Opinie o Levi's (Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)) w Płock

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) w Płock

Wiarygodna firma

Doceniani są (jako tako) tylko pracownicy na górze, a osoby liniowe są tylko żeby ciężko pracować i żadnej wdzięczności i docenienia... Resztę każdy musi sobie już dopowiedzieć

Szwalnia
@Wiarygodna firma

Po 20 latach pracy dostajemy wypłatę 2300 do ręki masakra ludzie się nagminnie zwalniają jeszcze trochę i nie będzie komu pracować

Pracowniklevis

Po długich latach można coś napisać. Chociaż tu wystarczy kilka miesięcy. Jest to jedna z gorszych firm na terenie tego miasta. Dyrektor sam powiedział, że dla niego jesteśmy tylko liczbami. Można poczytać w internecie, jakim był dyrektorem w poprzednich firmach. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek podwyżki. Płaca poniżej minimalnej krajowej, bo minimalna jest dla pracowników o stałej pensji miesięcznej, a nie godzinowej. Więc zwykły pracownik na produkcji dostanie coś koło 22-23 zł/h. Nie wiem skąd w ogłoszeniach, że np. na suszarkach pensja wynosi od 4000 do 6000 zł. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) żeby tylko ktokolwiek chciał tu przyjść. Ludzie pracują tu po 10 lat i nie mają minimalnej. Na akordzie łatwo nie jest. Coraz częściej nie ma ciągłości pracy, a ostatnio na np. szwalni zostały podniesione normy. Tu człowiek człowiekowi wilkiem. Dużo jest osób, które tylko czekają, żeby pobiec do kierownika i poskarżyć, jak w szkole, że coś tam coś tam. Nawet zdjęcia robią, żeby mieć dowody. Nie ma pracowniczej solidarności. Związki są, ale są po stronie kierownictwa. Praca przeważnie w (usunięte przez administratora) i smrodzie. W lato gorąco, w zimę zimno. Parkowanie to też loteria. Jak nie ma już miejsca i zaparkujesz poza miejscem, lub ustaniesz kołem na linii, to dostajesz 2 tygodnie bana na parkowanie. Jedyny plus, że wypłata jest na czas, ale trzeba kontrolować ją, bo potrafią się pomylić.

@Pracowniklevis

Czyli skoro zwykły pracownik dostanie coś koło 22-23 zł/h na rękę brutto, to ma faktycznie mniej niż minimalna krajowa 23,50 zł/h. A od czego zależy to, kto ma stałą pensję miesięczną, a kto godzinową? U Was z agencji też biorą ludzi? Czy wszyscy na firmę a tak nierówną sytuację mają?

No i doczekaliśmy się nowych żądam nowego dyrektor. Okazuje się że najniższa płaca w Levis za godzinę to nawet nie 22.8 zł tylko mniej bo przecież nasz dyrektor przestrzega prawa i płoci 3490zł miesięcznie a to jest 20.77zł brawo za pomysłowość.

apap13
@Mieszkaniec Płocka 3

A co ci nie pasuje w dziele technicznym?

Nikoś Nowy wpis

Czytałem artykuł na jednym z portali, że od czerwca ma stanąć produkcja, a zakład do zamknięcia. Widzę, że rozprawiacie o sytuacji, ktoś pytał (bez odpowiedzi) o wysokość odpraw. A czy pracodawca stara się Wam jakoś pomóc w tej sytuacji? Zwalniają ludzi z obowiązku świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia? Żeby był czas poszukać sobie czego innego.

Tenzly

Przedstawiciele związków, jesteście (usunięte przez administratora) Chłop śmieje się wam w twarz, a wy mu ciągle wchodzicie w ... i idziecie na rękę.

Anna Nowy wpis
@Tenzly

Napisał cwaniak któremu brak odwagi żeby iść powiedzieć to przewodniczącej związków, trzeba było iść i negocjować, wszyscy odważni jak daleko, jak Ci nie pasuje nie podpisuj porozumienia, idź się prawować w sądzie pracy ,a nóż może ugrasz coś więcej

ogier Nowy wpis
@Tenzly

ile dostaniecie odprawy?

