Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
@Prokurator generalny

Jeśli się dokłada maszyny na linie to powinno być więcej ludzi to jest myślenie damy maszynę i zapieprzać dziwicie się ze ludzie uciekaja dalej popełniacie błędy nic się nie uczycie

Śmiechu warte Nowy wpis

Brak słów,wszyscy piszą że premii nie ma obowiązku dać,wszystko można zrozumieć ale nie takiego zachowania,jak można znając budżet swojej firmy,wiedząc o ilości zamówień itd zakupić pracownikom plecaki,torby gdzie i tak dużo osób nie odebrało z powodu swojej wiary,dać ludziom miesiąc temu dodatki 800,a w kwietniu zostawić ludzi bez premii ,przez którą ludzie tylko dlatego tu pracują bo za podstawę nikt by tu nie pracował na produkcji ,ponieważ firma nie ma kasy i komuś trzeba zabrać ,wielkie brawa dla tych co żądzą finansami w tej firmie,brawa za decyzje jakie podejmujecie.Na wakacje dajcie pracownikom po 1000 i wpiszcie się do gazet że firma dała pracownikom wakacyjne,bo pracownik jest na pierwszym miejscu????????????

Z7

A ja mam pytanie trochę z innej beczki niż premia. Dlaczego na halach robi się rewia mody? Pracodawca zapewnia nam ubrania robocze a mimo wszystko kobiety(bo najczęściej to one urządzają samowolkę) chodzą w ciuchach prywatnych i nie mówię o jednej konkretnej zmianie tylko to dotyczy wszystkich 3 zmian. Za każdym razem wytłumaczenie sobie znajdą o ile w ogóle muszą się tłumaczyć. Dlaczego nikt po prostu nie lepi im mandatów żeby się wkońcu nauczyły co to jest odzież robocza? A może gdzieś była informacja że jednak można a po prostu nie wszyscy o tym wiedzą?

A co Cię to obchodzi
@Z7

Żal Ci (usunięte przez administratora) ściska że ktoś ma lepsze , wygodniejsze ubranie robocze niż ten twój tani uniform ? Nie wszyscy chcą chodzić w takiej tandecie która krępuje ruchy a po praniu wygląda jak (usunięte przez administratora) do podłogi

@Z7

A co Cie interesuje kto w jakich ciuchach chodzi? Jak im nie szkoda pobrudzić prywatnych to raczej ich sprawa. Mają mieć buty robocze ochronne i długie spodnie, a reszta to raczej jedno

XD
@A co Cię to obchodzi

Ty sie ciesz ze dostałeś za darmo.

Ulcerate
@Z7

Bo ktoś lubi lepsze i wygodniejsze ubrania. Sam tak chodze ubrany od 3 lat prawilny i oddany pracowniczku.

Mika
@Z7

Zamiast zaglądać jak kto chodzi ubrany , może zajmij się pracą . Za to ci płacą .

Nie wszystko jedno, jest regulamin i powinny być nakładane mandaty. Jak dla mnie to niech każdy chodzi w czym chce.

Co Cię to obchodzi Nowy wpis
@XD

Człowieku !!! Mój strój roboczy kosztuje ok 1700zl , ja noszę tylko polar niebieski bo muszę !!! Reszta jest prywatna ! Buty są najważniejsze ,bo to w nich chodzę większość życia ! Tak że , jak chcesz niszczyć sobie zdrowie to nos ten badziew i miej później odciski …

Marek i tomek Nowy wpis

Bankrut bankrut bankrut

Zbyszek

Macie to co chcieliście, przed wyborami wszystko było, była premia były dobre ceny i zniżki na stołówce. Mniej niż pół roku zajęło żeby uśmiechnięty rząd Donalda von Tuska wszystko rozkradł. Teraz zobaczycie dopiero jak na kierownikow i dyrektorow wezmą niemców a polakow beda zwalniac. Sami tego chcieliście

Bredzisz Nowy wpis
@Zbyszek

Bredzisz Jarosław..... A jak mam rozwolnienie po kiełbie ze stołówki to też wina Tuska? Weź się pochyl tylko uważaj coby ziomek za tobą się nie napalił i weź rozbieg i beretem w ścianę..... Pogięło cie? Wina Jarosława wielkiego i jego wojowników maryjkuf

Dobry

Jakie są zmiany

Barbara

Wszyscy narzekają na brak premii a robić nie ma komu. Za podstawę też da się żyć, wystarczy nie wydawać wszystkiego na alkohol i narkotyki. W tym miesiącu odłożyłam na konto oszczędnościowe 4350zł, jak się chce to można.

