Opinie o Generon w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Generon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Generon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Generon w Grudziądz

Administrator Nowy wpis

W Świecie Generon poszukuje osoby na stanowisko Kasjer. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Do Żukowa na stacje paliw chcą przyjąć kasjera. Atutem pracy tutaj ma być przyjazna atmosfera pracy i stabilność zatrudnienia. Co do pieniędzy, to student dostanie 23,5 zł netto / godz., a każdy inny 24,5 zł brutto / godz. A, jako, że to zlecenie, to potrzebuje wiedzieć, czy i kiedy będzie umowa o pracę? Jak z godzinami pracy oraz grafikiem i chcę jeszcze info, czy prócz stawki godzinowej są też jakieś premie? Tym bardziej, że jest w ogłoszeniu zapis o obowiązkach, a wśród nich o aktywnej sprzedaży.

Lalaka Nowy wpis

Premi brak, na umowę o pracę też nie masz co liczyć, jeśli dogadasz się z pracownikami to na pewno będzie przyjazna atmosfera, ale to chyba jak w każdej pracy ???? wiadomo swoje zrobić trzeba bo za darmo nikt wypłaty Ci nie da, ale praca jest spoko.

@Lalaka

Zlecenie przez cały czas zatrudnienia bez możliwości przejścia na umowę? Nikt nie ma takiej nawet pracownicy z długim stażem np. kierownicy?

Klient

Ktoś mi powie jak wygląda atmosfera na stacji w Malborku?

Majkelihno
@Klient

Często przyjeżdżam, jestem zadowolony z obsługi stacji, nieraz wychodzę z uśmiechem. Pozdrawiam

Arti
@Klient

Slyszalem, ze kontrola po calosci przez jakiegos durnia co caly czas na kamerach siedzi jak mi opowiadał chłopak ze stacji, co do ludzi to nie wiem niestety.

Uhut

Tragedia jednym słowem

Witold
@Uhut

A coś więcej możesz powiedzieć o tej atmosferze w Generonie? Chodzi o relacje z innymi pracownikami, czy o te z szefostwem? I jak oceniasz poziom wynagrodzeń w tej firmie? :)

Łuki
@Arti

@Arti rusz mózgiem. Kontrole są tam gdzie piją i kradną. Resztę sobie dopowiedz ha ha ha

Genia

Agnieszka
@Genia

Czyli jest podział 50 / 50? O jakich szkoleniach tu mowa?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Generon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Nauczyciel Wokalistyki
Studio Buffo Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Grudziądz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Ostróda

Jesteście jak hieny cmentarne stosując ceny zawyżone z powodu Ukrainy.6,99 za ON gdzie obok Orlen za 5,62 ma to tylko spekulant tak postępuje.Nigdy już nie będę waszym klientem,zrobiłem zdjęcia i każdemu pokazuję.UokIK powinien się wami zająć .Ostróda Szosa Elbląska

Lena
@Ostróda

(usunięte przez administratora). Nikt Ci nie każe tankować się na generonie. Jak widać ceny ludzi nie odstraszyły bo wciąż są kolejki i ruch się kręci

Joanna

Czy praca jako kasjerka w Generonie nadaje się dla studentki dziennej? Czy bez problemu można dogadać się co do grafiku pracy? Można pracować tylko na zmiany poranne lub popołudniowe? Dajcie znać :)

XD
@Joanna

Nie jest to praca dla studentów dziennych, na zaocznych jest ciężko, a co dopiero na dziennych. Zmiane masz od 7-19 albo od 19-7.

Joanna

Cześć, chciałabym uzyskać jakieś świeże informacje odnośnie pracy w Generon :) Czy moglibyście napisać mi w jakich godzinach się tutaj pracuje? Jak wyglądają zmiany i czy zdarzają się czasami nadgodziny?

Super

O rany co za dzban nie mogę, nie mogę.

Witam. Jedyna pozytywna osoba w pracy jest młoda blondynka zawsze uśmiechnięta miła i sympatyczna do klienta takich ludzi więcej brakuje. Pozdrawiam

ania0908

A jak jest w Osielsku?

Prorok

Czemu administrator usuwa prawdę ,która piszą ludzie!? Aż śmiać się chce co za cyrk

Truth
@Prorok

Prawdę, czy mowa nienawiści ?