Plock Nowy wpis

A tak faktycznie . Ale myślałam że się domyśla

Katarzyna - matka 2 dzieci

Jestem matka 2 dzieci i co mam teraz zrobic !!!!! 800 OSOBA NA BRUK LEVIS JANUSZE BIZNESU - TAK SIE NIE ROBI I CO TERAZ Z NAMI .... GDZIE MA SIE PODZIAC 800 OSOB JAK MOZNA COS TAKIEGO ROBIC Z DNIA NA DZIEN !!!!! Jeszcze tydzien temu bylo wszystko super, a teraz bach taka informacja - choreeee czy ktos cos wie, co teraz ??

donald tusk
@Katarzyna - matka 2 dzieci

jak to co? wszyscy na szparagi fur dojczland tak wybraliście bydlunya to dopiero początek

Daria
@Katarzyna - matka 2 dzieci

Codziennie kogoś w Polsce zwalniaja takie życie, już sie skończyły czasy że jedna ciepła posadzka na całe życie

Plock

Levis już dwa lata temu przymierzał się do zamknięcia . Żaden strajk i te marne grosze ,, podwyżki " nie zaważyły o zamknięciu fabryki . Nie wypisuj bzdur że wina strajku. Najlepiej nic było nie robić i tyrać za te marne pieniądze .

@Plock

Czy mieli zamknąć czy nie to już historia. Historią jest też sam Levi's. Faktem jest, że jako poważny Pracodawca powinien uprzedzić swoich Pracowników i Związku Zawodowe oraz Władze miasta z wyprzedzeniem o planowanych działaniach, a zachował się nieodpowiedzialnie mając los swoich Pracowników głęboko w(usunięte przez administratora). Jako firma z tradycjami Levi's nie popisał się i dał ciała na całej linii. Brak prawdziwego gospodarza pokazał słabość organizacji. Losie broń przed takim managerem. Trzymam kciuki i życzę powodzenia wszystkim, których dotknęła ta decyzja. Trzeba pamiętać, że Levi's kooperował z wieloma firmami, które dostarczały dla niego różne dobra i usługi - więc dla nich to jest również jakaś strata, która obniży zakładane przychody.

@Katarzyna - matka 2 dzieci

Jeszcze pracując w levis ze 20 lat temu było słychać że w jakimś kraju, nie pamiętam gdzie w jeden dzień zamknęli levis. Tak widocznie robią.

Zly

Przedstawiciele związków dostali od dyrektora białe koperty, żeby nie informować o czymkolwiek. Sprzedadzą nas za czapkę śliwek. Wszystko powinno być jawne, bo to dotyczy całego zakładu, a nie garstki ze związków!

szwaczka

REKRUTACJA PRZEBIEGAŁA W MIŁEJ ATMOSFERZE PO KILKU SŁOWACH WSTEPU PANIE Z KADR ROZDAŁY KARTKI Z KWADRACIKAMI W KTÓRE NA CZAS TRZEBA BYŁO POWPISYWAC ,,U'' potem kazdy był zapraszany osobno na rozmowe o przebiegu pracy zawodowej i dlaczego chce tam pracowac. Panie od razu uprzedzają ze to cięzka praca. wszyscy sie zakwalifikowalismy a było nas 10 osób.

nie było takiego pytania

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Znowu wypłata się nie zgaadza, inna kwota przelewu inna na pasku wynagrodzeń

Wika

Czytam właśnie o potężnych zwolnieniach u Was, podejrzewam że nastroje w firmie nie za ciekawe. Naprawdę nic wcześniej tego nie zwiastowało, żadnych plotek nie było? I co teraz, co z jakimiś odprawami, co z okresami wypowiedzenia? Zaproponowali Wam jakieś sensowne warunki rozwiązania tych umów?

Zydek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy to prawda że Levi's bankrutuje bo pracownicy wynosili na sobie po dwie trzy pary spodni i handlowali na mieście? A proceder trwał długimi latami?

