Opinie o APN Sp. z o.o. w Opole

Agencja Pracy APN od 20 lat zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie Holandii a od niedawna równie

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APN Sp. z o.o. w Opole

Naiwny1

Witam, stanowczo odradzam biuro APN. Kłamią w ogłoszeniu o pracę, wymagają cv i rozmowy w języku angielskim, a na miejscu po przyjeździe okazuję się, że jest on w ogóle nie potrzebny, bo w firmie sami Polacy. Na ogłoszeniu mowa była o trzech zmianach, w praktyce są dwie - brak nocek. Praca też wygląda inaczej niż panie z biura opowiadały. Zakwaterowanie to tragedia, materace wyglądają jakby przetrwały Hiroszimę, lepiej spać na podłodze. Wystrzelony koordynator, który kłamie równie dobrze, jak panie rekruterki w Polsce. Radzę omijać szerokim łukiem to biuro. Nie pozdrawiam!

Darek
@Naiwny1

Osobiście uważam, że lepiej pojechać znając język do oferty gdzie nie jest wymagany niż na odwrót. Nie pracowałem nigdy przez APN ale moi znajomi zaczynali właśnie przez tą agencję w piekarni Bacu. Od paru lat pracują w tej samej piekarni ale już na kontrakcie,

Klocek

Witam czy ktoś jest w Bünde w firmie produkującej opakowania farmakologiczne ? Jak wrażenia ? Czy jest spoko ?

@Zetka

Też tam jade czy dalej tam pracujesz?

Jumper87

Do firmy Apn trafiłem 18 miesięcy temu . Był to mój pierwszy tak daleki wyjazd do Niemiec w okolice Bilefeld . Pracowałem jako pracownik logistyki w firmie produkującej opakowania farmaceutyczne . Przez cały okres współpracy miałem pokój jednoosobowy na pensjonacie opłacony przez firmę . Warunki mieszkaniowe miałem dobre jak również na moim mieszkaniu nigdy nie miałem problemów z pozostałymi lokatorami i całkiem przyjemnie się mieszkało . Do pracy miałem raptem kilka km . Pensja zawsze była na czas i śmiało mogę powiedzieć że jak się jest dobrym i sumiennym pracownikiem to firma potrafi docenić na wypłacie - osobiście z warunków finansowych byłem bardzo zadowolony . Po 18 miesiącach zaproponowano mi kontakt pod niemiecką firmę a firma Apn nie robiła żadnych problemów z tym faktem a wręcz przeciwnie pomogła wszystko załatwić . Staram się być obiektywny w swojej opinii i opisuje jedynie swoje odczucia po 18 miesiącach .....Osobiscie polecam firmę Apn i uważam że jest to jedna z lepszych ( jeśli chodzi o pracę na magazynach czy produkcjach ) agencji pracy na rynku pozdrawiam

@Szybki strzał

A podaj przykład jakie wsparcie daje firma, szczególnie na początek pracy. W tych lepszych miesiącach to jakie to były kwoty?

Wózkowy

Witam Pracuje z firmą APN w Niemczech w firmie produkcyjnej z branży medycznej na dziale logistyki . Współpracę z firmą APN oceniam bardzo pozytywnie . Mam pokój jednoosobowy w fajnym mieszkaniu z wszelkimi sprzętami , dość blisko do pracy , oraz całkiem fajna stawkę godzinowa wzbogacaną dodatkami zmianowymj . Nie mam nic na tą chwilę do zarzucenia firmie a pracuje już zaraz 5 miesiąc ;)

@Jan Horodyński

Możesz podać przykłady tych stanowisk, które dostają miejsce w pokojach wieloosobowych? Ani spawaczem, ani operatorem nie jestem, więc wolę wiedzieć, czy mam "szansę" popaść w pokój z kimś nieteges jako współlokator. Z góry dzięki

Chciałam wyjechać tylko mam pytanie, jak wygląda kwestia kwater, czy są darmowe i w ogóle firma oferuje? Przeglądam ogłoszenie Pracownik produkcji strzykawek z językiem niemieckim i nie widzę zbytnio informacji o tym albo nie rzuca się w oczy. A to dosyć ważne dla mnie.