Patryk
@Barbara

To ciekawe ile Barbara zarabiasz że tyle Odłożyłaś apeluję do pracowników by w końcu wyszli z linii i zaczęli Walczyć o swoje

XD
@Barbara

Jak tam mamusia i tatuś? Zdrowi?

Róża
@Barbara

Baśka odstaw leki bo ci szkodzą

@Barbara

Mąż kierowca to jedną wypłatę można odłożyć. I nie mierz wszystkich swoją miarą że piją i ćpają.

Kolega
@Barbara

Co ty kobieto pie.. ..olisz za farmazony.

Kpiny

Bo wkońcu przestałaś ćpać

Racja
@Barbara

Masz racje Basiu da sie odłożyć z tej wypłaty . MACIE NA UMOWIE ILE ZARABIACIE WIEC SIE NA TO GODZICIE A NIE PLACZECIE O PREMIE. PREMIA JEST DOBROWOLNA OD PREZESA A SKORO GODZISZ SIE NA PLACE Z UMOWY TO RÓB A NIE PŁACZ BO NIE MA PREMI. A W ZESZLYM MIESIACU JAK PREZES RZUCIŁ DODATKIEM TO KAZDY WYCHWALAL WNIEBOGLOSY JAKI CHOJNY I WGL A TERA PSY WIESZAJA

Xxxd
@Barbara

A płacisz za mieszkanie? Masz dzieci? Zobowiązania kredytowe? Czy siedzisz u mamy na garnuszku i odkładasz to co ci zostaje po wydaniu na kosmetyki? Co za głąb ..

@Barbara

Jak się mieszka z rodzicami, to można.

Lolo
@Barbara

Jak z rodzicami mieszkasz, albo jesteś śmiesznym kierownikem to możesz!!!!

Bobikowa
@Barbara

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :)))))

józek
@Barbara

Serio tak mało ?? ja w tym miesiacu odłożyłem 5.5 k no bo nie było premi.... tak to bym z 7k odłożył do skarpetki

Maja

W tej firmie już można sobie darować pracowanie. Normy zwiększają. Z czego jakość jest na 1 miejscu. Ciekawe. Premię dostali Brygadziści rzeczywiście robią wszystko plus, siedzą na fajce co godzinę po 15 min chodzą sobie do biura posiedzieć na telefonie no i oczywiście im się należy najwięcej. Nie mówiąc o tym że ludzie się na to godzą i nawet większość pracuje jeszcze lepiej niż pracowała. Kierowników na jednej hali jest 2-3. Oczywiście większość ma swoich ulubieńców i mają gdzieś czy inni zrobią normę czy nie. Ważne żeby te 3 linie najważniejsze robiły po 250 okien. Szkoda mi tej roboty było dobrze. Miło. Ale niestety jak niedługo nie padnie to i tak dużo ludzi się zwolni. Nie mówiąc o tych nieszczęsnych nowych halach w Wodzisławiu i Kędzierzynie. Pozdrawiam miło i cieplutko. Trzymajcie się

Produkcyjny
@Maja

Brygadzisci dostali dodatek funkcyjny za dzierżone stanowisko nie wypisuj głupot jeśli nie wiesz o czym mówisz

L
@Maja

Ci co naprawdę pracują,dają z siebie wszystko że wracając do domu padają na "pysk"że zmęczenia to w tej firmie się nie docenia wręcz jeszcze mało mało i mało Nawet do WC jest problem odskoczy bo zaraz Cię szukają jak Cię na chwilę nie ma.Tak się nabawić idzie problemów z pęcherzem ale co tam Norma ważna nie zdrowie .Ale spacerujący na papierosy,udający że niby robią ,w WC co jakiś czas to się docenia .Pozdrawiam

Eko666
@Maja

Tak dla jasności brygadzista dostał dodatek nie premie. A jeśli tak to boli to uwierz że większość z nich z chęcią odda koszulkę za święty spokój. Dostawanie opierdolu wiecznie za pracowników od góry nie jest fajne do tego dochodzi to że muszą ogarniać wyjazdy i jeszcze pracować bo pracownicy mają wywalone wrotki bo premii nie ma. Dochodzi jeszcze to że mają za wszystko uwalone za wasze błędy produkcyjne więc z dodatku zostaje im psi ch"j. Amen

Robochłop
@Eko666

Dobrze, że wielu z tych brygadzistów z pożal się Boże łaski bierze to brzemię na swoje barki, że muszą wysłuchiwać lamentów pracowników. Wiedzieli na co się piszą? To mają! To niech się cofną w karierze jak "łysy kulawy" i też swoje żale, pretensje kierują w stronę swojego brygadzisty.

