Opinie o MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych w Gdynia

Ja Nowy wpis

Obsługa beznadziejna.Sprawa z która przyszłam to była sprzedaż mojego telefonu pan który obsługiwał powiedział ze teraz nie ma pieniędzy żeby zapłacić za mój telefonu.Umowilam się ze przyjadę następnego dnia.Oczywsci przyjechałam i sytuacja się powtórzyła z dnia poprzedniego oczywiście musiała zapłacić za podróż w jedna i druga stronę.Zanim się zjawiłam 8 razy dzwoniłam oczywiście nikt nie odbierał ani nie oddzwonił. Nagrałam się nawet na sekretarkę.(usunięte przez administratora)

Heniek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Janusz Nowy wpis

MONUMENT9 to firma z opinią dobrego pracodawcy. Ludzie czują jak jest dobrze i chce się pracować!!

Bartek Nowy wpis

Praca w Monumencie jak dla mnie jest pracą idealną. Człowiek oprócz szans rozwoju w firmie ma możliwość poznania fajnych osób. Ja osobiście serwisuje telefony w czym się mega odnalazłem i każdemu życzę, żeby znalazł u nas coś w czym jest dobry i dzięki czemu będzie mógł się rozwijać ;)

Brałeś udział w rekrutacji do MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Olga

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych. Obecnie firma prowadzi rekrutację handlowców na Warszawę, Gdańsk i Gdynię (https://www.gowork.pl/monument9-centrum-telefonow-komorkowych,181680/rekrutacja) i każda merytoryczna opinia pracownika byłaby użyteczna dla aplikujących.

Rumiana

Pracuję już jakiś czas i przyznaję, że zżyłam się z rytmem firmy. Elastyczna praca. Grafik nie jest narzucany tylko konsultowany dzięki czemu bez problemu godzę z nią studia. W większości są 12h zmiany i przyznaję, że to nie należy do przyjemności, ale też praca nie należy do ciężkich. Dodatkowo rekompensuje sprawę fakt, że przy tak długich zmianach pracuję średnio 15 zamiast standardowych 22 dni w miesiącu więc mam więcej wolnego na swoje sprawy. Stawek nie komentuję bo to kwestia indywidualna i szybko przekonałam się, że stawka podstawowa jest propozycją dla tych co lubią siedzieć - pracujących szybko się tu docenia. Daję ocenę bardzo dobrą zamiast celującej bo w każdym miejscu będzie miejsce na poprawki, ale tu zarówno właściciel jak i kierownictwo stara się żeby było dobrze ;) Pozdrawiam

Mera

Ktoś coś wie na temat punktu w Tczewie ? Kiedy otwierają? Bo w pt mam szkolenie. I nie wiem co myśleć, robić..

Ona

Co jak co ale praca lekka i przyjemna:)Wszyscy w porządku, a Pan Marcin (dyrektor ds.rozwoju,koordynator)??? Uwielbiam tego człowieka!!!! Żal odchodzić... :(

Absolutnie nie zgadzam się ze złymi opiniami na temat firmy. Praca jest bardzo przyjemna i wszytko jest ok, koordynatorzy spoko, szef też. Stawka zaczyna się od 7 - 8 zł ale jeżeli widać, że się staracie są podwyżki i premie. A jeżeli ktoś kręci, prowadzi firmę w firmie i nie wypełnia swoich obowiązków, cóż takie są konsekwencje. Zwolnienie i odpowiedzialność materialna za powstałe braki ...

Zadowolony

A ja polecam. Wcześniejsze opinie są napisane zapewne przez zwolnionych pracowników, niezadowolonych z tego, że nikt nie będzie tolerował oszustw i kanciarstwa. Ja pracuję w monumencie już ponad 3 lata i wielokrotnie obserwowałem takich kombinatorów, a takie działania mają tylko jeden finał - w postaci zwolnienia. W firmie jest wiele osób które pracują tu już wiele lat i są zadowolone. Jeżeli jesteś dobrym sprzedawcą i angażujesz się w pracę to polecam

Mona

Polecam ! Sama pracuję w tej firmie łącznie z 2 i pół roku (z przerwami - raz roczna przerwa, raz 4 miesięczna). Nie znalazłam niczego innego i wracałam :) . Dla pracowników szkolenia, duża pomoc - praktycznie cały czas kierownik dostępny na gg, meilu czy telefonicznie. Co do płacy to na początku jest 7 zł, a stopniowo jeżeli swoją pracę wykonuje się sumiennie są wdrażane podwyżki, premie miesięczne jak i uznaniowe. Ja sama w przeciągu ostatniego roku pracy może raz nie miałam żadnej premii także dementuję to co piszą wcześniejsi zapewne niezadowoleni z powodu zwolnienia (Tak - jak ktoś nie pracuje uczciwie to jest zwalniany) expracownicy.

Bardzo przyjemna praca, elastyczne godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych - Gdynia

MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych
2.9/5 Na podstawie 25 ocen.

MONUMENT9 Centrum Telefonów Komórkowych