Beti

Pomocnik operatora maszyn przy produkcji fiolek i ampułek pracuje z samymi osobami niemieckojęzycznymi? Trochę się obawiam odpoweidzieć na to ogłoszenie, niby mam to B2, ale nie wiem, czy wystarczy do komunikacji bez przeszkód w takich sprawach. Czy ktoś może ma jakieś doswiadczenie?

BG88
@Beti

Dasz radę, wszystko zależy od naszego nastawienia jestem w Bunde a była prędzej w Werthein

ula Nowy wpis
@BG88

Na jakim jesteś dziale i na której zmianie? Sama jesteś?:)

Wybieram się sama w styczniu jeżeli mnie wybiorą. Do Bunde. Na produkcję opakowań farmaceutycznych. Czy ktoś tam teraz pracuje i mógł by mi udzielić jakieś informacje. Bo nie ukrywam ale oferta mi mega leży.

Rozmawiam biegle po Niemiecku także z Językiem nie będzie kłopotu

Aga

A to język jest bardzo bramy pod uwagę? Na jakim poziomie należy go znać? Chodzi tutaj o język angielski? Rozjaśnijcie ;)

@Monika

Wiem, Ja też aplikkowalem i czekam na odpowiedź z firmy, Czy masz już potwierdzenie wyjazdu ?

BG88
@Monika

Hej jestem pracuje już parę miesięcy, głównie zależy od tego na jaki dzial trafisz j jaka zmianę ,, ja trafiłam na taka zmianę że od pierwszej godziny nie czułam się jak nowa, ale wiem że też są takie zmiany gdzie można vzuv się źle. Język trzeba znać jest szkolenie i egzamin (ale prosty) Ogólnie zarobki super .

@BG88

Oki to tak jak wszedzie są ludzie i ludziska hehe. A jeżeli chodzi o ubranie jak to wygląda pracujecie w butach roboczych? Jak wyglądają przerwy czy mogła byś mi więcej informacji podać (usunięte przez administratora)

ula Nowy wpis
@BG88

Na czym polega egzamin? Jakieś pytania mogłabyś podać?:)

zdzisiek 66 Nowy wpis

firma APN ma pracę na szafach sterowniczych koło Berlina! Ale nie potrafi zorganizować pokoju jednoosobowego! I są wręcz zaskoczeni że ktoś prosi o pokój jednoosobowy! To bardzo źle o nich świadczy! Oznacza to że nie szanują ludzi! Odradzm w takim przypadku współpracę z taką agencją pracy!

Pracowaliśmy jako order piker w Pligerze w Zaltbomel

Poszukuję pracy dla mnie i partnera od zaraz z zakwaterowaniem

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Alka

Pracował ktoś jako Order picker z EPT? Interesuje mnie oferta i wyjazd tylko chciałabym wiedzieć tak w praktyce jak to wygląda czy to duży magazyn etc. Raz pracowałam na kompletacji już na takim ogromnym i było ciężko momentami.

Picasso

Pracuje w Bünde i nie jest to produkcja opakowań... jest to produkcja strzykawek szklany. Zarobki to od 2000€dowl2300€netto w systemie 4zmianowym. Praca nie jest ciężka, trochę monotonna. Firma APN próbuje (usunięte przez administratora) na każdym kroku albo brakuje godzin albo dodatku, zawsze coś się nie styka. A jak chcesz wcześniej przejść na kontrakt z firmą gerresheimer bo tak się ta firma nazywa to Gołab wydzwania i straszy że wypowiedzenia nie przyjmie że dopiero teraz zobaczysz gdzie są marne pieniądze itp itd. i co do mieszkań... Jeżeli traficie na pension highway to uważajcie. Właściciel zatrudnia panie do sprzątania które wchodzą do twojego pokoju pod twoją nieobecność "posprzątać" i przypatrzeć twoje prywatne rzeczy ciuchy torby wszystko co masz

Ola
@Naiwny1

a co za oferta pracy? mozesz dac znac? z gory dzieki

@Naiwny1

Zakwaterowanie to domki jednorodzinne czy bungale?

@Naiwny1

Zakwaterowanie to domki, ale ściany to chyba z tektury. Lokacja jak trafisz albo masz 3min do sklepu albo kilka km.