Ahaha
@Eko666

Hahaha ubawiłem się tym wpisem..... Zero godności..... Jakoś nie widziałem żeby "wielu" pomarańczowych chciało oddawać koszulki..... No chyba że na pranie lub wymianę.... Pracować muszą mówisz?..... Uuuuu to faktycznie mają prze.... Źle.... Żal i konsternacja.... Heh

Siwa
@Produkcyjny

No chociaż dodatek, a,, robole,, gołe pensje

Premia
@Maja

To nie premia została wypłacona tylko dodatek brygadzisty i nie stwarzaj plotek!

Iza
@Eko666

I tu się mylisz dostali wzzystko i premie i dodatki w 100% wyplacone nic nie ucięte

Karola
@Iza

Pieprzysz głupoty i siejesz ferment, brygadziści dostali tylko dodatki funkcyjne i to też nie całe więc nie wypisuj bzdur.

Kac....
@Iza

Bzdury piszesz. Nikt nie dostał i nie dostanie premi. Brygadzista jedynie dostali połowę dodatków aby nie porezygnowali że stanowisk. Poza tym przez kolejne miesiące wypłacane będą jedynie prowizję dla działu handlowego bo ktoś musi sprzedawać. I tu szef będzie wspierał sprzedaż bo bez tego firmy nie będzie. Sprzedane okna zawsze nożna zlecić do wyprodukowania innej firmie w najgorszym wypadku gdyby nie miał ich kto wyprodukować u nas. Taka jest prawda dla tych co żyją w przekonaniu że produkcja jest tak bardzo ważna.

Rudy
@Robochłop

Masz rscje mało który bierze za swoje stanowisko odpowiedzialność , też jest wkurzony za brak premi , chodzą tylko kawki , papierosek i biuro , mało jest brygadzistów z prawdziwego zdarzenia , pamiętam czasy jak było takich kilku ale sami nie wytrzymywali i albo się degradowali albo zwalniali bo psycha siadała jak temu miśkowi co na kilka lat temu na serwis czy gdzieś spierdzilal ale chłop umiał ułożyć linie i (usunięte przez administratora) z ludźmi teraz kolesiostwo im głębiej wchodzisz kierownikowi tym lepiej , czekam do końca tygodnia jak nie będzie premi to możemy zapomnieć

Brednie.

Xxx
@Iza

Skąd Ty wzięłaś takie głupoty??? Wróżka zębuszka Ci do uszka w nocy szepnęła? Dostali po czasie tylko dodatek a nie premię. Nie siej plot

No tak zgadzam się
@L

Bo jak tu prezes napisał w tym piśmie na temat premi .Że to musi być zgranie grupowe a nie tylko i aż jednostka .Tak te kluczowe jednostki są zniechęcanie a czemu ?Bo jednostka nie tworzy całej grupy i znajduje się w jednym worku ..

Markuś
@Maja

100% prawdy. W tej firmie awansuje się tylko przez znajomości lub wazeliniarstwo, ostatecznie do pomarańczowej koszulki za bycie robiłem roku.

Aluminium

Po spotkaniu prezesa z ludźmi z aluminium stwierdzam że spotkały się dwa światy. Wyrabiamy normy ale mamy robić więcej i więcej to że brakuje ludzi to nieważne. Normy tak podzwigane żeby ich nie robic i nie mieć premii bo nie wyrabiamy. Trudną sytuację firmy przerzucił na winne pracowników z produkcji. Zamiast ludzi zmotywować to nas jeszcze bardziej zdemotywował. Nadchodzą ciężkie czasy będziemy płacić wszyscy za przeinwestowanie firmy. Trzymajcie się mocno , będzie mocno bujać tym statkiem.

Papa

Zaczynają się czystki w firmie,dojrzali życiowo pracownicy z wiekiem 40+ nie są już mile widziani...

Ukraina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 godzin.

Ukraina by by za pół roku w eko nie będzie żadnego Ukraińca. No i zobaczymy czy dalej będą chodzić i straszyć zwolnieniami. Kto będzie klepał okienka?

Pracownik biurowy.

Dobra firma. Świetnie miejsce pracy. Dużo dodatków. Bardzo dobra, koleżeńska atmosfera. Jedna zasada ,której trzeba przestrzegać to trzymać się z dala od pracowników produkcji. W tej firmie są dwa światy. Ludzie życzliwi i pracowici. Ludzie ,którzy pracują w biurach. Pracownicy produkcji,którzy tworzą odrębny świat. Przeglądając komentarze dobrze widać następne i poziom tej kasty.

