodziny nie ma? W ogóle dużo takich nadgodzin na tydzień się robi?

@Aleksandra

W ogóle nie ma nadgodzin.

Ssss

Nadgodzin oficjalnie nie ma, za to jest nadmiar obowiązków nierealny do wykonania w trakcie 8 godzinnej pracy. Więc w praktyce nadgodziny są, tyle tylko, że bezpłatne.

gatki

nadgodziny? je... jak (usunięte przez administratora)jak jest sezon oraz weekendy a oni zamiast nadgodzin za np niedziele oddają ci w środku tygodnia po kilka godzin jak jesteś na nocce 1 do 1 i potem siedzisz na szatni i tak czekasz do 7 aż przyjedzie bus po ciebie

Oltarzew

Pl
@Oltarzew

Rok temu jedna laska powiedziała że zmiana słabo dala w kopertę bo jej mąż dostał więcej Po co to dawać jak im i tak maloooooooo

@Pl

Chyba wiem o kim mowa nadal pracuje na starcie ???? Dostała darmo i jeszcze mało..

Mmmm
@Oltarzew

nie chcesz to nie dawaj w czym problem ? A pozatym "co to cie obchodzi" ? Hahaha paranoja

Szoszon
@Oltarzew

Nie biorą Ci tego z wynagrodzenia. Dajesz dobrowolnie. A jak masz dac bo co inni powiedzą gdy nie dasz to lepiej wsadź se......

Ms
@Szoszon

Katarzyna?

@Oltarzew

Nie stety chcesz czy nie chcesz lubisz czy nie lubisz znasz czy nie znasz musisz dawać na te składki Nie przymus ale wszyscy wiedzą że nie dasz to już masz przechlapane z byka Cię będą mierzyć

Eh
@Ooo

Informują ludzie o ślubie źle....nie informują też źle.... ważne tylko aby przyczepic się do kogoś. Pracuje nas garstka Ale zazdrość ludzka nie zna granic....

Irena

Witam, dzban się nosi póki ucho się nie urwie!!!?

Eloo

Uuu ktoś zazdrości chyba. Możesz I Ty się zakręcić wokół niej.

puder.

Jak jedna to jeszcze nie źle ale dwie koleżaneczki kierowniczki w jednym malutkim magazynie co razem wodke pija i ploty robią to za dużo

Gal
@Eloo

Po prostu żenada .,Brygadzistki ms Marta i spółka .Za co im się płaci?Cały dzień szwedania się po magazynie i krzyki na pracowników.Merytorycznie zero wiedzy.

Znajomości z kiero
@Gal

Jak wyżej co daja znajomosci z kierowniczka M. Br Marta nie pilnuje swojej roboty jej przerwy wynoszą 1,5 do 2h Jak juz jest to na starcie siedzi (usunięte przez administratora) i ploteczki.. Na pracowników ryczy i jest arogancką.. Może Góra się zainteresuje jakich pracowników ma

@Znajomości z kiero

Na starcie siedzi i ogląda filmiki a potem trza zostawać

Eloo
@Znajomości z kiero

A Może zajmij się swoją pracą A nie liczeniem przerw Br. To że nie widać jej nie oznacza że siedzi na przerwie.

Ona
@Znajomości z kiero

I znów ta zazdrość ludzka. Nikt nie bronił abyś I Ty się wykazala I awansowala na Br. Ale z pisania (usunięte przez administratora) komentarzy niestety nic nie ma. A Jak ma takich ludzi pod sobą jak Ty to nic dziwnego że jest arogacka. Po co być miłym dla byle kogo

Rasputin
@Oltarzew

no żeby na pieluchy starczyło i na coś czym można oblać narodziny. Widzę że Neucowskim (usunięte przez administratora)dalej jest jak było...

L
@Ona

Marta zawsze taka hamska była więc nic się nie zmieniło Ale arogancką do pracowników nie przystoi na tym stanowisku. No wiadomo ma swoich wybrańców a reszta jak to określono "po co być miłym dla Byle kogo " No ale to ludzie nie (usunięte przez administratora) trochę kultury się należy pracownikom !