Ola
@Naiwny1

jakie to bylo ogloszenie odnosnie czego? mieejscowosc bo tez mam oferty i nie wiem co robic

Joana

Popieram kazde slowo.

Janek
@Naiwny1

Stary jak czytam co piszesz to ty się z choinki urwałeś hahahaha koordynator kłamie jak panie rekruterki ciesz się że odebrał tel od ciebie hahahah

mariusz22423@wp.pl
@Naiwny1

czy agencja pracy APN JEST POZYTYWNA CZY NEGATYWNA A SAMA PRACA I WARUNKI ZATRUDNIENIA I DODATKI CZY TO ZGADZA SIĘ FAKTYCZNIE Z OPISEM PRZY PAKOWANIU AMPUŁEK W WERTHEIM

Ewelina
@Naiwny1

Pracowałam w Holandii przez APN w okresie wakacji i jeśli chodzi o samą pracę to było tak jak mi powiedziano w biurze w Opolu. Praca w magazynach VOS w Uden nie była ani ciężka ani trudna. Jak znasz j. angielski to bez problemu dogadasz się z przełożonymi. Mieszkanie ok, nie tak jak tutaj co niektórzy opisują. Natomiast jeśli chodzi o współmieszkańców to bywało różnie. Widać nie wszyscy wyjeżdżają do Holandii w celach zarobkowych. W VOS-ie miałam okazję spotkać osoby które ukrywają się przez polskim wymiarem sprawiedliwości. Szkoda, że nie jest wymagane zaświadczenia o niekaralności. Jestem zadowolona ze współpracy i w tym roku po sesji będę chciała wrócić. Pozdrawiam

Karina
@mariusz22423@wp.pl

Pracowałam prawie rok przez APN Personal w Pfreimd, warunki mieszkaniowe dobre, co do wynagrodzenia też nie mogłam narzekać, miesięcznie spokojnie około 2 tys netto. Moi znajomi jechali do Bünde i też są zadowoleni.

Darek

Karolcia

Te widełki 14 000–16 000 zł to kwota podstawy? Chodzi mi o stanowisko pracownik produkcji opakowań na niemieckiej umowie. Bo czasem to jednak pracodawcy jak podają widełki to już z jakimiś premiami podoliczanymi etc, może się z tym spotkaliście. Dlatego chcę się upewnić.

Klocek

Świeżak
@Klocek

Jeszcze nie wiem, właśnie przełożyli wyjazd ze względu na problemy covidowe w firmie. Podobno w poniedziałek będzie więcej informacji.

@Klocek

tez sie podpinam. Ale moge ci powiedzić ze z pomoca APN wylądowałem w kwietniu 2019 roku w Nordlingen. Praca przez niemieckiego pośrednika ontimesolutions. Jakis czas temu zmienila nazwe na GIG group. Jak dla mnie wszystko bylo w porządku. Ale każdy ma oczywiście swoje wlasne zdanie.

pytacz
@Świeżak

Czy ktos tam pracuje przy obsludze maszyn w Bunde. Jakie wrazenia.

Dramat
@pytacz

Praca tam to dramat, jednego dnia jesteś na jednym dziale drugiego na innym. Raz wymagają jezyka raz nie, zakwaterowanie w motelu gdzie pokoj 5m na dwie osoby

@Dramat

A mógłbyś coś konkretniej na temat tego dramatu? Ciężka praca? Niemili szefowie? O co chodzi?

@Dramat

Witam, czy możesz napisać coś więcej o pracy w Bünde? Interesuję mnie stanowisko pracownik produkcji opakowań farmaceutyczny. Jakie obowiązki? Oraz jak wygląda zakwaterowanie? Oraz czy agencja jest w porządku? Pozdrawiam serdecznie

@Świeżak

@Kolezanka

Praca lekka, zakwaterowanie super, osobne mieszkanie, wypłaty idealne na czas. Kiedy przyjeżdżasz?

@Zetka

To fajnie że Ci się podoba. A jak jeszcze jest jeśli chodzi o znajomość języka niemieckiego? Czekam cały czas na termin od agencji.