Wariato
@Prorok

Cyrk to robią z siebie wszyscy uczestnicy poniższej dyskusji. Strona ta nie powinna chyba być miejscem szerzenia nienawiści do drugiej osoby, a opinią SAMEJ PRACY. Nie rozumiem dlaczego administracja pozwala na takie posty.

@Wariato

Opinia jest to wyrażenia swojego zdania lub poglądu na dana sprawę . Wiec tak , nie ma tu szerzenia żadnej nienawiści tylko wypowiedzenie się o szefie warunkach a także atmosferze która jest dosadnie psuta przez pozostałych pracowników i złe zarządzanie przez obecne kierownictwo :) Pozdrawiam :*

Latinas
@Ktoś były

in vanitas vanitatum amen dico vobis, quia ego Deus remuneret bonos et puniat malum

@Ktoś były

"Złe zarządzanie"? "Atmosfera psuta"? No to się psychoterapeuta biznesowy znalazł i znawca wszystkiego we wszystkim. Atmosferę w pracy psuje taki jeden, co po stacjach jeździ a jego imię to leń śmier.dzący. Ciągle tylko patrzy w ekran telefonu, zabawia rozmową kolegów zamiast skupić się na pracy, zamyka się w kiblu aby posiedzieć w spokoju, pomyka po stacji bez celu itp itd.

Mar_8
@Historyk amateur

Ale specyficznie piszesz Arturze, ładnie opisałes swoja osobę.

Zatroskany

Chciałbym przypomnieć ,że od 1.01.2020 w związku z wyższą płacą minimalną pracownicy stracili premie za sklep.

Felix
@Zatroskany

Tak Janusz, wiemy to. Przestań dłubać w nosie i weź się do pracy.

CG1234
@Zatroskany

Za rok to będziemy mu dopłacać, albo zrobi jak kiedyś - na rachunku każdy będzie miał taką samą najniższą, a reszta pod stołem. Albo znowu wróci samozatrudnienie. A jak w końcu do firmy wejdzie PPK to wtedy, na własne życzenie, padnie. Smutne, szkoda tych ludzi :(

Zatroskany
@Zatroskany

Te śmieszne "premie" były przeznaczane w większości na tzw. braki, czyli towar, którego z różnych przyczyn brakowało. W obecnej sytuacji, pracownicy muszą płacić z własnej kieszeni za braki, które niejednokrotnie są spowodowane przez klientów Generonu. Żenada.

@CG1234

"Wróci samozatrudnienie"??? Ty naprawdę tak długo pracujesz, aby to pamiętać??? Skoro jesteś taki zawiedziony to po co jeszcze tkwisz w Generonie??? Takie samobiczowanie jest chore poprostu :-))) No a może jak ten z McDonalda, też zostałeś kierownikiem? Tylko dlaczego styl twoich wypowiedzi jest typowy dla kobiety???

@Zatroskany

Fałszywie @Zatroskany człeku towar kradną również sami pracownicy biarąc z półki bez płacenia. Było to tak nagminne, że weszło nawet rozporządzenie w sprawie natychmiastowej zapłaty za brany towar przez pracowników. Nie udawaj, że tego nie wiesz. Musiałeś słyszeć na pogadankach z kapelusznikiem, na jaką sumę rozkradli pracownicy sklep w Świeciu. Tyle tysięcy długu nie zrobili klienci a sami pracownicy z jakimś Warczakowskim na czele. Żenadą jest to co tu wypisujecie. Widzicie drzazgę w oku prezesa i innych z biura a belki we własnym oku nie dostrzegacie.

Klientka z niebieskiego Volvo

Czy w firmie Generon prowadzi się rekrutację wg jakiś ogólnie przyjętych norm związanych z obsługą klienta? Pytam, gdyż jestem przekonana, iż w Inowrocławiu pracują raczej przypadkowe osoby, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z obsługą klienta. Dla przykładu, leciwa już blondynka na zmianie z dzieckiem w okularach, bardziej byli zajęci czymś w pomieszczeniu socjalnym niż chęcią obsłużenia mnie. W sklepie były tak przerzedzone półki, że nawet pomyślałam, że stacja jest w trakcie wyprzedaży związanej z likwidacją. Gdy podeszłam do lady chwilę stałam zanim zmęczona życiem blondi z kwaśną miną wycedziła z siebie pytanie co zatankowałam. Gdy powiedziałam, że czekam na tankowanie, blondi poczłapała leniwie na zaplecze skąd po chwili wyszło dziecko w czerwonym kubraczku i okularach na nosie. Był zapewne oburzony moją nieznajomością obsługi dystrybutora, bo kompletnie bez słowa wyszedł i zatankował moje auto. Poczułam się nie jak klientka a raczej jak intruz. Tak to już niestety jest, gdy zatrudnia się osoby przypadkowe. Rekruterom należy się bura.