Takiktosiek
@Pracownik biurowy.

A co Ty masz do pracownikow produkcyjnych? Czy aby tym biurowym nie poprzewracało się w du*ach? Tak się składa,że na produkcji pracują ludzie z wykształceniem,a dlaczego sa na produkcji? Ano dlatego że można wiecej zarobic-na chwile obecna mozna bylo. Ale pisanie takich tekstów to naprawdę świadczy o bardzo niskim Twoim ilorazie inteligencji. A i pamietaj jedno. W tej Firmie kazdy dzial jest ważny,jeśli jedno ogniowo się zerwie to maszyna przestanie w pełni funkcjonować. A bez produkcji Wasze starania w biurach możecie sobie wsadzić w buty. Ale nie ma to jak sie dowartościować gnojac innych. Brawo Wy.

Ojrin
@Takiktosiek

Lepiej nie dało się odpowiedzieć. Albo buraczek albo prowokator. W każdym razie i tak buraczek.

Lefs
@Takiktosiek

To pisał jakiś (usunięte przez administratora) żeby sklucic produkcję z biurowymi ja jestem biurowym i szanuje każda prace i sprzątaczki i pakowaczy ect.

Lol
@Pracownik biurowy.

Widzę, że ewidentnie "pracownik biurowy" próbuje się dowartościować poprzez gowork. Obstawiam, że poprzednie komentarze Moniki czy jak jej tam było, także Pani z biura oraz tutejszy "pracownik biurowy" to jedna i ta sama osoba. Odnoszę więc wrażenie, że warto zasięgnąć porady specjalisty bo wylewanie żalów w internecie to nie najlepsza metoda na ból du.py Serdecznie nie pozdrawiam :)

Brak szacunku

Dziękuję firmie bardzo za to że musiałem nabrać chwilówek bo zabrakło mi pieniędzy byłem nastawiony na premie jak co miesiąc bo miałem zaplanowane wydatki których nie mogłem odwołać. Gdyby była informacja wcześniej inaczej bym to rozwiązał. Mydlenie oczu pracownikom wam najlepiej wychodzi jak widać. DZIĘKUJĘ

Takisobie

Czy to prawda że pracodawca zalega ze składkami ZUS za marzec? Ktoś ma jakieś potwierdzone info?

@Takisobie

Sprawdzić możesz na indywidualnym profilu pacjęta. Ja sprawdzalem i nie mam składki opłaconej za marzec . Więc składki nie zostały opłacone.

@Ania

Zgodnie z prawem pracodawca może płacić z opóźnieniem (do 3 mscy) - ale musi się w tym temacie dogadać z ZUSem. Było tak również w zeszłym roku więc akurat to nie jest jakimś większym powodem do niepokoju. Są inne ;))

PiPi
@Ania

Jakoś nie widzę takiej opcji na IKP. Na PUE zus od razu widać łącznie z kwotą. Możesz też iść do przychodni i sprawdzić czy świecisz w komputerze na czerwono czy zielono od razu udzielą Ci info. Wtedy wiesz czy masz opłacone od razu. A pozatym jeśli mam dylemat czy niepewność nie szukam porad w necie tylko idę do źródła. Niepotrzebnie wszczynać ferment i ploty. Później są tysiące niedomówień i pomówień. Pozatym to są duże sankcje za nieopłacenie składek. A kryzysy w firmie się zdążają i to w każdej branży praktycznie. Trzeba przeczekać.

@PiPi

Nie ikp tylko ZUS pue. Swoją drogą składki za marzec są opłacone więc nie wiem po co powtarzać głupoty :/

Odi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Jak tak czytam niektóre komentarze to mnie krew zalewa. Bo premia jest uznaniowa,bo to bo tamto. Ludzie na to zasuwali w lutym w pocie czoła żeby ta premia była dobra i byli pewni że wiedzą na czym stoją. A tu się okazuje w dniu wypłat że może niepotrzebnie się tak starali. My roszczeniowi jesteśmy bo chcemy godnie żyć a nie do 10 byle przeżyć? To takie trudne do zrozumienia ze ludzie tu pracują dla premii i gdyby nie ona nie zwiążą końca z końcem albo ledwo co? Nie tak sobie też wyobrażali rozwiązanie tej sytuacji w sposób który nijak ma się do szacunku do pracownika. Stąd frustracje i rozczarowanie. Pozdrawiam.