Hahaha
@L

No widocznie uważa że tak trzeba. A dobrym podejściem zyska się zdecydowanie więcej....

@L

Witam, nagrać (usunięte przez administratora) i odtworzyć przy niej! Uwierzcie, że problem rozwiązany natychmiast. Byle kogo, to ona siebie określa, słaba i nie radzi sobie ze sobą! Góra o tym incydencie nie wie, a powinna! Pozdrawiam.

Znajomości
@Irena

A co zrobiła??

@Znajomości

Witam, poczytaj forum, to zrozumiesz. Ja się tylko odniosłam do aroganckiego traktowania pracowników. Pozdrawiam.

Znajomości z kiero maja
@Eloo

A to znaczy że na 3 zmianach ma szkolenia?? pewno Najdłuższe i najczęstsze te na palarni sa Jak już jest to ryczy na tych pracowników nie chcą pracować albo tak się gapi z pogardą jak by co najmniej batona jej zjedli Nie powinno być chronienia bo to kumpela kiero

Oni
@Znajomości z kiero maja

M...a Zawsze taka była odkąd pamiętam ..... Nic nowego nie piszecie na tym forum.

znajomości
@puder.

I (usunięte przez administratora)A. mają się dobrze .Robota lepsza i 50 100+ wpadnie. a do innych foch i darcie mordy.

GAL
@Eloo

Ona siedzi i nic nie robi.Żeby robić to trzeba się znać. Jedno co umie to obrabiać (usunięte przez administratora).

inny
@puder.

I to się nie zmieni póki nie zmieni się kierownictwo. Aśki według zasady dziel i rządź.. Ludzie chcą pracować i się godzą na wszystko

Rasputin
@Pl

Nie wiem jak ty, ale ja nigdy nie składam się na prezent dla kogoś kogo osobiście nie znam i nie lubię. A jak wiem że ktoś jest roszczeniową pindą to tym bardziej nawet grosza bym nie dał.

Wikt
@Oltarzew

Dk partner oszukiwało ludzi na kasę. Chamstwo, wyzysk. Przymus nadgodzin. Kamer wiecej niż w zakładzie karnym. Co chwilę wyprowadzali jakiegoś złodzieja kierownika. Nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem.

Aśka
@Oltarzew

Pracuję w Szczecin i dobrze wiem; kto pod kim dołki kopie .....to szybciej awansuje.

Lila

Takie są wymogi według ciebie? Jak patrzyłam na ogłoszenie na regionalnego kierownika rozwoju aptek, to oczekiwali trochę rzeczy, od dobrej komunikacji po umiejętności sprzedażowe, aż się zaczęłam zastanawiać, czy w ogóle mam szansę. A jak to sprawdzają właściwie? Jak rekrutacja wygląda?

Pracownica

@Pracodawca nie powinno występować sytuacji gdzie w biurze, w którym się pracuje po 8 h panuje pleśń i grzyb w całym biurze....

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika B. M

20.03.2024 03:03

B. Mikona wywiad

Zajmowałam się umawianiem pacjentów na wizyty w placówkach, które współpracowały z naszą firmą.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

B. Mikona wywiad

Tak, teoretycznie była taka możliwość, niestety przełożona nakazała mi przychodzić do firmy, ponieważ nie byłam w stanie wytłumaczyć jej, co robiłam danego dnia, 2 lub 3 miesiące wcześniej, kiedy nie wykonywałam połączeń przez 5 czy 10 minut. Nie interesowało jej to, że wiele zgłoszeń trzeba było weryfikować z konsultantem, który przyjął zgłoszenie, aby doprecyzować informacje i jak najlepiej pomóc pacjentowi.

B. Mikona wywiad

Zwolniono mnie informując, że mam dużo nieobecności. Każda nieobecność była usprawiedliwiona przez lekarza. Mój stan zdrowia się pogorszył. Nie dokonałam zaniedbań, a w pracy zawsze z sympatią podchodziłam do pacjentów. Niestety, przełożona przestała mnie lubić i zaczęła każdy mój krok śledzić, pomimo tego, że są w pracy osoby, które dokonały rażących zaniedbań.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

B. Mikona wywiad

Najniższa stawka krajowa, czyli 27,80 PLN za godzinę pracy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Rok.