@Kolezanka

Dużo papierów do wypełnienia, ale wszystkiego uczą podczas szkolenia. Szkolenie trwa miesiąc, najpierw 2 tygodnie przyzwyczajania się na produkcji, potem 2 tygodnie teorii i praktyk i egzamin końcowy pisemny x2, praktyczny i ustny. Dużo testów i egzaminów, ale są po polsku.

@Kolezanka

A jeśli chodzi o pracę to siedząca. Przeglądanie i pakowanie strzykawek.

@Zetka

Okej rozumiem. A są jeszcze inne stanowiska pracy żeby nie cały czas przeglądać strzykawki?

@Kolezanka

Przydzielają nas tam, gdzie oni potrzebują ????

@Zetka

Okej Dziękuję bardzo za informację. ????

Mefju
@Zetka

Mam pytanie bo zastanawiam się nad wyjazdem do Bunde i pan z agencji powiedział mi ze na czysto wychodzi 2000 euro czy to prawda ? I czy w wypłatach nie odliczają sobie za dużo? I wypłaty sa miesięczne ?

@Mefju

Są idealni jeśli chodzi o kasę. Nic nie odliczają z wypłaty, mieszkanie masz za darmo i dostajesz tyle co każdy niemiecki pracownik fabryki. Wypłaty co miesiąc każdego 10-tego. Chcesz wiedzieć coś jeszcze?

@Mefju

I 2000 netto mniej więcej to prawda.

Zdezorientowany
@Dramat

Mogę uzyskać trochę więcej informacji, wyciągniesz pomocną dłoń? Jestem na etapie zbieranie się właśnie do Bunde na pakowanie farmac. i jakichś szklanych probówek i ew. obsługę maszyn. Obiecano mi porządne pieniądze, lecz wcześniej zajrzałem w opinie i mam wątpliwości. Poświęcisz mi czas, żebym się nie wpakował w coś, czego będę żałował? marcin.orkwiszewski@gmail.com

@Zdezorientowany

Tutaj robi się tylko szklane strzykawki, nic więcej. Każdy musi nauczyć się wszystkiego bo codziennie pracuje się przy innej maszynie. Jeśli chodzi o obsługę maszyn, to każdego uczą ale po kilkunastu miesiącach. Jeśli wsadzą cię na odlewnię to tam będziesz się uczył od razu obsługi maszyn, ale lekko nie jest. Niektórzy rezygnują od razu z odlewni i idą na kontrolę jakości. A pieniądze są dobre, przy pracy zmianowej masz około 2000 miesięcznie netto. Ale to też nie od razu. Najpierw masz miesięcznie szkolenie i tylko dzienne zmiany, więc masz 1500-1600. Co chcesz jeszcze wiedzieć?

Inka
@Klocek

Jest ok ;) Praca w porządku, tylko system zimowym męczący. No i różnie z mieszkaniami.

Sławek
@Inka

Zgadza się . Pełna zgoda i wiele zależy od agencji . Tak naprawdę od koordynatorów. BYłem tylko przez Seppeters i covebo. zjakomy wydał pozytywną opinie i tej agencji

Betty
@Klocek

Pracuję w firmie Gerresheimer w Bunde od 6 miesięcy i bardzo sobie chwałę. Mieszkanie mam w tej samej miejscowości, a do pracy dojeżdżam z innym pracownikiem tej agencji. Co najważniejsze to wypłaty są zawsze na czas. Z czystym sumieniem polecam.

Jest ok

Zdezorientowany
@Klocek

Witam... czy ktoś z was pracujących w bünde w tej firmie usłyszał plotki ze firma apn bankrutuje lub że mamy przejść pod inna agencje? Ktoś coś wie?

Nina
@Zdezorientowany

Firma bankrutuje i dlatego podniosła nam od stycznia stawkę ? Człowieku, jak nie wiesz to się lepiej nie wypowiadaj !

Kaczor
@Klocek

Ja byłem praca spoko ale dopytaj o wszystko przed przyjazdem . Konto zeit ( idą godziny powyżej 172.5 i to wiadomo z najlepszymi dodatkami ) Na jak długo praca ( obiecują bezterminowo , a jednak po roku musisz szukać sobie mieszkania ) Jesteś na chorobowym z automatu płacisz po 25 e dziennie za mieszkanie I parę innych rzeczy o których dowiadujemy się na miejscu ????