CG1234
@Klientka z niebieskiego Volvo

Osoba od rekrutacji się wykruszyła, więc jej obowiązki co do selekcji ludzi przejęli (a jakże) koordynatorzy. Do tego dochodzi kwestia ich odpowiedniego wyszkolenia. Oczywiście nie mam na myśli szkolenia w postaci tych kocopołów o niczym praktycznym co to przeprowadza Pan wielki zaginiony AW. W tym poście powyżej widzę kolejną próbę podkreślenia genialności swojego projektu i wybielenia go w oczach prezesa. Co betonowy zielony ludzik może wiedzieć o szacunku oraz prawidłowych relacjach z klientem? Widzieliście jak traktuje tego gospodarczego? Jak nim pomiata? Ten człowiek chce was uczyć jak z szacunkiem zwracać się do klientów xD.

Klientka...
@Klientka z niebieskiego Volvo

Faktycznie, leciwa blondi to przechodzi samą siebie wiecznie zajęta rozmową przez tel, za każdym razem kiedy tam przyjadę cały czas prowadzi jakieś rozmowy, przy czym dla klienta jest bardzo nie miła ale reszta pracowników jest normalna i kulturalna i wiedząca o co chodzi, a od składania skarg to jest chyba jakiś kierownik prawda? A nie strona na której ocenia się pracę w której się pracowało...

Lidwig
@Klientka z niebieskiego Volvo

Trochę kupy się nie trzyma, to że pracownik bez słowa poszedł zatankować auto... Rozumiem, że pracownicy firmy Generon są jasnowidzami, że wiedzą co i za ile tankować?

Nika
@Lidwig

Starczy że leciwej powiedziała, znam oboje dzieciak do niczego się nie nadaje wszystko z wielką łaską robi. Leciwa przechodzi samą siebie ze swoimi dąsami, nie wiem po co ją jeszcze trzymają na stacji, psuje im tylko statystyki

Wacław, syn Ignacego
@CG1234

Adasiu, zabierz żonie dostęp do internetów, bo ci obciach robi. I nie gadaj o pracy w domu, bo to żałosne.

CArna

Czytając opinie na temat generonu w Malborku to jestem w ciężkim szoku ... Skoro jest tam aż tak źle cZemu personel nie zwróci uwagi Marcinowi bądź Arturowi ? Kolejna sprawa to że jest jakaś pani d długa stażem pracy w tej firmie nie oznacza że ma chodu u kierownictwa może warto porozmawiać z Edyta a jeśli to nie pomoże z Arturem a na samym końcu z Marcinem przedstawić sytuację i coś z tym zrobić

@CArna

Ciekawi mnie czy osoby, które pisały te wszystkie opinie, były też takimi bohaterami, zanim się pozwalniali ?

Nn
@Nie

Byli tylko Dorota za mocno trzyma palca w(usunięte przez administratora)u kierownika i AW :)

@Nn

A może ty Wy (co niektórzy) trzymaliście za mocno palca w swoim ego i niekompetencji do poprawnego pełnienia obowiązków :)

@Nie

Rozumiem, że nie zgadzasz się z negatywną opinią na temat pracy w Generon, ale wytykanie pracownikom niekompetencji jest trochę nie w porządku. Jaka jest Twoja opinia na temat tego miejsca pracy? Za co mógłbyś je polecić?

Książe Dżordż XIII
@Nn

Dorota jest najlepsza! Uczciwa i pracowita! Posiada handlowy szósty zmysł! Odwalcie się nieroby od Doroty!

Klient

Niektóre osoby chyba nie nadają sie do pracy na tej stacji, szczególnie ta grubsza naburmuszona kobieta.Odzywasz sie czasami do klientów, dzień dobry, do widzenia?