Lola

Ile zarabia sprzedawca w sklepie levis ? Na internecie piszą można nawet wyciągnąć 7 tysięcy brutto czy to realne ? Jaka jest początkowa stawka za to stanowisko?

@Lola

Jeśli chodzi o podstawową posadę (nazywa się stylista, a jest to po prostu sprzedawca), to w przypadku wyrobienia przez zespół planu miesięcznego, czyli z premią, to jest to maks. ~5200 brutto, o ile w każdym sklepie jest ta sama stawka, czego nie wiem, ale wydaje mi się, że tak.

Czy są przyjęcia do fabryki Levi,a i ile można zarobić?

Luz Maria

No cóż Pan dyrektor dopioł swego co zebranie podkreślał że zakład nadaje się tylko do przeniesienia do Bangladeszu Jarek brawo Ty

Dobrze wyposażony sklep jest dla sprzedawcy w pracy? Dajcie znać, czy kasa automatyczna jest i jak to ogólnie wygląda, zależy mi na nowoczesnym miejscu jednak. Zwłaszcza jak dużo klientów jest. To duży sklep? W ogłoszeniu nie napisali.

Hej, widziałam ze szukają kogoś na stanowisko zastępcy kierownika sklepu do salonu w Białołęce. Jasno przedstawili czego oczekują i wymagają, chciałam was dopytać czy na prawdę rok w zarządzaniu zespołem wystarczy, aby dostać posadę:) Jakby ktoś tak po krotce zechciał wytłumaczyć mi system premiowy, byłoby super. Rozumiem, ze na target pracuje się zespołowo, a jak oceniacie cele, czy sa realne do osiągnięcia.

Bebek

Umiecie czytać ze zrozumieniem? To strona dotycząca fabryki w Płocku nie sklepów!

Plock
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Komu się wypłata nie zgadza ?

@

Od jakiegoś czasu chodzą plotki że na szwalni zrobią jedną zmianę.

Barber
@@

I bardzo dobrze. Teraz co niektóre brygadzistki będą musiały usiąść na maszyny i robić tak jak inni będą im kazali.

Lidka
@@

A to ma ile zmian aktualnie się pracuje i w jakich godzinach? I od kiedy niby ma być tylko ta jedna zmiana?

Od kiedy ta podwyżka ma być, mowa o stanowisku sprzedawca?jak wchodzę w ofertę to właśnie nie ma podanych widełek ani nic. To ile będzie się można spodziewać teraz że będą płacić?

Podwyżka jest 5% więc nie niewiem skąd te 9

Podwyżki jest 5% więc nie wiem skąd te 9?

Czy już wiadomo ,jak wysoki będzie bonus ?

Teresa

Cześć tak nawiązując do ogłoszenia na kierownika sklepu i kwestii realizacji celu to jak to tam właśnie jest z tymi normami wyznaczonymi przez pracodawcę? W miarę realistyczne oczekiwania? Bardzo zwracam na to uwagę, nie lubię się czuć w pracy jakby była niemożliwa do skończenia

@Teresa

Ogloszenia dotyczące pracy w sklepie odnosza sie do Warszawy. W Płocku jest tylko fabryka.

Dorota bez knota

Ludzie, szukajcie innej roboty! Tam były dobre zarobki, ale 30 lat temu! Za 2000 to niech szukają pracowników z Bangladeszu. Praca na akord za tak (usunięte przez administratora)pieniądze? Tyle zarabia brat, co stróżuje na budowie.

Serio, nie można się dostać bezpośrednio pod firmę tylko przez pośrednictwo? Warunki przez agencje dużo gorsze? Chyba nie płaca 2 tys bo minimalna to już prawie 3 tys. Jak akord to nie daje rady więcej zarobić?

Ochrona
@Dorota bez knota

Pracowałem kiedyś u was i odszedłem właśnie do ochrony. Nie gadaj, że 2tys na miecha od 3.4 do 4 z ogonkiem jak godzin nałapie mam na rękę i nie muszę robić w tym syfie, a i nikt mi nie gdera nad twarzą.