Donald
@Kaczor

Ile godzin w miesiącu miałeś na zeitkoncie ?

Karolcia
@Klocek

Znajomi są i polecają, też chcę się tam dostać tylko języka niemieckiego nie znam za dobrze i muszę się podszkolić :( Ogólnie mówili, że praca spoko, z systemem zmianowym, pokoje w porządku. Mam nadzieję, że jak się podszkolę to mi się uda dostać, bo szukam pracy na długo, a tam można nawet na stałe zostać z tego co słyszałam.

Piter wklp/DE
@Karolcia

Witaj szukam opinii od ludzi co do APN w Niemczech jak to wyglada ja startowalem na produkcje ampulek i lekow ale moja znajomosc jezykowa byla niewystarczająca na to stanowisko i dostalem inne za te same pieniadze przy produkcji poliestru masz moze jakies info jak to wyglada bo sie wybieram tam na dniach ? (usunięte przez administratora) : D

Łukasz
@Klocek

Tak jestem i z czystym sumieniem polecam Apn. Warunki mieszkalne naprawdę fajne , pieniążki zawsze do 10go , godzinki się zgadzają a i kontakt z biurem bezproblemowy . Odemnie duży plus dla firmy i właścicieli ????

Dawid
@Łukasz

A dojazd do pracy? Organizują transport czy masz blisko? Na kwaterze jak tak chwalisz to masz darmowe wi-fi?

@Zetka

Też tam jade czy dalej tam pracujesz?

Nie polecam współpracy z tą agencja.zostalem wysłany przez nich do agencji AA+ która to mnie oszukała na pieniądze nie wypłacając mi żadnych pieniędzy rezerwowych tj wakacyjne urlopowe.probowalem interweniować dzwoniąc do nich ale po prostu dalej mnie oszukiwali przez telefon twierdząc że już dostałem te pieniądze .po za tym miałem pracować jeżdżąc na wózku widłowym a przez pół dnia kazali zamiatać i wyrzucać śmieci.kazda wypłata była niższa od umówionej o trzydzieści euro. Firma APN oczywiście umyła ręce .Klasyczni oszuści

chcialbym napisac sprostowanie do poprzedniego komentarza .pieniadze rezerwowe zostaly mi wyplacone po czasie tzn po osmiu tygodniach od zakonczenia wspolpracy,moze wplyw na to mial moj poprzedni komentarz.

A dostałeś coś w bonusie za tyle czasu oczekiwania? Chodzi mi o odsetki za zwłokę. Swoją drogą miałeś jakiś okres wypowiedzenia czy współpraca została zakończona z dnia na dzień?

Dobry

Normalnie płacą po 8 tygodniach przecież

@Dobry

Widzieliście może te ofertę na opakowania farmaceutyczne? Myślę o niej skoro widełki są od 13 do 15 tys. co do tych tygodni właśnie to musze tyle czekać? 8? Nie da rady na tygodniówkę się umówić już wcześniej?

Szopik

Hej, ja się tam wyb ieram do bünde. Jestem dobrej myśli, zresztą ktoś wcześniej się już wypowiadał na temat tej pracy. Dużo nauki jest na początku po niemiecku.

Wózkowy

Widz
@Wózkowy

Czy mogę poprosić o więcej szczegółów, jaka to miejscowość i czy jest to pracownik produkcji opakowań farmaceutycznych?

Jan Horodyński
@Wózkowy

I to są właśnie podwójne standardy APN. Jeden, który ma tzw. "lepszą pracę" (spawacz, wózkowy operator) dostaje pokój "jedynkę". Drugi, choć przyjechał sam dostaje pokój dwu- trzy albo nawet więcej osobowy i to z (usunięte przez administratora)albo alkoholikami, kryminalistami, itp. Rozumiem, że nie starcza im pokojów jednoosobowych dla wszystkich chętnych, ale możnaby przynajmniej dobierać w nich ludzi podobnych pid względem charakteru, stosunku do imprez, alkoholu i (usunięte przez administratora). Oni jednam całkowicie bagatelizują temat. Zresztą tak jak inne agencje pracy.

@Jan Horodyński

Jaka atmosfera jest między działami w APN Sp. z o.o.?