Książe Dżordż XIII
@Klient

Niektóre osoby? Tu większość jest oderwana od rzeczywistości bo z handlem mieli w życiu tyle doczynienia co Masza i niedźwiedź z lotami w kosmos. Średnio wykształcony szympans opanowałby obowiązki w kilka godzin, a wielu pracownikom zajmuje to całe życie w firmie, a i tak często kończy się rozwiązaniem umowy, bo nie są w stanie ogarnąć kilku prostych rzeczy.

klient

Obsługa na stacji paliw w Malborku średnia, popracujcie nad dzień dobry i do widzenia to będzie lepiej.

Ktoś Taki

Chapeau bas za tą fascynująco wyczerpującą wypowiedź dla tego anoninowego tchórza.

Szczerze
@Ktoś Taki

„tchórz” nie ma najmniejszego problemu mogę się spotkać i powróżyć prosto w oczy jakiemuś (usunięte przez administratora)

Coś Podobnego

@Szczerze

Chłopie, tyle czasu co już nie pracujesz i do tej pory nie potrafisz tego "wprost" powiedzieć, to o jakiej odwadze ty mówisz ?!

Niedowiarek

Tak? Gdzie i kiedy?

@Niedowiarek

Chyba jeszcze pamiętasz, gdzie pracowałeś, czyż nie ? :D

ACDC

Śluza Michałowo - czekamy z niecierpliwością

Szczerze
@F1

Chłopie myślisz ze nie mówiłem tylko do tych ludzi nie dociera wypierali prawdę dlatego tam nie pracuje

@Szczerze

Jaką prawdę ? To, że byłeś leniem i stacja nie miała z ciebie żadnego pożytku to tego już nie wspomnisz ? A jeśli były pretensje to odnośnie podejścia do pracy, którego ty nie miałeś, posiedzieć na telefonie najlepiej itd.

Blanla

Może ktoś powiedzieć opinie o generonie w Malborku ? Chodzi mi bardziej żeby zdanie wyraziły osoby które tam pracowały :)

@Blanla

Pani kierownik nie ma za grosz poszanowania do pracownika. Zgłaszasz problem odnośnie atmosfery w pracy oraz zachowania „drugiej Pani kierownik „ i jedyne co usłyszysz ze nie możliwe , nikt wcześniej nie zgłaszał problemu . Jeśli chodzi o pracownikami hmmm brak słów. Starsza Pani myśli ze jej wszystko wolno , rządzi się tak jakby to była jej stacja . Znęca się psychicznie totalny mobbing !!! Mamusia z córeczka uważają ze pozjadały wszystkie rozumy - żenada . Nie jestem jedyną osoba która zwolnią się przez Pani D. Gdyby nie ona to praca byłaby bez zastrzeżeń . Myśle ze tak długo jak ona będzie tam pracowała to kolejne osoby będą się zwalniać . Pan A. W powinien zagłębić się bardziej w temat stacji i porozmawiać z pracownikami o Pani D . Która w każdy możliwy sposób uprzykrza życie pozostałym pracownikom .

Stały klient
@Blanla

Jestem częstym bywalcem na stacji i jako stały klient pozwolę sobie wypowiedzieć na temat pracujących pań. Pani K. Neutralna pracownica , jest bo jest , pracuje tam dość długo obyta w temacie pracy , pomocna Pani S. Mam wrażenie ze nie bardzo wie o co chodzi w tej pracy Pani W. Bardziej zajęta graniem w zdrapki czy zabawa w telefon . Arogancka wobec klienta , ma na wszytko czas . Pani D. O tej pani to chyba mogę najwiecej powiedzieć . Pracuje tam najdłużej a mam czasami wrażenie ze jest tam pierwszy raz . Brak odzewu na Dzień dobry czy Do widzenia . Klienta traktuje jak widmo . Brak szacunku do pracownika bo niejednokrotnie owa pani obgadywała do mnie pozostałe pracownice . Jest najstarsza wiekiem a z zachowania to moim zdaniem nie odstaje od typowych nastolatek . Zastanawiam się dlaczego owa pani pracuje tam długo. I taki mały bonusik . Dwie byle pracownice Pani P i Pani K moim zdanie najlepsze panie które tam pracowały . Zawsze uśmiechnięte , pomocne , przyjazne. U nich na dyżurze zawsze porządek , wszystko było porwanie . Jako klient do tych pań nie miałem zastrzeżeń . Rzec mogę ze one dwie były najlepszymi wizytówkami stacji . Szef powinien właśnie w takie pracownice inwestować a nie w stare naburmuszone bez chęci do pracy

No jeżeli była pani zwolniona to chyba był jakiś powód. Z tego co wiem to za dobrą pracę raczej nikt nikogo nigdzie nie zwalnia...

