Błysk sp. z o.o.

Nasza oferta

„Błysk" Sp. z o.o. to czołowy polski dystrybutor chemii gospodarczej i kosmetyków oraz artykułów higienicznych, największy w tej branży na południu kraju.

Do czołowych partnerów biznesowych należą największe międzynarodowe koncerny tej branży jak: Henkel, Colgate-Palmolive, L'Oreal & Gamie, Nivea, Reckitt-Benckiser, Nivea Polska, Delitissue, ICT Poland, Ince Veritas, Soraya oraz wielu innych producentów z branży chemii gospodarczej, kosmetyków i higieny osobistej.

Jesteśmy liderem na rynku w wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań, działań promocyjnych oraz usprawnień technicznych na rynku w handlu hurtowym.

Nasza oferta to ponad 10 000 pozycji asortymentowych począwszy od chemii gospodarczej przez produkty higieny osobistej po prestiżowe kosmetyki. Swoją ofertę na co dzień polecamy naszym klientom przez 30 osobową grapę przedstawicieli handlowych oferujących całe spektrum produktów oraz reprezentantów liniowych dedykowanych takim producentom jak: Colgate-Palmolive, Henkel, Schwarzkopf, ICT. Do obsługi sklepów kosmetycznych dedykujemy specjalną grupę handlowców - doradców oferujących produkty takich producentów jak: L'oreal, Garnier, Coty, Nivea, Soraya, Bi-es, Eveline i wielu innych renomowanych firm. Firma Błysk zatrudnia dzisiaj ponad 170 osób. Jesteśmy pionierem w wdrażaniu nowych technologii. Naszym klientom udostępniamy możliwość składania zamówień drogą internetową korzystając z systemu E-HURT.

Ofertę naszą wzbogacają stałe akcje marketingowe takie jak: gazetka promocyjna, akcja marketingowa pod nazwą „Błyskotliwa Cena", biuletyny promocyjne i wiele innych.

Tradycją dla naszej firmy stały się również coroczne konferencje handlowe dla kluczowych klientów naszej organizacji na których producenci oferują wyjątkowe oferty handlowe.

Od roku 2005 zainicjowaliśmy szereg konkursów dla klientów naszej firmy z nagrodami w postaci imprez weekendowych w wybranych stolicach państw Unii Europejskiej czy wypoczynkowych w dalekich krajach Orientu.

Oferta przetargowa

Zapraszamy do współpracy również odbiorców instytucjonalnych. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ostatnich latach poprzez dostarczanie środków czystości do największych odbiorców: Kompania Węglowa, Huta Częstochowa, Jastrzębska Spółka Węglowa, gwarantuje Państwu, najwyższą jakość we współpracy z naszą firmą.

www.blysk.com.pl
Błysk sp. z o.o.