Jan Horodyński

Nierówne traktowanie ludzi na lokacjach. "Swoim" dają jednoosobowe pokoje (tym co mają tzw. lepszą pracę spawaczom, operatorom), innym zaś lokują w dwu- trzy- osobowych pokojach z grzybami na ścianach (nawet jak ktoś wyjechał sam) i z niezrównoważonymi psychicznie i uzależnionymi od narkotyków lokatorami. Wytrzymałem nie cały miesiąc, tak aby zarobić to co wydałem na bilet do NL, zarobić na bilet do Polski plus żeby coś jeszcze zostało dla mnie. Zarobki też delikatnie mówiąc takie sobie (pracowałem jako order picker)

Patrzę na ofertę pracownika produkcji żaluzji. Piszą ze Opole ale jest tez info ze oferują hotele a wy tu piszecie o stawka h w euro. I ja teraz nie rozumiem gdzie jest ta fabryka? O co chodzi ktoś mi wytłumaczy ?

natssa

czy ktoś pracuje przy bukietach i jest w stanie powiedzieć coś o zarobkach , atmosferze w pracy i zakwaterowaniu ?

Janina
@natssa

Odradzam (usunięte przez administratora) 280 euro na tydzień za 35 godzin i rudera zamiast mieszkania

Mysza
@natssa

Potwierdzam opinie Janiny. Malo godzin i malo kasy. Bywa, ze tylko 5 godzin pracy w danym dniu. Tylko przed swietami nadgodziny. Instruktorki bywaja terrorystkami. Ale zalezy jak sie trafi. Na innych liniach mega dezorganizacja. Odechcialo mi sie tam pracowac. Zakwaterowanie tez kiepskie. Brudne wykladziny, przetarte wersalki w salonie. Tylko kuchnia i lazienki w stanie idealnym. Na mieszkaniu sa kobiety po 60roku zycia ktore prowadza swoj wlasny rezim mieszkaniowy.

Chyba ze dwie osoby tutaj pisały, że ta agencja wysyła do pracy przez jakaś jeszcze inną agencję za granicą. Jak to działa? Myślałem, że się podpisuje umowę z agencją, a ona z pracodawcą docelowym. Z kim się w końcu ma umowę?

@Kandydat
@Jumper87

Dzięki za podzielenie się opinią. Też od dawna zbieram się na produkcję farmaceutyczną. Czy można pracować na dodatkowych zmianach, jeśli tak, to jak często? Jak sytuacja z dojazdem do pracy?

Dawid
@Jumper87

To super warunki jeśli chodzi o prace i zakwaterowanie. Jeszcze dopytam bo napisałeś że do pracy miałeś kilka kilometrów. Zapewniali ci transport czy sam musiałeś organizować dojazd? Umowę miałeś taką że przysługiwał ci płatny urlop żeby np, wrócić na kilka dni do Polski odpocząć?

@Dawid

Przez agencje na początek.masz 24 dni rocznie urlopu . Nie miałem daleko do pracy ale mam samochód więc dla mnie to było bez znaczenia . Ogólnie firma nie zapewnia dojazdu do pracy chodź jest trochę osób z samochodami więc można się dogadywać z ludźmi na miejscu albo ogarnąć szybko rower. Generalnie kwatery znajdują się w obrębie kilku km od pracy

@@Kandydat

Dojazd we własnym zakresie ...nadgodziny dodatkowe zmiany rzadko są praktykowane

Yogi
@Jumper87

Lepsza z jednych a co takiego oferują od innych ??

Szybki strzał
@Yogi

Nie wiem jak w innych przypadkach ale jako pracownik logistyki miałem darmowy pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 pokojowym w dobrych warunkach , blisko do pracy , wsparcie kiedy coś się potrzebowało , no i najważniejsze wypłatę średnio 2300 na rękę chodź zdarzały się lepsze miesiące ;)

@Szybki strzał

Mariusz

Witam . Agencja obiecuje nie wiadomo co . Przyjeżdża się na lokacje . Okazuje się że grzyb, insekty , nawet po 1 dniu moja narzeczona miała kleszcza . Już tego samego dnia w nocy musieliśmy iść pieszo do szpitala usunąć kleszcza . A nikt nie odbierał telefonu jak potrzebowaliśmy pomocy . Organizacja jest tylko mówiona przez telefon . Po przyjeździe zastaje się zupełnie cos innego . Gdy prosisz o zmianę lokacji to każą się wyprowadzić w 1 dzień

@Mariusz

Pracowaliście z narzeczona na tej samej robocie? Nie jest ciezko znaleźć przez agencje pracy dla kobiety? Ja z chłopakiem tez chcemy wyjechać, ale z tego co mówisz to w razie problemów koordynatorzy nie reagują? A stawka jak wyglądała? Może to chociaż na plus?