Pan Xyz

Na tych stacjach to zawsze ktoś się znajdzie kto będzie uprzykrzać życie innym byłem pracownikiem stacji i nie polecam nikomu. Zero porządku oraz jakieś organizacji ani wsparcia w zespole pracowników . JeszcE igle wbiją w plecy . Nikt z tym nic nie zrobi zapewne wiec nie ma CO się łudzić i będzie jak jest

Stara pracownica
@Blanla

Zgadzam się zupełnie z opinią koleżanki.Atmosfera tak tragiczna, ze masakra.Znęcanie się psychiczne nad nowymi osobami.Proszę sprawdzic ile dziewczyn się tam przewinęło w przeciągu 4-5 miesięcy.Pan prezes pewnie przeglada opinie i ma wgląd do danych osob, które tam pracowały.Proszę przedzwonic i się spytać ludzi co tam nie gra.Każdy powie to samo czemu się zwolnił i w czym jest problem.Pozdrawiam

Ten ten
@Blanla

Pani D. najwięcej krytykuje ale tylko za plecami a w oczy ciężko jej powiedzieć co ją boli. Potrafi napisać listę zadań dla kolejnej zmienniczki zamiast jej wytłumaczyć przy przejęciu zmiany. Ma chody u kierownictwa więc jest nie do ruszenia i uważa się za niewiadomo kogo na stacji.

Była pracownica

Z tego co wiem to same odeszły Pani K z powodu ciązy a Pani P z powodu zmiany na lepszą prace.Wiec jakie zwolnienie? Pracujesz tam a takie kłamstwa szerzysz, ładnie :)

@Blanla

Chyba lepiej wyrobić sobie opinie na podstawie własnych informacji, niż tego, co każdy może anonimowo napisać, a co nie zawsze jest zgodne z tym jak jest naprawdę.

Była pracownica

Zwolniona? Pracujesz tam a takie kłamstwa szerzysz, gratulacje.Pani K odeszła z powodu ciąży a Pani P zmieniła pracę, bo znalazla lepszą.Na jej miejscu szybciej bym się zwolniła teraz ma zero terroru psychicznego w pracy i nie musi patrzrc na naburmuszona mine jednej z pań pracujacych na kasie, wszyscy wiedza o kogo chodzi.

Xxx
@Stały klient

Praca jako praca jest fajna. Ale wiecznie słuchanie, że ktoś na Ciebie gada za plecami nic miłego. Można było się starać a i tak to nie było docenione. Atmosfera, która była niszczona przez jedną osobę była nie do zniesienia. Szef jest super osobą ale nie wie co się dzieje na tej stacji. Klienci, którzy myślą , że pracownica na takim samym stanowisku jak każdy inny jest kierownikiem bo za taką się podaję. Jeśli masz silna psychikę i jesteś w stanie wytrzymać komentarze 1 osoby to możesz śmiało składać CV. Ja cieszę się, że tak szybko mogłem się uwolnić z tej pracy.

Była pracownik
@Blanla

A więc zacznijmy od plusów tej pracy. Praca sama w sobie nie jest ciężka, nie jest jakoś super wymagająca, zawsze się znajdzie chwila czasu wolnego. No i niestety to tyle z plusów tej jakże popularnej stacji, przejdźmy zatem do minusów. Po pierwsze atmosfera, jest tragiczna głównie przez jedną osobę, Panią D. Kobieta próbuje robić każdemu pod górkę, myśli że jest jakimś guru tej stacji. No dobra, ale powiecie że tak może powiedzieć każdy, a więc przejdźmy do konkretów. Przykład: Pani, że tak to ujmę "sklepowa" jest zobowiązana do liczenia codziennie w nocy towaru na sklepie, można powiedzieć taka mała inwentaryzacja. Nie jest to takie straszne, na jakie wygląda, gdyby nie to, że szanowna Pani D chowa towar ze sklepu po półkach, utrudniając pracę pozostałym pracownikom. Pojawia się wtedy niepotrzebny stres osoby liczącej, bo to przecież u niej "zniknął towar". Druga sprawa, że tak brzydko powiem "obrabianie (usunięte przez administratora) Pani D (nie tylko ona) może być dla Ciebie miła, udawać że jest wszystko w porządku, ale za plecami jesteś obgadywana, poniżana, pomawiana. Nie powie Ci tego w twarz, tylko dowiadujesz się tego od osób czwartych. Czy to przedszkole? Już sama nie wiem. Mówiąc krótko-mobbing. Po trzecie, jak zauważył mój przedmówca, to ile dziewczyny przewinęło się w ciągu ostatniego roku, dwóch jest niepojęta. O czymś to musi świadczyć. Podsumowując, żeby coś się zmieniło na tej stacji, musieliby odejść starzy "wyjadacze". Jeżeli jesteś osobą zdrową, prowadzisz spokojne życie, to nie jestem w stanie polecić Ci pracy na tej stacji, chyba że chciałbyś/chciałabyś doświadczyć problemów z psychiką;)