B. Mikona wywiad

Poza oddziałem w Kielcach, to w Toruniu są bardzo sympatyczne i wyrozumiałe osoby zarządzające.

B. Mikona wywiad

Przełożona, która uważa, że młode osoby nie chorują. Ludzie, którzy tam pracują, niesamowicie obgadują innych, szczególnie tych z Torunia.

B. Mikona wywiad

Nie było możliwości rozwoju.

B. Mikona wywiad

Tak. Raz na pół roku, wtedy kiedy dostrzegano, że wyniki komuś spadają - wtedy najpierw był krzyk, a później spotkanie z coachem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Nie była najlepsza.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

B. Mikona wywiad

Na pewno nie mogę powiedzieć, że były to relacje partnerskie.

B. Mikona wywiad

Przede wszystkim nastawianie pracowników przeciwko sobie.

B. Mikona wywiad

Praca zdalna była w ofercie, ale niestety w praktyce, gdy coś nie odpowiadało przełożonej, to ściągała mnie do biura firmy natychmiast.

B. Mikona wywiad

Uważam, że należałoby zwolnić obecną przełożoną, lub zapewnić jej szkolenie z relacji międzyludzkich i empatii.

Pracownik magazynu

Chciałem się przypomnieć w tym roku. Chodzi o wczasy pod gruszą i coś na rybę na święta. W zeszłym roku nie miałem bo coś mi tam zarobek przekroczył. Kochana firmo miejcie jaja. Ja Wam tych milionów nie zazdroszczę ale Wy mi te kilkaset złotych zazdrościcie. Traktujcie ludzi jednakowo bo ja chciałbym to co inni mają .

Iga
@Pracownik magazynu

Hmmm a to ciekawe. Czy to jest tak, że jak przekroczy się jakiś próg zarobkowy, to nie ma się tych benefitów? Jak tak jest, to Janie, jakby ktoś podał, powyżej jakiej kwoty zarobku miesięcznego czy rocznego, powyżej którego firma nie daje np. wczasów pod gruszą.

@Iga

Tak, wystarczy, że o złotówkę przekroczysz dochód i benefity znikają ;) Próg nie jest trudny do przekroczenia w szczególności jeżeli jesteś sam/sama w gospodarstwie domowym. (Do przekroczenia jest niewiele więcej niż najniższa krajowa na osobę w rodzinie)

Inżynier
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Dzień dobry, czy może się ktoś wypowiedzieć na temat warunków pracy na stanowisku główny / a specjalista ds. inwestcyji w Toruniu ? Proszę o wszelkie opinie na temat przełożonych, ludzi tam pracujących itd. Dziękuję i pozdrawiam

Znajomości oltarzew

Zmiana" A " to totalna zbieranina posad po znajomości. Kz i "zastepca" wcale się nie angażuje w prace pracowników. Na tej zmianie wybrani decyduja co chcą a czego nie chcą robić.

Abc

Dokładnie bo już nie ma kogo wziąść ale " wyższość jestem królem " Nie koniecznie wiąże się to z wiedzą i szacunkiem do ludzi przedewszystkim z równością i ogarnianiem zmiany i wszelakich problemów bez zamiatania pod dywan załatwiania pocichaczu

@Znajomości oltarzew

Kogo najlepiej znać żeby dostać się na tą zmianę? Czy takie znajomości typu 'znajomy znajomego' też się liczą? Jak ta zmiana nie wyrobi pewnych obowiązków, bo im się nie chce to więcej zadań spada na zmianę kolejną?

@Abc

To co załatwiane jest po cichu, jakieś tajemnice? Czemu uważasz, że nikt nie chce przyjść tu do pracy, takie krążą opinie o zakładzie czy ludzie rezygnują po rekrutacji? Ten, który robi mniej niż inni to dostaje taką samą pensję?