Zygmunt
@Dorota bez knota

Sami jesteśmy sobie winni takich zarobków. Tylko silni pracownicy trzymający się razem noga coś wygrać. W fabryce od zawsze nie byłozgrania o ci zadbalo kierownictwo .

@Zygmunt

Myślisz że kierownictwo przeszkadza we wzajemnej integracji? Przecież powinno być odwrotnie. W firmie nie ma związków zawodowych które walczą o lesze zarobki? Każdy musi sam starać się o podwyżkę?

@Zygmunt

@PN chyba raczej wszyscy tak myślą...utrzymać zakład jak najdłużej z wiadomych dla siebie powodów (ich zarobki vs ich odprawy). Tutaj kierownictwu nie zależy na ludziach, a ludzie to widzą i stamtąd uciekają. Nikt nie chce się zasiedzieć i nic z tego nie mieć

Beata

Widzę, że o innych stanowiskach pisaliście a mnie interesuje ogłoszenie na kierownika sklepu i warunki, które na stanowisku obowiązują, czy można wiedzieć jakie stawki pracodawca przedstawia aktualnie? Bo w ogłoszeniu właśnie nie ma nic na ten temat, a chciałabym takie rzeczy wiedzieć.

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Operator Maszyn w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Żadne, osoby nowo przyjęte są szkolone , zarówno z obsługi maszyny jak i I szycia na danej operacji

@Anna

I jak takie szkolenie wygląda? mam na myśli to, kto je prowadzi? Kolega ze stanowiska? i czy jest jakiś ograniczony czas na to czy po prostu czeka się aż ktoś załapie? Są tu stosowane jakieś specjalne praktyki czy raczej czysty standard? I co z kulturą pracy, jaka występuje?

Szkolenie niestety prowadzi, szkoleniowa Marzenka, moim zdaniem nieodpowiedni człowiek na tym stanowisku, brak jej podejścia do człowieka, aparycji też nie ma miłej a to dużo, człowiek który ma kontakt z nowo przyjętymi osobami powinien umieć zachęcić do pracy, ona robi odwrotny efekt, a z kulturą pracy jest jak wszędzie, zależy na jakiego człowieka trafisz, wiadomo że człowiek, człowiekowi potrafi być wilkiem, przyjdź sama się przekonasz

Wiedźma
@Anna

Nie potrafi dobrać maszyny do wzrostu szwaczki za niskie bądź za wysokie stanowisko pracy. To w ogóle nie jest brane pod uwagę. Nie zwraca też uwagi na pozycję osoby. Liczy się tylko ilość i jakość. Nie ważne jak siedzisz,stoisz ważne aby wykres szedł do góry.

@Anna

Hmm, niemiły ten komentarz o aparycji, człowiek nie ma na to wpływu, ale co z tym podejściem do pracowników? Dobrze byłoby wiedzieć, co dokładnie jest nie tak w szkoleniu tej pani. Rozumiem, że Ty masz negatywne doświadczenia, a jeszcze ktoś się na to skarżył i zgłaszał do "góry"?

Lidia

Szukają specjalistę ds. BHP. Niżej widzę opinie ze niskie zarobki, ale to wypowiadają się osoby z linii produkcyjnej. Możecie mi powiedzieć ile może dostać osoba na stanowisku specjalisty? W ofercie napisali, że maja przygotowane atrakcyjne benefity ale ich nie wymienili. Może ktoś z pracowników mógłby mi je wymienić ?

@Lidia
@Lidia

Do podstawowych należą; biurko + krzesło dużo różnej pracy (można by było nią obdzielić 3 osoby) i pensyjka jest jedna brak dobrego słowa premia (jeżeli będzie to po roku), a jak wcześniej odejdziesz to dyrektor VI jej nie wypłaci (takie chore zasady to tylko tutaj. Gdzie indziej jak się Pracowników należy coś za danych okres to nawet jeżeli w trakcie rozstaje się z firmą to ta mu w wymaganym okresie to wypłaca. Niestety w Levisie lewizna - dyrektor wyda Twoją premię na linie lub inne (usunięte przez administratora)) w lato gorąco, zimą zimno brak szans na wzrost wynagrodzeń brak perspeltyw brak szans na rozwój.