@Była pracownica

Myśle że obie Panie podzielają opinie wyżej :) i mogłyby dopowiedzieć jeszcze więcej bo tez tam bardzo długo pracowały..

Ktoś były

Wyżej napisane opinie są zgodne z prawda :) myśle ze jakby kierownictwo wcześniej zwróciło uwagę a przede wszystkim wysłuchało byłych pracowników o powód ich zwolnienia to teraz nie byłoby problemu :) A tak przytaczając jedna historie Pań - jedna pracownica została zwolniona tylko i wyłącznie dlatego ze Pani D i jej wielkie ego nie poradziło sobie na stanowisku kierownika i biedna musiała wrócić „za kasę”. A Pani E tańczy jak Pani D jej zagra , zero własnego zdania :)

Balum Balum
@Była pracownik

"Starzy wyjadacze muszą odejść"? No pewnie,bo stary wyjadacz pracuje tak długo tylko dlatego, że jest lojalny, pracowity i uczciwy, a to nie wszystkim podoba się. Narybki wolały by posiedzieć, pograć w gry w telefonie, może obejrzeć film na laptopie albo pospać w nocy. Pani Dorota jest dobrym pracownikiem i oby więcej tak uczciwych osób jak ona i pan Kamil. Do roboty nieroby bo za darmo nic nie dostanie się.

xxx
@Balum Balum

Widzę, że nawet Pan W dołączył do konwersacji. Co ty mówisz w tym momencie? Przewinęło się przez tę prace dużo osób, które pracowały a nie ''wolały by posiedzieć, pograć w gry w telefonie, może obejrzeć film na laptopie albo pospać w nocy'', niestety nie wiesz jaka jest sytuacja a jak zwykle się wypowiadasz (nie mówię tego aby Pana urazić - tylko taka jest prawda), bo co może wiedzieć osoba przyjeżdzająca raz na 3 miesiące na stacje. (nawet klienci już to widzą!)Niestety ale atmosfera jest tragiczna, obgadywanie za plecami nawet do klientów, jesteś na umowie zleceniu gdzie możesz polecieć z dnia na dzień bez podania przyczyny (były przypadki) Nie polecam a prezesowi tak jak ktoś wyżej napisał polecam wykonać telefon do osób, które tam pracowały :)

Ejdżent
@xxx

Wesołych Świąt moje robaczki

Nn
@Ejdżent

Dzięki Dorcia :)

Letter

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)ze swiecia a dokladniej zmiane z pierwszego dnia swiat. Nie wiedzialam ze placi placi sie pracownikom za nie tankowanie jaranie elektryka i prywatne rozmowy przez telefon.

Klient 89

Generon Malbork pod względem pracowników to jakiś żart, od niedawna pracuje tam nowa dziewczyna, a już słyszałem od wielu osób, że się zwalnia ze względu na poczynania pani D. Wydaje się jej jakby mogła wszystko i była nie wiadomo kim, a opinie na temat tej osoby nie trzeba pisać ani ogłaszać, bo sama sobie pani D. dobrze daje rade i pokazuje co potrafi. Od poprzednich pracowników słyszałem różne dziwne historie na temat tej pani i jak widać po kolejnym zwolnieniu - wszystko się zgadza. Stacja jedna z lepszych + tanie paliwo, ale personel pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Generon - Grudziądz

• Jak się pracuje w Generon?

Zobacz opinie na temat firmy Generon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Generon?

Generon
2.8/5 Na podstawie 204 ocen.

Generon