A tacy zwykli pracownicy nie mogą wychodzić na papierosa w trakcie przerwy? Pytam, bo chciałem aplikować do tej firmy, a sam palę papierosy. Kawę można pic podczas pracy normalnie czy tylko na przerwach, bo różnie to we firmach bywa?

Czar

Masz tylko 30 min przerwy. Jak nie masz znajomosci to tylko tyle. Maja 5 przerw na faje kawę po 1h/2h tylko wybrańcy pupilki musisz trzymać z kz, dziwnym trafem najlepsza wydajność a Ty robisz za 3 kasa marna. Jak nie masz znajomości to Cie oddadzą na inne rejony.

piter

witam jaka jest rzeczywisty zarobek na własnej działalności , wpuścił bym tam busa ale jak mam brać nówkę wsadzać izotermę i ma mi zostać na fajki to się nie bede w to pchał

Simona

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora)W magazynie w Katowicach rządzą ukraińcy. Kierownictwo i kadra zarządzająca jest tylko po to żeby opieprzac Polaków i faworyzować resztę świata która się panoszy po magazynie. Gratulacje. Oby ta firma upadła jak najszybciej. Michał zawsze można cię zastąpić Ukraińcem.

Kandydatka

@Pracodawca Czy rekrutacja na specjalistę ds redakcyjnych została już zakończona? Na Waszej stronie jest napisane, że wysyłacie do wszystkich wiadomości e-mail, minęło już dużo czasu, a nadal nic nie otrzymałam.

@Kandydatka

Jest zakończona. Neuca nigdy nie wysyła, żadnego feedbecku, gdy nie jest on pozytywny.

Ciekawa

Duma toruńskiego biznesu, brzmi naprawdę ok. Widzę, że sporo osób pisze o zarobkach w wątku. Analityk Biznesowo-Systemowy IT na tym stanowisku ile wynosi średnie wynagrodzenie? Model pracy hybrydowy, ze sporadycznymi wizytami w centrali. Sporadycznie to znaczy ile?

Quatronostro
@Ciekawa

Zarobki poniżej średniej. Podwyżki jak na firmę farmaceutyczną przystało - jak na lekarstwo. Rozwój lipa bo ciągle crunch i zmiana priorytetów przez co gonisz nierealne terminy. Atmosfera to bym powiedział 3,5 w skali do 6 - zależy jak trafisz i z kim się zakolegujesz, są przypadki różnych ludzi, w sumie pewnie ktoś by powiedział że jak wszędzie. Często się zdarzają nadgodziny. Fajna centrala.

Qqq
@Quatronostro

Należy dodać, że są to darmowe nadgodziny, bo inne w tej firmie nie występują.

apka

Wśród wyróżnionych toruńskich firm Grupa Neuca SA zajmuje najwyższą, 48. pozycję, z imponującymi przychodami na poziomie ponad 11 miliardów złotych i zyskiem netto wynoszącym prawie 150 milionów złotych. Neuca, gigant farmaceutyczny, stanowi dumę toruńskiego biznesu, demonstrując swoją dominację na rynku.

Aaaa
@apka

Jeśli chodzi o wynagrodzenia to jest na 5 miejscu wśród największych spółek giełdowych z najniższymi płacami. Jednakże "inwestuje" w różnego rodzaju certyfikaty typu great place to work...

Zflustrowany
@Aaaa

Podwyżki są jedynie w styczniu gdy minimalna rośnie, a pseudo majowe podwyżki to kiepski żart, większość tych podwyżek, zżera podwyżka płacy minimalnej w lipcu i inflacja. Specjalista a start zarabia minimalną i tak samo spec z 2 latami stażu. Dyrektor HR piszę śmieszny post, że #niewszystkojestokej a chyba pozytywnie ankiety pracownicze wypełnia dział HR i strachliwi menadżerowie. Doszukuje się negatywnej oceny pracodawcy, w konfliktach zbrojnych, które nas nie dotyczą albo śmiesznej różnorodności, czasami lepiej coś przemilczeć i nie pisać nic.