@@Lidia

To w jakiej wysokości jest ta pensja, za tą ilość obowiązków? Jesteś w stanie podać jakieś widełki? Ile wynosi ta roczna premia? Nie można tutaj w żaden sposób awansować, skoro brakuje szans na rozwój? Planuję zaaplikować...

To aplikuj, na miejscu dowiesz się ile będziesz zarabiać, jaki będziesz miała zakres obowiązków itp, nie rozumiem po co pytasz w miejscu gdzie każda odpowiedź jaką uzyskasz będzie negatywna, przyjście na rozmowę nic nie kosztuje

Pracowniklevis

Mirka
@Pracowniklevis

to niefajnie, że nie ma przyjacielskiej kooperacji z dyrektorem, ktoś w ogóle z nim dobrze żyje? trochę nie rozumiem, bo piszesz że jest godzinówka, a potem akord, to jak to w końcu jest? Ile za akord się dostaje? a normy na szwalni dlaczego zostały podniesione, pracownicy za dużo zarabiali według przełożonych?

Henryk
@Pracowniklevis

Jestem ciekaw jakie pytania na ping zadowolą dyrektora ?. Osobiście spotkania na stołówce to wielka bzdura .

Pedrose
@Mirka

Wynagrodzenie zależne od działu. Jedni mają akord, inni godzinówkę. Normy podniesione, bo zawsze można zrobić więcej. Przychodzi osoba, staje obok Ciebie i mierzy czas. Tak obliczają normy.

@Henryk

Robi to tylko bo nakazuje Właściciel i żeby się pochwalić, że próbuje spełnić wymogi systemowe ( temat na pokaz dla audytorów)... Ludzie wszystko widzą

Damian
@Pedrose

Aż taki nacisk żeby robić więcej? Serio ktoś stoi na głową i sprawdza tempo pracy? Przecież to dezorganizuje robotę. Każdy pracownik jest tak weryfikowany?

Pedrose
@Damian

Ludzie się zwalniają, to norma idzie do góry. Masz robić jak mały robocik i tyle. Zwykły pracownik jest nikim, a brygadzistki poganiają, bo mają premie

Luz Maria
@Pedrose

Podobno na szwalni ze względu na brak wykwalifikowanych pracowników na maszyny mają wrócić brygadzistki.Mają zostać po dwie na zmianę które wszystko ogarną

@ro

Niestety. Zepsute jajko też można pomalować jak piękną pisankę a w środku smród. Tak właśnie robi nasz marny "dyrektor ". Kierowników wykańcza psychicznie więc odchodzą, ludzie zarabiają grosze więc odchodzą. Absencja rekordowa od lat a my dalej malujemy sobie błękitne ścieżki. Człowiek z taka przeszłością, nieudolnym zarządzaniem poprzednimi zakładami przejmuje taką firmę. Może to celowo został zatrudniony ktoś taki nie nadający się na dyrektora żeby firmę wykończyc w ciągu kilku lat to ludzie będą uciekać i finalnie mniej odpraw do płacenia. Brak ciągłości produkcji i jeden wielki chaos. Człowiek totalnie nie na swoim miejscu ale może nie przypadkowo.

Cytuję
@@ro

Cytuję pracownika ze Stardrom Częstochowa , kiedy Jarosław R. był prezesem: pracownik się tam nie liczy... chyba, że potrzeba obniżyć pensje, poszukać winnego, dać nowe zasady BHP czy sławne 5S... wszystko spoko... tylko gdzie logika w zarządzaniu firmą, szacunek do pracownika i godziwe warunki? Latem- hala 35 stopni ale obowiązek zamkniętych drzwi, prezes spaceruje jak farmer raz na miesiąc i szuka co jest źle i do tego masowe zwolnienia... Taaak... firma z perspektywami... tylko nie wiem na co..

Zostaw merytoryczną opinię o Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) - Płock

• Jak się pracuje w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Zobacz opinie na temat firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 7 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)?

Kandydaci do pracy w Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Levi Strauss Poland Sp. z o.o. (Zakład Produkcyjny)