Aluminium

Od tamtego tygodnia kierownik twierdzi że w poniedziałek wpadnie 50% premi mija poniedziałem jest wtorek i ta sama gadka że premia zatwierdzona dziś lub w środe wpadnie i tak zamydla oczy żeby my tylko jak najwięcej robili

@Aluminium

Produkcja i magazyny po 40% i oczywiście gadka, że od środy przelewy. Nie liczcie już na tą premie bo wuja z tego będzie.

Z2
@Aluminium

To nic na Z2 robią więcej za goła podstawę niż z premią. Więc im nie potrzeba chyba. Nie pisze wszystkim, ale nie którzy by za pół pensji robili ponad siły:). Podstawa i ogień takie motto

Odp
@Z2

Bo głupi widocznie. Niech cisną tak jak w lutym to znowu będą zadowoleni z wypłat za dwa miesiące.

@Z2

Niektórzy mają widocznie geny niewolników z Egiptu

Ktosiek

Hej. Pracuje w tej firmie na produkcji już jakiś czas. Dużo z Was wypowiada się negatywnie o brygadzistach i kierownikach. Ja zderzyłem się z całkiem czymś innym. Brygadzista jest cały czas przy Nas, pokazuje, instruuje, cierpliwie tłumaczy. A kierownik... Tak samo. Nie wiem czy to są wyjątki od reguły, czy to może przez część pracowników przemawia zazdrość. Wiem też że i ja odczułem boleśnie brak premii, ale i samej gołej wypłaty dostałem więcej niż zarabiałem w poprzedniej firmie po 8latach, więc może nie jest tak źle?

Zebek

Możesz powiedzieć ile na 3 zmiany pracujesz miałeś jakieś soboty

Olek

Ile dostałeś

@Zebek

Nie mialem żadnej soboty.

K
@Ktosiek

Dużo dostałeś za takie fałszywe informacje?

Z2
@Ktosiek

Mój brygadzista rozda plany na piły i 8h siedzi w kanciapie przy komputerze. Zarządza za pomocą SMS taki zapracowany

@K

Udowodnij mi że piszę nieprawdę. Skoro nazywasz kogoś kłamcą musisz albo mieć solidne podstawy (dowody), albo musisz być głupcem.

XDdddd
@Ktosiek

ale czaisz szaraczku umysłowy że te pieniadze nie sa tyle warte co 8 lat temu? Dotrze to do tego pvstego ł ba?

Alahama
@Ktosiek

Witam,jest informacja co z premiami ? Będą czy nie będą?

@Ktosiek

Łubudubu łubudubu niech nam żyje prezes naszego klubu, nieeeech żyje nam!

Premiaaaaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Ktoś ma info ile to będzie trwało? Taki brak premi

Kolega

Najniższa krajowa goni pensje w Eko. Wkrótce najniższa to będzie standard w Ekok

kandydat

Czy to prawda że można u was w pracy zrobić sobie przerwę na pomodlenie się?

Modlitwa
@kandydat

Tak. 8-godzinna hosanna, w tym modlitwa o 5-groszowa premie w intencji zarządu podwyższających i tak wyśrubowane normy by premii nie dać. Najlepiej zwiększyć normy do 250 na szychte

@kandydat

Nawet trzeba

Obserwator
@Modlitwa

Żeby jeszcze było z czego te normy wyrobić . Normy do góry , a pracy brak .! Bynajmniej na Wodzisławiu . Linie cały czas odwoływane . Ten kto to wymyśla niech się puknie w łeb ! I sam przyjdzie i z tymi planami zrobi normę . Zapraszam !

zbychu
@Obserwator

TO jest ta praca na wodzisławiu czy nie? zdecyduj sie. Mowisz ze nie ma a potem ze jest Doucz sie co oznacza "bynajmniej"

Elokwentny

Dlaczego usuwają komentarze? ????

Ebebeb

Nikt tego nie wie

Prawda w oczy kole

Bo piszesz prawdę

Z Archiwum X

Bo się boją prawdy ;)

bazowany
@Elokwentny

napisz o łamaniu BHP wózkowych to komentarz ani godziny nie ustoi

To wszystko wina tuska

Witamy w uśmiechniętej polsce tuska.

lmao
@To wszystko wina tuska

Pogoda winą tuska! Tak mówili w telewizji czyli to musi być prawda!111!111!

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2116.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1422, z czego 217 to opinie pozytywne, 333 to opinie negatywne, a 872 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.