Lonka
@Zflustrowany

Zgadzam się, podwyżki nie istnieją, zarobki są żenujące. A ankiety hr to jakis żart - niby anonimowa ankieta, na której masz wypowiadać się a temat swojego przełożonego? Gdzie wiadomo, jak z ta anonimowością jest i każdy boi się szczerze napisać…

Czy warto aplikować na Wsparcie Użytkowników i Systemów IT na przychodnie?

@Kandydat

O, ja też się zastanawiam. Warto, czy nie? Pod kątem finansowym, warto? Jaka jest pensja na start dla takiego pracownika? I czy już od początku, po pierwszym miesiącu jest opcja dostania premii? Pod kątem rozwoju zawodowego w firmie, warto, czy raczej nie ma gdzie się dalej rozwijać?

Kandydatka
@Kandydat

A dostaliście zaproszenia na rozmowy?

Pojawiło się ogłoszenie na PH woj łódzkie . Czy ktoś może opisać pracę Jakie zarobki ,podstawą? Ile godzin w terenie Jakie targety ? Do zrobienia targety ? Premie ? Auto do celów prywatnych Czy na GPS ?

Maryśka
@Nowy

No i wiecie jeszcze może, czy taki PH ma opcje awansowania na jakąś lepszą posadę? Np. jakieś koordynatora/managera PH? Albo starszego PH? Cokolwiek?

@Nowy

Cześć, praca typowa dla PH, jednak na specyficznym rynku (ograniczenia ustawowe w funkcjonowaniu i powstawaniu nowych aptek). Najprościej mówiąc - dostajesz portfel aptek (rynek tradycyjny), który musisz rozwijać i dbać o jego jakość. Apteki towar zamawiają w hurtowni i Twoja głowa, aby Neuca była dla nich tą wiodącą, dlatego na bieżąco reagujesz na to co robi konkurencja, a w zasadzie wyprzedzasz jej kroki. W pracy pojawiają się oczywiście dodatkowe zadania (marka własna, akcje marketingowe, itp.). Warto zauważyć, że Neuca duży nacisk kładzie na relacje i jakość obsługi (co kwartał badanie opinii kontrahentów współpracujących). Dobra oferta i serwis dają jej pozycję lidera z największym udziałem w rynku, jednak trzeba walczyć o utrzymanie udziałów, bo rynek jest konkurencyjny. Zarobki na poziomie rynkowym. Podstawa i premia co miesiąc. Jak się spinasz w planach i dodatkowych aktywnościach to wychodzi całkiem przyzwoicie. Jest też ranking roczny i kilkunastu najlepszych PH jedzie na tygodniową wycieczkę w jakiś egzotyk. Do tego budżet kafeteryjny, paczki na święta, wczasy pod gruszą, dzień wolny w dniu urodzin dziecka. Do zrobienia jest 9 wizyt dziennie, pracę wykonujesz w godzinach roboczych, mniej więcej 8-16. Targety do ogarnięcia, jeśli pilnujesz terenu. Premie zgarniasz w każdym miesiącu, raz większą, raz mniejszą, chyba że coś się stanie na rynku, np. odejdzie duży klient. Auto również do celów prywatnych, karta flotowa, nie tankujesz w weekendy i święta. Samochód segment C (Cee'd kombi, i30 kombi, Octavia), bez gps.

A do benefitów nie jest przypadkiem jakis próg zarobków wyznaczony??

A wiesz ile na początek dostaje się tych aptek i czy po jakimś czasie ta liczba wzrasta? Za te dodatkowe obowiązki, o których piszesz dostaje się jakąś ekstra kasę i nie mówię tutaj o premii? Z tego co piszesz to sporo plusów pracy, a czy mógłbyś jaśniej napisać ile tak średnio wychodzi się z wypłatą miesięcznie? Czy dzień wolny w dniu urodzin też przysługuje?

Na jaką podstawę na start można liczyć,?

Jakie warunki pracy są w Neuca S.A.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Business Intelligence?

Nie ma dopłat za dojazdy. Szafki z wieszakami są po rozmieszczane w kilku miejscach w każdym skrzydle. Jest kantyna z śniadaniami i obiadami w dobrych cenach.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 6 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.