Nie polecam. Firma (usunięte przez administratora) pracowników w kwestii okresu wypowiedzenia. Termin 2 tygodniowy okresu wypowiedzenia jest dla nich nieaktualny notabene nawet cofa wstecz termin, co jest łamaniem prawa. Właściciel firmy a jednocześnie ,,koordynator Paweł”jest wulgarny stosuje (usunięte przez administratora). Sprawa została zgłoszona do Arbeitsgericht. Za bycie na urlopie bądź na l4 za każdy dzień ,, w umowie przedwstępnej” dolicza 20€ za każdy dzień . Firma przycina na stawce nocnej dając pracownikowi 15% gdzie musi dać 25% jak mówią przepisy. Firma zatrudnia jako pracownika produkcji a zagrania pieniądze za operatora maszyn, gdzie pracownik pracuje w niehumanitarnych warunkach.

Otello

Dziś będzie miesiąc od bez słownego zwolnienia z Fruit Line, przy współpracy z lokalną agencją wyzysku o nazwie AA+ (przez niektórych określane jako BB-). Mają złoto na olimpiadzie w dziedzinie Holenderskich (usunięte przez administratora), hale bez okien, niska temperatura 4-8, duże zbiorowisko zawistnych polaczków, stawka marna bez dodatków 11.50, ukryty akord, presja przełożonych i gniewne spojrzenia kontraktowców(usunięte przez administratora). Skutecznie będę odradzał wyjazd czy nawet kontakt. Po to by złagodzić bądź zniwelować rozczarowanie i zmarnowane pieniądze na wyjazd. Powodów jest mnóstwo, kilka z nich przewija się w poprzednich komentarzach. Auta służbowe jak taczki na budowie, (usunięte przez administratora) kiła i mogiła po bagażnikach stare buty robocze, resztki jedzenia. Pokoje z jedynek porobione dwójki. Na mieszkania pchają byle kogo, były przypadki recydywistów i ludzi starszych po 60-tce. Byle kto, co by na nogach ustał 8 godzin i nie zadawał za dużo pytań. Mieszkałem w Druten ze zbieraniną z całej Łełropy, a gdy przychodził weekend (dobrze że tylko dwa dni) (usunięte przez administratora) Brak opieki biura w ekstremalnych sytuacjach, brak zamków w pokojach, kradną jedzenie z lodówek. Stanowczo odradzam kontakt. Tam to tylko strach trzyma ich w rydzach. Będąc to żyliśmy w ciągłym napięciu obawiając się niepoczytalności (usunięte przez administratora) z PL. Uwaga na Jareckiego z biura lubi wydrzeć papę o byle co, w sumie się nie dziwie. Tyle co moja Karolcia schudła z 10 kg, ale ślad na bani zostanie do końca, nawet regionalna amnezja nie dała (usunięte przez administratora)pierdy na korytarzu, śmierdzące buty w salonie, wiecznie pełny zlew, nocne krzyki i jęki (usunięte przez administratora) to miejsce jest dla ciebie

@Otello

Co ty pieprzysz, jestem aktualnie w AA+ i robię w Fruity, chyba na (usunięte przez administratora) się gadajac taki farmazon, ja osobiście bez problemu się dogaduje i w pracy i z biurem. "Uwaga na jareckiego" gościu chłop (usunięte przez administratora)non stop pomaga ze wszystkim a każdy człowiek może mieć gorszy dzień. Odpowiedz adekwatna prawdopodobnie do zachowania samego autora posta czyli próbowanie na sile szukać afery. Kwatery nie są złe ale wiadomo polaczkowi to najlepiej dać apartament na wyłączność

Zostaw merytoryczną opinię o APN Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w APN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy APN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w APN Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APN Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 189 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042